Palatab

Naturalne sposoby, aby oczyścić przednią …

Naturalne sposoby, aby oczyścić przednią ...

Do niedawna front loading pralka Powszechnie tylko znaleźć w laundromats handlowych. Jednak z rosnących kosztów energii, tradycyjny pralce ładowanej od góry zaczęła spadać w niełaskę w porównaniu do bardziej energooszczędnych i ładowacze oszczędzających wodę. Dla tych stosowanych do ładowanej od góry pralki, utrzymując przednią Ładowacze czyste i bezzapachowe może wydawać się wyzwaniem, ale istnieje wiele naturalnych sposobów czyszczenia pralki ładowanej z przodu, co nie jest łatwe tylko na środowisko, ale także łatwe w budżet gospodarstwa domowego.

Narzędzia i materiały potrzebne:

Krok pierwszy odczytują Instrukcja Obsługi

Poświęć trochę czasu, aby dokładnie zapoznać się z instrukcją i zawsze przestrzegać zaleceń dla prawidłowej konserwacji.

pralek front loading zyskały miano trudne do czyszczenia, z podatnością na rozwój nieprzyjemnych zapachów. Jednym z najlepszych sposobów, aby wyeliminować nieprzyjemne zapachy ze swoimi pralek ładowanych od przodu jest, aby upewnić się, że nie występują one w pierwszej kolejności.

Część problem wynika z faktu, że przednie ładowarki jest szczelnie zamknięta i kiedy drzwi są zamknięte, po przemyciu, wilgoć wewnątrz zostanie uwięziony. Ten uwięziona wilgoć umożliwia wzrost pleśni, pleśń i bakterie, zwłaszcza w uszczelkę gumową, która otacza szybę w drzwiach spryskiwacza.

Krok drugi, usunąć nadmiar wilgoci

Wreszcie trzymać drzwi otwarte, aby umożliwić między myje wnętrze całkowicie suche, ale należy zachować ostrożność, jeśli masz małe dzieci lub zwierzęta.

Krok trzeci-Keep Your maszynę w czystości

Co dwa tygodnie, wziąć spray butelki wypełnionej białego octu, który jest naturalnym deodorizer i dezynfekujący i rozpylać w dół do wnętrza pralki. Dotyczy to również gumową uszczelkę i wszystkie zakamarki. Niech ocet na jedną godzinę.

Następnie z pustym maszynie uruchomić cykl czyszczenia przy użyciu ciepłej wody i kubek wybielacza. Jeśli nie chcesz używać wybielacza, można również użyć filiżankę octu lub dwie filiżanki sody oczyszczonej z cyklu mycia.

Ocet jest pomocne dla problemów zapachowych i zabijania grzybów i pleśni, a soda oczyszczona jest super ze względu na łagodny właściwości ściernych i naturalnych właściwości deodorowania, więc można czyścić pralki ładowanej z przodu z jednej szklanki octu i jednej szklanki sody oczyszczonej i początek cykl czyszczenia przy użyciu gorącej wody. Połączone siły octu i sody oczyszczonej opuści wnętrze urządzenie wyglądające i pachnące świetnie.

Krok czwarty-Zapobieganie jest kluczem

Płynne detergenty do prania i zmiękczania tkanin można budować na wewnętrznej powierzchni pralki. To nagromadzanie się jest doskonałą pożywkę dla wzrostu grzybów i bakterii. Zamiast cieczy zastosowaniu, detergent w proszku, a suszarka do zmiękczania tkanin arkuszy.

Poprzez bycie proaktywnym i biorąc te naturalne, kroki zapobiegawcze, od samego początku, możesz pomóc utrzymać pralkę czyste i bezzapachowe. Również te metody czyszczenia pomoże można wyprzedzić ewentualnych problemów w przyszłości.

RELATED POSTS

 • Naturalne sposoby zapobiegania grypie …

  Szanse są, wielu z was już uczucie przykre skutki grypy jest. Tylko w ubiegłym tygodniu, eksperci w ośrodkach amerykańskich Kontroli i Zapobiegania Chorób ostrzega, że ​​na początku sezonu…

 • Naturalne sposoby, aby pozbyć domu …

  Produkty do usuwania pleśni Istnieje kilka produktów, których można użyć do zabijania i usuwania pleśni. Niektóre z najbardziej skutecznych produktów do usuwania pleśni obejmują: Wybielacz…

 • Naturalne sposoby, aby pozbyć domu …

  Naturalne sposoby, aby pozbyć domu uparta Mold Myśl formy jest niemiłe. W rzeczywistości jest to kłopotliwe dla tych z nas, którzy uważają, że w naszych domach. Jak to się stało? Ja nie…

 • Naturalne sposoby, aby pozbyć karaluchów …

  Po karaluchy zrobić sobie w domu w swoim domu, to okaże się, że trudno jest się ich pozbyć. Są one jednym z najbardziej irytujących stworzeń wokół ponieważ skubać na jedzenie, zrujnować swoje…

 • Naturalne sposoby odpierać błędy, mrówki …

  Gotowy do usunięcia toksycznych środków czyszczących z domu? Dowiedz się jak! Dzisiaj jestem uczestniczących w Ultimate Blog swap. Znajdziesz mnie opublikowania na oszczędzanie dokonując około…

 • Naturalne sposoby leczenia opryszczki wargowej, sposobów leczenia opryszczki.

  Jeśli jesteś osobą, która jest podatna na opryszczkę, wiesz jak konieczności można dokonać chcesz zostać pustelnikiem i uniknąć widząc nikogo, dopóki nie leczy całkowicie. Czując, że…

Comments are closed.