Palatab

Nowy Sen Pill Powstrzymuje mózgu …

Nowy Sen Pill Powstrzymuje mózgu ...

Droga do tabletki nasenne, które oferuje drzemki wywołujących korzyści Ambien i Lunesta, unikając w następnym dniu wycieńczenie i dezorientacja, został wyłożony niepowodzenia, potknięcia się GlaxoSmithKline plc i Takeda Pharmaceutical Co.

Teraz, Merck & Co może się znaleźć rozwiązanie.

Producent leków w końcowym badania na bezsenność, produktu o nazwie suvorexant, który działa inaczej niż liderów rynkowych. Blokuje ona niewielka grupa receptorów, które utrzymują alert ciała, zamiast zwiększania kompleksowy system uśpienia mózgu. Celem jest bardziej precyzyjny, oferując mniej miejsca dla efektów ubocznych występuje, firma Whitehouse Station, New Jersey oparte wymieniona.

„To nie jest, czy można umieścić pacjenta do spania, czy też nie, to jak się czujesz następnego dnia”, powiedział Rafael Pelayo. profesorem w Stanford School of Wydziału Medycyny Medycyny Snu, w rozmowie telefonicznej.

Około 70 mln osób, czyli jedna trzecia dorosłych Amerykanów, mają problemy z zasypianiem i śpi, według Amerykańskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Pelayo przewiduje, że problemy ze snem wzrośnie ze stresem współczesnego życia i zakłócenia od wszechobecnych osobistych urządzeń elektronicznych, takich jak Apple Inc. iPhone, zwiększenie rynku dla leczenia bezsenności.

„Dlatego myślę, że przemysł farmaceutyczny, a inwestorzy patrzeć na sen jako dobrego miejsca umieścić swoje pieniądze” Pelayo powiedział.

akcji Merck spadła o 1,2 procent do $ 43.41 na zamknięciu w Nowym Jorku.

Najnowsze Awarie

Tymczasem dwa leki bezsenność, które zostały wprowadzone do obrotu od Ambien i Lunesta nie udało się chwycić z konsumentami. Takeda Rozerem zatwierdzony w Stanach Zjednoczonych w 2005 roku, generowany tylko $ +11,7 mln sprzedanych w ubiegłym roku producent leków Osaka, Japonia opartej na, natomiast Somaxon Pharmaceuticals Inc. za Silenor miał tylko $ +16,2 mln sprzedanych w ubiegłym roku.

rozczarowani Lekarze

Nowsze metody leczenia zawiodły, bo już nie zmniejszyły skutki uboczne, rozczarowujące lekarzy chętnych do nowych leków, powiedział Stanford Pelayo.

„Ludzie mówili:” Oto kolejny przebój „i okazało się łachy”, powiedział. Wraz z wycieńczenie i kłopotów jazdy, Ambien może powodować działania niepożądane, w tym niestrawność, biegunka, nudności i bóle głowy.

Niepowodzenia pomogły oczyścić pole dla suvorexant Merck, część potencjalnej nowej klasy leków znanych jako antagoniści receptora oreksyny.

„Terapia bezsenności zmieniła się od prób zwiększenia mocy systemu uśpienia próbując hamować system budzenia” Roth powiedział, wyjaśniając, że oreksyny są bardziej skoncentrowane cel niż starszej klasy leków, w tym Ambien i Lunesta, barbiturany i benzodiazepiny.

GABA agonistów

lek firmy Merck jest tylko jednym z nowej klasy w finale z trzech etapów badań klinicznych z reguły wymagane do zatwierdzenia regulacyjnych.

„Nie ma sekundy w tym momencie”, powiedział Roth, który pracował z Merck na badania i konsultacje innych producentów leków. Firma posiada również cząsteczka oreksyny back-up, MK-6096, który jest również studiuje na migreny i depresji.

dogania

Takeda jest również trzymać palec na orexigen stawie, według badania naukowe opisujące pracę.

Badanie kliniczne Merck trwał rok, bardziej niż jakikolwiek inny narkotyk snu, który firma twierdzi, że może oznaczać, że to możliwe dla pacjentów należy stosować leku dłużej niż obecne terapie. Ma jeszcze zrobić próbę head-to-head przed Ambien i Lunesta.

Pelayo przewiduje, że lek firmy Merck, jeżeli zostanie przyjęta, będzie prowadzić do bardziej skutecznych kombinacji leków oreksyny ze starymi lekami GABA.

„The 1.0 wersja tych leków anty-oreksyny będzie miał pewne problemy, a oni będę dopracowane w dół drogi,” powiedział.

Zanim to tu, to na terminalu Bloomberg. UCZ SIĘ WIĘCEJ

RELATED POSTS

 • Nowy Astma Leczenie sukces …

  WATCH Czy Placebo As Good As Albuterol? Dla Jenny McLeland, 33, St. Louis, ciężka astma ogranicza nie tylko jej oddech, ale jej codzienne życie. McLeland, który miał astmę od urodzenia,…

 • Nowy Leczenie żylaków Czy …

  WATCH Bezbolesne Leczenie żylaków Brett Peaks, były gracz kolegium baseball i prawnik, zaczęli dostrzegać, że jego nogi były zmęczony i achy po mógłby wykonywać. I był tylko 28. Wtedy zacząłem…

 • Znając objawy raka mózgu, objawy guza mózgu.

  bóle głowy Większość osób cierpiących na raka mózgu doświadczyć jakiejś formy głowy, która jest zwykle gorsze w godzinach porannych. Bóle głowy mogą również ulec pogorszeniu w czasie, kiedy…

 • Migrena związany zmiany w mózgu …

  Śledź NINDSnews Badania finansowane przez NIH śledzi prawie 300 ludzi, przez dziewięć lat Badania wykazały również, że u kobiet z migreną miał większe prawdopodobieństwo konieczności zmiany w…

 • Nowy kreda zabija karaluchy, co zabija karaluchy.

  Kreda nie tylko na tablicy już. Nowy środek owadobójczy, który zabija robaki przez okres do ośmiu tygodni może być tanim rozwiązaniem dla studentów Uniwersytetu tkwi w kryzysie karalucha….

 • Lasery gorący, nowy anti-aging …

  wideo „Twoja skóra wygląda dość gnarly”, wspomina. „Nie ma bąbli, ale jesteś naprawdę czerwone i czuje się bardzo szorstka. Potem zaczyna obierania „. I mimo, że cały proces gojenia trwało…

Comments are closed.