Palatab

Naturalne Gential Brodawka Leczenie …

Naturalne Gential Brodawka Leczenie ...

alternatywne nazwy

Brodawki narządów płciowych jest wspólna nazwa nadana płaskie, wypukłe lub narośla w kształcie kalafiora znaleźć w obszarach narządów w organizmie i przekazywana poprzez skóra do skóry lub kontakt seksualny. Mogą być ciałem barwny, biały lub szary i może być podniesiony lub mieszkania. Brodawki narządów płciowych wynika z przenoszoną drogą płciową wirus znany jako wirus brodawczaka ludzkiego lub HPV, z czego nie więcej niż 100 znanych typów.

HPV nie jest uleczalna i większość przewoźników nie wiedzą, że mają tę chorobę, bo nigdy nie wykazują objawów. Brodawki płciowe i HPV stanowią najbardziej powszechnym typem choroby przenoszone drogą płciową z około 80% dorosłej populacji o zakażenie lub przenoszenia choroby w dowolnej danej chwili. wskaźniki zachorowalności na brodawki narządów płciowych są bardzo wysokie, a ponad połowa ludzi, którzy stykają się z brodawki narządów płciowych po raz pierwszy będzie je nabyć.

Podstawowe informacje

objawy

Te objawy zakażenia narządów płciowych wirusa obejmują objawy powierzchni skóry płaskie, wypukłe lub kalafior kształt nierówności na skórze. Stłuczki mogą być białe, szare lub kolorowe i ciało nie są często związane z bólem. Brodawki narządów płciowych może powodować dyskomfort podczas seksu, ponieważ mogą one być wcierać, wyciągnął lub rozciągnięty powodujące ból lub krwawienie. Jeśli to ma miejsce, zgłaszają się na leczenie, aby pomóc złagodzić te objawy i czekać, aż zakończeniu leczenia przed podjęciem aktywności seksualnej.

Ze względu na wiele typów wirusa HPV, brodawki narządów płciowych nie zawsze są widoczne i często są znane odejść na własną rękę. W naturalny system obronny organizmu może pozbyć się kilku typów HPV, chociaż wiadomo, że dana osoba jest nadal nosicielem wirusa. Chyba że osoba jest testowany dalej, poprzez badania krwi, gdy objawem brodawek narządów płciowych zniknie, osoba może czuć się ich wyleczyć.

Wirusy nie są uleczalne i nośnik będzie zazwyczaj transmitować tego wirusa do innych partnerów seksualnych. Badania nie zostały opracowane w celu wykrycia HPV u mężczyzn i tylko testy dla kobiet jest przeznaczony do badań przesiewowych w kierunku wysokich rodzajów ryzyka HPV, które wywołują raka szyjki macicy.

To może potrwać kilka tygodni, a nawet miesięcy po infekcji, zanim pojawią się jakiekolwiek objawy brodawki narządów płciowych, ponieważ wirus może leżeć niewykryte w organizmie przez długi czas. Brodawki mogą pojawić się w postaci pojedynczego lub wielu brodawek płciowych i może być mniejsza lub większa w obwodzie. Mogą one także być zlokalizowane w regionie centralnym lub znajdują się w różnych miejscach w okolicy narządów płciowych oraz odbytu i ud. Jeden powikłaniem brodawki narządów płciowych może być rozległą epidemię, która jest znana, w rzadkich przypadkach, aby blokować cewki moczowej, pochwy lub odbytu. W tego rodzaju przypadkach operacja jest często niezbędne, ale znowu, takie przypadki są rzadkie.

przyczyny

Przyczyną brodawki narządów płciowych jest z wirusem brodawczaka ludzkiego, który żyje na skórze każdego człowieka. Niektóre typy tego wirusa powoduje brodawki narządów płciowych, dlaczego znane są również inne rodzaje być przyczyną wspólnych brodawki na ciele, i choć innego rodzaju, mogą być również przesyłane poprzez kontakt skóra do skóry.

Czynniki ryzyka

Brodawki narządów płciowych są wysoce zaraźliwa i może być przenoszony przez pierwszy raz intymnych spotkań lub kontakt seksualny. Seks nie jest jedynym sposobem na zmniejszenie ryzyka zakażenia HPV typu, które powodują brodawki narządów płciowych. Ponieważ choroba jest przenoszona głównie przez skórę do kontaktu ze skórą, ubrany prezerwatywy nie zawsze zapobiec przenoszeniu.

Osoba może nie wiedzą, że są przenoszenia choroby, ponieważ nie są one wykazujące którykolwiek z objawów zakażenia, i niezależnie od ochrony jest to niemal pewność, że będą one rozprzestrzeniać wirusa. Zarówno kobiety jak i mężczyźni na ogół nie wykazują objawów HPV, jeśli nie mają widocznych brodawek płciowych i czasami, brodawki nie są widoczne.

Ktoś może wciąż być nosicielem choroby i można je łatwo przekazać go do swoich partnerów nieświadomie. HPV oraz brodawki narządów płciowych jest często określane jako cichy wirusa, a także cichą chorobą przenoszoną drogą płciową, ze względu na potencjał, aby nigdy nie wykazują objawów.

zapobieganie Porady

Dotykanie brodawki, a następnie dotykając zdrowej skóry może doprowadzić do zakażenia ponad połowę czasu. Jeśli uważasz, że masz brodawki narządów płciowych, zasięgnąć porady lekarza i utrzymania czystych zasad higieny, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się brodawki na ciele.

