Palatab

Naturalne torbieli jajnika Leczenie …

Naturalne torbieli jajnika Leczenie ...

Jeśli zdiagnozowano torbieli jajnika i próbują wyobrazić, rozważmy naturalne podejście przed odwołaniem procedur medycznych. Ten naturalny leczenia torbieli jajnika pozwala rozpuszczać torbiele, które powstają w wyniku cykli owulacji.

Gdy mieszek niewystarczająco dojrzewają w owulacji, nie może uwolnić jajo co powoduje tworzenie się torbieli jajnika. Ten typ torbieli nazywa torbiel funkcjonalna, ponieważ pęcherzyk rośnie rozwija się torbiel wypełniona płynem.

Ta torbiel może ostatecznie uchylać się i znikają w ciągu kilku cykli. Nie jest to nowotwór, ale może rosnąć i rozwijać się w nowotwór dlatego lekarz będzie kontrolował sytuację uważnie.

Większość torbieli jajnika nie powoduje żadnych zagrożeń dla zdrowia innych niż ból jajników i ewentualnej niepłodności. To może zdarzyć się tylko wtedy, gdy torbiel rośnie większy lub jeśli nadal produkować te typy torbieli w ciągu miesięcy lub lat, prowadzących do rozpoznania zespół policystycznych jajników (PCOS).

Naturalne zdrowie do leczenia torbieli jajnika oferuje cenną opcję dla kobiet, które chcą pozbyć się torbieli jajnika naturalnie unikając operacji i leków, które mogą stanowić poważne skutki uboczne.

Wysoki poziom estrogenów są odpowiedzialne za zaburzenia hormonalne prowadzące do nieprawidłowej owulacji, słabe poziom progesteronu i torbieli jajnika formacji.

Wiele kobiet w dzisiejszych czasach są stale narażone na xenohormones, które są obecne w różnego rodzaju żywności w środowisku.

W celu zmniejszenia narażenia na ksenoestrogeny, trzeba zdawać sobie sprawę z następujących czynności:

1. Unikaj spożywania pokarmów sojowych, które nie zostały fermentowanych, ponieważ mają one wpływ estrogenów na organizm.

2. Jedz tylko ekologicznych produktów mlecznych i mięsa organiczne, które nie zawierają hormonów lub antybiotyków. Jeśli to możliwe, należy unikać jedzenia czerwonego mięsa i nabiału.

3. Unikaj korzystania z kuchenki mikrofalowej, a zwłaszcza unikanie rozgrzewkę żywności wewnątrz plastikowych pojemnikach.

4. Nie należy pić wody niefiltrowane, który pochodzi bezpośrednio z kranu, ponieważ zawiera związki podobne do hormonów. Pij gałązkę lub przefiltrowaną wodę, która nie jest sprzedawana w plastikowych butelkach. Rozważ zainstalowanie systemu odwróconej osmozy do oczyszczania wody w domu. Upewnij się, że dodaje minerały z powrotem do wody.

5. Nie należy jeść owoce i warzywa, które zawierają pestycydów.

6. Należy unikać kosmetyków zawierających perabens i inne chemikalia.

Unikanie narażone na xenostrogen jest bardzo ważne, ponieważ te związki chemiczne naśladują działania naturalnych estrogenów w organizmie i powodować kobieta doświadczać objawów związanych z chorobą zwanego dominacji estrogenów.

Stan ten objawia się z problemami w ramach cykli menstruacyjnych, które stają się nieregularne z opóźnionej owulacji, krótkiej fazie lutealnej, słaba rezerwy jajnikowej, złej jakości jaj, wysoki hormon folikulotropowy (FSH) i niski poziom progesteronu.

Niektóre kobiety z dominacji estrogenów może również wystąpić endometrioza, mięśniaki macicy, i oczywiście, torbiele jajników.

Istnieje wiele naturalnych suplementów, które są bardzo skuteczne w leczeniu torbieli jajnika ponieważ rozbić i wyeliminowania nadmiaru estrogenów. Dla kobiet, które starają się o dziecko, theOvarian Wise Płodność Kit jest wielkich help.This Zestaw zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze, że organizm potrzebuje naturalnie kurczyć torbieli jajnika:

DIM jest numerem jeden naturalny suplement, który pomaga wyeliminować estrogen. Przyjmując ten dodatek zyskasz równowagę hormonalną zmniejszając wzrost torbieli.

2. Naturalny progesteron krem

Kiedy kobieta ma zbyt dużo estrogenów w ciele, produkcja progesteronu spada w wyniku, a ona przeżywa szereg nieprzyjemnych objawów, w tym wahania nastroju, wzdęcia, drażliwość, zawroty głowy, zaburzenia koncentracji, zimne dłonie i stopy, częste infekcje dróg moczowych, suchość pochwy , niskie libido i więcej.

