Palatab

Naturalne środki zaradcze dla twardnienie tętnic

Dr Nicole Sundene, Naturopathic lekarz

Wysokie ciśnienie krwi lub „nadciśnienie” to twardy orzech do zgryzienia z naturalnych leków. Oczywiście, istnieje wiele etiologii do tej wspólnej choroby; Jednak w większości przypadków są dlatego musimy zdobyć gruby, stary, a obecnie kształt. Tak, istnieją wyjątki od tej reguły, więc nie uderzenie z formularza kontaktowego aby wysłać mnie nienawidzić elektroniczną.

Niezależnie od tego, ja właśnie ogłosił różowego słonia w pokoju. Tak jak stwierdzono w moim trudnym małym diatrybie na „Chocolate Chips Lepsze niż Viagra?” Chcemy «elastyczny» układu sercowo-naczyniowego, a nie jeden niezgodne. A kiedy mówię niezgodne, nie mówię o źle zachowujących się układu sercowo-naczyniowego System. mówię o elastyczności tętnic.

Alternatywne metody leczenia nie są tak skuteczne, jak mogłyby być, jeśli chodzi o nadciśnienie tętnicze, a dieta i ćwiczenia są kluczem do utrzymania niskiego ciśnienia krwi. Fakt, że nie jesteś już młody i sprawny jest prawdziwy problem, a my wszyscy nieuchronnie rozwijać stwardnienie tętnic, znanych jako „miażdżyca”, która jest główną przyczyną wysokiego ciśnienia krwi.

Podczas pracy do przyjęcia zdrowszego stylu życia Polecam podstawowy reżim w Whole Foods Diet. magnez, koenzymu Q10, wit C, potasu i olej rybny (nie podjąć, jeśli jesteś na antykoagulantów), gdyż te składniki połączyć również z większością leków (zawsze pamiętać, aby skontaktować się z naturopatyczną lekarza lub rodzinnego doc przed wprowadzeniem czegoś nowego. )

Monitorować ciśnienie krwi trzy razy dziennie podczas podejmowania nowych zmian, aby zapewnić nie jesteś zbyt medicating z naturalnych środków.

Najlepsze naturalne leki na wysokie ciśnienie, krew:

1. Magnez: 300-500mg dziennie (może być konieczne, aby podzielić dawek uniknąć biegunka) magnezu zwiotczające mięśnie i wszystkie drogi są otoczone mięśni gładkich.

Gdy mięśnie gładkie otaczające tętnic relaksuje, to powoduje, że tętnice rozszerzają się, co powoduje spadek ciśnienia krwi. Większość osób z niedoborem magnezu i tak, jak najbogatsze źródła znajdują się w zielonych warzyw. Przypuszczam, około 90% Amerykanów z niedoborem magnezu.

2. CoQ10. 100 mg na dobę (co powinno być na to w każdym razie, jeśli masz wysoki poziom cholesterolu, jak statyny wyczerpywać tego składnika, a objawem jest osłabienie mięśni lub ból, albo w ciężkiej postaci rhabdomyolyosis).

Jeśli nie możesz sobie na to pozwolić, należy pamiętać, że ćwiczenie jest za darmo i jest to jedna z lepszych metod leczenia i tak. Jeśli masz dużą kontrolę BP ze swoim doc przed rozpoczęciem nowego programu ćwiczeń, ponieważ mogą oni chcą zrobić EKG lub wykonywania próby wysiłkowej. W przeciwnym razie należy zakupić wysokiej jakości marki koenzymu Q10 w emulsji (kapsułka ciecz nie tabletka) postaci tego składnika jest rozpuszczalny w tłuszczach.

3. Czosnek: Liberalnie w diecie (gotowanie nie zmniejsza zawartość allicyny, więc surowy jest najlepszy, ale rozumiem, jeśli nadal trzeba zachować kilka przyjaciół wokół … to po prostu oznacza, że ​​trzeba jeść więcej gotowanego lub pieczonego czosnku, aby osiągnąć ten sam efekt terapeutyczny.)

Albo po prostu wziąć czosnek jako skierowane jeśli idziesz z postaci suplementu. (Marka Kyolic został szeroko badane i okazały się skuteczne w zależności od badań).

Ponieważ różne badania wykazały, czosnek, jest skuteczny jako środek przeciw nadciśnieniu, by rozpocząć wolne i monitorowania ciśnienia krwi. Czosnek obniża również poziom cukru we krwi, więc jeśli pacjent choruje na cukrzycę należy częściej sprawdzać swoje cukrów podczas wdrażania tego naturalnego terapeutycznych dla hypertenstion.

