Palatab

NIH badanie pokazuje obiecujące wyniki …

NIH badanie pokazuje obiecujące wyniki ...

Pierwotne śródpiersia chłoniak z komórek B dotyka głównie ludzi z ich młodzieńczych lat do wczesnych lat 30-tych. Wielu pacjentów, leczy się kombinacją chemioterapii i radioterapii. Jednak nawet z tym leczeniem, około 20 procent pacjentów zobaczyć swoje postępy choroby.

Większość pacjentów otrzymywać promieniowanie w okolicy klatki piersiowej, co może powodować nowych nowotworów, jak również uszkodzenie serca. Jest to problem zwłaszcza dla młodych ludzi, ponieważ ryzyko nowych nowotworów i chorób serca nadal wzrasta wraz z wiekiem. Pierwotne śródpiersia chłoniak z komórek B jest częstsza u kobiet, u których występuje zwiększone ryzyko zachorowania na raka piersi z radioterapią w klatkę piersiową.

Wyndham Wilson, M. D. Ph.D. szef chłoniaka Therapeutics sekcji NCI. wraz ze współpracownikami przeprowadził proces, w którym każdy pacjent otrzymał leki etopozyd, doksorubicyna, cyklofosfamid, winkrystyna, prednizon i rytuksymab w schemacie znanym jako dawki dostosowane EPOCH-R lub DA-EPOCH-R. Ten schemat wykorzystuje strategie infuzyjnych, w których dawki leków etopozyd, doksorubicyna, cyklofosfamid i są dostosowane do największej skuteczności.

Pięćdziesiąt jeden pacjentów z nieleczoną pierwotnego chłoniaka śródpiersia z komórek B zostały włączone do tego badania fazy II. Maksymalna średnica nowotworu wynosiła 11 cm. Wszystkie oprócz dwóch pacjentów uzyskano całkowitą remisję z terapii DA-EPOCH-R, a żaden z pacjentów z całkowitą remisją opracowali nawrotu chłoniaka. Dwaj pacjenci, którzy nie osiągnęli całkowitą remisję otrzymał promieniowanie, a także nie miał ich guzy powtarzać. Nie było dowodów innych chorób w późniejszym okresie i sercowych efektów toksycznych.

„Wysoka Sukces tego schematu w znacznie zmniejszając potrzebę promieniowania i poprawę szybkość utwardzania w tej chorobie mogą odnosić się do wyspecjalizowanego dozowania i ciągłej dostawy infuzyjnej agentów EPOCH-R”, powiedział Wilson.

Aby zapewnić niezależną ocenę swoich wyników badań DA-EPOCH-R, naukowcy współpracowali z badaczy z Uniwersytetu Stanforda (Calif.) Medical Center, którzy korzystali z tego schematu w leczeniu 16 pacjentów z pierwotnym chłoniakiem śródpiersia z komórek B. Pacjentów były podobne do tych leczonych w badaniu NCI wyjątkiem jest nieco starszych i mający mniejszą częstotliwość choroby poza śródpiersia. Wszystkie 16 Stanford pacjentów, którzy otrzymywali ten schemat są również w remisji i żaden wymagane radioterapii.

O National Institutes of Health (NIH): NIH, medyczne agencja badawcza narodu, obejmuje 27 instytutów i ośrodków i jest elementem amerykańskiego Departamentu Zdrowia i Usług Społecznych. NIH jest podstawowym Federalna Agencja prowadzenie i wspieranie badań podstawowych, klinicznych i translacyjnych badań medycznych i bada przyczyny, leczenie i lekarstwa na obu chorób powszechnych i rzadkich. Aby uzyskać więcej informacji na temat NIH i jej programów można znaleźć www.nih.gov.

NIH…Turning Into Discovery Health ®

Odniesienie

RELATED POSTS

 • Nowy lek wykazuje obiecujące wyniki …

  z organizacji badawczych Łuszczycowe zapalenie stawów dotyka około 11 procent pacjentów z łuszczycą. czynnik martwicy przeciwnowotworowa (Anty-TNF ) środki, które blokują cząsteczki sygnałowe,…

 • Nowe badanie pokazuje, w wieku wyciągu z czosnku …

  OBRAZ: Matthew J. Budoff, M. D. LA BioMed główny badacz i kardiolog, studiował korzyści Aged Garlic Extract dla zapobiegania chorobom serca. Zobacz więcej Credit: LA BioMed LOS ANGELES -…

 • BADANIE Trzy dni przed Dr, rany płyn.

  W ciągu ostatnich kilku dni, nauczyliśmy się, że zanim zostaną znalezione postrzelony w klatkę piersiową i pływających w rzece, pionierski medycznych dr Bradstreet pracował z mało znanej…

 • Badanie szpiku chłoniak

  Krwiotwórczych komórek macierzystych (HSCT) to nowa nazwa na przeszczep szpiku kostnego. Istnieje wiele rodzajów HSCTs w zależności od źródła komórek macierzystych, jak opisano poniżej:…

 • Nowe badanie krwi wykaże obietnicy w walce z rakiem, biopsja krwi.

  19 kwietnia 2015 W zwykłym raka biopsji. chirurg wycina kawałek nowotworu pacjenta, ale naukowcy w laboratoriach w całym kraju są obecnie testowanie potencjalnie innowacji transformacyjnej….

 • Jak się przerzutami do kości zdiagnozowana, wyniki badań krwi kostnego.

  Przerzuty do kości są czasami znaleźć, ponieważ powodują one problemy, ale w niektórych przypadkach są one znalezione przed masz żadnych objawów. Lekarz może zalecić wykonanie badań…

Comments are closed.