Palatab

Nautical Poduszki – Coastal Poduszki, poduszki morskich.

Nautical Poduszki - Coastal Poduszki, poduszki morskich.

California Proposition 65 ostrzeżenie: mydła w płynie, płyny do kąpieli & kąpieli mogą zawierać KOKOAMID DEA, znany ze stanu Kalifornii wywołuje raka.

California Proposition 65 ostrzeżenie: Ten produkt zawiera substancje chemiczne, które w stanie Kalifornia powodować raka, wady wrodzone oraz w inny sposób szkodliwe dla rozrodu.

California Proposition 65 Ostrzeżenie: w tych gumy wycieraczek może zawierać jeden lub więcej ftalany, które w stanie Kalifornia powodować raka, wady wrodzone oraz w inny sposób szkodliwe dla rozrodu.

California Proposition 65 Ostrzeżenie: Obchodzenie się z metalową nasadkę z tym produktem narazi Cię prowadzić, chemikalia znane w stanie Kalifornia powodować wady wrodzone oraz w inny sposób szkodliwe dla rozrodu. Po pracy umyć ręce.

California Proposition 65 Ostrzeżenie: Ten produkt może zawierać jeden lub więcej ftalany, które w stanie Kalifornia powodować raka, wady wrodzone oraz w inny sposób szkodliwe dla rozrodu.

15% OFF całego REGULAR cenach ZAKUPU

W domu DOSTAWA ciężarówką

Nasz serwis In-Home Delivery oferuje dwie opcje:

Twoje zamówienie zostanie dostarczone do jednego pomieszczenia w domu. Rozpakowanie, montaż i pakowanie usuwania materiału nie są zawarte w tym serwisie.

White Glove Service – $ +149,00

Zawiera Basic Service, a także swoje elementy zostaną rozpakowane i zmontowane i uszczelniania będą usuwane.

Stercie PICKUP

Ta opcja wysyłki jest dostępna dla większości naszych towarów, z wyjątkiem pozycji oznaczonych jako wyłącznie przez internet albo w Domu Dostawa tylko na wszystkim USA Pier 1 Imports sklepów. Wystarczy wybrać opcję naszą Pickup stercie podczas kasy. Większość zamówień Pickup Store są przetwarzane w ciągu kilku godzin, a otrzymasz e-mail z powiadomieniem, kiedy Twoje produkty są gotowe do odebrania w Pier 1 sklepie swojego wyboru, który ma ich w magazynie.

Jeśli elementy nie są w stanie w wybranym sklepie, mogą kwalifikować się do Uwalnia statek przechowywać w jednym z naszych centrów dystrybucyjnych i powinny dotrzeć w ciągu około 14 dni w ciągłym USA lub trzech tygodni lub mniej w Alaski i Hawajów. Otrzymasz e-maila, gdy złożycie Państwo zamówienie od naszego centrum dystrybucji do sklepu. Gdy sklep otrzymuje zamówienie, będą z Tobą skontaktować, gdy zamówienie jest gotowe do odbioru.

Dodatkowe wysyłka & Opłat manipulacyjnych i dostępność: Brak wysyłki lub manipulacyjne opłaty za zamówienia online, które są zbierane w sklepie. Proszę zadzwonić do Obsługi Klienta pod 800-245-4595, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące dostępności przedmiotów.

Oferta kod. FREESHIP75

Oferta kod. FREESHIP150

Oferta kod. DARMOWA WYSYŁKA

Oferta kod. DARMOWA WYSYŁKA

DARMOWA DOSTAWA

$ 5 Dostawa wraz z objaśnieniami w sklepie Order from pier1.com

$ 5 wysyłki Oferta dotyczy standardowych opłat przewozowych na pozycjach pier1.com kwalifikujących się do żeglugi i uporządkowane w sklepie z Pier 1 Imports urządzeniu sprzedaży. Oferta nie dotyczy W Domu Koszty przesylki; Dodatkowe koszty wysyłki i obsługi może zwrócić się do przedmiotów, które są duże, nieporęczne i wymagają specjalnego opakowania. Dodatkowe koszty dostawy i wysyłki, o ile ma to zastosowanie, pojawi się w kasie. Oferta nie obowiązuje na Alasce lub na Hawajach. Oferta ważna tylko w sklepie. Oferta zostanie automatycznie zastosowany w kasie.