Naturalny progesteron jest jednym z najważniejszych naturalnych torbieli jajnika dostępnych metod leczenia dla kobiet. Odżywia układ hormonalny prowadzące do kurczenia się torbieli funkcjonalne i prowadzi do bardziej regularne cykle owulacji, zdrowe i zwiększenie płodności.

Według dr Johna Lee, wykorzystanie naturalnego progesteronu krem ​​jest najbardziej skuteczne leczenie naturalne dla torbieli jajnika. Naturalnego progesteronu krem ​​należy stosować od dnia 10 do 28 dnia cyklu miesiączkowego.

Ten rodzaj leczenia hamuje owulację, zapobiegając tworzeniu się nowych pęcherzyków i pozwalając organizmowi naturalnie ponownie wchłonąć torbieli. Ta forma naturalnej terapii hormonalnej należy stosować przez okres co najmniej trzech miesięcy, aby dać ciału wystarczająco dużo czasu, aby kurczyć i reabsorb torbiel.

UWAGA: Jeśli próbujesz zajść w ciążę, należy użyć naturalny krem ​​progesteronu dopiero od 14 dnia (po owulacji), aż do dnia 28. Tak więc, jeśli po leczeniu torbieli jajnika, chcesz kontynuować używanie progesteronu krem ​​do równowagi hormonów i zapobiec więcej jajników torbiele do formy, upewnij się, aby używać go tylko po owulacji, gdy próbuje wyobrazić.

Maca jest ziołowy, który wspomaga organizm w zwiększenie produkcji progesteronu do normalnego poziomu, gdy poziom estrogenu są wysokie. Maca nie zawiera hormonów, ale działa jako regulator hormonów między estrogenów i progesteronu, tworząc równowagę.

Maca jest świetne dla zwiększenia płodności u kobiet i nie ma wpływu hormonalnej, co sprawia, że ​​doskonale nadaje się do kurczenia przerost tkanek, które reagują na stymulację hormonalną.

Maca jest również herb adaptogen, który pomaga zwiększyć pamięć, nastrój i poziom energii, przy jednoczesnym zmniejszeniu stresu.

4. Terapia enzymatyczna z Wobenzym

5. Pakiety olej rycynowy

Stosowanie oleju rycynowego pakietów jest jedną z najlepszych form terapii alternatywnej, który pomaga kurczyć torbieli jajnika i mięśniaków. Pomaga również zmniejszoną endometriozy i pomaga usunąć blizny, które powoduje zablokowany jajowodów.

Składa się ona z naturalnej terapii, która przyczynia się do oczyszczenia nadmiaru tkanki i toksyn w organizmie.

Stosowanie Okłady z olejem rycynowym jest bardzo proste.

Pakiety olej rycynowy

Poniżej znajduje się opis krok po kroku, w jaki sposób stosować Okłady z olejem rycynowym w leczeniu torbieli jajnika:

1. Namoczyć kawałek flaneli w oleju rycynowego. Umieścić go na brzuchu.

2. Umieść kawałek plastiku na górze, a następnie umieścić ręcznik, aby zapobiec olej z barwieniem ubrania.

3. Na górze ręcznik umieścić butelkę wody ciepłej lub poduszki.

4. Należy w tym co najmniej jedną godzinę.

5. Zdjąć opakowanie i wmasować pozostały olej w skórę.

6. Relax przez następną godzinę lub dwie.

7. Powtórz to trzy razy w tygodniu przez trzy miesiące, chyba że podczas menstruacji lub jeśli uważasz, że może być w ciąży. Należy unikać stosowania Okłady z olejem rycynowym po owulacji, jeśli starają się o dziecko.

8. torbiel jest bardzo duża, polecam zrobić paczki oleju rycynowego przez cały miesiąc codziennie lub co drugi dzień.

Homeopatycznych dla Torbiele jajników leczenie

leki homeopatyczne jest jedną z najlepszych form medycyny naturalnej w leczeniu czynnościowych torbieli jajnika. Zgodnie z konstytucyjną leczenia homeopatycznego, torbiel funkcjonalną zmniejszy się, a nawet znikają. Poniżej znajduje się krótka lista głównych homeopatycznych stosowanych w celu rozwiązania torbieli jajnika formacji.

Środek ten pomaga kobiecie, która rozwija się torbiel na lewym jajniku. Ona jest gorąca gadatliwy, zazdrosny i często bardzo niechętnie agresywne ze wzrostem pożądania seksualnego. Ból jajników poprawia z prądem i jest gorzej, zanim okresy przyjść. Ona może być gorąca i mają potrzebę noszenia luźnych ubrań wokół czasie owulacji, a przed jej okresach.