4. potasu. w 24 mmol (zapytać doc na receptę, ale są szanse, jesteś już na to jak większość przeciw nadciśnieniu wyczerpują potasu) Jeśli chcesz dostać to od źródeł żywieniowych, a potem po prostu jeść zielone leafies i owoce jak banany. Przed użyciem tego jako środka terapeutycznego, jeśli u pacjenta występuje choroba nerek lub jeśli jesteś już na leki moczopędne oszczędzającym potas skontaktować się z lekarzem (stosowane w leczeniu wysokiego ciśnienia tętniczego).

5. Witamina C: 1000 mg dwa razy dziennie. Pakiety Emergen-C są najprostszym sposobem osiągnięcia tego celu wraz z witaminą C pokarmów bogatych.

Witamina C jest bardzo tani przeciwutleniacz, który pomaga zapobiegać LDL z „utleniające” i formowania utwardzone tablice w naszych tętnicach, które powodują ich stracić elasticicty. Pomyśl witaminy C jako składnika odżywczego, który utrzymuje swoich rur z rdzy. Prawie każdy powinien być na witaminę C i tak.

6. Wapń: 800 mg dziennie. Większość Amerykanów nie to osiągnąć w diecie. Badania wykazały, że wapń będzie nieco pomóc obniżenia ciśnienia krwi … i weźmiemy co trochę możemy. Naturalne leki działają dobrze w krokach przyrostowych i synergistycznie.

Celem większości z tych suplementów jest stworzenie efekt addytywny. Większość osób z niedoborem tego niezbędnego składnika odżywczego tak, jak 800mg jest wymagane dla przeciętnego dorosłego. Zabierz swoje wapń i magnez 1-2 godziny przed snem, aby zapewnić spokojny sen jako Są one również doskonałym zwiotczające mięśnie i układ nerwowy.

7. Olej z ryb. 1 łyżka tranu lub oleju z łososia na dobę. Kwasy tłuszczowe omega 3, jak zauważono w moim artykule „Fish vs Lnu”, jeśli masz nadciśnienie, ja szczerze nie tracić czasu z oleju lnianego.

Zaufaj mi, kocham flaxseeds i umieścić na nich wszystkich, ale jeśli jesteś naprawdę próbuje uzyskać efekt terapeutyczny trzeba coś, co jest dalej wzdłuż szlaku przeciwzapalnym. Jeśli nie widzieliście biochemii co mówię następnie zamknij twierdząc, ze mną na ten temat.

Wiele kofaktorów odżywczych i koenzymy, że większość Amerykanów jest także niedobór są potrzebne, aby przekształcić len, co jest olej rybny. te również Północnej pochodzenia europejskiego, takich jak Skandynawowie prawdopodobnie z niedoborem enzymu potrzebnego do konwersji nasiona lnu, ponieważ ich tradycyjna dieta jest oparta na zimną wodą ryb bogaty w omega 3s.

8. Rauwulfia: Nie używaj tego ziołowych leków bez konsultacji z lekarzem naturopathic. To jest „medycyna duże” moim zdaniem, i nie powinny być używane bez odpowiednio monitorowane. Jednakże, randomizowane badanie wykazało mniej depresji w porównaniu do rezerpiny. Zapytaj swojego lekarza o naturopathic tego leku.

9. Stewia: Zioło znany jest słodyczą wykazano również w celu obniżenia ciśnienia krwi przy 500 mg trzy razy dziennie. Jeśli masz wysokie ciśnienie krwi, masz moje pozwolenie, aby wypróbować niektóre z nowych stewii zawierających żywności i napojów, takich jak Zevia sody. Wolę „Wisdom of the Ancients” w zielonych pakietów jak moja ulubiona Stevia. Zachować jakieś pakiety na ciebie i spróbować go w kawie lub herbacie zamiast typowy słodzik. Tylko nie używać zbyt dużo, jak to jest naprawdę słodki!

11. Dash Dieta: Polega na ekstremalną redukcję sodu do LT, 2000 mg na dobę. Ale większość ludzi powinno być zmniejszenie sodu w diecie tak czy inaczej. Najlepszym sposobem, aby to zrobić, aby uniknąć opakowanej żywności. Sól jedzenie z organicznej soli morskiej, gdy jest ona zakończeniu gotowania …. nie w trakcie. Sól po prostu sprawia nam spojrzeć niepotrzebnego tłuszczu i nadęty tak czy inaczej. Jest całkowicie wychodzi z mody. Jedz owoce i warzywa, chude białka, i nauczyć się gotować z dodatkiem ziół i żywności cytrusowych aby wzmocnić smak swoich potraw. Sól i pieprz jako końcowy dodatek.

