Palatab

Noga ból stawów bez sweeling …

Noga ból stawów bez sweeling ...

bóle stawów nóg bez sweeling, zaczerwienienie lub miłe?

  • Wysłany przez: Anonim
  • 28 lutego 2007
  • 10:15

Jestem 27-letni mężczyzna zwykle zdrowe, nie palę; społecznie i pić kilka razy w tygodniu. Nie jestem na wadze albo. Sześć tygodni temu miałem objawy grypopodobne (gorączka & bóle w całym ciele) z silnymi bólami w nogach wokół kolana i kostki stawów. Chociaż objawy grypopodobne odszedł ból nogi i pozostał jeszcze gorzej. Nie ma obrzęk, zaczerwienienie lub nie ma ciepła wokół moich stawów. Ból jest gorszy, gdy jestem odpoczynku, albo siedząc lub leżąc. Nie miałem uszkodzenia lub urazu przed bólem i nie rozpocznie żadnych nowych leków albo.
Po pięciu tygodniach vistied mojego lekarza, który zdiagnozował infekcję wirusową i dał mi leki przeciwbólowe, przeciwzapalne i kazał mi odpocząć na kolejny tydzień, jak infekcja nadal pracuje jego drogę z mojego ciała. I pozostał w łóżku przez kolejny tydzień, ale ból noga nie ma zdobyć lepiej. Ból jest znacznie gorsza w jednej nodze od drugiego. Nie byłem w stanie iść do pracy, jak poruszanie się na nogach sprawiają ból gorzej. Jazda stała się bolesna, jak porusza moje stopy na pedałach (jeżdżę podręcznik) sprawia, że ​​moje nogi bolą. Kładzenie buty i skarpetki też boli. Ja od tego czasu byłem z powrotem do mojego lekarza, który wciąż uważa, że ​​jest to infekcja wirusowa, ale wysłał mnie na badania krwi. Będzie to tydzień przed dostanę wyniki. On również dał mi seditatives więc mogę spać w nocy (ból nóg była taka, że ​​nie spał).

Czy ktoś miał podobne doświadczenia z grypy lub infekcji wirusowej? To jest tak naprawdę zaczynają się mnie. Jestem skądinąd zdrowych młodych mężczyzn, którzy nie są przyzwyczajeni do niewyjaśnione bóle.

Odpowiedzi: 11

Bądź przygotowany, aby nie uzyskać odpowiedź od testów. Moja córka rozwija tego rodzaju bóle stawów następujących najmniejsze wirusy teraz w odstępach około 2 lat. Czasami trwać do 4 miesięcy, dopóki nie jest bezbolesne. Zaczęli po pneumona mykoplazmy, kiedy miała nic 8. Testy ujawniły.

Pierwsze sprawdzone boreliozy. Jestem młoda i zdrowa, a także doznaję dokładnie to samo teraz. Mam te testy zakończą się jutro.

Jestem zdrowy mężczyzna też. Mam uporczywy ból mięśni ramienia i nogi za ponad pół roku. Wszystkie badania krwi, w tym HIV, mózgu, nóg, kręgosłupa MRI powrotnej nic. Nie mam pojęcia w ogóle.

Lyme jest taka możliwość. Może być również Epsteina-Barr. Można spróbować reumatologa; radzą sobie z bólem mięśni / stawów, które nie jest ortopeda, a objawy grypopodobne byłoby prawdopodobne bodźcem do jednej z wyżej i kilka innych warunków, too. Jak Reumatoidalne Arthritis.Good szczęścia.

Typowy reaktywne zapalenie stawów. Będzie lepiej, ale to wymaga czasu.