Darmowa wysyłka wraz z objaśnieniami w sklepie Order from pier1.com

Darmowa wysyłka Oferta dotyczy standardowych stawek przewozowych na pozycjach pier1.com kwalifikujących się do żeglugi i uporządkowane w sklepie z Pier 1 Imports urządzeniu sprzedaży. Oferta nie dotyczy opłat In-Home Delivery. Dodatkowe koszty wysyłki i obsługi może zwrócić się do przedmiotów, które są duże, nieporęczne i wymagają specjalnego opakowania. Dodatkowe opłaty manipulacyjne i wysyłki, o ile ma to zastosowanie, pojawi się w kasie. Oferta nie obowiązuje na Alasce lub na Hawajach. Oferta ważna tylko w sklepie. Oferta zostanie automatycznie zastosowany w kasie.

Bezpłatne White Glove In-Home Dostawa w 14 dni lub mniej na całkowite zakupy $ +1.500 lub więcej towarów przed opodatkowaniem i po obowiązujących zniżek. Aby zakwalifikować się, co najmniej jeden element w kolejności muszą kwalifikować się do In-Home Delivery, wskazane na stronach produktów. Elementy nie kwalifikujące się do In-Home Delivery mają prawo do swobodnego przesyłek standardowych, chociaż dodatkowa kosztów transportu i przeładunku może zwrócić się do przedmiotów, które są duże, nieporęczne i wymagają specjalnego opakowania.

Oferta nie obowiązuje w połączeniu z innymi promocjami i nie ma zastosowania do dar karty, wcześniejsze zakupy lub lokalne koszty wysyłki za zakupy w magazynie dokonanych w sklepie. Oferta nie jest ważna na Alasce, Hawajach i Kanadzie, a niektóre odległe obszary mogą być niedostępne lub przedmiotem dłuższych terminów dostaw – skontaktuj relacji z klientami na 855-513-5138, aby uzyskać więcej informacji.

Szczegółowe informacje na temat White Glove W domu usługi dostawy i wymagań dostawy, przejdź do pier1.com/inhomedelivery~~pobj.

Stercie PICKUP

Ta opcja wysyłki jest dostępna dla większości naszych towarów, z wyjątkiem pozycji oznaczonych jako wyłącznie przez internet albo w Domu Dostawa tylko na wszystkim USA Pier 1 Imports sklepów. Wystarczy wybrać opcję naszą Pickup stercie podczas kasy. Większość zamówień Pickup Store są przetwarzane w ciągu kilku godzin, a otrzymasz e-mail z powiadomieniem, kiedy Twoje produkty są gotowe do odebrania w Pier 1 sklepie swojego wyboru, który ma ich w magazynie.

Jeśli elementy nie są w stanie w wybranym sklepie, mogą kwalifikować się do Uwalnia statek przechowywać w jednym z naszych centrów dystrybucyjnych i powinny dotrzeć w ciągu 14 dni lub mniej w ciągłym USA lub trzech tygodni lub mniej w Alaski i Hawajów. Otrzymasz e-maila, gdy złożycie Państwo zamówienie od naszego centrum dystrybucji do sklepu. Gdy sklep otrzymuje zamówienie, będą z Tobą skontaktować, gdy zamówienie jest gotowe do odbioru.

Dodatkowe wysyłka & Opłat manipulacyjnych i dostępność:
Brak wysyłki lub manipulacyjne opłaty za zamówienia online, które są zbierane w sklepie. Proszę zadzwonić do Obsługi Klienta pod 800-245-4595, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące dostępności przedmiotów.

Bezpłatny In-Home Delivery

Bezpłatny In-Home Dostawa w 14 dni lub mniej na całkowite zakupy $ 1500 lub więcej towarów przed opodatkowaniem i po obowiązujących zniżek. Aby zakwalifikować się, co najmniej jeden element w kolejności muszą kwalifikować się do In-Home Delivery, wskazane na stronach produktów. Elementy nie kwalifikujące się do In-Home Delivery mają prawo do swobodnego standardowej wysyłce.

Szczegółowe informacje na temat In-Home Service Delivery oraz wymagań dostawy, przejdź do pier1.com/inhomedelivery~~pobj.

Ekskluzywne Korzyści użytkownika

Użyj kodu SHIP20

PRINT Kod oferty: SAVE20

20% taniej:

DARMOWA DOSTAWA:

Kup ilościowe

20% OFF całego REGULAR cenach ZAKUPU

* 20% zniżki na cały regularnych cenach zakupić w USA Pier 1 Imports sklepie. Oferta nie może być wykorzystywane do zakupów online wykonanych na zewnątrz sklepu i nie ma zastosowania do następujących: podatki, dostawy do domu i żeglugi opłat, opłat za usługi, regulacja cen na wcześniejszych zakupów lub zakupów Gift Cards, UNICEF towarów, odprawy, sprzedaży, lub każdy inny niestandardowy discountable towar. Oferta nie obowiązuje w połączeniu z żadną inną ofertą lub dyskonta i nie jest ważne w sprzedaży sklepu zamknięcia. Bez wartości gotówkowej. współpracownik magazynu wejdzie oferta # 6193 w kasie. Oferta ważna do stycznia 15-18, 2016.

