Palatab

Naturalne leczenie prawie wszystkie …

Naturalne leczenie prawie wszystkie ...

Poniżej przedstawiamy niektóre z popularnych infekcji skóry i naturalnych sposobów, aby dbać o skórę od nich.

czyraki

Wrzenia lub ropnia jest zakażenie bakteryjne głęboko w skórze, który pojawia się jako czerwony, twardy guz na powierzchni skóry. Leczyć czyraki w domu, można zrobić wiele rzeczy.
Najczęstszym naturalne leczenie sprowadza się do większości aplikacji ciepła, zazwyczaj z gorącymi wchłania gorących opakowaniach. To pomaga zwiększyć przepływ do obszaru i pozwala organizmowi zwalczyć infekcję better.You mogą również korzystać z kurkumy w leczeniu czyraki ze względu na swoje właściwości przeciwzapalne. Weź ciepłą wodę lub szklankę mleka, a następnie dodać jedną łyżeczkę kurkumy przed wypiciem. Pić napój ziołowy trzy razy day.Alternatively można przygotować imbir i kurkumę pasty i zastosować go do wrzenia.

Cellulitis

zapalenie mieszków włosowych

Zapalenie mieszków włosowych to zakażenie skóry wokół mieszków włosowych, które występuje, gdy mieszek włosa staje zakażony bakterią, takich jak Staphylococcus aureus. Infekcja skóry pojawia się jak pryszcze i może być swędząca. Aby znaleźć ulgę od swędzenia i pozbyć się infekcji, można spróbować wykonać następujące czynności.

Umyć ten obszar ciepłą water.Apply antybakteryjne mydło w obszarze zagrożonym. Natrzeć skórę mydłem z ciepłą i wilgotną ściereczką do mycia przez 15 do 30 sekund, złuszczają martwe komórki naskórka, które gromadzą się w pobliżu dotkniętych pęcherzyków. Spłukać skórę wodą i osuszyć czystym ręcznikiem. Przygotować roztwór 1 część octu z 4 części letnią wodą. Nałożyć mieszaninę myjkę na obszarze, przez 20 minut.

Grzybica paznokci

Wiadomo również jak grzybica paznokci i grzybica unguium, zakażenia grzybicze paznokci mogą być leczone przy home.Soak dotkniętej palec w ciepłej wodzie w ciągu 15 minut, w mieszaninie z jedną część octu na dwie części ciepłej wody. Ocet może powodować podrażnienia skóry; W takim przypadku, trzeba zmniejszyć ilość octu w wodzie. Przycinanie obszarów paznokcia ze strzyżenia paznokci po ich softened.Cover gwóźdź ze sterylnym, wodoodpornym klejem bandaż między wchłania.

Inne zakażenia grzybicze

Kiedy należy skonsultować się z lekarzem

W przypadku bólu, zaczerwienienia lub obrzęku wzrostu, zobaczyć z lekarzem opieki zdrowotnej. Ponadto ciepła, gorączka i czerwone smugi wskazują na poważne zakażenia.

Obrazek Źródło: http: //www.urbanhousecallmagazine.com/http: //www.listerinefootsoak.com

RELATED POSTS

Comments are closed.