Palatab

New Breed Training Center, bonsai Chicago.

New Breed Training Center, bonsai Chicago.

New Breed Training Center

Powstała w 2004 roku, New Breed Training Center początkowo zaczynał jako mały brazylijskim Jiu-Jitsu Zespołu z celem skupiającej grupę przyjaciół i zmienia sposób przeszkoleni. Kochaliśmy brazylijskiego jiu-jitsu i chciał otwartego środowiska, w którym każdy miał głos i każdy był w stanie przyczynić-W rezultacie, New Breed Training Center urodził. Jako nowy brazylijskiego Jiu-Jitsu Team, szybko stał się jednym z najbardziej znanych brazylijskich Jiu-Jitsu zespołów w terenie Chicago i na Środkowym Zachodzie, wygrywając 3 kolejnych North American Grappling Association (Naga) Tytuły zespołu, tytuł Titan Grappling Championship drużyny i produkcji wielu indywidualnych wyróżnień. Nasz Brazilian Jiu-Jitsu Zespół wyprodukował liczne międzynarodowe brazylijskie jiu-jitsu medalistów.

Bonsai Jiu-Jitsu

Souza Bracia

Marcos de Souza

Roberto de Souza Satoshi

Zajęcia

Brazylijskie Jiu-Jitsu

Mówiąc najprościej, BJJ jest mieszanką Freestyle i grecko-rzymskiej Wrestling i Judo, z dodatkiem wspólnych manipulacji i złożenie trzyma.

To odpowiedź na pytanie, „Czy zastanawiałeś się kiedyś, co dzieje się po moim przeciwnikiem i wylądować na ziemi po takedown lub wyrzucić?”

W New Breed Training Center, oferujemy różnorodne zajęcia BJJ, które mogą zaspokoić swoje potrzeby. Jeżeli nie jesteś pewien, które mogą ubiegać się zajęcia dla Ciebie, poniżej znajduje się krótki opis każdego typu.

Brazilian Jiu-Jitsu Podstawy:

Nasz kurs wprowadzający naraża początkujących praktyków do podstawowych pojęć, które będą się powołać na wskroś całej ich kariery zmagają. W tych klasach, nacisk kładzie się na rozwijanie pamięci mięśniowej i wprowadzenie wiercenia sytuacji. Świetna dla początkujących Dorośli i nawet nastolatków 14 & starszy.

„Wszystkie poziomy” brazylijskiego jiu-jitsu:

Trzon naszego programu BJJ; Te zajęcia zintegrować niektóre z naszych „doświadczonych” lekarzy początkujących niektóre z naszych najbardziej utalentowanych i doświadczonych praktyków. Klasy te zazwyczaj pozwalają na szeroki zakres poziomów umiejętności, które wykorzystujemy nie tylko do budowania zaufania w naszych mniej doświadczonych użytkowników, ale także wyostrzyć umiejętności naszych bardziej zaawansowanych graczy. Zaczynamy dostosować zestaw umiejętności każdej osoby i narazić każdego ucznia w tych zajęciach do szerokiej gamy odmian podstawowego do ruchów pośrednich. Pełna Sparing lub „rolling” jest również zachęcać tych klas, ale nie wymagane.

Zaawansowane Brazilian Jiu-Jitsu:

Być w formie dla nich. Kładziemy premię na wiercenia pozycyjnej i sytuacyjnego. Zaawansowane techniki Konkurencja Testowane są prowadzone, a także dostosowanie każdego człowieka „gry”. Bądź gotów na wiele „na żywo” wierteł i sparingów.

„No-Gi” brazylijskiego jiu-jitsu:

Wszystko brazylijskiego jiu-jitsu bez kimona. Choć debata szaleje, co jest ważniejsze od „No-Gi lub Gi”, uważamy, że korzystne będzie w stanie trenować w obu. Uznając, że szkolenie w kimono jest niezbędna i fundamentem brazylijskim Jiu-Jitsu, No-Gi daje szybszą zmianę tempa, pozwalając Grapplers rozwijania szybkie reakcje i nauczanie nasze praktyków znaczenie szybkiego reagowania na nogi. Klasa ta jest przeznaczona jako dodatek do naszych regularnych zajęć BJJ a nie jako zamiennik.

Uderzające (Boks & Muay Thai)

Muay Thai (Kickboxing) – „do„King of the Ring”

Muay Thai jest bardzo mocny, fizyczny sztuki walki, czy sporty walki, który wykorzystuje stand-up uderzające ataków wraz z różnymi technikami zaciskanie. Niskie kopnięcia lub kopnięcia na nogi, aby udach wykorzystujących goleń zamiast czyjegoś podbicia są często związane z Muay Thai. Grappling w klinczu używać zarówno kolana i łokcie strajków, a także spadków, są często postrzegane jako dobrze.

