Palatab

New Health Advisor – New Health …

Możliwe przyczyny Pinpoint czerwone kropki na skórze

1. Cherry naczyniaki

Warunek ten jest znany także naczyniaków. Te czerwone kropki są nieszkodliwe i mogą być liczne na niektórych ludzi. Mogą one różnić się kolorem od jasnej czerwieni do ciemnego różu. Rozmiary różnią się także i one nie znikają z czasem.

2. Linka przez długi okres

Poród, kaszel, płacz, wymioty, a nawet ciężarów może powodować małe wybroczyny w obszarach twarzy, szyi i klatki piersiowej. Niektóre dzieci rodzą się z wybroczyny na głowie i szyi, szczególnie większych dzieci. Dzieci czasami prezentują się wybroczyny na swoich pośladkach Breech. Jest to normalne i może być przypisana do procesu narodzin. Te wskazania czerwone kropki na skórze zwykle ustępuje samoistnie i nie są niczym martwić.

4. Skóra siniaki lub Wynaczynienie

5. wirusowe, grzybicze i bakteryjne

Wybroczyny jest czasem wynikiem infekcji, takich jak anginy, szkarlatyna, mononukleoza, wirus cytomegalii (CMV) oraz zapalenia wsierdzia. Powinny one wyjaśnić raz infekcja została wyczyszczona.

6. Leków

Niektóre leki mogą powodować wybroczyny jako efekt uboczny. Antykoagulanty (heparyna i warfaryna), antybiotyki (penicylinę), chinina, atropina są niektóre leki, które powodują wskazać czerwone kropki na skórze.

7. Alergie

Alergeny jak niektórych pokarmów (np ryb i orzechów), ukąszenia owadów i niektórych roślin mogą inicjować odpowiedź immunologiczną u niektórych osób. Alergia może objawiać się małe czerwone kropki na skórze, które mogą być swędzące czy nie. W zależności od nasilenia alergii, może wymagać pomocy medycznej.

Starzenie 8. Skóra

9. AZS

10. Małopłytkowość

Stan ten pojawia się, gdy masz niskie liczby płytek krwi. Płytki te są konieczne dla krzepnięcia krwi, w przypadku krwawienia. Mając na małopłytkowość może wynikać z innych chorób, takich jak białaczki lub zaburzeń układu odpornościowego. Typowe objawy są łatwo siniaki, wybroczyny, krwawienie z dziąseł, itd. Jest to poważna choroba i wymaga pomocy lekarskiej.

Doświadczenia innych ludzi z Pinpoint czerwone kropki na skórze

Jestem matką na mojej trzeciej ciąży i zauważyłem wskazać czerwone kropki na skórze, zwłaszcza górnej klatce piersiowej i rąk. Mój lekarz powiedział, że są nieszkodliwe wybroczyny na skutek zwiększonej objętości krwi w moim ciele. Martwię się, bo nie doświadczył tego w moich poprzednich dwóch ciążach.

Moja starsza matka ma te czerwone kropki, które pojawiły się na jej skórze. Powiedziano nam, że mogą one być ze względu na jej chorobę trzewną, który uległ pogorszeniu w ostatnim czasie.

Mam opracowane kilka wskazać czerwone kropki na skórze, dosłownie z dnia na dzień. Mój lekarz dał mi bardzo pobieżnie egzamin i szczotkowane mnie mówiąc, że nie były poważne. Mam wiele innych objawów i więcej punktów ostrzeżeniem.

Jestem 25-letni mężczyzna o jasnej karnacji. Mam naczyniaki wiśnia, ale ostatnio liczba wydaje się być zwiększone w moim bagażniku. Mój dermatolog powiedział, by nie zajmować, ponieważ pojawiają się wraz z wiekiem. Zauważyłem je na mojego ojca, jak również. ja’m wciąż martwi się o tych naczyniaków wiśni.

Kiedy należy skonsultować się z lekarzem

 1. Niewyjaśnione siniaki, które nie będą rozwiązywać we własnym zakresie.
 2. Nagły wskazanie krwawienia do skóry.
 3. Jeśli czerwone kropki towarzyszą:
 • Sztywna szyja
 • Opuchlizna twarzy, jamy ustnej, gardła
 • trudności w oddychaniu
 • Przyspieszone tętno
 • Wysoka gorączka
 • Silny ból głowy

Jak zapobiec Pinpoint czerwone kropki na skórze

 1. Unikaj nadmiernej ekspozycji na słońce, aby chronić skórę przed starzeniem się przedwcześnie.
 2. Należy zachować ostrożność i unikać urazów skóry. Należy zwrócić szczególną uwagę, gdy jesteś golenia i woskowanie. Traktować szkody dla skóry w odpowiedni sposób.
 3. Jeśli podejrzewasz, że leczenie powoduje czerwone kropki na skórze, należy skonsultować się z lekarzem, który doradzi.

O nas
NEWHEALTHADVISOR.COM
Ostatnia aktualizacja 02 września 2016 r.

RELATED POSTS

 • New Health Advisor – New Health …

  mogą wystąpić małe czerwone kropki na skórze przez wiele różnych przyczyn. Niektóre z tych przyczyn może być bardzo poważne, podczas gdy inni mogą nie wzbudzać żadnych wątpliwości. Jest jednak…

 • Men S Health, wodniak homeopatii.

  Alopatycznych konwencjonalne lub Alopatycznych leczenie żylaków wymaga operacji. Wiąże się to w znieczuleniu ogólnym, nacięcia w mosznie i szwów. operacja żylaków może prowadzić do zwiększenia…

 • New Health Advisor – New Health …

  Wiele osób zażywających narkotyki drogą dożylną do ich ciał do rekreacji są narażone na ryzyko zachorowania na wiele bakteryjnych zakażeń skóry, takich jak ropnie. Te ropnie można leczyć na…

 • Wstęp – Irlandia s Health Service, świerzb OTC.

  Świerzb może rozprzestrzeniać się za pośrednictwem: kontakt skóra do skóry przez długie okresy czasu z kimś, kto jest zakażonych kontakty seksualne z kimś, kto jest zainfekowany Świerzb może…

 • New Health Advisor – New Health …

  Wysypka może być spowodowane wieloma czynnikami, od reakcji alergicznych, żywność lub maści do stosowania miejscowego, na zakażenia, zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Zakres wysypka może…

 • Mental Health nocne, moczenie dzienne leczenie.

  Jaki jest Moczenie? Moczenie jest powszechnie znane jako moczenie nocne. Moczenie nocne, lub moczenie w nocy, jest najczęstszym typem zaburzeń eliminacji. Daytime nawilżania nazywa dobowe…

Comments are closed.