Palatab

Naturalne leki na autyzm i …

Naturalne leki na autyzm i ...

Czy u dzieci i osób dorosłych, istnieje wiele naturalnych środków do leczenia zaburzeń takich jak autyzm i ADHD. Czy jest to zaburzenie lęku społecznego lub po prostu brak skupienia i koncentracji, zabiegi domu może być bardzo skuteczne w zwalczaniu różnych objawów.

 • Autyzm
 • Syndrom Aspergera: Forma wysokiej funkcjonowania autyzmem.
 • Całościowe zaburzenia rozwojowe – nie określone inaczej (PDD-NOS)

Autyzm może mieć wpływ na każdą grupę wiekową, a także wystąpić w każdej grupie etnicznej lub społeczno-gospodarczym. Eksperci szacują, że od 3 do 6 dzieci z każdego tysiąca będzie mieć jakąś formę autyzmu.

Zanim pójdziemy zbyt dużo dalej, niech kopać na kilka uwag o zaburzenia nadpobudliwości psychoruchowej (ADHD).

Naturalne środki zaradcze dla ADHD

ADHD jest coraz bardziej traktowana wśród dzieci (klinicznie, że jest), a lekarze są szybkie do przepisywania leków, takich jak Adderall, Ritalin i innych leków. Oczywiście, istnieją uzasadnione przypadki dla lekarza zalecić leki na receptę (nie jesteśmy lekarzami, więc zawsze zalecamy konsultacji z lekarzem). Ale istnieją naturalne sposoby leczenia ADHD, jak również, zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Objawy ADHD przepięć do przodu w dorosłość około 60 procent wszystkich dzieci, według ekspertów w tej dziedzinie. Odpowiada to około 8 milionów Amerykanów lub 4 procent dorosłej populacji USA. Jeśli podejrzewasz (lub już wiem), że pacjent cierpi na ADHD, oto Kilka objawów, aby mieć świadomość :

 • Trudność następujące kierunki
 • Pamięć: Walcząc przypomnieć informacji
 • Niezdolność do koncentracji, motywację. lub organizowanie zadań
 • Nie udało się zakończyć prace w terminie spodziewanych terminów

Holistyczne metody skupić & stężenie

Zaktualizowany disclaimer: Olejki eteryczne nie może twierdzić, że „leczyć” lub „leczyć” ADHD lub autyzmem. Są to tylko sugestie, że niektórzy ludzie mają znaleźć skuteczne w łagodzeniu ich objawów.

Niezależnie od Ciebie lub Twojego dziecka objawów – brak koncentracji, uwagi. umiejętności społeczne, co może być – nie ma się czego wstydzić. Miliony Amerykanów walczą z tymi problemami każdego dnia.

Aby rozpocząć, tutaj jest lista pojedyncze olejki eteryczne które są powszechnie stosowane do koncentracji i skupienia:

 • Lawenda. O właściwościach uspokajających, pomaga zrelaksować umysł i poprawić emocje.
 • kadzidło. Pomaga ukoić na ośrodkowy układ nerwowy, poprawiając jednocześnie ogólny nastrój.
 • ylang ylang. Podobny do lawendy, uspokaja nastrój o właściwościach uspokajających.
 • Paczula. Uspokaja umysł i ciało, zapewniając jednocześnie pozytywne emocje.

Każdy olej dostarcza swoje własne ekologiczne korzyści terapeutyczne, czy to poprawia jasność umysłu lub uspokajające nieznaczne objawy stresu. Istotną zaletą stosowania środków domu jest brak skutków ubocznych .

Wiele dzieci i dorosłych cierpi z powodu skutków ubocznych, które są ciężkie – a niekiedy nawet na stałe. Medycyna holistyczna jest alternatywą organiczny, który jest nie tylko bardzo przekonujące, ale w 100% bezpieczny i naturalny.

Ostatecznym naturalną alternatywą

Korzystanie z pojedynczych olejów jest doskonałym podejściem do podjęcia. Ale jeśli chcesz, aby zoptymalizować swoje wyniki, stosując podstawową mieszankę olejową może być najlepsza droga dla Ciebie. Mieszanki zawierają zazwyczaj skrupulatnie spreparowaną mieszankę olejków eterycznych mających na celu rozwiązanie konkretnego objawu.

Energize Mieszanka Jest to formuła, która może pomóc w nieuważny i czasami reakcji lękowych. Ta koncentracja mieszanka zawiera oleje, takie jak:

Energize jest dobre dla poprawa koncentracji jednocześnie wzmacniając naturalne, zdrowe procesy myślowe. Skuteczny zarówno dla dzieci jak i dorosłych, w tym istotne mieszanką oleju pomaga utrzymać ostrość.

Oto wskazówki, w jaki sposób najlepiej wykorzystać mieszankę:

 1. Zastosuj do skroni i karku, aby poprawić koncentrację.
 2. Zastosuj do nadgarstków i wdychać głęboko do promowania ostrość i większą jasność umysłu.
 3. Dyfundują w domu lub w pracy w ciągu dnia. To jest dobre dla utrzymania na zadanie podczas tych wypadków kawy po południu.

Podsumowując

Zanim zamkniemy, oto kilka wskazówek, które codziennie pracują w połączeniu z nowym pułku olejku:

 • Regulować słodkich napojów i żywności, ponieważ duże ilości cukru może promować objawy ADHD.
 • Jeść więcej owoców, warzyw i produktów, które są bogate w białko.
 • Budowanie z uporządkowanego diety odżywcze pomagają organizmowi funkcjonować w sposób naturalny.

W połączeniu ze zdrową dietą, naturalnych środków domowych jak stosowanie olejków eterycznych może mieć ogromny wpływ na ostrość, koncentracji, niepokój społeczny i wiele, wiele więcej.

RELATED POSTS

 • Naturalne leki krztusiec …

  Krztusiec coraz bardziej powszechne To jest dość powszechne i występujące częściej w ostatnich latach. Istnieje wiele przypadków, które mogą pojawić się objawy trwające przez około sześć…

 • Naturalne leki dla drożdżycy …

  drożdże zakażenia może pojawić się wszędzie, ale szczególnie w krajach tropikalnych. Grzyb zwykle znajduje się na powierzchni ciała ludzkiego i rozwijać w wilgotnych części ciała. Na szczęście,…

 • Naturalne leki na alergie …

  Ach, wiosna. śpiew ptaków, żywe kwiaty i długie, słoneczne dni. Niestety, zmiana ta sezonem pobudza także do pyłku powoduje kichanie, sniffles, świszczący oddech, i inne objawy alergii i astmy….

 • Naturalne Earache leki, naturalne …

  Uszu. Jedną z najbardziej powszechnych dolegliwości dzieciństwa. Każde dziecko ma prawdopodobnie cierpiał na nich co najmniej raz, jeśli nie kilka razy. Są bolesne i trudne do wytłumaczenia do…

 • Naturalne zimno – leki grypie dla …

  Teraz to jest to listopad oznacza to, że „świątecznym” jest oficjalnie na nas! I kiedy myślę o świątecznym, nie mogę pomóc, ale myślę o wszystkich świąt w ciągu roku, gdzie przynajmniej jedno z…

 • Naturalne leki leki, leki na trądzik.

  Istnieje wiele teorii dotyczących tego, co powoduje trądzik. Numer jeden akceptowane przyczyną jest brak równowagi hormonów. Powodem, dla którego z powodu czasu w życiu, gdy występuje trądzik…

Comments are closed.