Palatab

Naturasil Świerzb Leczenie Pack, leczenie miejscowe świerzb.

Naturasil Świerzb Leczenie Pack, leczenie miejscowe świerzb.

(2) dwa 4 bary uncja najwyższej jakości ręcznie wykonane Świerzb Relief Mydło (1) Jedna butelka 15ml świerzbu kąpieli ciekłego namoczyć i (1) Jedna 120 ml słoik świerzb Miejscowe Siarka Cream. Każde opakowanie także dostaje (1) jeden wolny Świerzb Ugryź ulgę.

 • Naturasil Świerzb Relief Siarka Mydło służy do czyszczenia i dezynfekcji powierzchni skóry porażonej przez roztocza świerzb.
 • Naturasil Świerzb ciekłej kąpieli Zanurzyć Jest to kombinacja olejków eterycznych, które pomagają w łagodzeniu objawów świerzb, które obejmują swędzenie i zaczerwienienie. Może to być również stosowane bezpośrednio na skórę bardziej stężonego efektu.
 • Naturasil Świerzb Miejscowe Siarka Cream jest stosowany po kąpieli lub po ciecz jest stosowane bezpośrednio wchłaniana w skórę. Kontynuuje pomagając w usuwaniu roztoczy świerzb i pomaga zmniejszyć zaczerwienienie i swędzenie.

Wszystkie nasze produkty wykonane są z Naturasil wszystkich naturalnych ekstraktów roślinnych. Podczas gdy inne produkty do zabiegów świerzb używać środków chemicznych i potencjalnie szkodliwych pestycydów w leczeniu świerzbu, Naturasil tworzony jest z naturalnych składników, aby zapewnić, że masz niezawodne i zdrowe doświadczenie.

Nasze naturalne zabiegi świerzb używać olejków eterycznych, które są dobrze znane ze swojej skuteczności i zostały wykorzystane na całym świecie od wieków

Zaleca się, aby sprawdzić link poniżej i uzyskać świerzb leczenia, który jest odpowiedni dla danej sytuacji.

Jeśli leczenie więcej niż 5 osób zadzwoń na 1-866-371-2499 a jeden z naszych specjalistów pomoże Państwu w dokonaniu właściwego zakupu.

Sprawdź nasze 2016 Best of the Best Świerzb Leczenie Konsumentów Zgłoś film tutaj!

ZASADY LECZENIA świerzb

1. Dodać 10 – 20 kropli Naturasil Świerzb Siarka Bath Soak do ogrzania / gorącej kąpieli wodnej. Moczyć przez 20 – 30 minut. Powtarzać codziennie przez 4 do 10 dni.

2. Użyj Naturasil Świerzb Relief Siarka Mydło w kąpieli oraz co najmniej 2 razy dziennie na dotknięte obszary. Powtórz 4 do 10 dni.

3. Pozostawić do wyschnięcia skóry po kąpieli. Po wyschnięciu nałożyć Świerzb Miejscowe Siarka Cream dotkniętym obszarze 2 – 3 razy na dzień.

4. Zalecamy pranie, pościel i ręczniki codziennie w ciepłej wodzie z tym planem leczenia świerzbu. Powtórz kroki 4-10 dni.

Niektóre osoby mogą być wrażliwe na olejki eteryczne. Proszę skin test na tolerancję. W przypadku wystąpienia podrażnienia lub reakcji, należy przerwać stosowanie.

DODATKOWE INFORMACJE świerzb LECZENIE

Świerzb LECZENIE FAQS

Q. Czy to naprawdę działa?

ZA. Naturasil Świerzb Leczenie Starter Pack jest jeden nasi najlepsi sprzedawcy. To była skuteczna z bardzo wysokim ratingu zatwierdzenia ze strony naszych klientów.

Uwaga: Jeśli istnieje więcej niż jedna osoba w domu, zalecamy albo Naturasil Świerzb Leczenie Family Pack (2-3 ludzi) lub Naturasil Świerzb Leczenie Super Pakiet (Dla 3-4 osób). Wszystkie osoby w domu powinny być traktowane w tym samym czasie, aby zapobiec ponownym infestacjom

Q. Co dokładnie Naturasil Świerzb Leczenie Starter Pack zrobić?

ZA. Ten pakiet zapewnia homeopatycznym o pomoc w eliminowaniu roztoczy świerzb; obejmuje oczyszczenie Świerzb Relief Siarka Mydło . nasz Naturasil Świerzb płynnej siarki Bath Soak . i Świerzb Miejscowe Siarka Cream . Nie zapomnij DARMOWE Świerzb Ugryź Relief * Że pochodzi z zakupu jakiegokolwiek produktu świerzb!

