Palatab

No Sweat Botox Pobiera FDA OK – CBS …

No Sweat Botox Pobiera FDA OK - CBS ...

To już oficjalnie: wygładzanie zmarszczek-Botox może być wstrzykiwany pod pachami w celu ograniczenia nadmiernego pocenia.

Osoby z chorobą zwaną "Podstawowym pachowych nadmierna potliwość" wytwarzają cztery lub pięć razy ilość pachami potu jest normalny. Istnieją różne zabiegi, w tym silnych antyperspirantów, leków zapobiegających stymulację gruczołów potowych, a nawet operacji na tych gruczołów.

Botox najwyraźniej czasowo paraliżuje nerw, który stymuluje gruczoły potowe. W jednym z badań, 91 procent pacjentów, którzy otrzymali iniekcje Botox pachami widząc ich pocenie przecięto w połowie w miesiącu, w porównaniu z 36 procent pacjentów otrzymujących iniekcje soli i wody.

Pacjenci mogą uzyskać dodatkowe zastrzyki co kilka miesięcy. FDA cytowany jedno badanie, które wykazało, średni czas trwania odpowiedzi wynosiła niecałe sześć miesięcy.

Przed otrzymaniem Botox, pacjenci powinni być sprawdzane pod kątem innych przyczyn problemu potliwość, takich jak nadczynność tarczycy, w celu uniknięcia Dermatoskopia maskowania potencjalnie poważnej choroby, FDA ostrzegł.

Efekty uboczne to ból w miejscu wstrzyknięcia i krwawienie, pocenie się w innych częściach ciała, objawy grypopodobne, bóle głowy, gorączka, świąd i niepokoju, FDA powiedział.

Dermatolodzy od dawna oferowane Botox dla osób cierpiących na nadmierne pocenie się, ale FDA oznacza, ekspres Allergan Inc. teraz można reklamować użycia. Allergan mówi cena waha geograficznie ale średni koszt to $ 750 obiema rękami.

© 2004 The Associated Press. Wszelkie prawa zastrzeżone. Ten materiał nie mogą być publikowane, broadcast, przerobione lub rozpowszechniany.

RELATED POSTS

 • Jak długo Botox ostatnia BOTOX …

  Botox zazwyczaj trwa 3-4 miesiące, ale nie zależy trochę na który obszar twarz jest wstrzykiwany. Wielokrotne wykorzystywanie Botox ma niewielki pozytywny Wpływ na czas. Jeśli konsekwentnie iść…

 • Botox jest najlepszym sposobem leczenia …

  Botox jest jednym z najbardziej powszechnie uznawanych metod leczenia nadpotliwości a jeśli firma ubezpieczeniowa będzie ona obejmować, chcielibyśmy polecić. Ale są też inne tańsze opcje, które…

 • Niezdolność do Sweat – Strona oficjalna, jak można nie pocić.

  Ponieważ nie mogą pocić i dlatego nie można schłodzić swoje ciała, osoby z ciężkimi anhidrosis mieć kłopoty pracy i ćwiczeń, a może być w poważnym niebezpieczeństwie, jeśli starają aktywność…

 • Jak pozbyć się plam Sweat …

  Jeżeli zauważyłeś obszary żółknięcie pod pachami lub wokół kołnierzy swoich ulubionych koszulek i bluzek, warto wiedzieć, jak pozbyć się plam potu. Na pierwsze spotkanie z nimi, pewnie myślał…

 • Strona główna Botox, Juvederm, Radiesse …

  Fontanna młodości w końcu zostało znalezione! I to czeka tutaj na NewSkin Laser Center! Oferujemy szeroką gamę nowoczesnych procedur modyfikujących obraz estetyczne. NewSkin Laser Center jest…

 • No Sweat AC – ogrzewanie, bez potu.

  Dowiedzieć się, ile można zaoszczędzić! Pocimy, dzięki czemu nie muszą. W żadnym Sweat AC Ogrzewanie, uważamy, że zaspokojenie potrzeb każdego klienta jest najważniejszym zadaniem podejmujemy….

Comments are closed.