Prawo ból jajników z okresami nadchodzi zbyt późno i trwały zbyt długo obfity wyciek. Bolesne stosunki z bólu jajników i suchej pochwy. Ból jest odczuwalny głównie na prawym jajniku z plamienia. Cały brzuch czuje się nabrzmiałe i ciężkie. Ciepłe aplikacje sprawiają ból czują się lepiej.

Mając dół uczucie z uczuciem, jakby piłka zostały dołączone do jajnika jest cechą skarżą się na kobietę, która z tego środka. Ona również doświadcza zwiększona absolutorium żółto-zielony z intensywnym świądem. Jej okresy są nieregularne z ostrymi bólami tnących, które go z pochwy w kierunku macicy. Bolesne współżycie i przekrwienie macicy.

Powiększone piersi przed okresami zatorów w gruczołach sutkowych i jajników. Jajniki stać rozszerzonej i indurated dając ból lancination.

Środek ten jest przeznaczony dla kobiet, które mają problemy z piersi związane z nadmiarem estrogenów. Jajnika nerwoból po prawej stronie.

Miesiączki są późno z powodu opóźnionej owulacji związany z brakiem równowagi hormonalnej. Manses są skąpe. Ostry ból w lewym jajniku i lewej pachwiny. Środek ten pomaga przypadków niepłodności z powodu nawracających powstawania torbieli jajnika związany z PCOS.

UWAGA: Ważne jest, aby skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem leku homeopatycznego leki homeopatyczne.

Naturalne torbiele jajnika Leczenie i profilaktyka

Naturalne leczenia torbieli jajnika opiera się na procesie 3:

2. rozrodczego oczyszczająca narządu i eliminacja toksyn.

Terapie Naturalne tym dietare bardzo skuteczny jako naturalne leczenie torbieli jajnika, ponieważ leczy główne objawy jajników każdej kobiety i adres słabości konstytucyjnych związanych z tworzeniem i predyspozycji rozwoju torbieli jajnika w pierwszej kolejności.

Dowiedzieć się więcej o Natural Leczenie torbieli jajnika

Jeśli zdiagnozowano funkcjonalnego torbieli jajnika, który jest łagodny można bezpiecznie korzystać z medycyny alternatywnej pod nadzorem lekarza.

Upewnij się, aby przestrzegać zdrowego stylu życia, który zapobiega ponownemu tworzeniu się torbieli jajnika. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat leczenia torbieli jajnika naturalnie, polecam czytania e-książki Carol Fostera, w jaki sposób leczyć torbiele jajników PCOS i naturalnie.

Chciałbym zachęcić każdego, kto ma torbiele jajników, aby dowiedzieć się więcej o udanych kobiet, które były w stanie się do tego całościowego leczenia torbieli jajnika.

RELATED POSTS

 • Strona główna zadośćuczynienie za torbieli jajnika …

  Jakie są torbieli jajnika? Warunek nie jest na ogół złośliwe i ma tendencję do leczenia we własnym zakresie w ciągu kilku tygodni lub kilku miesięcy. Niemniej jednak torbieli jajnika nie…

 • Zarządzanie pękniętej torbieli jajnika, pęknięcie torbieli brzusznej.

  Czym jest zarządzanie pękniętej torbieli jajnika? Torbieli jajnika jest sac wypełnione płynem, który tworzy się na lub wewnątrz jajnika. W niektórych przypadkach, torbieli może złamać…

 • Naturalne Leczenie hemoroidy …

  WSKAZÓWKA! Jeśli obecnie cierpi na hemoroidy, utrzymując zakażonego obszaru w czystości jest bardzo ważne. Wilgotne chusteczki czyste lepiej niż większość papierów toaletowych i można czuć się…

 • Naturalne Gential Brodawka Leczenie …

  alternatywne nazwy Brodawki narządów płciowych jest wspólna nazwa nadana płaskie, wypukłe lub narośla w kształcie kalafiora znaleźć w obszarach narządów w organizmie i przekazywana poprzez…

 • Naturalne Leczenie i zapobieganie …

  Dziś pokazujemy wam proste sposoby zapobiegania hemoroidy, jak i naturalnych metod leczenia tych, którzy już cierpią z nich. Nie przegap! Określenie „hemoroidy” już pokazuje ich niewygodnej…

 • Leki naturalne i leczenie dla …

  CIĄŻA Ciężarnej w 9 tygodni po nieudanej 2 IVF i Tubal Flushing. Właśnie dostałem wynik testu ciążowego i zgadnijcie co było pozytywne. To potwierdzenie Jestem 10 tygodni ciąży po 5 latach…

Comments are closed.