Palatab

Nerve Pain nerwowy, powoduje …

Nerve Pain nerwowy, powoduje ...

Nerw ból jest formą przewlekłego bólu, który pojawia się, gdy istnieją problemy z przetwarzaniem sygnału naszych nerwów.

Układ nerwowy jest odpowiedzialny za wszystko, co robi nasz organizm i jest bardzo skomplikowany system, który przekazuje wiadomości z mózgu do ciała i odwrotnie.

W ten sposób możemy zarejestrować się, gdy coś jest przyczyną nam ból, ale w niektórych przypadkach nie jest wadą z nerwem i rejestruje ból choć nic go powoduje.

Istnieje wiele przyczyn tego zjawiska, ale jest to zazwyczaj bardzo różni się od bólu doświadczamy gdybyśmy zranić lub nagrać siebie.

Zrozumienie układu nerwowego

Jeśli chcesz zrozumieć, jak bóle nerwów może dojść, należy najpierw zrozumieć podstawowe zleceniodawców układu nerwowego. Poniżej przedstawione są trzy rodzaje nerwu w organizmie człowieka.

– Nerwów autonomicznych kontrolować wszystkie mimowolne i częściowo dobrowolne działania naszego organizmu. Obejmuje to nasze serce i tempo, w jakim bije, nasze ciśnienie krwi, nasz układ trawienny i regulację temperatury ciała.

– nerwów ruchowych są odpowiedzialni za naszych cielesnych ruchów i działań, a te nerwy kontrolować informacje, które są przekazywane z mózgu do naszego kręgosłupa akord i wreszcie do naszych mięśni. Nasze nerwy motoryczne są niezwykle ważne.

Mimo nerwów ból może być bardzo łagodny, fakt, że są tak uzależnione od naszego układu nerwowego oznacza, że ​​nawet najmniejsze uszkodzenie nerwów może mieć ogromny wpływ na nasze codzienne życie.

Objawy Nerve Pain

Ludzie, którzy cierpią na bóle nerwów może wystąpić wiele objawów, ale objawy te będą odzwierciedleniem lokalizacji uszkodzenia nerwu i jego celu.

– Autonomiczna nerwobóle mogą powodować szereg objawów, w tym niemożność odczuwania zawał serca, dławica piersiowa lub inną formę bólu w klatce piersiowej ostrzegawczy. Osoby z autonomicznego nerwobóli mają skłonność do pocenia się zbyt dużo lub zbyt mało, a często zgłaszają uczucie niezwykle zawroty głowy.

Odwodnienie również staje się bardzo widoczne i ludzie doznają suche usta i oczy, niezależnie jak dużo płynu piją. Autonomiczna nerwobóle mogą również mieć wpływ na pęcherz i jelita, w wyniku dysfunkcji zaparcia i drabiny. W niektórych przypadkach może to prowadzić do dysfunkcji seksualnej i braku popędu.

– Uszkodzenie nerwu ruchowego może powodować indywidualne doświadczenie osłabienie, zanik mięśni, skurcze i okresy czasem paraliż.

– Sensory nerwobóle mogą powodować bóle fantomowe, co to ból, który istnieje bez przyczyny. Ludzie, którzy cierpią z powodu bólu nerwu czuciowego często zgłaszają uczucie czułości lub pieczenie w danym obszarze. To może rozwinąć się bardziej silny ból i mogą również dowiedzieć, że ich położenia świadomość uległa zmianie i zagrożone.

przyczyny

jest to, że ponad 20 milionów Amerykanów cierpi na dzisiaj postaci nerwobóli, co stanowi problem, który staje się coraz częściej z wiekiem. Istnieje ponad 100 różnych typów uszkodzeń nerwów, i wiele innych przyczyn tego stanu.

Jedną z najważniejszych przyczyn uszkodzenia nerwu cukrzycy, która wpływa na nerwy obwodowe. Poniżej podano jedną z najczęstszych przyczyn nerwobólu i uszkodzeniem.

– choroby autoimmunologiczne, takie jak stwardnienie rozsiane, toczeń i choroby zapalne jelit.

