Palatab

Nie chirurgiczne usunięcie worka ~ oko …

Nie chirurgiczne usunięcie worka ~ oko ...

Nie chirurgiczne usunięcie eyebag (Tear Koryta)

Jest to jeden z najbardziej ekscytujących postęp w medycynie estetycznej i jeden z naszych ulubionych procedur znanych również jako rozdarcie procedury koryta. Z ponad 7000 przeprowadzono przypadki, możemy powiedzieć, że jest to jeden z naszych największych specjałów oraz procedurę z prawdziwym wow czynnik. U 95% chorych z niższym eyebag, ciemne koła lub utratę objętości w obszarze poniżej oka, możemy obecnie bardzo dobrze rozwiązać problem z dokładnym i skomplikowane stosowania wypełniaczy kwasu hialuronowego. Z naszego doświadczenia wynika, nawet starszych pacjentów ze znacznym dolnej eyebag obrzęki i wiotkość skóry, mogą korzystać z tej procedury znacznie.

Procedura ta jest najlepiej wykonywane przy użyciu igły, jak kaniule są zbyt niedokładne. Nazywamy to procedura z zachwytu, jak to jest szybkie, łatwe, a wyniki są natychmiastowe, nie wspominając o magiczne, jak eyebags dosłownie znikają.

Jak to działa?

Tear Koryta są zagłębienia biegnące od nosa, a dookoła pod okiem. Te zagłębienia gorzej jak wiek, w wyniku zwiotczenie skóry i tkanki tłuszczowej twarzy pod spodem, pozostawiając tę ​​depresję. Wraz ze starzeniem się twarzy daje wygląd dolnych worków pod oczami i cienie. W przeszłości uważano, że tylko operacja może poprawić worki pod oczami, i nie było żadnych skutecznych sposobów leczenia irytujących cienie pod oczami. Używamy bardzo uważnie wielokrotne nakłucia tehnique, wstrzykując wypełniacz skórną głębokie tuż powyżej kości oczodołu. Mamy wstrzyknąć wiele razy, nanoszenie małych bolusów i ich masowanie i formowania je uważnie po drodze. Jak mozaika, powoli bulid się wypełniacz, i dlatego naszym specjalnej techniki, nigdy nie miała jeszcze użyć hyalase stopić z produktu. Zabieg trwa zaledwie 10 minut, a wyniki są naprawdę niesamowite. Procedura ta odmładza zmęczoną twarz starzenia jak nikt inny, a wyniki mogą trwać tak długo jak 12-18 miesięcy.

Jak długo trwa procedura potrwa?

Zabieg trwa około 10-15 minut, a wyniki są natychmiast.

Czy to boli?

Powierzchnia leczona nie jest bardzo wrażliwa i ból u większości pacjentów jest minimalne, tak że zazwyczaj nie używają żadnego znieczulenia w ogóle do tej procedury.

Jak długo wyniki trwać?

Wyniki te są około 12-18 miesięcy, a w wielu przypadkach może być jeszcze dłuższy. Gdy pacjent miał kilka najlepszymi upy, wyniki mogą być bardzo długotrwałe rzeczywiście.

Film o braku leczenia chirurgicznego usuwania eyebag (Tear koryta)

Czy to jest bezpieczne?

Ponieważ producent Q-MED (obecnie Galderma) uruchomiła Restylane w 1996 roku, szacuje się, że ponad 9 mln zabiegi w ponad 70 krajach zostały przeprowadzone na całym świecie. Restylane i Perlane, które są stosowane w tej procedurze są produktem biokompatybilne i biodegradowalne, co oznacza, że ​​nie jest szkodliwy dla organizmu i jest podzielony i usuwane z organizmu w sposób naturalny.

Wypełniacze kwasu hialuronowego są w postaci sterylnego żelu wytworzonego w laboratorium. Zalety tych nowoczesnych wypełniaczy to, że są one nie-stałe, w przeciwieństwie do alternatywnie chirurgicznego ..

Czy są jakieś skutki uboczne?

Niektóre wtrysku związane skutki uboczne mogą wystąpić w tym zaczerwienienie, obrzęk i zasinienie, ale żaden z nich nie są zwykle bardzo istotne i będzie rozwiązać w ciągu kilku dni. Najczęstszym działaniem niepożądanym jest zasinienie, które mogą być łatwo pokryta makijażem.

Główne długoterminowe skutki uboczne są bardzo rzadkie, a reakcje nadwrażliwości są zgłaszane być tak rzadkie, jak 1 w 20.000 według najnowszych badań.

Jakie są zalety tej procedury nad operacją?

Ocenimy każdego pacjenta przed podjęciem decyzji, czy są one odpowiednie dla tej procedury niechirurgiczne dokładnie. Wielu pacjentów, którzy wcześniej uważali, że ich jedyną alternatywą była chirurgia, są mile zaskoczeni, kiedy im się mówi, że to szybka i prosta procedura może rozwiązać ich problem.

Zalety unikając operacji jest wiele:

 • Nie blizny chirurgiczne
 • Nie Znieczulenie ogólne
 • Nie szpitalu doby. To naprawdę jest to procedura dzienne, a pacjent może zwykle dostać się z ich normalnej codziennej razu.
 • Nie czas wolny od pracy.
 • W wielu przypadkach lepsze i bardziej naturalnych wyników niż w alternatywa chirurgicznego.

Opieka postpenitencjarna

Po każdym zabiegu, będziemy Ci zaradczych rady.

Dr Milojevic wykonując procedurę rozdarcie koryta z Perlane lidokainy

RELATED POSTS

 • Aborcji niechirurgiczne, nie chirurgiczne kosztów aborcji.

  Jak jesteśmy różni Jeden z czołowych dostawców aborcji Narodu Oceniono Wśród Top 1% aborcji Kliniki i Poradni Worldwide Aborcja Pill Advanced Technology IV Uspokojenie (kierowcy lub towarzyskie…

 • Usunięcie włosów Nono Recenzje Czy …

  Jednym z najgorętszych produktów do depilacji jest dziś Nono, ale jest to w końcu rozwiązanie problemu starości? Jeśli rozważasz próbuje tej metody, to trafiłeś na właściwą stronę. Czytaj…

 • Usunięcie główna Laser Hair Kupujący …

  Oferty wakacyjne: Nasze Top Four Zalecane Urządzenia HOME laserowej POSTĘPOWANIE PRZEPROWADZKI laserowe usuwanie włosów Home, takich jak z TRIA Beauty and Silk’n Flash i znikają, a inne…

 • Strona główna zadośćuczynienie za usunięcie blizny …

  Sanitarny-staranność zawodowa od ponad 10 lat, Rica Lewis uzyskał liczne certyfikaty w branży. W 2006 roku zaczęła kierowania swoją wiedzę na artykuły związane ze zdrowiem do druku i publikacji…

 • Hydrolife – Alma chirurgiczne, leczenie …

  Ponad 211 milionów ludzi na całym świecie cierpi z powodu nadmiernego pocenia się lub pocenia. Każdego dnia ludzie walczą z krępujące, często życie zakłócania objawów związanych z nadmierną…

 • Noga wątek usunięcie żyły Pająk …

  Prywatny Klinika jest ośrodkiem UK doskonałości do mało inwazyjnego leczenia żylaków. Czy cierpi na żylaki, żyły twarzy lub wątku żyły na nogach, zapewniamy najwyższy standard opieki klinicznej…

Comments are closed.