Palatab

Naturalne Spermicide Spermicide naturalny …

Naturalne Spermicide Spermicide naturalny ...

Naturalne Spermicide – Jak i gdzie kupić

Tak, powodem zacząłem ten blog był o tym rozpowiadać o naturalnym środkiem plemnikobójczym. Niestety dla nas, tu w Stanach Zjednoczonych i wierzę, Australii i Nowej Zelandii, a także, coraz ręce na naturalnym środkiem plemnikobójczym jest prawie niemożliwe. Nasi lekarze tutaj zawsze polecam środków plemnikobójczych, takie jak Gynol, które posiadają ostre chemikalia nonoksynol 9 w nim. Będę dołączając kilka artykułów i informacji o nonoksynolu 9 (lub N-9), więc każdy ma lepszy pomysł na temat potencjalnych zagrożeń dla zdrowia związanych z jej używania.

Na szczęście, po wielu badaniach i przeglądania Internetu, natknąłem się na stronę, która sprzedaje ContraGel-naturalną alternatywę dla środkiem plemnikobójczym. Contragel plemnikobójczy jest na bazie kwasu mlekowego, które nie zawierają żadnej N-9. Zanim znalazłem go, ja praktykuje antykoncepcję hormonalną przy użyciu non-cap szyjki macicy i normalnego Gynol plemnikobójczy byłem przepisanej przez około miesiąc po tym, jak urodziła. To było straszne – w plemnikobójczy podrażniona i spalił moją skórę i byłem bardzo niewygodne z faktem, że coś używałem w celu ochrony przed zajściem w ciążę (N-9) jest również stosowany w produktach chemii gospodarczej.

Więc dla was wszystkich, którzy tam pań szukających bezpiecznej, niezawodnej alternatywy dla N-9 plemnikobójczych opartych, mam dobre wieści do podzielenia się! Można zakupić ContraGel z witryny że jestem całkiem pewny, ma swoją siedzibę w Wielkiej Brytanii: http://buycontragel.com/. Istnieje kilka innych stron, które sprzedają ContraGel, ale ze wszystkich moich badań, znalazłem ci faceci się najtańszym i od ContraGel nie można kupić lub przepisywane w dowolnym miejscu w Stanach Zjednoczonych, naszą jedyną opcją jest kupić go online na szczęście to firma statki to tutaj w dość rozsądnej koszt wysyłki. Jestem prawie pewny, że statek do Australii i Nowej Zelandii, tak więc nasi przyjaciele Pacyfiku mają szczęście też!

Nadzieję, że pomoże niektóre kobiety tam!

RELATED POSTS

Comments are closed.