Palatab

Objawy Ból kolana – przednie i …

Objawy Ból kolana - przednie i ...

Jest to jeden z najprostszych obszarach znaleźć ponieważ widać to bardzo łatwo. Ból w przedniej części stawu kolanowego można łatwo podzielić na obszarach powyżej lub poniżej rzepki (rzepki).

Bort GenuZip
Knee Brace

Ból zlokalizowany bezpośrednio nad rzepki zazwyczaj oznaczać, że masz coś nie tak z rzepki lub tkanek miękkich ponad rzepki. Ból głęboko wewnątrz kolana zwykle oznacza problem jest do rzepki, takie jak problem z okazji Śledzi nad udowej lub nawet złagodzenie swojej powierzchni chrząstki. To się nazywa chrząstki rzepki. Jeśli mieli poważne obrażenia kolana, ból głęboko w tym obszarze może być spowodowane złamaniem (Przerwa). Ból w miękkiej tkance powyżej twój rzepki może oznaczać, że masz zapalenie kaletki. Kaletki maziowej mogą być spowodowane nadużywaniem, urazem lub nawet zakażenia. Wreszcie, ból pod rzepki może być po prostu ze względu na zapalenie stawów w tej okolicy kolana.

Ból się nad swoim rzepki może być wynikiem urazu ścięgna łączącego mięśnia czworogłowego uda () do rzepki. Jest to znane jako czworogłowego ścięgna. Innym powodem może być ból w tej dziedzinie może być spowodowane obrzękiem w stawie powodując bóle ból nad torebką stawową.

Ból zlokalizowany poniżej rzepki może być wynikiem urazu ścięgna łączącego swój rzepki do kości piszczelowej (kość promieniową). Jest to znane jako więzadła rzepki. Ból w okolicy rzepki poniżej, mogą być również spowodowane złogów wapnia w więzadła rzepki, lub jeśli ma mniej niż 18 lat, może być rannych chrząstki wzrostowej, gdzie ścięgno przywiązuje do kości piszczelowej.

Ból za kolanem

Ból znajduje się za kolanem może być spowodowane pęcznieniem torbieli zwanego Bakera cyst. To nie znaczy, że zaczniesz wyglądać jak Pillsbury Doughboy, ale został nazwany na cześć słynnego chirurga nazwie Baker. Torbiel jest zwykle ze względu na osłabienie podszewce swojego stawu. Kiedy pęcznieje kolan, płyn wypycha tył kolana spowodować torbiel, aby powiększyć. Wiele rzeczy może doprowadzić kolano do pęcznienia, takich jak łza w Twoim łąkotki lub więzadeł. Można nawet mieć zapalenie stawów lub tylko niewielką łzę powierzchni chrząstki.

UWAGA: ból, który jest na tyle poważne, że hamuje idziesz lub, jeśli ból utrzymuje się przez ponad 72 godzin, należy zasięgnąć porady lekarza.

Kliknij Następny poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat objawów niestabilności lub "ustępując" kolanowy:

Zastrzeżenie: Ta strona i informacja tutaj podana jest wyłącznie w celach informacyjnych. Ani on, ani produkty sprzedawane tutaj są przeznaczone do diagnozowania, leczenia lub leczyć żadnego problemu. Należy skontaktować się z lekarzem w celu uzyskania dalszych informacji, diagnozowania, testowania, czy porady jak wykorzystać informacje / produkty wymienione w tym miejscu. Prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności i pełną zrzeczenie się prawa. Jesteśmy również zobowiązani do swojej bezpiecznej zakupów.

RELATED POSTS

 • Ból kolana Przyczyny, objawy, leczenie …

  W TYM ARTYKULE Przyczyny, objawy, leczenie, Znaki, rokowania oraz typy Przewlekły ból kolana Stawów: zapalenie stawu kolanowego jest chorobą zapalną stawów kolana, która często jest bolesny….

 • Ból kolana Objawy …

  Oznaki i objawy bólu kolana ból kolana może wahać się od łagodnego do ciężkiego i może się wahać od tępy ból do kłucia, piekący ból. może on rozwijać się nagle (ostry ból stawu kolanowego) albo…

 • Ból kolana u sportowców, OCD zmian chorobowych leczenie kolana.

  Wprowadzenie Udział sport dzieciństwa wzrasta z kolei częstość występowania urazów sportowych dzieci widzianych w praktyce medycyny sportowej jest coraz większe. Staw kolanowy w sportowca…

 • Ból kolana Przyczyny kaletki, to …

  W tym artykule nieprzerwany. Ścięgna rzepki: Oznacza to, że masz zapalenie ścięgna, które łączy rzepkę do kości piszczelowej. Ścięgna są trudne pasma tkanki łączące mięśnie do kości. Kiedy…

 • Pokojówka s kolana, torbiel poniżej rzepki.

  Housemaids kolanowego znane również jako zapalenie Prepatellar lub zapalenie stawu kolanowego jest obrzęk torebki lub worka małej cieczy w przedniej części kolana. Objawy zapalenia kaletki…

 • Jak rozpoznać objawy …

  Jeśli występują stany zapalne w pobliżu dolnej części brzucha, może masz zapalenie wyrostka robaczkowego. Warunek ten występuje najczęściej u osób w wieku od 10 do 30, natomiast dzieci do lat…

Comments are closed.