Palatab

Naturalne sposoby zabijania Indoor Bugs roślina, kryte błędy roślin.

Naturalne sposoby zabijania Indoor Bugs roślina, kryte błędy roślin.

Izolowanie szkodników roślin porażenia ze zdrowych roślin.

Większość roślin wewnętrzne wymagają stosunkowo mało opieki i pozostają zdrowe z umiarkowanym poziomem uwagi. Różne czasami atakują szkodniki roślin wewnątrz, jednak. Szkodniki mogą wejść do środka z zewnątrz rośliny lub są obecne na nowych szkółkarskiego dorosłego. Gdy szkodniki osiedlić się, że są bardzo trudne do zwalczenia, często rozprzestrzenia się na zdrowych, niezmienionych roślin. Można pozbyć się szkodników bez polegania na toksyczne substancje chemiczne, chociaż wymaga wytrwałości.

Ręcznie Picking

Owadobójcze Spray Soap

Majdan

Kontrole kulturalne

Zdrowe rośliny domowe są bardziej odporne na szkodniki i lepiej wytrzymywać insekty. Wody, stosownie do potrzeb roślin. Chociaż wymagania są różne, większość roślin wykonywać najlepiej, jeśli pozwalają na wierzchu gleby wyschnąć pomiędzy podlewaniem. Zazwyczaj rozgotowane, podmokłe gleby tworzy słabe podatnych roślin na szkodniki i choroby. Podobnie, nawozy, zgodnie z wymaganiami rośliny. Większość roślin kryte korzyści z karmienia wiosną i latem tylko. Nie overfertilize ponieważ zbyt dużo nawozu tworzy słabe, dyskietki roślin. Bądź pewien, że roślina ma odpowiednią cyrkulację powietrza i zapewnia wystarczającą ilość światła słonecznego. Przyciąć i usunąć martwe liście i porażone części roślin. Nie pozwól szczątki gromadzą się na wierzchu gleby zalewania.

o autorze

M.H. Dyer rozpoczęła swoją karierę pisarską jako pisarz pracowników na gazety społeczności, a teraz jest pełnoetatowym pisarzem handlowych. Pisze o różnych tematów, z naciskiem na zrównoważony, pesticide- i herbicyd wolne ogrodnictwie. Ona jest Oregon State University i Master Mistrz Ogrodnik Przyrodnik i posiada tytuł Master of Fine Arts w twórczego pisania literatury faktu.

zdjęcie kredytów

  • Wspólne szkodnikami roślin Indoor
  • Czy Insect Spray Dobra do wykorzystania na Succulents?
  • Wnętrza Ogrody i biedronki
  • Ile wody doniczkowe Ficus Drzewa potrzebne?

RELATED POSTS

Comments are closed.