12. Tai Chi. To delikatne ćwiczenia są idealne dla wszystkich, próbuje schudnąć lub zmniejszyć artretyzm, stres, lub po prostu zwiększają zwinność, równowagę i spokój. Tai Chi jest całkowicie super! Znaleźć kilka Tai Chi ulubiony rusza z klas w swojej siłowni lub ulubionych filmów i próby włączenia co najmniej pięciu do dwudziestu minut tych łagodnych odcinków do dnia. Czy wiesz, kiedy nie je? Kiedy ktoś mówi „można trzymać proszę?” I następnie umieścić je na głośnik i powiedzieć „na pewno nie prob.” Czasami mogę dostać całość w piętnaście minut.

13. Weight Loss: Nag, nag, nag … schudnąć. Yah, yah, yah …. Słyszałeś go. Jeśli masz ponad masy go znamy więc polecam następujące mojego prostego planu odchudzania. a jeśli nie może tego zrobić to proszę rozważyć inwestowanie w jakiejś długotrwałej pomocy takich jak pouczające autor prac Mary O’malley za „dar naszego kompulsji” na adres trasę przyczyna swoich nieuporządkowanych spraw żywieniowych.

Oczywiście nasz metabolizm spowalnia chwalebnie o 1% rocznie, co stanowi waga 10 funt zdobyć każdą dekadę.

To może być tylko rzecz dyscypliny. Każdego roku musimy nauczyć się jeść 1% mniej, w przeciwnym razie każda dekada zyskamy przynajmniej dziesięć funtów. Jak to na prezent urodzinowy?

14. Zmniejszenie / wyeliminować Kofeina: Kofeina jest jak rzucanie benzyny na nadciśnieniowej pożaru.

Teraz powód dlaczego ludzie dostają te „głowy” to kofeiny, ponieważ są one wykorzystywane do ograniczania kofeina wszystkie swoje naczynia krwionośne … ale gdy organizm metabolizuje wszystkie kofeinę otrzymujemy bolesny efekt odbicia głowy o nazwie „rozkurcz”, co oznacza, że ​​nasze tętnice rozszerzają się i powodować ból głowy pulsujący.

Więc dlaczego dbamy o bóle głowy kofeiny? Bo kiedy zwężają naczynia krwionośne zwiększyć ciśnienie krwi.

Pamiętaj znowu trzymać palec na wąż, kiedy byłaś dzieckiem, a dodatkowo dzięki czemu pęd wody? Dobrze, że niekoniecznie jest dobrą rzeczą w organizmie. Filiżanka lub dwie kawy dziennie zazwyczaj nie jest problemem, to kofeina w nadmiarze.

Jeśli masz ciężkie nadciśnienie tętnicze może warto rozważyć przejście do bezkofeinowa zielonej herbaty lub herbaty ziołowej. W przeciwnym razie, można prawdopodobnie cieszyć niektórych napojów zawierających kofeinę społecznie lub umiarkowanie tak długo, jak nadciśnienie jest w optymalnym zakresie poprzez stosowanie innych naturalnych sposobów lub leków na receptę.

15. Koniec cukru. Cukier jest sprawcą wielu chorób, chociaż nie jest zazwyczaj związane z nadciśnieniem może być przyczyną. Spróbuj wyeliminowanie cukru lub cięcia z powrotem na kilka tygodni i śledzić swoje codzienne liczb.

Słyszałem wiele niepotwierdzonych raportów z naturopatów o pacjentach redukcji soli i nie widać żadnych wyników, więc próbowali cukrów redukujących (które wszyscy musimy zrobić tak czy inaczej!) I Shazam … ciśnienie krwi spada.

cukier rafinowany wyrzuca ciało z równowagi, bo to po prostu nie jest po prostu naturalne. Wszyscy w krajach uprzemysłowionych powinien przeczytać książkę genialny dr Scott Olsona „Sugarettes”, aby w pełni zrozumieć, jak rafinowany cukier niszczy swoje ciało od wewnątrz.

Zasadniczo zakłada trzeba zupełnie inaczej je przez około miesiąc, a następnie przetestować pokarmy najczęściej ci jeść, aby sprawdzić, czy nie są one przyczyną objawów w oknie trzy dni.

