Palatab

Naturalne leczenie do pielęgnacji …

Naturalne leczenie do pielęgnacji ...

Mimo, że wiele leków są zgodne z karmienia piersią, to zawsze dobry pomysł, aby zminimalizować wykorzystanie leków podczas karmienia piersią. Poniżej znajdują się różne zabiegi naturalne dla matek karmiących, które zebrałem.

Należy pamiętać, że ziołowe i inne terapie „naturalne” są na ogół Nie bez ryzyka dla matek karmi – zioła mogą być tak samo farmakologicznie aktywny jako leki z apteki. Przed zastosowaniem jakiegokolwiek leczenia ziołowe, zbadanie, czy jest to bezpieczne dla matek karmiących.

Widziałeś
Nasz sponsor
Ziemia Mama Anioł dziecka
Naturalne produkty
dla Nursing Mamas?

Odwodnienie: Doustne Rehydracja Przepisy Formuła

Dla dorosłych, utracone płyny i elektrolity można zastąpić praktycznie dowolnego napoju plus źródła chlorku sodu (solone krakersy, etc.), lub można użyć ustną formułę rehydratacji. Dla dzieci i niemowląt, które nie są już opieki, jest powszechnie zalecana komercyjnego formuły nawodnienie (jak Pedialyte). Do karmienia niemowląt i dzieci, mleko matki jest najlepsze.

Oto przepis, aby płyn zastępczy elektrolitu [Źródło: Biegunka ze strony USA Farmaceuty]:

½ łyżeczki soli
1 łyżeczka sody
8 łyżeczek cukru
8 uncji sok pomarańczowy
Rozcieńczyć do 1 litra

leki homeopatyczne

Chociaż istnieje niewiele – jeśli w ogóle – fachowej literatury w tej dziedzinie na temat stosowania leków homeopatycznych, mój czytania i badania doprowadziły mnie do wniosku, że te środki stanowią minimalne – jeśli w ogóle – ryzyko dla dziecka pielęgniarskiej. Leki homeopatyczne są podobno bardzo bezpieczne dla matek karmiących i dzieci, ponieważ środki (z definicji homeopatii) zawierają tylko bardzo rozcieńczyć wersje tych substancji czynnych. Wielu konsultantów laktacyjnych wykorzystali lub zalecane leki homeopatyczne dla swoich klientów.

Większość ekspertów uważa, że ​​leki homeopatyczne są mało prawdopodobne, aby stanowić problem dla dziecka pielęgniarskiej i matki.

Swędzące sutki: Ocet płukanie

Mix 1 łyżka octu z około szklanki wody. Pochylać się nad filiżanką i moczyć sutek w nim przez minutę lub tak, a następnie stanąć nad zlewem i wlać powoli nad sutek. To może przynieść natychmiastową ulgę. Jeśli masz swędzące sutki, należy pamiętać, że może masz grzybicę.

Niska podaż mleka związane z menstruacją: Calcium suplement magnezu /

Niektóre kobiety odczuwają spadek dostaw mleka od owulacji (w połowie cyklu) do pierwszego dnia lub dwóch następnej miesiączki. poziom wapnia we krwi kobiece stopniowo zmniejszać w czasie tego okresu czasu, a w przypadku niektórych kobiet spadek stężenia wapnia we krwi powoduje spadek dostarczania mleka. Dla kobiet, które mają ten problem, suplementy wapnia / magnezu może być pomocne. Praktyka ta doniesiono również wyeliminować większość skurcze macicy i niektóre napięcia przedmiesiączkowego dyskomfortu, takiego jak zatrzymanie wody.

Zalecana dawka to dodatek wapnia w zakresie od 500 mg wapnia / magnezu, 250 mg i 1500 mg wapnia / 750 mg magnezu (wyższa dawka jest zwykle bardziej skuteczne). Wapnia dawkach tak wysoki, nie powinny być podejmowane samodzielnie, ale w wapnia / magnezu (lub wapń / magnez / cynk) kombinacja. W przeciwnym przypadku wapnia nie będą właściwie wchłaniany do organizmu. Wysokość dodatku zależy od składu diety – im więcej białka zwierzęcego, tym więcej wapnia / magnezu potrzebne. Jeśli jesteś wegetarianinem lub weganem, niższa dawka może działać dobrze dla ciebie. Jeśli uzupełnienie więcej niż 500 mg wapnia na dobę, a następnie dawkę należy podzielić tak, że nie bierzesz to wszystko na raz – absorpcja wapnia jest najlepiej, gdy osoba zużywa nie więcej niż 500 mg w jednym czasie.

Zacznij suplementu podczas owulacji i kontynuować przez kilka pierwszych dni miesiączki. Jeżeli okresy są nieregularne, a następnie rozpocząć wapnia / magnezu na 14 dni po rozpoczęciu ostatniego cyklu miesiączkowego, albo po prostu wziąć uzupełnienie każdego dnia.

