Palatab

Nowy rok Sylwester ciasto lub Cupcake …

Nowy rok Sylwester ciasto lub Cupcake ...

Michelle Anderson. Ciasto dekorowanie Expert

Sylwester to tradycyjny czas świętowania z rodziną i przyjaciółmi i żywności może odegrać ogromną rolę w tej świątecznej atmosferze. Wraz z przekąskami lub posiłek w formie bufetu piękny urządzone ciasto lub asortyment babeczek może być wspaniałym dodatkiem do partii lub dorywczo razem. Nowy Rok to doskonała okazja, aby w praktyce technik zdobienia i niepowtarzalnych pomysłów olśnić swoich gości.

Kontynuuj czytanie poniżej

Ciasta tworzone na sylwestra może być tak skomplikowane i proste, jak sobie wyobrazić, aby uczcić święto z klasą.

Sylwester ma wiele różnych tradycji związanych z nim całego świata więc dekorowania ciasta w odpowiednim tematem jest łatwe i przyjemne w zależności od tego, gdzie jesteś geograficznie.

  • Szkocja: Święto nazywa Hogmany i tradycja nazywa pierwsze podłoże jest praktykowany na noworocznym Eve.This tradycji obraca się wokół pierwszej osoby, która kroki całej próg po północy, a ich kolor włosów (ciemne włosy jest Powodzenia i jasne włosy wymaga kawałek węgla ) a Hogmany ciasto może być ozdobione Lukier lub past, gum rzeźbionych nogach, buty, ciemnych włosach głów lub rurami drzwiach. Możliwości są nieograniczone!
  • Kanada: Ten kraj ma chłodny tradycję polarnego niedźwiedzia zanurzyć gdzie ludzie powitalny do bardzo mroźnej (czasami) mrożonego jeziora lub wód świętować zmianę roku. Kanadyjskie ciastka lub babeczki mógłby wyposażone niebieski dane kremówki na paście guma do kostek lodu w ich kostiumy kąpielowe lub urządzone ciasto pokryte w lodowatym jeziorze z otworem czekoladowe popękane do niego. Można nawet niedźwiedzie polarne z kieliszkami do szampana.
  • USA: Najbardziej znanym aspektem Sylwestra w USA jest chyba opadanie kuli na Times Square. Ten charakterystyczny sceny został rozegrany niezliczoną ilość razy w filmach i mediach. Wielki tort dekoracja może być dość uformowane kulki, które naśladują Times Square piłki umieszczonej w górnej części babeczek. Istnieje wiele elementów, takich jak projektowanie Świecący drażetki lub jadalnego brokatu, które uczynią te reprezentacje błyszczą jak w oryginale.

Kontynuuj czytanie poniżej

  • Francja: Francuzi świętują święto, który jest znany jako Le Réveillon de la Saint-Sylvestre i uroczystości trwają do 6 stycznia we Francji specjalnego ciasto jest bardzo ważną częścią zabawy i zawiera chiny charakter. Osoba, która znajdzie porcelana figurka staje się królem lub królową i nosić koronę. Inne ciasta mógłby wyposażone korony, figury wykonane z gumy lub pasty kremówki.
  • Zjednoczone Królestwo: Zegary odgrywają dużą rolę w Wielkiej Brytanii do przejścia starego roku do nowego. Najbardziej znany jest oczywiście zegar zegar na wieży w Pałacu Westminsterskim, lepiej znany jako Big Ben. Rok jest odliczany od tego ogromnego zegara i byłoby wspaniałe do dekoracji ciast lub babeczki z repliką słynnego twarzy lub nawet pełnego rurami lub rzeźbione Big Ben.
  • Meksyk: Ludzie jedzą winogrona w tym kraju dla każdego dzwonka północy (dwanaście) podczas odliczania do Nowego Roku. Robią życzenia na każdym winogron na nadchodzący rok. Gorgeous cukrze winogrona w małych pęczkach lub winogron marcepan lub orurowania motywami winorośli byłoby bardzo odpowiednie do dekoracji na ciastka dla meksykańskiego Nowego Roku.

Bez względu na to czy tradycja którym obchodzimy to święto odbywa się zawsze z wybiciem północy zwykle z rodziną lub friends.New Sylwester przychodzi bardzo szybko po uroczystości Bożego Narodzenia i często wydaje się, że wiele pracy, aby kolejny tort! Pamiętaj, nawet bardzo prosta konstrukcja pomysł może stworzyć niepowtarzalny i niezapomniany tort, aby pomóc odliczanie rok. Można nawet szybko rury zarys kissing para towarzyszyć własną pocałunek z wybiciem północy.

Techniki dekoracyjne ciasto do opanowania

RELATED POSTS

Comments are closed.