DARMOWA DOSTAWA

DARMOWA DOSTAWA

10% ZNIŻKI* Cały zakup | Użyj kodu 10FORME

20% OFF całego REGULAR cenach ZAKUPU

DARMOWA DOSTAWA

10% off całej transakcji i bezpłatną wysyłkę w całym serwisie

Dzień Matki prezent Sprzedaż

Darmowa wysyłka Bath

Darmowa wysyłka niż $ 200

10% lub 15% rabatu Zakup

Bezpłatny In-Home Delivery

Wprowadź kod oferty FREEHD w kasie.

White Glove In-Home Delivery

* White Glove W domu dostawy jest dostępna w około 14 dni do większości obszarów; Dostawa do odległych rejonach może być różny. Twoje zamówienie zostanie w pełni kontrolowane i dostarczane do pokoju (a) wyboru, gdzie elementy zostaną rozpakowane i zmontowane, a usunięty materiał do opakowania; montaż elementów z istniejącej mebli (zagłówki, stelaży, blaty stołów, zasad, etc.) nie zostały uwzględnione. Dodatkowe elementy nie kwalifikujące się do In-Home Delivery, które są zakupione w tej samej kolejności kwalifikują się za darmo przesyłek standardowych; Kontrola zamówień, rozpakowywanie i montaż tych elementów i usuwania materiałów opakowaniowych nie jest dołączony. W domu cena dostawy nie obejmuje lokalne koszty wysyłki do przechowywania przedmiotów w magazynie. W Domu dostawy nie jest dostępna w Alasce, Hawajach lub Kanadzie. Kontakt z relacji z klientami w 1-855-513-5138, aby uzyskać więcej informacji.

Otrzymasz e-maila, gdy nasz przewoźnik otrzymuje dostawy zamówienia. Przewoźnik będzie wówczas skontaktujemy się z Tobą przez telefon i e-mail, aby zaplanować realizację zamówienia w oknie dostawy dwugodzinnego. Osoba akceptując dostawy musi być obecny i co najmniej 18 lat. Proszę podzielić się żadnych ograniczeń dostaw lub dostępu (GATED dostęp do domu, windy lub lokalizacji schodów, etc.) z nośnikiem dostawy z wyprzedzeniem.

Wprowadź kod oferty 15OFF zaoszczędzić 15% na całym regularnej cenie zakupu,
LUB
Kod oferty 20FORME zaoszczędzić 20% na całej regularnej cenie zakupu w przypadku korzystania z karty 1 My Pier nagrody kredytowej w kasie.

6 miesięcy brak zainteresowania, kiedy opłacony w całości *

gdy wydasz $ 500 albo więcej na Mojej Pier 1 Rewards karty kredytowej. Ucz się więcej

Użyj kodu RUG20

RELATED POSTS

 • Morskich Poduszki haftowane …

  Po wprowadzeniu się do swojej pierwszej plaży domu, Łatwo się przytłoczony z wielu zadań dekoracji przed wami. Od mebli do łóżka. Urządzenia do akcesoriów, trzeba przynieść ze sobą mnóstwo…

 • Nautical Poduszki, Plaża wrażeń …

  Doprowadzić romantyzm morza wewnątrz naszego bogatego wyboru morskich i oceanicznych tematycznie poduszkami. Idealny na łóżku, sofie, fotelu lub otomana, te poduszki są pierwszym krokiem do…

 • Nautical Seasons, tropikalne poduszki.

  od 1995 roku Nautical Seasons jest oferowanie wysokiej jakości towar Coastal w rozsądnych cenach. Większość rzeczy są w stanie w naszym magazynie i zlecenia zwykle wysyłamy w ciągu 1-2 dni…

 • Żeglarskie dekoracyjne poduszki, poduszki dekoracyjne morskich.

  Frontgate statki wiele pozycji międzynarodowej; Jednak niektóre elementy nie są uprawnione do żeglugi międzynarodowej. Proszę odnieść się do poniższej listy, aby upewnić się, że wszystkie…

 • Nautical Decor, poduszki morskich.

  Żeglarskie wystrój z drewnianych statków kół Nautical pościel, ręczniki, zasłony prysznicowe, sztuki i więcej. Nasze dekoracyjne tratwy są idealne do sypialni morskich, pokoje rodzinne, pokoje…

 • Morskich Luxuries Coastal Decor …

  Plaża Decor Poduszki: Fleet Racing The Beach Decor Collection została zaprojektowana z myślą o domach przybrzeżnych. Od tradycyjna do współczesnych, stałe do odbitek, znajdziesz doskonały…

Comments are closed.