Palatab

Naturalne Reflux Remedy Bez …

Naturalne Reflux Remedy Bez ...

Refluks lub choroba refluksowa przełyku (GERD), jest już na poziomie epidemii. Nie tylko wielu dorosłych cierpi na nią, ale dzieci i nawet niemowlęta często robić także w coraz większej liczbie.

Określenie refluks opisuje ruch (lub zwrotną) z powrotem zawartość żołądka do przełyku, do rury, która rozciąga się od mięśni szyi brzucha i łączy się w tylnej części gardła do żołądka. Ponieważ żołądka wytwarza kwas jako środek pomocniczy do trawienia, zjawisko to określa się często pod chłodnicą zwrotną na kwas. Większość ludzi doświadcza refluksu kwasu od czasu do czasu jak zgaga, pieczenie poniżej mostka, który występuje po jedzeniu lub w nocy. Gdy częstotliwość refluksu kwasu jest znacznie większa niż zwykle, a powikłania rozwijać się w wyniku ogrzewania do wrzenia z kwasem, stan jest znany jako choroba refluksowa przełyku lub GERD.

Teraz, gdy wiemy co refluks lub GERD rzeczywistości, zbadajmy co powoduje tę przewlekłą i wyniszczającą czasami stan i jak go rozwiązać bez uzależnienia od narkotyków.

Proces putrification tworzy wtórną środowisko kwaśne. To jest kwas, że doświadczenie ludzi jak refluks, ale prawda jest taka, że ​​jeśli żołądek wytwarzany kwas wystarczające, aby rozpocząć do trawienia żywności prawidłowo, kwaśne nigdy nie występują w pierwszej kolejności!

Niewygodne wyniku tego kwasu wtórnego w żołądku, że dolny zwieracz przełyku (LES), zostaje sparaliżowane, umożliwiając zarówno kwasu częściowo strawionego pokarmu płynąć z powrotem do przełyku. Stąd kwas w tylnej części gardła i powiązanego dyskomfortu.

Oczywiście to nie może być dobre na zasadzie długoterminowej i to naturalne, że powikłania będzie rozwijać się w miarę upływu czasu, najgorsze będąc raka przełyku.

Oprócz typowej pieczenie w gardle uczucie, osoby cierpiące na refluks kwasu również doświadczają zwykle powolne trawienie co sprawia metabolizm bardzo nieefektywne. Zdrowy układ trawienny wykorzystuje około 30% energii organizmu na codzień. W rezultacie, każdy poważny zmniejszenie jego pojemności będzie męczyć cię szybko.

Senny po posiłkach nikogo?

Pomóc w żołądku wytwarzają kwas bardziej naturalne, aby zapobiec wtórnej problematyczną, kwas występowaniu!

Refluks leki są potworem dojną krową dla firm farmaceutycznych, ale kosztem długoterminowej zdrowia konsumenta, nawet jeśli jest jakaś ulga krótkoterminowy, ponieważ jest mniej wtórny, putrified kwas być ogrzewano w temperaturze wrzenia w górę przełyku , Toksyny są nadal produkowane i szkoda nadal jest zrobione do zwieracza.

Refluks Rozwiązanie: Kapusta Zachęcanie do normalnych funkcji żołądka

Naturalną produkcję kwasu żołądkowego może być stymulowana i wzmocnione łatwo, bezpiecznie i efektywnie z kapustą.

Tak – kapusta!

Kapusta lekarstwo wrzenia, jak naturalnie pobudza wytwarzanie kwasu solnego (HCI), aby umożliwić trawienie przebiegać normalnie, bez wtórnego fali kwasu z paraliżuje zwieracza powodując putrifying treści żołądka do wybuchu powrotem do gardła.

Można go i pić sok niektóre przed jedzeniem lub zrobić sobie jakąś starą dobrą białej kapusty (Wiesz, babcia rodzaju stosowanych do – lub przynajmniej ktoś w swoim pochodzeniu, jeśli wrócić wystarczająco daleko). Albo tu chodzi, po prostu zjeść tradycyjnie sfermentowanych kapustę. Nie w puszkach lub słoikach rzeczy na półce w supermarkecie.

Kapusta i kapusta szczególnie fermentowane, aka kapustą, jest lekarstwem refluks czyli o tak proste, jak można dostać!

Kapusta kwaszona, szczególnie jest cenione tradycyjne Tucker w różnych częściach Europy. I teraz rozumiem dlaczego.

Jak umieścić Kapusta pracować jako naturalne Reflux Remedy Every Day

Zamówienia dr Nataszy!

Wystarczy upewnić się, że pierwszy posiłek jest dobry, jak nasączoną owsianki, jajek smażonych na maśle z niektórych gotowanych warzyw lub owoców na boku, a może trochę domowy bulion na dokładkę.

Jeśli jesz przetworzone płatki z mlekiem odtłuszczonym, pop-tarty lub pączków na śniadanie, zapomnieć o kapuście, jak nic nie pomoże. Wystarczy zabrać swoje purpurowe pigułki.

Sarah, Zdrowy Start Economist

RELATED POSTS

 • Natural Remedy Acid Reflux, naturalne …

  Jest na to sposób, aby leczyć kwasu refluks ! Czytaj dalej i odkryć naturalny środek zwrotną! Refluks jest medycznie określany jako ” choroba refluksowa przełyku „lub GERD (Choroby refluksowej…

 • Naturalne Leczenie Acid Reflux …

  Zgaga jest objawem choroby refluksowej przełyku, powszechnie określany jako GERD lub kwasu refluks. GERD to stan, w którym zawartość cieczy żołądka wymiotuje (wrze) do przełyku. Objawy refluksu…

 • Naturalne Zabiegi dla Acid Reflux …

  Co to jest Acid Reflux? Refluks określane jest także powszechnie jako zgaga refluksu żołądka, refluks żołądkowo-przełykowy. To s odczuwane jako bolesne pieczenie, uczucie, które pojawia się,…

 • Naturalne Rozwiązania dla Acid Reflux …

  Zatrzymaj bolesność mięśni i stawów teraz. ThermoFlow® jest naturalnym lekarstwem zdrowia, które mogą zmniejszyć lub wyeliminować bóle mięśni i stawów. Ten regenerujący Produkt wykorzystuje…

 • Naturalne Ulga dla Acid Reflux, ulga naturalnego kwasu żołądkowego.

  Refluksu, refluks żołądkowo-przełykowy (GERD), i zgaga to określenia, które opisują podłoże kwas żołądkowy aż do dolnej części przełyku z żołądka. Refluks może być dość powszechne, w…

 • Naturalne sposoby Kwas Pomoc Reflux …

  Kokos wody pitnej i niech parcie na mocz. Inne pokarmy podmiotem w żołądku. Ta choroba jest stanem chce ciągłą obróbce w celu mitralnej przełyku, które odbywa się żywności. Obiad: mieszane…

Comments are closed.