OK, to mi się stało 10 lat temu (miałem wtedy 40). Zacząłem odczuwać ból w piętach, zwłaszcza gdy wyszedłem z łóżka rano. Potem było jeszcze gorzej i miałem nieustanny ból i pieczenie w podeszwach moich stóp. Czasami miałem uczucie drętwienia. Po jakimś czasie dostałem jeszcze gorzej. Nie mogłam w ogóle chodzić i rozwinął ten sam stan, w moje ręce (dłonie). Miesiąc później moja siostra bliźniaczka opracowała podobne objawy, ale nie tak dotkliwe. Dwa tygodnie później jej mąż (lekarz sam) miała bardzo łagodny wariacja na ten sam temat, ale jego objawy trwał tylko dwa tygodnie. Nie mogłem chodzić przez 6 miesięcy. Miałem łagodny obrzęk wokół pięty (zmarszczki, które normalnie są tam nie było) i strapionych obszary były nieco bardziej czerwonawy niż normalnie. Poszedłem do sześciu różnych lekarzy, wszyscy myśleli, że jestem szalony (jeden rzeczywiście zapytał mnie, czy została zgwałcona i nie chciał mi uwierzyć, kiedy powiedziałem, że nie miał). Mieli uruchomić wszystkie rodzaje badań, które wszystkie były negatywne. Kolega jest radiolog, a ona uruchomić MRI na nogach i będziemy mogli wyraźnie zobaczyć na zdjęciach T2-zależnych że istnieje cienka warstwa zapalnym pod skórą. Wreszcie, kiedy zacząłem odzyskiwać spotkałem dobrego reumatologa, który wyjaśnił mi wszystko. Pamiętam nazwał reakcję u moich stóp tkanki podskórnej. Rozmawiałem z trzech ludzi, którzy doświadczyli czegoś podobnego i nikt nigdy nie mógł zrozumieć, co się stało. Moja teoria jest taka, że ​​spaliny żołądek zaczął. Cała nasza rodzina została na nartach we Francji, mieliśmy straszną infekcję żołądka. Mieliśmy infekcję o dwa miesiące przed naszymi objawami nogi i ja też wystąpiła ciężka zawroty głowy przed moimi objawami stóp (zawroty głowy trwał przez około miesiąc i powoli zniknął). Ja również opracowała ból w stawach, najgorsze było dolnej części pleców i moje prawe kolano. Co zrobiła gorsze rzeczy, jestem pewien, było to, że trzy tygodnie przed naszą podróżą narciarskiego I przeszli przez mononukleozy, który jest dość poważna infekcja. Zajęło trzy lata, zanim odzyskane w całości. Dziś moje podeszwy stóp są pomarszczone jak zwykle. Wszystkie bóle ustąpiły i że nie jestem już w głowie. W tym czasie szukałem Medline przez kilka tygodni na ból stopy bez znalezienia niczego opublikowany. Znalazłem jednak ciekawych artykułów na temat reaktywnego zapalenia stawów. Teoria mojego reumatologa jest to, że te dwie infekcje zdenerwowany mój system odpornościowy i sprawiał, że przesadzać. W ten sposób większość chorób autoimmunologicznych zacząć. Często występuje infekcja uruchomieniem. Często zakażenie żołądka jak Yershinia, Salmonella, Shigella. Rokowanie jest dobre, ale może to zająć trochę czasu. Może moja historia może pomóc?

Obecnie jestem stoi ten sam problem jak podano w pierwotnym poście. Mój ból przechodzi z jednego miejsca do drugiego, najpierw w nadgarstku i palcach i przenieść uzbroić potem do jednej nodze i inne teraz, mam bóle w obu nogach wspólnych. Zauważyłem, że jest trochę związane z komina.

Jestem 27-letni mężczyzna zwykle zdrowe, nie palę; społecznie i pić kilka razy w tygodniu. Nie jestem na wadze albo. Sześć tygodni temu miałem objawy grypopodobne (gorączka & bóle w całym ciele) z silnymi bólami w nogach wokół kolana i kostki stawów. Chociaż objawy grypopodobne odszedł ból nogi i pozostał jeszcze gorzej. Nie ma obrzęk, zaczerwienienie lub nie ma ciepła wokół moich stawów. Ból jest gorszy, gdy jestem odpoczynku, albo siedząc lub leżąc. Nie miałem uszkodzenia lub urazu przed bólem i nie rozpocznie żadnych nowych leków either.After pięć tygodni mam vistied mojego lekarza, który zdiagnozował infekcję wirusową i dał mi leki przeciwbólowe przeciwzapalne i kazał mi odpocząć na kolejny tydzień jak infekcja nadal pracuje jego drogę z mojego ciała. I pozostał w łóżku przez kolejny tydzień, ale ból noga nie ma zdobyć lepiej. Ból jest znacznie gorsza w jednej nodze od drugiego. Nie byłem w stanie iść do pracy, jak poruszanie się na nogach sprawiają ból gorzej. Jazda stała się bolesna, jak porusza moje stopy na pedałach (jeżdżę podręcznik) sprawia, że ​​moje nogi bolą. Kładzenie buty i skarpetki też boli. Ja od tego czasu byłem z powrotem do mojego lekarza, który wciąż uważa, że ​​jest to infekcja wirusowa, ale wysłał mnie na badania krwi. Będzie to tydzień przed dostanę wyniki. On również dał mi seditatives więc mogę spać w nocy (ból nóg była taka, że ​​nie spał) .Has ktoś miał podobne doświadczenia z grypy lub infekcji wirusowej? To jest tak naprawdę zaczynają się mnie. Jestem skądinąd zdrowych młodych mężczyzn, którzy nie są przyzwyczajeni do niewyjaśnione bóle. Regards.Hi Moja córka ma 11 lat miała bardzo złe wirusa grypy przez 10 dni, po czym jej noga zaczęła boleć w górnym stawie teraz tego ranka obudził mówiąc mi jej ręka boli nie wiemy, co to jest i lekarz powiedział jej tylko z grypą im nie jest zadowolony, jak mama się czujesz lepiej teraz.

Rozpoznawać zagrożenia związane z chorobą Leśniowskiego-Crohna.

RELATED POSTS

Comments are closed.