Pełny kontakt, sparing pełnej mocy nie jest zwykle wykonywane w treningu, z powodu niszczycielskiego charakteru zastosowanych technik. Thai bokserzy mogą box, ręce tylko ze zwykłych rękawic bokserskich. Innym wiertarka szkolenie jest na dwa myśliwce do klinczu i ćwiczyć formę stand-up go, którego celem jest, aby spróbować wylądować strajk kolana. Jednak rzuty pełnej mocy, kolana, łokcie i nie są zazwyczaj stosowane w treningu.

Boks – „The Sweet Science”

Nasze zajęcia bokserskie obejmować wszystko, czego potrzeba, aby naprawdę nauczyć się sztuki boksu. Od prawidłowej techniki wykrawania, ruchem obronnym, nóg i kondycji fizycznej, nasze zajęcia służyć jako wyjątkowy fundament do zbudowania na. Zajęcia prowadzone są w określonych odstępach czasu, aby symulować non-stop szkolenia pro-bokser otrzyma. Oferujemy dwa rodzaje zajęć, które spełniają potrzeby naszych członków.

„Wszystko poziomie” Ćwiczenia:

Klasy te są otwarte dla wszystkich i są zintegrowane. Czy szukasz dobrego treningu lub chcą zwiększyć swoją wiedzę bokserską, te zajęcia są dla Ciebie. Zawierają one dużą ilość wierceń i techniki, która pozwoli Ci pocą, tracą funtów, a co najważniejsze, nauczyć się prawidłowego i bezpieczny sposób Box.

„Sparring” Ćwiczenia:

(Poniedziałek i środa, godzina dwudziesta) Odpowiednie i zatwierdzony biegu sparing jest konieczne dla tych klas (nakrycia głowy, ustnik Ochrony pachwiny sparing rękawice, nie rękawice torby). Klasy te skupią się na rzeczywistych rund bokserskich w kontrolowanej atmosferze. Idealny dla osoby poszukuje dodatkowych rund do doskonały czas i techniki w „prawdziwym” otoczeniu.

(bezpłatne wersje próbneniedozwolone dla tej klasy ).

Mieszane Sztuki Walk

Mixed Martial Arts (MMA) szkolenie jest dostępne dla naszych członków, którzy szukają sposobu, aby zintegrować swoje uderzające i szkolenia zmagają. Nasze podstawowe klasy zajmować mieszania przejście z trybu oczekiwania aż do borykają się i odwrotnie. Zarówno ofensywnych i defensywnych koncepcje są weryfikowane, a także podstawowych technik i ćwiczeń. Sparing pozycyjny jest wykorzystywana do opracowania obu pozycji siły i słabości.

Klasy próby i ins kropla nie są dozwolone dla tej klasy i odpowiedniego sparing i narzędzi wiertniczych muszą być obecne (Rękawiczki Ochraniacze goleni, Łebek, worek, rękawice MMA, ustnik ochrona pachwina).

* Należy również pamiętać, że uczestnicy naszych klas MMA muszą być członkami zarówno naszego BJJ i programów uderzające. *

Popołudnie MMA Training (Invite Only) jest zarezerwowana dla tych członków i ich obozów walki, którzy mają zaplanowane nadchodzące ataki. Klasy próby i spadek nie są dozwolone.

Wydajność oparciu Siła i klimatyzacja

Zwiększanie skuteczności na polu lub w sali konferencyjnej

Wiele Strength and Conditioning programy twierdzą, że specjalizują się w nie specjalizującą. Wynik końcowy? Monotonia, nuda i ostatecznie rezygnując na siłę i program dopasowujący.

Nasza siła i zdrowotne Program specjalizuje się w Performance. Wydajność można użyć podczas meczu lub po prostu zmagają wydajności dla roboczym. Nie oznacza, że ​​stają się specjalizującą średnio co kilka rzeczy i świetny w równych. Nasz program jest zaprojektowany w celu poprawy wydajności, ponieważ na żadnym przypadku podczas wykonywania lepiej osiągnąć więcej. Niektórzy ludzie udać się do sali gimnastycznej, aby wypracować. Nasz program wygląda jak siłowni w czasie treningu. Za każdym razem, gdy pociąg szukasz poprawić jeden lub więcej rep jedną sekundę szybciej i nie ma znaczenia, tak długo, jak jesteś poprawy. Skąd wiemy, że jesteś poprawy? Patrząc na wydajność.

Nasz program zaczyna się od dwóch ocen: Funkcjonalny ekranu Ruch (FMS), a Biosignature analizy. Ekran Functional Movement ocenia problemy ruchowe i mobilności. Jest to ta sama ocena stosowany w NFL i NHL ocenić ryzyko urazów. Po drugie, Biosignature Analiza daje nam jasny pogląd na temat, gdzie można przechowywać swoje tkanki tłuszczowej i dlaczego.