– Rak może spowodować uszkodzenie nerwu i radioterapia może pogarszać problem.

– Kompresja i uraz nerwów powoduje łagodne do umiarkowanego bólu nerwów.

– Istnieją doniesienia, że ​​około 50% ludzi cierpiących na cukrzycę cierpi na uszkodzenia nerwów.

– narkomania, a efektem ubocznym podejmowania silny lek na receptę.

– chorób zakaźnych, takich jak HIV, opryszczki i wirusowego zapalenia wątroby typu C.

Leczenie

Leczenie bólu nerwu na ogół obejmuje kombinację różnych metod. Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić jest przyczyną uszkodzenia nerwów muszą być zidentyfikowane i rozwiązane. Leczenie podstawowy problem zdrowia będzie zależała od samego powodu.

Po tym jest pod opieką, pacjent najprawdopodobniej przepisywać jakiejś formy mediacji, aby pomóc im radzić sobie z bólem, choć jak wspomniano wcześniej jest to na ogół lekiem przeciwdepresyjnym lub przeciwpadaczkowym niż tradycyjny środek przeciwbólowy lub przeciw zapalny.

Powodem tego jest fakt, że główny problem jest w mózgu, gdzie informacje z uszkodzonego nerwu jest przekazywana. Poza ustalonym pacjentów medycyny najprawdopodobniej uczestniczyć w zabiegach fizycznych, takich jak fizjoterapia.

Będą one również być poinformowani, aby zakończyć leczenie psychologiczne. Robi się to, aby pomóc pacjentowi czynienia ze stresem i lękiem, które mogą wynikać z konieczności ten warunek.

Wniosek

nerwobóle jest niezwykle powszechne stan przewlekły ból, który może mieć bardzo negatywny wpływ na człowieka. Nawet najłagodniejszy forma nerwobóle mogą codzienne czynności wydają się niemożliwe, a tym bardziej ciężkie przypadki mogą sprawić, że ludzie całkowicie zależny od innych.

Przed nerwobóle można leczyć, lekarz musi najpierw uporać się z przyczyną uszkodzenia. Po wykonaniu tego mogą rozpocząć rzeczywistą do leczenia uszkodzeń nerwów.

RELATED POSTS

 • Bliski Right Back Pain, powoduje …

  Ból pleców jest drugą co powoduje dyskomfort stanu w świecie (bóle głowy jako pierwsze). może on wahać się od łagodnego, tępy ból lub ciężkiego bólu rozdzierającego, który może trwać przez…

 • Nerve Pain Home Treatment and Self-Care, leczyć uszkodzenia nerwów.

  W tym artykule Strategie Złagodzenie Nerve Pain kontynuowane. Przejdź happy hour. Ciężki spożywanie alkoholu jest toksyczna dla nerwów i może pogorszyć nerwów ból. Nie ma magiczna liczba dla…

 • Jak jest Nerve Pain różni się od …

  Pytanie: Jak jest Nerve Pain różni się od innych rodzajów bólu? Ból nerwów może być również nieproporcjonalne do tego, co można by oczekiwać od urazie i nastąpi dni do kilku miesięcy po urazie,…

 • Naturalny środek na Nerve Pain …

  Neuropatia nerwu kulszowego – BACK bólu: ból EPIDEMIA BACK: epidemia Ból pleców jest głównym problemem w dzisiejszych czasach dla ludzi na całym świecie zachodnim. Razem w celu wygenerowania…

 • Nerve Blocks – Pain Zarządzanie …

  blok nerwów to termin ogólny, gdy procedura jest wykonywana, że ​​zmniejsza lub zatrzymuje transmisję impulsów nerwowych wzdłuż określonej. Może ona obejmować indywidualne nerw lub rozszerzyć…

 • Strona główna zadośćuczynienie za Nerve Pain …

  Te różne rodzaje sterowania poszczególnych nerwów, a tym samym powoduje różne rodzaje objawów. Uraz lub uszkodzenie którejkolwiek z tych nerwów raczej budzić Nerve Pain, czy łagodne lub…

Comments are closed.