Palatab

Nowe alternatywy badane przez …

Nowe alternatywy badane przez ...

Przy zmniejszającej się arsenał skutecznych metod leczenia, lekarze pracowali razem, aby dodać dwa więcej broni w walce z rzeżączką, wspólne chorobami przenoszonymi drogą płciową, która stała się odporna na podstawową metodę antybiotyk stosowany ją leczyć.

Federal naukowcy w tym tygodniu ogłosi wynik badania nowych zabiegów na międzynarodowej konferencji na temat chorób przenoszonych drogą płciową w Wiedniu.

Wcześniej lekarze mieli tylko jedną formę leczenia rzeżączki, doustnej antybiotykoterapii cefiksymu i iniekcji antybiotyk ceftriakson. Jednak antybiotyki staje się mniej efektywny, ponieważ bakterie wciąż mutacji, pozostawiając lekarzy bez innych opcji leczenia najczęściej przenoszonych drogą płciową infekcji w Stanach Zjednoczonych.

"To straszne, gdy masz tylko jeden skuteczny reżim," mówi Anthony Fauci, dyrektor Narodowego Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych.

Według CDC, scenariusz staje się coraz bardziej popularne ze względu na szybki wzrost zakażeń opornych na antybiotyki, takich jak rzeżączka. Z powodu tych mutacji zakażenia są dużo łatwiej rozprzestrzeniają się bardziej kosztowne i trudne do leczenia. To dlatego, że to jeden z bardziej dotyczących problemów dla świata opieki zdrowotnej i CDC, którego naukowcy robią to priorytetem jest podanie alternatywnych metod leczenia i długoterminowych rozwiązań, Kirkcaldy mówi.

Kontynuuj czytanie poniżej

Możesz być zainteresowanym także tym

A podmiejskiego fala przeciwko Trump może zatopić swoją ofertę wyborczą

Internet myśli Hillary Clinton ma podwójne ciała

Princeton topy listę 2017 USA Aktualności Najlepszy ocenami Colleges

„Społecznie niewygodne” brat JonBenet za przerywa milczenie

Sędzia, który zapytał ofiary gwałtu, dlaczego nie mogła utrzymać kolana razem stoi usuwanie

Fauci mówi, że podczas gdy nowe zabiegi są ekscytującym dodatkiem, że są tak samo skuteczne, jak poprzednio stosowanego leczenia i podobnych kosztów, są one nieco bardziej toksyczne, tworząc łagodne skutki uboczne u większości pacjentów. Większość działań niepożądanych były pokarmowego. Na razie Kirkcaldy mówi CDC będzie utrzymanie obecnego zalecanego leczenia w miejscu, wymieniając nowsze kombinacje jako cenna alternatywa, jeśli to konieczne, ponieważ w dalszym ciągu szukać innych opcji.

"Chociaż nie jest to gra-changer," Kirkcaldy mówi "robi dostarczają cennych opcji awaryjnych."

Uprzedzając ewentualne mutacje w przyszłości, jak również specjaliści twierdzą, że nowe zabiegi pomogą im znaleźć bardziej efektywnych rozwiązań, które mają na celu zapobieganie infekcji całkowicie. Lek będzie poprawa poza innymi technikami profilaktycznych takich jak abstynencji, stosowania prezerwatyw lub badań STD. To może nawet pomóc lekarzom znaleźć sposób, aby przetestować już zainfekowanych pacjentów, aby zobaczyć, jakie leczenie są odporni i określenie najlepszego sposobu działania, Fauci mówi.

"Jeśli chodzi o przyszłość, to znaczy, udało nam się osiągnąć coś," on mówi. "To nie jest koniec drogi, ale to bardzo satysfakcjonujące, aby wiedzieć, że opracowała nowe możliwości leczenia … musimy wyprzedzić opornych zakażeń gonorrhoeae."

Poleć tę historię

RELATED POSTS

 • Nowe niższe alternatywy alkohol …

  Heineken wyznaczona agencja Dragon Rouge projekt wymyślić kilka kreatywnych pomysłów, jak zrobić umiarkowane picie pozytywną rzeczywistość i dostępne dla konsumentów w Wielkiej Brytanii….

 • Nowe badanie krwi wykaże obietnicy w walce z rakiem, biopsja krwi.

  19 kwietnia 2015 W zwykłym raka biopsji. chirurg wycina kawałek nowotworu pacjenta, ale naukowcy w laboratoriach w całym kraju są obecnie testowanie potencjalnie innowacji transformacyjnej….

 • Patrząc przez ból Neurolodzy …

  U pacjentów z przewlekłym bólem zawsze postawione duże wyzwanie dla neurologów, zarówno w diagnostyce oraz w strategii leczenia. Dlaczego i jak neurologów w leczeniu bólu, jednak dynamicznie…

 • Nowe Taktyki leczyć choroby niedokrwiennej …

  Lekarze poszukują lepszych sposobów, aby pomóc pacjentom cierpiącym z zatorów tętniczych, które utrudniają przepływ krwi w nogach-obszarze leczenia, nie brakowało pomimo dobrze znanymi…

 • Nie! Nie! PRO 5, nowe urządzenie do usuwania włosów.

  Teraz, świat Numer 1 s usuwania włosów * można bezboleśnie usunąć i bardziej efektywnie zmniejszyć niechciane włosy niż kiedykolwiek, a zamieni się w anti-aging narzędzie piękności Red Light…

 • Nowe kryteria klasyfikacji dla …

  Reumatoidalne zapalenie stawów (RZS) jest chorobą postępującą immunologicznym udziałem błony maziowej, które mogą zakończyć się zniszczenia stawów, istotnego zaburzenia funkcjonalne i wczesnej…

Comments are closed.