Każdy zaczyna z 3-6 miesięcy General Fizycznego gotowości (GPP). W tym czasie możemy rozwijać kontrolę konieczną w celu poprawy wydajności i mobilności silnika. Gdy właściwe sterowanie silnikiem i mobilność są opracowywane, zaczynamy budowanie siły. Im większa kontrola mobilność i silnik tym lepsza wydajność.

Nasz program siła opiera się na rosyjskim metoda periodyzacji znany również jako metoda koniugatu; Westside Barbell wykonany metoda ta sławna. Każdy, niezależnie od celów, powinny rozwijać siłę. Podczas programu siłowego skupiamy się na budowaniu wytrzymałości funkcjonalnej The rodzaj siły, które można wykorzystać w turnieju brazylijskiego jiu-jitsu, mecz bokserski, pracy ręcznej lub wykonanie prac wokół domu.

Każda sesja rozpoczyna się mobilnością rozgrzewki, treningu siłowego Następne A i wreszcie klimatyzacji za pomocą różnych narzędzi, takich jak sanek i lin bojowych. Celem jest, aby stale poprawiać. Dobry program musi mieć sposób pomiaru postępu. Nasz jest wydajność.

Program Dziecięcy

Program naszego dziecięca zapewnia bezpieczne, zabawa, środowisko szkoleniowe dla dzieci i nastolatków. Chcemy mieć pewność, że nasi młodzi studenci uczą się sztuki walki i lekcje z nimi związane, takie jak poszanowanie i dyscypliny. Ale w tym samym czasie, ma to być zabawa dla nich. Oferujemy zarówno brazylijskiego jiu-jitsu i zaskakujący (Boxing / Muay Thai) w ramach Programu naszych dzieci. Aby dowiedzieć się, czy nasz program jest odpowiedni dla Twojego dziecka, prosimy o kontakt.

Dziecięca Brazilian Jiu-Jitsu

Brazylijskie jiu-jitsu będzie wyzwaniem dzieciom wykorzystać i rozwijać zarówno swoje ciała i umysły. Twoje dzieci będą uczyć Podstawowe koncepcje brazylijskie jiu-jitsu i wszystko będzie im potrzebne do przygotowania ich do kiedy jest czas, aby połączyć się z naszych programów dla dorosłych. Zdajemy sobie sprawę, że większość programów dziecięce mają dość tablicę przedziałów wiekowych i rozmiarach, dlatego większość czasu będziemy grupa klasa oparciu o poziom umiejętności i wieku.

Uderzające dziecięca (Muay Thai i Boks)
Dziecięca «Mixed Martial Arts (MMA)»

Nie należy mylić z MMA widziany w telewizji lub naszych klasach dorosłych MMA. Nasze dzieci program «MMA» łączy podstawowe koncepcje poznane w naszym programie brazylijskiego jiu-jitsu i nasze dzieci uderzających programu i uczy aspekt samoobrony zarówno w bardzo kontrolowanym środowisku. MMA sparing wśród naszych młodych członków nie jest dozwolone.

RELATED POSTS

 • Moja Chicago Botanic Garden, bonsai Chicago.

  Archiwum dla bonsai Zapraszamy na nowy program w Chicago Botanic Garden w sobotę, 9 maja: Światowy Dzień Bonsai! Mistrz późno bonsai Saburo Kato Najstarszy syn mistrza bonsai Tomekichi Kato,…

 • Huntsville Gimnastyka Center …

  na oficjalnej stronie internetowej Huntsville Gimnastycznego Center! Huntsville gimnastyka była ośrodkiem szkoleniowym wiodących gimnastyka w północnej Alabamie od momentu jego otwarcia w 1993…

 • Infrared Training Center Kurs …

  Zobacz, co nasi studenci mają do powiedzenia na temat ich doświadczeń szkolenia certyfikacyjne ITC. Zapytaj nas o naszej Diamentowej specjalny pakiet! Po zarejestrowaniu się w naszym Diamond…

 • Illinois Center Poison Blog …

  Być może widzieliście lub słyszał o dostrzeganych roszczeń pozytywne zdrowia nadtlenku wodoru coś, co nazywa spożywczej (nadtlenek wodoru 12%, 17% lub 35%). Jeśli nie czytać dalej, niech nam…

 • Las Vegas Recovery Center Kompleksowa …

  W Las Vegas Recovery Center (LVRC), jesteśmy głęboko zaangażowani w odzyskiwaniu naszych klientów. Ludzie przybywają w naszym zakładzie w leczeniu ich choroby uzależnień lub dostęp do naszego…

 • Nerwobóle Relief Center, nerwoból neuralgia ulgę w bólu.

  Neuralgii (PHN) – powikłanie Półpasiec Ból gontów trwa średnio około 4-5 tygodni. Wszelkie dalsze bólu poza tym momencie uważa się za nerwoból poopryszczkowy i jest dalej półpaścem. Jeśli to…

Comments are closed.