Zapalenia sutka: leczenie bez antybiotyku

 • Weź mama i dziecko odzieży off, dostać się do łóżka i pielęgniarki, pielęgniarki, pielęgniarki (mastitis wydaje się być sposobem organizmu mówienia mama zwalniać). Zbierz jak najwięcej odpoczynku, jak to możliwe.
 • Między karmieniami, użyj zimny kompres na piersi, aby pomóc w jakiejkolwiek zapalnego. Niektóre mamusie użyciu gorących okładów bezpośrednio przed karmieniem piersią, ale inni wolą trzymać się z zimna. Kompresuje / okłady, które mogą być pomocne:
 • Zrób rozmarynu (Rosmarinus officinalis) napar: do infuzji, dodać 2-4 łyżeczki suszonego rozmarynu świeżego lub do filiżanki wrzącej wody. Infuse (strome) przez 10 minut, następnie przecedzić.
 • Użyj okład z nasion kozieradki;
 • Bądź mniszka lekarskiego (Taraxacum officinale) kompresji: zagotować około uncji mielonego korzenia mniszka lekarskiego w ciągu dwóch do trzech filiżanek wody aż o połowę ciecz pozostaje; Zastosowanie kompresji powstałego wywaru.
 • Gdy pielęgniarki dziecięce w chorym (użyj najpierw, że boczne), masować piersi w kierunku brodawki. Masaż piersi podczas karmienia i często między karmieniami, aby pomóc rozluźnić podłączony obszar.
 • Jeśli jest gorączka, mama może podjąć
  • suplementy probiotyczne Liczne badania wykazały, że (pewne dodatki probiotyczne szczepy Lactobacillus) są skuteczne w leczeniu zapalenia miąższu wymienia zakaźną, a także w niższej występowania zapalenia sutka powtórzeń w stosunku do antybiotykoterapii.
  • Surowy czosnek – Przynajmniej 2-3 surowe ząbki dziennie, 4-5 ząbki dziennie, jeśli to możliwe. Chop ząbek na 5 lub 6 sztuk, a następnie połknąć całe kawałki jak pills.Raw czosnek działa jak antybiotyk o szerokim spektrum działania, bez dodanych antybiotyków skutków ubocznych rozwoju szczepów opornych na antybiotyki bakterii lub rozwój drożdżycy lub pleśniawki. Właściwości antybakteryjne w czosnku allicyny, jest bardzo wrażliwy na ciepło i jest niszczona po ugotowaniu. W celu użycia go do pracy, musi być surowe. Połykanie ząbki z soku pomarańczowego pomaga ze smakiem dla niektórych. Allicyny jest również to, co daje czosnek jego ostry zapach, więc dezodorowany czosnek kapsułki, które oferują niektóre firmy są w zasadzie bezużyteczne, jeżeli są podejmowane za właściwości przeciwdrobnoustrojowe. Jednak dezodoryzacji czosnek nadal korzystne dla jego ciśnienia właściwości redukującego i do stymulowania układu odpornościowego.
  • Nalewka z jeżówki . 3-4 razy / dzień
  • Nalewka z korzenia winogron Oregon . 3-4 razy dziennie
  • Witamina C (3000-5000 mg / dzień megadose)
  • Inna opcja: Mix dropperful Echinacea nalewki, trzy ząbki czosnku surowego i cztery do sześciu uncji soku z marchwi w blenderze i wypić mieszaninę co dwie godziny.
  • Bardzo ciepły prysznic może pomóc – niech woda po prostu przejechany piersi.
  • Można także wziąć ibuprofen, który pomoże z zapaleniem i bólem.
  • Jeśli mastitis nie poprawi lub gorzej po użyciu tego leczenia przez 24-48 godzin, należy skontaktować się z lekarzem – może być konieczne leczenie antybiotykowe.
  • Więcej informacji na temat leczenia mastitis można znaleźć tutaj: Zapalenie i podłączył Kanały

   Migrena: naturalne leczenie

   Zebrałem kilka propozycji, które są zgłaszane być pomocne dla migreny:

   Biorąc Cayenne wewnątrz nosa ułatwia otwarcie naczynia krwionośne. Pozwala to aby substancje odżywcze krwi do wszystkich części mózgu. Uwaga – może to nagrać kawałek, więc miej ziarenek pieprzu cayenne do tak mało, jak to możliwe.

   Aby zatrzymać migrena wykonaj następujące czynności:

   • Otworzyć kapsułkę i zanurzyć płaską końcówkę suchą wykałaczką w Cayenne odebrać 3-4 ziaren.
   • Blokowanie jednego nozdrza i delikatnie umieścić Cayenne się drugą dziurkę.
   • Wąchać głęboko 3-4 razy, aż poczujesz się plamki pieprzu w gardle. (Jeśli nie czujesz tego, zrób to jeszcze raz).
   • Gdy poczujesz ciepło w gardle, to bóle głowy powinny zniknąć w ciągu kilku minut

   Biorąc 500 mg magnezu dziennie, a zwiększenie spożycia wody do 8-10 szklanek dziennie może być pomocny. Jedna osoba poinformował, że jej migreny wciąż nadchodzi w momencie zwykle zrobił (podczas jej cyklu), ale były o wiele mniej intensywne i poszedł szybciej.

