Palatab

Naturalnych metod leczenia blizn, naturalne oleje do blizny.

Naturalnych metod leczenia blizn, naturalne oleje do blizny.

Blizny, może wpływać na wiele rodzajów skóry inaczej. Bez względu na to, jaki rodzaj blizny cierpią z powodu, prawdopodobnie chcesz zajrzeć do leczenia blizn. Blizny mogą obejmować tylko jeden mały obszar, lub mogą pokryć znaczną część swojego ciała. blizny leczenie może zmniejszyć ich wygląd i przywrócić swoją pewność siebie. Chociaż istnieje wiele produktów wszystkich naturalnych i bezpiecznych pomóc blizny blaknięcie i leczyć skórę, nie każdy produkt usuwanie blizn jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry. Można dowiedzieć się o wszystkich różnych produktów, aby znaleźć ten najbardziej odpowiedni dla danego typu skóry. Z naturalnych metod leczenia, być może uda się rozpocząć leczenia blizn z rzeczy, które mają już w swoim domu. Większość z tych środków mają potencjalnie żadnych skutków ubocznych i może być bardzo opłacalne. Oto lista naturalnych środków domu:

Żele i płyny

Aloe Vera Gel – Korzystanie żel z aloesu może pomóc rozjaśnić blizny i zmniejszyć ich wygląd. Pochodzi z aloe vera roślin, a może po prostu zerwać liść i zastosować żel bezpośrednio na blizny potrądzikowe. Upewnij się, aby zmyć i użyć dobrego balsam.

Kochanie – Miód był używany przez tysiące lat jako środek wzmacniający skórę. Może dostarczyć składniki odżywcze, aby pomóc nakarmić skórę, a także może zablokować wilgoci. Zimnica trochę miodu na blizny potrądzikowe, aby pomóc im znikną.

Sok cytrynowy – Kwas cytrynowy może pomóc, aby rozjaśnić wygląd blizn.

Zdrowe dawki witaminy C z pomocą soku z cytryny karmić i leczyć skórę. Sok z cytryny zawiera kwas alfa-hydroksy, które mogą pomóc usunąć martwe komórki skóry. Po użyciu soku z cytryny, upewnij się, aby umyć twarz i dokładnie stosować dobrą balsam.

Naturalne Pasty i Oleje

Ogórek Paste – Weź ogórek i szlifować go na pastę. Rozłożona na blizny potrądzikowe, aby pomóc zmniejszyć zaczerwienienie i stan zapalny. Ogórek pomaga nawilżyć skórę i przyspiesza gojenie.

Olejek migdałowy – Olejek migdałowy jest bardzo odżywczy dla skóry i pomaga skórze zregenerować zdrowe tkanki w sposób naturalny. Upewnij się, że nie jesteś uczulony na orzechy przed użyciem.

Oliwa z oliwek – Oliwa z oliwek jest bardzo nawilżający do skóry i mogą być stosowane po wyżej zabiegi, zablokowana na wilgoć i wspomagania gojenia.

Upewnij się, że korzystasz z oliwek tłoczona na zimno dla uzyskania najlepszych rezultatów.

Naturalne Scar Leczenie Porady

Spróbuj masować obszar blizny potrądzikowe zachować tworzeniu się zrostów w tkance blizny. Delikatne masaże mogą zachować blizny z coraz grubsze. Mogą też promować przepływ krwi do obszaru, który ma pomóc w regeneracji tkanek zdrowych.

Przed użyciem któregokolwiek z powyższych zabiegów, zawsze zrobić „spot check”, aby upewnić się, że skóra nie reaguje źle na którąkolwiek zabiegów. Nigdy nie zostawiaj sok z cytryny na skórze dłużej niż 15 do 20 minut i zawsze nawilżają po użyciu.

Złuszczają skórę co najmniej raz w tygodniu peeling. Można spróbować dodać brązowy cukier do miodu, aby ciasto i wytrzyj skórę. Pomoże to usunąć martwe komórki skóry. Nigdy złuszczają więcej niż dwa razy w tygodniu i zawsze nawilżają po złuszczania.

Top 5 Leczenie blizn na rok 2016

RELATED POSTS

Comments are closed.