Palatab

Obniżają poziom cholesterolu naturalnie …

Obniżają poziom cholesterolu naturalnie ...

Jeśli stężenie cholesterolu we krwi jest zbyt wysokie i na pewno chciałby, aby szybko dostosować je w dół, a następnie wypróbować ten przepis „Cholesterol Obniżenie Tonic „.

Znalazłem ten przepis w „The Complete Book of wyciskania” i – ponieważ wiem, że wielu ludzi, którzy mają wysoki poziom cholesterolu (w tym mojego męża), myślałem, że będzie to świetny przepis zamieścić na tej stronie wyciskania soku receptury. Również należy sprawdzić ten post – „tłuszcz, chorych i Prawie Dead” Juice Reboot.

Marchew-jabłko-Czosnek Imbir Przepis na obniżenie cholesterolu Tonic

Oto przepis na tonik:

Cholesterol Obniżenie Tonic

 • 4 całe marchewki
 • Garść pietruszki; wchłonąć niektóre z zapachem czosnku
 • 1 ząbek czosnku
 • 1/4 cala kawałek imbiru
 • 1 jabłko w plasterkach
 • 1 (opcjonalnie) Splash z gorącym sosem (jak Tabasco)
 1. Po pierwsze, należy uruchomić imbir i czosnek dzięki swojej sokowirówki. Najlepszym sposobem, aby to zrobić – aby zmniejszyć niektóre z silnym zapachu czosnku – ma zawinąć je w liściach pietruszki i karmić je do urządzenia wyciskania soku.
 2. Następnie, sok z marchwi i jabłka. Dodać trochę ostry sos, aby uzyskać więcej punch, jeśli chcesz.
 3. Wlać do ładnej szkła -I okaże się, że kieliszek wina działa pięknie – sprawia, że ​​czują się bardziej wyrafinowane napój 😉 – SIP i uśmiech!

Po pierwsze, należy uruchomić imbir i czosnek dzięki swojej sokowirówki. Najlepszym sposobem, aby to zrobić – aby zmniejszyć niektóre z silnym zapachu czosnku – ma zawinąć je w liściach pietruszki i karmić je do urządzenia wyciskania soku.

Następnie, sok z marchwi i jabłka. Dodać trochę ostry sos, aby uzyskać więcej punch, jeśli chcesz.

Ta kombinacja imbiru, czosnku i papryką w sosie Tabasco jest zalecany jako bardzo skuteczny mieszaniny do obniżania poziomu cholesterolu. Składniki te mogą także działać również w celu zmniejszenia ryzyka zawału serca i udaru, jak współdziałają w celu zapobiegania płytek krwi od bunching razem.

Wskazówki dotyczące obniżenia cholesterolu Naturalnie

Ważne jest, aby zauważyć, że jeśli naprawdę chcesz wnieść swój poziom cholesterolu w dół skutecznie i trwale, po prostu dodanie tego soku do swojej diety może nie wystarczyć, aby załatwić sprawę.
Co trzeba zrobić, to podjąć uczciwą spojrzenie na wszystko, co można konsumować w ciągu dnia, aby zobaczyć, co żywności jesz, które przyczyniają się do tego problemu.

Prowadzenie dziennika żywności jest doskonałym sposobem, aby naprawdę uzyskać jasny obraz tego, co naprawdę jedzą.

Obniżające stężenie cholesterolu Foods

Aby obniżyć poziom cholesterolu stałe, powinieneś jeść dietę, która składa się głównie z obniżające stężenie cholesterolu żywności. świeże owoce, warzywa i zieleni – nie tylko jako sok, ale całość; a także produkty pełnoziarniste, rośliny strączkowe oraz orzechy.

Trzeba wyciąć całkowicie lub znacznie zmniejszyć zużycie wszystkich pokarmów białka zwierzęcego (mięso i nabiał), a także wszystkie zrealizowane i wysokiej zawartości tłuszczu, takie jak biała mąka, cukier biały, etc. – który obejmuje wszystkie makarony, płatki , chipsy, frytki, pączki itp pokarmy te przyczyniają się do wzrostu poziomu cholesterolu i powodować różnego rodzaju innych problemów zdrowotnych.

Wiem, że to trudne, ale spróbuj wyeliminowanie tych pokarmów w ciągu zaledwie kilku tygodni – a także dodanie większej aktywności fizycznej – i zobaczyć jak się czujesz – i jaki poziom cholesterolu we krwi.

Założę się, że będziesz zaskoczony!

Sokowirówki Używam: Breville JE98XL Juice Fountain

Istnieje wiele wspaniałych sokowirówki na rynku i stara się zdecydować, która z nich jest najlepsza maszyna do wyciskania twoje potrzeby mogą być trudne.

Ten, który używam jest Breville Juice Fountain (który jest również taki, który Joe Krzyż z dokumentalnym Fat, chorych i prawie wyładowany używałem, więc nie można pomylić się z nim). Jeśli jesteś na rynku sokowirówkę, może warto to sprawdzić.

Breville JE98XL Juice Fountain Plus 850-Watt Maszyna Wyciskanie soku

Kup Breville JE98XL Sokowirówka na Amazon

Dodaj przepis Juice

Więc teraz, że wiesz, jak sprawić, by podstawowe leki obniżające stężenie cholesterolu przepis. można eksperymentować z innych wariacji na ten temat.

Jeśli masz ulubiony przepis, to dlaczego go tutaj w komentarzach, aby inni mogli cieszyć się też!

I dowiedzieć się więcej o korzyściach płynących z wyciskania na moim blogu wyciskania soku.

2 Komentarze

RELATED POSTS

 • Jak jest wysoki poziom cholesterolu we krwi …

  Wysoki poziom cholesterolu we krwi jest traktowana ze zmianami stylu życia i leków. Głównym celem leczenia jest, aby obniżyć poziom niskiej gęstości lipoproteiny (LDL) cholesterolu…

 • LDL Cholesterol testy, poziom cholesterolu.

  test Jak stosować? Test cholesterolu lipoprotein o niskiej gęstości (LDL-C) jest stosowany jako część profilu lipidowego przewidzieć indywidualne ryzyko zachorowania na choroby serca i pomaga…

 • Jak obniżyć poziom cholesterolu …

  Ostatnio, student postanowił podzielić historię swojego profesora, który miał bardzo wysoki poziom cholesterolu, trójglicerydów, lipidów i glukozy we krwi. Profesor podał mu dwa wyniki….

 • Strona główna zadośćuczynienie za wysoki poziom cholesterolu …

  Choroby układu krążenia są główną przyczyną zgonów w Stanach Zjednoczonych, twierdząc, że życie ponad 700.000 Amerykanów rocznie. Serce mięśni, że pompy krwi w całym organizmie. Jak każdy…

 • Czy alkohol winę za wysoki poziom cholesterolu …

  Pijących przekroczyć powszechnie akceptowanych zaleceń dotyczących zdrowia publicznego dla umiarkowanego spożycia alkoholu, które ustalają limity zarówno dziennego i tygodniowego spożycia dla…

 • Jak obniżyć poziom cholesterolu Naturalnie …

  Istnieje kilka sprawdzonych sposobów, aby w naturalny sposób obniżyć poziom cholesterolu: 1. Po pierwsze, trzeba zmienić swoje nawyki żywieniowe . Wymień niezdrowych tłuszczów (nasyconych i…

Comments are closed.