Co jest pierwszą rzeczą, lekarz robi jeśli myślą masz reakcję alergiczną? Oni sprawdzić tętno i ciśnienie tętnicze. Niskie alergie klasy mogą pozostać niezauważone, a wysokie ciśnienie krwi lub przyspieszony puls może być tylko wskazówką.

17. Nie jest wystarczająco dobry olej, zbyt wiele złego oleju. Jak wspomniano w moim artykule „Oliwa z oliwek zmniejsza uszkodzenia DNA” chcemy zwiększyć nasze dobre tłuszcze, takie jak oliwa z oliwek, ryby, i lnu oraz spadku smażonych i tłustych.

Pomyśl o tłuszczów nasyconych tak mało cegły cement budowania w tętnicach i czyniąc je twarde i wąskie. Dobre tłuszcze zgodnie z zaleceniami „diety śródziemnomorskiej” są tym, co będzie utrzymać układ krążenia działa jak samochód wyścigowy. Większość mężczyzn martwić wymiany oleju w samochodach więcej niż robią niż zmiana olejów w ich organizmie. Ale, po prostu pamiętać, impotencja jest lepiej zapobiegać.

18. Coleus forskhohlii: Zapytaj naturopath temat tego zioła. Nie polecam samodzielne leczenie z ziół do wysokiego ciśnienia krwi. Jednak badania pokazują, że jest skuteczny, a to z pewnością warto spróbować.

19. Zarządzanie stresem. Bla bla bla stres. Widzę, że wszyscy toczenia oczy jak to czytasz, ale naprawdę stres jest często przyczyną nadciśnienia tętniczego. Mając osiem lat pracował jako asystent medyczny widziałem wystarczająco dużo przypadków „nadciśnienie białego fartucha”, aby wiedzieć, że stres powoduje wysokie ciśnienie krwi.

gabinecie lekarskim nie może być tak, że rzeczą, która dostaje ciśnienie krwi szaleje, ale jeśli masz wysokie ciśnienie krwi, prawdopodobnie trzeba cofać się na działania, pracy, a także praktykować ćwiczenia oddechowe zmniejszają BP takich jak „Kwadrat Breathing” lub ” pięć minut do Zen „. Rozważyć podjęcie relaksujące hobby, instrument muzyczny, lub nowe jednostki.

20. Jedz seler i pietruszka. Kto wiedział, że przybranie na talerzu jest rzeczywiste moczopędne? Seler został użyty Anecdotally wielu pacjentów. Jeśli próbujesz schudnąć, zwiększenie błonnika, lub po prostu być zdrowe …. seler powinien być codziennie przekąska w każdym razie.

21. Ćwiczenia * Dreszcze * wiem. Wiem. Prawdopodobnie masz wysokie ciśnienie krwi, ponieważ nie korzystają. Włożyłem ten ostatni, ponieważ jest to najważniejszy i chciałbym iść daleko na trochę szał na dlaczego żaden z wyżej wymienionych substancji naturalnych lub leków farmaceutycznych będzie działać w taki sposób, że dieta i ćwiczenia.

Nadszedł czas, aby zacząć jeść lepiej, codzienne ćwiczenia, a także dodać kilka dodatków, aby pomóc w utrzymaniu zdrowego „elastyczne” układu sercowo-naczyniowego. Ty układ krążenia nie mogą być „klimatyzowane” bez wysiłku przez dwadzieścia minut dziennie w strefie cardio, który jest 70-80% tętna maksymalnego (220-wiek jest twoja mine 33) x 0,7 = 130. strzelać dobę, a następnie, jeśli trafisz pięć dni w tygodniu, a nawet trzy dni w tygodniu sprawi, że Twój blog lekarz zadowolony.

Aby więc dla mnie dokonywać żadnych postępów w zapobieganiu chorobom układu krążenia muszę być wypracowanie jak wspomniałem w moim artykule na temat „ćwiczenia”.

Należy mieć na uwadze, że zioła, takie jak mniszka, które są skuteczne przeciwko leki przeciw nadciśnieniu, takie jak furosmeide wymaga wysokich dawek, aby być skuteczne. W celu obniżenia ciśnienia przy użyciu mniszka lekarskiego, trzeba brać dosłownie łyżki nalewki codziennego … i to nie LEAF korzenia. Korzeń służy do detoksykacji wątroby, a wkładka służy ciśnienia krwi.

Bądź pewien, że są zawsze na odpowiednim formularzu zakładu. Wiele badań naukowych zrobić, aby pokazać, jak nieskuteczne leki ziołowe zostały zrobione na złej formie zakładu, czy celowe czy nie. Zawsze czytaj etykietę i upewnij się, że kupujesz właściwą formę ziela używasz.