P. Jak mogę używać Naturasil Leczenie świerzbu Starter Pack?

ZA. Dodaj 10-20 kropli Naturasil Świerzb płynnej siarki Bath Soak się do ciepłej kąpieli. Kondycjonuje się przez 20 minut, a następnie suszy na powietrzu. Posługiwać się Świerzb Relief Siarka Mydło podczas kąpieli i zastosować Świerzb Miejscowe Siarka Cream Po wysuszeniu po kąpieli. Mycie pościel, odzież i ręczniki w gorącej wody dziennie.

P. Jak długo, dopóki nie zobaczę wyniki?

ZA. Generalnie należy rozpocząć widząc wyniki w 4-10 dni. Jednakże, wyniki mogą być różne.

Q. Jak długo potrwa ta paczka?

ZA. Pakiet ten powinien trwać około 1-2 ci cykle leczenia w zależności od nasilenia objawów i zużycia wyrobów.

P. Jak prawidłowo przechowywać ten produkt? Jaki jest okres przydatności do spożycia?

ZA. Przechowywać w chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego, takich jak szafki lub szafy. Pakiet Naturasil Świerzb Starter ma trwałość 2 lata, gdy odpowiednio przechowywane.

Czy mogę używać, jeśli jestem w ciąży lub karmiących piersią?

ZA. przed użyciem, jeżeli w ciąży lub karmiące Zapytaj lekarza.

W przypadku jakichkolwiek innych pytań można znaleźć odpowiedzi na najczęstsze pytania lub zadzwoń pod bezpłatny numer 866-371-2499

* Darmowe Świerzb Ugryzienie Relieft ograniczone do jednego (1) na zlecenie

O NAS

Założona w 2004 roku przez lekarza homeopatycznych i CEO Billa Carlson, nasz naturalny i homeopatyczne linia produktów Naturasil® dostarcza naturalnych środków typowych chorób skóry, takich jak trądzik, egzema, grzybica, brodawki, grzyba paznokci i wiele innych. Nasze europejskie centrum dystrybucji znajduje się w Manchesterze, w Anglii, a my wciąż się rozwija na całym świecie.

 • (800) 371-2499
 • info@naturasil.com

Get społeczne

Natury Innowacja, Inc.

5317 Palmero Sąd Buford. GA 30518

Telefon: (866) 371-2499

Ostatnia Aktualności

Neuropatii, znany również jako zewnętrzne.

Witam alergicy, powitanie.

Konto

Informacja

Szybkie linki

© Prawa autorskie 2016 Naturasil.

RELATED POSTS

 • Większość Zalecane świerzb leczenie …

  20% sierpień-Promo Only! Ograniczony czas rabat! Użyj kod promocyjny: AUG20OFF Zamów teraz dr Scabies® Leczenie jest najbardziej zalecane FDA zarejestrował naturalny homeopatyczny (OTC – over…

 • Naturalne świerzb Leczenie …

  Dlaczego iść naturalny zamiast używania narkotyków? Podczas gdy niektóre z uznanych leków na świerzb działają lepiej niż większość naturalnych świerzb środków, ale także spowodować cały szereg…

 • Home Świerzb Leczenie – Leczenie …

  Po pacjenta zdiagnozowano świerzb, a następnie określona rundę leczenie świerzbu . ważne jest to, że należy wykonać następujące czynności: 1. Upewnij się, że podejmowane są kroki w celu…

 • Naturalne Świerzb Leczenie, naturalne leczenie świerzbu.

  Większość osób woli naturalne leczenie świerzb z tej prostej przyczyny, że nie wiązałoby się z wykorzystaniem wszelkich szkodliwych substancji chemicznych, które mogą podrażniać skórę….

 • Indian Pediatrics, świerzb leczenie w Indiach.

  Rashmi Sarkar Amrinder J. Kanwar Z Wydziału Dermatologii i Wenerologii, rządowych Akademia Medyczna i szpital, Sector 32, Chandigarh 160 047, Indie. Correspondece do: dr AJ Kanwar, profesor i…

 • Strona główna zadośćuczynienie za świerzb leczenie …

  Bezpośredni, skóra do kontaktu ze skórą (to najbardziej popularna metoda, aby uzyskać świerzb) Dorośli często się świerzb poprzez kontakty seksualne. Kontakt z zainfekowanego obiektywnych,…

Comments are closed.