Palatab

Naturalne metody radzenia sobie z …

Naturalne metody radzenia sobie z ...

Miałem zaplanowane tematy na pokrycie do 30-dniowego Zielony Kot starciu z jak dać kota zielony makijaż w ciągu miesiąca. Jednakże, właśnie wyrzucony curveball wczoraj i jestem tak poruszony, że nie mam na blogu o tym dzisiaj.

Więc dzisiaj, zamiast żyć w ciągłej niewiedzy, badam temat kryształów struwitowych. Furball został zdiagnozowany jako kryształy struwit w moczu i były przyczyną jego pierwotnej przypadku zablokowanego pęcherza. Kiedy po raz pierwszy miałem problem, nie mogłem zaakceptować diagnozę weterynarza, że ​​niskie pH żywności może pomóc, ale że kiedyś miał ten problem, to on zawsze będzie podatna na niego. Mój przyjaciel kot brat miał ten problem powtarzać tak często, że miał operację usunięcia części jego cewki moczowej (aka ciach że penis) a teraz kot cierpi z powodu sporadycznego moczu.

W tym czasie, nie wiem dlaczego miał nawrót od Dałem mu tyle wody. Weterynarz wspomniał, że może to być po prostu dlatego, Furball był coraz starszy. Więc zdecydowałem się umieścić go w formule minimalizując kryształy struwit. I nie zauważyć, że porady weterynarza wydawały się sprzeczne komentarze do technika. Technik, który jako pierwszy zbadał furball był bardzo zaskoczony, że nie miał nawrót w ciągu kilku lat. Myślał, że był naprawdę dobry i dość niezwykłego. On również był zaskoczony tym, że Furball miał siedem lat, myślał, że był o wiele młodszy.

Należy zwrócić uwagę znaczenie. Kiedy wziąłem furball do weterynarza z wczesnych objawów nietrzymania dyskomfortu, pierwszy weterynarz powiedział, że kot był w porządku, po zbadaniu go, że był aż peed w swoim polu i nie było w nim krwi. Jednak najlepszą rzeczą, jaką zrobił było powiedzieć, kot był nadwagę. Poprosiłem kilku weterynarzy o idealnej wagi i wszyscy mówili coś do skutku, że Furball było w porządku, ale nie powinny zyskać jakąkolwiek większą wagę. Był to pierwszy lekarz mi powiedzieć Point Blank, że kot był gruby i powinna schudnąć.

W kolejnej wizycie miesięcy później, inny weterynarz w szpitalu dla zwierząt zauważył, że to wspaniałe, że Furball stracił na wadze. Zapytałem ją, czy utrata masy ciała pomoże z zablokowanym pęcherza i powiedziała, że ​​na pewno. Dlaczego nie ktoś powiedzieć mi o tym wcześniej? Ja bym umieścił go na diecie lat temu.

 • Zadzwoń do weterynarza, aby sprawdzić, czy istnieje alternatywna formuła.
 • Znalazłem ciekawy artykuł na temat Feline zapalenie pęcherza. To rzucić dużo światła. Kryształy struwitowe zasadniczo powstają wówczas, gdy mocz ma wysokie pH (zasady). Diety pracować, bo są kwaśne i pomagają obniżyć poziom pH moczu. Wyrób także wymienić „Wykazano, że stres środowiskowy może powodować odwrotny kwasowego (zasady) w moczu. Dlatego przypadki kociego zapalenia pęcherza są związane ze stresem podróży, na przykład, nowych zwierząt, nowych ludzi itp” To pomogło mi zrozumieć, dlaczego Furball miał nawrót. Stało się to krótko po przeprowadzce (wysoki stres). Wtedy mój mąż przypadkowo upuścił tacę na sztućce, powodując ogromny dźwięk rozbijających i noże i widelce latania całej kuchni, podczas gdy kot był w pokoju. Wreszcie mieliśmy drobne trzęsienie ziemi, które odbiło się kota tak dużo, że nie będzie jeść przez pół dnia. Jeśli znasz furball, NIC zatrzymuje go od jedzenia.
 • Jestem badania żywności dla zdrowia dróg moczowych. Znalazłem Wysong Vitality ma formułę propagowania zdrowego układu moczowego i niskim pH.
 • Ta strona Blakkatz mówi, że niskie pH suche pokarmy mogą również powodować problemy.
 • Powiedziano mi, mokre pokarmy są lepsze, ale w większości są wykonane przez Menu Foods i Furball zaczęłam mieć problemy z mokrego pokarmu po zapaleniu trzustki.
 • Spójrz na holistycznym weterynarza, gdzie żyjemy. Cała ta sprawa jest tak skomplikowana muszę opinii specjalisty.

JAK MOŻNA WZIĄĆ DZIAŁANIE

 • Jak chcesz, aby podjąć działania, które są naturalne i może zapobiec w przyszłości problemy zdrowotne dla Twojego kota? Jeśli Twój kot ma nadwagę, zacznij go / ją na diecie po przedyskutowaniu tego z lekarzem weterynarii.
 • Jeśli masz jakiekolwiek informacje na temat naturalnych metod radzenia sobie z kryształami struwit, proszę zostawić wiadomość klikając na „uwagi” link poniżej. Dziękuję Ci.

RELATED POSTS

 • Zarządzanie przewlekłego bólu 11 radzenia sobie …

  4. Ogranicz alkohol, który może pogorszyć problemy ze snem. Ból sprawia, że ​​sen trudne i alkohol może sprawić problemy ze snem gorzej. Jeśli żyjesz z bólem przewlekłym, picie mniejszej lub…

 • Naturalne metody, aby przerwać ciążę …

  Wiele osób właścicielem zwierzęta. Rodzaje zwierząt Opiekują się zazwyczaj różne. Najbardziej popularne, choć jest pies. Z psem, właściciel zwierzę może mieć towarzystwo, które chce w dowolnym…

 • Naturalne Aborcja Metody Kobieta …

  Praktyki kulturowe Mądrość damska na Reproductive Choice Ponieważ ten projekt prawa reprodukcyjne rozpoczęła się w 2002 roku ponad milion kobiet zwiedzać od państwa lub państw, w których…

 • Naturalne sposoby promowania Cat Urinary …

  Biorąc pod uwagę ostatnią walkę furball w zablokowanej pęcherza, czułem, że będzie to dobry pomysł, aby podsumować wszystko nauczyłem o naturalnych sposobów zapobiegania chorobom dróg moczowych…

 • Naturalne Metody leczenia trądziku, trądzik kwas pantotenowy.

  Jeśli jest coś, co może przestraszyć piekło z kobietą, to trądzik na twarzy. Te rzeczy, które pojawiają się znikąd, a potem praktycznie koszmar aby je zgaśnie twarz. Ale co, jeśli można uniknąć…

 • Naturalne metody antykoncepcji …

  Metody naturalne Sekcja ta obejmuje metody kontroli naturalnego porodu, wycofanie i abstynencji. Naturalne metody antykoncepcyjne uczą kobiety, aby określić fazę płodną (zazwyczaj 7 do 10 dni…

Comments are closed.