Palatab

Neanthe Bella Palm (Palm Parlor) …

Neanthe Bella Palm (Palm Parlor) ...

Jeśli otrzymałeś zakład w naszym National Indoor przypadku roślin tygodnia Pomnik Koło wtorek 17 września. jesteś prawdopodobnie zastanawiasz się, jak dbać o niego. Cóż, to trafiłeś we właściwe miejsce. Poniżej przedstawiono ogólne instrukcje opieki nad nowo nabytej Neanthe Bella Palm.

Pojemnik: Przy pełnym rozmiarze, A Neanthe Bella Palm może osiągnąć trzy do czterech stóp wysokości, ale to zajmie kilka lat, aby się tam dostać. Aby rozpocząć swój zakład na drodze do osiągnięcia swojego pełnego potencjału, to należy ponownie wbita w pojemniku około sześciu cali z dobrym drenażem. Ostatecznie swoją roślin będą musiały być przeniesione do większego pojemnika do dalszego wspierania wzrostu, ale powinno wystarczyć w pojemniku sześć cali od dłuższego czasu.

Oświetlenie: Neanthe Bella Palms rozwijać się w różnych warunkach oświetlenia w pomieszczeniach, ale pokój z jasnym świetle średnio- i północy lub okna od zachodu jest najlepszy. Nie trzymać roślinę w miejscu nasłonecznionym.

Woda: Zakład powinien pozostać wilgotne, czyli gleba nigdy nie powinny być całkowicie suche lub zbyt wilgotne. Nadmierne podlewanie może spowodować cały szereg problemów. Ilość wody, Twój zakład będzie potrzebował zależy od wielu czynników: ilość światła odbiera temperaturę pomieszczenia, poziom wilgotności, między innymi. Dobrą zasadą byłoby podlewać roślinę raz w tygodniu i dopasuj do tego, jak szybko wysusza glebę. Ostatecznie powinieneś być w stanie dostać się do rutynowych podlewania opartego na potrzebach roślin. Nie przechowywać roślinę w wodzie stojącej na dłużej niż 15 minut, gdyż może to doprowadzić do gnicia i szkodniki korzeni.

Nawóz: The Parlor Palm potrzebuje więcej nawozu niż większość wewnętrznych dłoniach. Karma miesięczna wiosną i latem z nawóz o powolnym uwalnianiu. Jeśli końcówki liści są brązowe, można być na nawożenie.

Jeśli masz pytania dotyczące nowo nabytej Neanthe Bella Palm, proszę zostawić komentarz poniżej i będziemy pracować, aby mieć odpowiedź do Ciebie tak szybko jak to możliwe.

Jeszcze raz dziękuję za przybycie do naszego National Indoor przypadku roślin Tygodnia. Rośliny są naszą pasją i kochamy mogąc podzielić się tą pasją z innymi!

Related Stories

Engledow Grupa ds Indy Style: Hardscaping projektu Czynności końcowe

 • Engledow Grupa ds Indy Style: Hardscaping projektu Pierwsze kroki

 • Engledow na Indy Style: hardscape Przegląd projektu

 • Engledow Grupa wygrywa „Award of Excellence” UniLock użytkownika.

 • 6 na myśli “ Neanthe Bella Palm (Palm Parlor) Instrukcje pielęgnacyjne ”

  Nasz Neanthe Bella przeżywa jakąś martwą łodygi, ale jest nowy wzrost w dnie. Czy to normalny cykl życia roślin? Podlewamy raz, ale nie nawozić. To siedzi w otwartym korytarzu z rozproszonym światłem, napowietrznych fluourescents ciągu tygodnia. W weekendy, po prostu światła rozproszonego.

  Zmarli łodygi i rozwój są zupełnie normalne. Zaleca się, aby usunąć wszystkie martwe pędy, ponieważ pomaga stymulować wzrost nowych w zakładzie. Nie polecam również nawożenie zakładzie kilka razy wiosną / latem / wczesną jesienią miesięcy. Z czasem, gdy twoja roślina wchłania składniki odżywcze z gleby, że gleba staje się niedobór składników odżywczych. Nawóz jest potrzebne, aby utrzymać zdrowy wygląd roślin i promować wzrost nowych. Sklep kupił kryty roślin nawóz będzie działać dobrze, po prostu upewnij się, aby przeczytać wskazówki. Zbyt dużo fetilizer może zrobić więcej szkody niż pożytku. Mamy nadzieję, że to pomoże!

  Niedawno nabył mój neandertalczyka jak ja to nazywam, i to jest około pół stopy wysokości. Jest w pojemniku, który jest idealnie dopasowane, a ja zastanawiałem się, kiedy należy ponownie garnek to? A jest nawozem koniecznością?

  Jeśli roślina jest szczęśliwy w swoim obecnym pojemnika, zalecamy pozostawienie go w. Palmy Neanthebella są notorycznie powolne plantatorów i wiele może pozostać w małych pojemnikach lat na koniec. Co do nawozu, tak, to jest koniecznością. Jako roślina wchłania składniki odżywcze z gleby, gleba staje się bardziej niedoborem składników odżywczych. Nawóz jest konieczne ponowne wprowadzenie potrzebnych substancji odżywczych z powrotem do gruntu. Jeśli nie nawozić, zakład będzie powoli zaczynają zanikać i ostatecznie śmierć. Mamy nadzieję, że to pomoże!

  Miałem przyjaciela zakupić dłoni roślinę neantha wnieść do Kolorado. może to być suche czasami byłoby okay lub pomóc mi roślinę mieć nawilżacz w sali do symulacji wilgotności.

  Oddanie nawilżacza powietrza w pokoju byłby to świetny pomysł, ale nie jest to konieczne. Jeśli nie masz nawilżacza i środowisko jest suche, wystarczy upewnić się, że można monitorować wilgotność gleby. Suche powietrze sok glebę wilgoci, suszenie go szybciej, wymagające częstszych podlewania.

  Zostaw odpowiedź Anuluj odpowiedź

  RELATED POSTS

  Comments are closed.