   Jeśli czujesz, że musisz migrena leki, należy pamiętać, że wiele leki na migrenę są uznane za zgodne z karmienia piersią, w tym sumatryptan (Imitrex).

   Oto kilka zewnętrznych linków:

   Zatkany przewód mleka: Lecytyna

   Lecytyna może być bardzo pomocne w leczeniu i zapobieganiu nawracające podłączone przewody. Zobacz leczenie lecytyna do nawracających podłączeniu przewodów, aby uzyskać więcej informacji.

   Więcej informacji na temat leczenia nawracających podłączeniu przewodów można znaleźć tutaj: Nawracające zapalenie sutka lub zaślepić Kanały

   Zatkany przewód mleka: Ziemniak

   Umieść startego surowego ziemniaka na zimno dotkniętego piersi. Przykryć ręcznikiem do sucha. Powtórzyć w razie potrzeby.

   Więcej informacji na temat leczenia zatkanych kanałów można znaleźć tutaj: mastitis lub zaślepić Kanały

   Podrażnieniom: torebki herbaty

   Są lepsze sposoby, aby leczyć ból sutków. Spadki ciepłej wody (lub soli do kąpieli), mleko, klasy medycznej z lanoliną (Lansinoh, etc.) i hydrożelowe opatrunki są powszechnie stosowane w leczeniu ból sutków. Za każdym razem, że mama ma ból sutków, przyczyną bolesności należy również zająć. Badania są sprzeczne czy torebki herbaty są przydatne do zmniejszania bólu ból sutków (Riordan 2005). Kwas taninowy w herbacie (który ma środek ściągający cechy) może powodować wysuszanie i pękanie (Lawrence 2005), a anegdotyczne dowody sugerują, że niektóre dzieci nie ssać, a także po torebki herbaty zostały wykorzystane.

   Buchko BL, Pugh LC bp BA, Cochran JF Smith LR, Lerew DJ. Środki komfort w karmieniu piersią, pierwiastki kobiet. J Obstet Gynecol noworodków Nurs. 1994 Jan; 23 (1): 46-52.

   Riordan J. Karmienie piersią i laktacja Ludzki . 3rd ed. Boston i Londyn: Jones i Bartlett, 2005; s. 227.

   Podrażnione brodawki sutkowe podczas owulacji: Olej z wiesiołka

   Niektóre matki wykazały, że przyjmowanie jednej kapsułki dziennie z oleju z wiesiołka mogą być pomocne w zapobieganiu podrażnieniom z powodu zmian hormonalnych podczas owulacji lub całym czasie menstruacji.

   Dodatkowe informacje

   Zaktualizowano 16 marca 2016 Filed Under: Zioła / naturalnych metod leczenia

   SZUKANIE

   POŁĄCZYĆ

   RELATED POSTS

   • Naturalne Leczenie i zapobieganie …

    Dziś pokazujemy wam proste sposoby zapobiegania hemoroidy, jak i naturalnych metod leczenia tych, którzy już cierpią z nich. Nie przegap! Określenie „hemoroidy” już pokazuje ich niewygodnej…

   • Naturalne Leczenie hemoroidy …

    WSKAZÓWKA! Jeśli obecnie cierpi na hemoroidy, utrzymując zakażonego obszaru w czystości jest bardzo ważne. Wilgotne chusteczki czyste lepiej niż większość papierów toaletowych i można czuć się…

   • Naturalne leczenie hemoroidów

    Czym są hemoroidy? Przed omówieniem naturalne leczenie hemoroidów, najpierw porozmawiać o tym, co hemoroidy i dlaczego je mamy. Hemoroidy są żylaki, które tworzą się w dolnej części odbytnicy…

   • Naturalne Leczenie zapalenia oskrzeli …

    Zrzeczenie się: Wyniki nie są gwarantowane *** i mogą różnić się od osoby do osoby ***. Typowa reakcja na zapalenie oskrzeli jest udać się do lekarza lub wziąć over-the-counter leków. Jednakże…

   • Naturalne leki leki, drożdże naturalne leczenie.

    Czynienia z drożdże jest prawdopodobnie najbardziej znanym forma zapalenia pochwy, ale istnieje kilka innych typów, jak również. Zapalenie pochwy jest nazywany pochwy. Zmiana normalną równowagę…

   • Naturalne Leczenie doustne Thrush …

    Co to jest drozd oralny? Po pierwsze, pleśniawki [1] mówi się, że najbardziej popularnym problemem, co dzieci jak i dorośli mogą spotkać czasem. Jest również nazywany kandydozy jamy ustnej i…

   Comments are closed.