Ćwiczenia, Whole Foods Diet. tran, witamina C, koenzym Q 10, magnez i potas są najbardziej łagodnych substancji na tej liście, jeśli chodzi o połączenie ich z leków przeciw nadciśnieniu. To w połączeniu z dietą i ćwiczeniami powinno pomóc uzyskać lepszą kontrolę nad swoimi numerami.

Można w pewnym momencie chciał dyskutować obniżenie ciśnienia krwi leku, jeśli nie phasing od niego, ponieważ celem jest, aby być w jak najmniejszej ilości leki, jak to możliwe, a wielu pacjentów nie lubią typowych efektów ubocznych wysokie ciśnienie krwi medycyny, takich jak zmęczenie zawroty głowy, i tak dalej.

Po stabilne na naturalne leki, ciśnienie krwi powinno być nadal monitorowane codziennie, aby upewnić się, że nie jest to efekt dodatek i skończyć ze zbyt niskim ciśnieniem krwi aka „niedociśnienia” oraz że BP jest optymalnie pod 120/80 jeśli nie 120/70 ,

Jeśli masz skłonność do nadciśnienia pamiętać, że w każdej chwili, że nie czuje się dobrze pierwszą rzeczą, jaką należy chwycić to mankiet domu ciśnienie krwi (najlepsza marka jest Omron według mojego farmaceuty), chyba że trzeba zadzwonić pod numer 911, ponieważ masz ból w klatce piersiowej lub którykolwiek inne sercowe objawy takie jak ból w szyi, ramionach, objawy grypopodobne, pocenie się, i tak dalej. Jak mój bardzo mądry nauczyciel kardiologii dr Pournadeli stwierdza, że ​​”w każdej chwili ich jest ból powyżej pępka zakładać MI (zawał serca = zawał serca), aż wykluczyć.”

Udar mózgu, zawał serca, impotencja, niewydolność nerek, choroby oczu są częścią brzydkiego sequalae do niekontrolowanego nadciśnienia tętniczego. Zapobieganie jest kluczem z nadciśnieniem. Spróbuj jedną nową rzecz na raz i dać go na kilka dni, aby upewnić się, że nie powoduje negatywnych skutków ubocznych.

Dr Nicole Sundene

Dr Nicole Sundene, NMD Jest licencjonowanym Naturopathic Lekarz w Fountain Hills Naturopathic Medicine 16719 E Palisades Blvd, Suite 205, Fountain Hills, AZ 85268.

Wierzy, powinniśmy korzystać z naturalnych leków do leczenia przyczyn choroby, a nie tylko objawów leczenia, a objawy są wiadomości wysłanej z nierównowagi organizmu i będzie się utrzymywać, dopóki nie zostaną odpowiednio uwzględnione.

Na spotkaniach odwiedź http://FHnaturopathic.com aby uzyskać więcej informacji na temat usług Naturopathic Medicine.
© KitchenTableMedicine.com, LLC ™

Oprócz podtrzymania zdrowia serca, zwiększając przepływ krwi w całym organizmie może dostarczyć mnóstwa innych świadczeń zdrowotnych, takich jak zwiększona odporność, silniejszych płuc i bardziej trwałej energii i witalności. Można również zwiększyć liczbę komórek krwi, jak również wchłanianie krwi bogatej w tlen całej tkankach organizmu. W przypadku raportu bardziej dogłębnej na zdrowie serca, pobrać bezpłatny przewodnik odnowy biologicznej w http://www.dreliaz.org/heart-disease-report.

Wow, to wiele sposobów, aby obniżyć wysokie ciśnienie krwi!

Kiedy mój dziadek zdiagnozowano nadciśnienie podjąłem po niektórych badań, aby spróbować znaleźć kilka naturalnych sposobów, aby pomóc mu opuścić. Mam przygotował listę pięciu ziół, które zostały znalezione, aby pomóc obniżyć ciśnienie krwi. I udokumentowane je poniżej – co sądzisz jest najbardziej skuteczne?

To jest bardzo interesujący post. Zgadzam się, że czosnek i ćwiczenia mogą pomóc objawy nadciśnienie sterowania. Ale zastanawiam się, gdzie mogę kupić kapsułki czosnkowe, które mogą być skuteczne jako naturalne kawałki czosnku. Dodawanie seler do potraw jest również dobrym sposobem, aby częściej spożywają seler.

Zapraszam zostawić komentarz.
i oh, jeśli chcesz pokazać pic z Twojego komentarza, przejdź się Gravatar!

RELATED POSTS

Comments are closed.