Po zamówienia, rozprzestrzenianie narządów płciowych nie można zapobiec jeżeli nośnik zatrzymuje seksu całkowicie. Stosowanie prezerwatyw może obniżyć ryzyko, ale nie całkowicie je wyeliminować. Jednak Gardasil lek został zatwierdzony w 2006 roku o zapobieganiu niektórych typów HPV, w tym te, które powodują brodawki narządów płciowych. Lek nie został przetestowany pod kątem jego skuteczności w leczeniu brodawek narządów płciowych, ale jest skuteczny w prewencji. Został on zatwierdzony dla dziewcząt i kobiet w wieku od 9 do 26. To jest testowany pod względem skuteczności u starszych kobiet i mężczyzn.

Rozważania i testy diagnostyczne

Ponieważ nie istnieją żadne testy specjalnie zaprojektowany, aby przetestować mężczyzn w celu ustalenia, czy mają HPV, o ile nie wykazują objawów brodawki narządów płciowych, nie będą wiedzieli oni nosicielami choroby. Jedyny test na HPV jest dla kobiet, które zostały żądanych zrobić kontynuacji procedury wymazu z nieprawidłowymi wynikami pap. Ten test pozwoli określić, jaki typ wirusa HPV kobieta ma i czy nie ma HPV wysokiego ryzyka, formularze związane z rakiem szyjki macicy. Ponadto kobiety mogą wykazywać objawy, ale niosą ze sobą niskie ryzyko HPV, które nie będą zagrażać bezpieczeństwu jej szyjki macicy.

Często otrzymaniu nieprawidłowego wyniku cytologiczne jest jak para będzie odkryć, że jeden z partnerów ma HPV. Jeśli kobieta ma HPV, to można bezpiecznie przyjąć, człowiek będzie miał HPV czy nie wykazuje on objawów brodawki narządów płciowych. Ponieważ HPV mogą żyć w organizmie przez wiele lat bez wykrywania, nagły wzrost brodawek narządów płciowych nie oznacza koniecznie, że partner jest niewierny. Może to właśnie podjął natomiast dla wirusów, aby pokazać się na zewnątrz regionu genitaliów lub wewnętrznie przez nieprawidłową cytologiczne. Ponownie, brodawki narządów płciowych może być rzeczywiście widoczne i mogą być obecne przez wiele lat bez wiedzy danej osoby.

Opcje leczenia

Brodawki narządów płciowych mogą być traktowane w różny sposób, które mogą lub nie mogą być skuteczne. Wirus nadal ma potencjał, by wyszedł jak brodawki narządów płciowych lat, miesięcy, a nawet tygodni po zakończeniu leczenia. Istnieje wiele możliwości leczenia należy jedno lub drugie nie pracują.

Leczenie miejscowe

Krioterapia

Leczenie laserowe

Electrodessication

Electrodessication wykorzystuje prąd elektryczny do zniszczenia brodawki i może być bolesne, jak również całkowicie nieskuteczne w usuwaniu ich wszystkich. Electrodessication jest drogie i nie jest powszechnie sugerowane jako opcji leczenia. Podczas wizyty z lekarzem na brodawki narządów płciowych, należy omówić wszystkie opcje jeśli początkowe leczenie nie działa.

Chirurdzy

Operacja jest czasami stosowane, gdy nie nastąpiła odpowiedź na każdy z wyżej wymienionych metod leczenia lub gdy brodawki są małych rozmiarów i liczby. Może być również konieczne, jeśli brodawki blokują cewki moczowej, pochwy lub odbytu.

Strona główna zadośćuczynienie

Nie są znane żadne środki domowe lub leki ziołowe, które są skuteczne w leczeniu brodawek narządów płciowych. Podczas gdy leczenie może być skuteczne w redukcji objawów zakażenia HPV niskiego ryzyka zwanej narządów płciowych, leczenie nie oznacza, że ​​nośnik jest utwardzona. Będą nosić Virus resztę swojego życia, czy wirus jest w stanie uśpienia nie będą znane i możliwe zakażenie innego partnera seksualnego zawsze jest taka możliwość.

RELATED POSTS

 • Naturalne Leczenie hemoroidy, hemoroidy ulgę w domu.

  Nie może w to uwierzyć, ale wszyscy mamy hemoroidy (w pewnym sensie). Są to grupy żył, które znajdują się pod powierzchnią kanału odbytu. Problem, który wielu z nas nazywają „pali”, albo…

 • Naturalne leczenie do domu powiek …

  I. Część Naturalny Zioła, że ​​wszystkie osoby dorosłe trzeba dodać w Dom Leczenie powiek Dorośli wykupić skórę aloesu, uzyskać żel i umieścić ten żel na swoich powiekach. Muszą delikatnie…

 • Naturalne leczenie na zapalenie oskrzeli …

  Zarówno ostre i przewlekłe zapalenie oskrzeli objawy obejmują głęboki, suchy lub mokry kaszel i zapalenie dróg oddechowych, oskrzeli. Inne objawy mogą obejmować dreszcze, gorączkę, nadmierne…

 • Naturalne Leczenie i zapobieganie …

  Dziś pokazujemy wam proste sposoby zapobiegania hemoroidy, jak i naturalnych metod leczenia tych, którzy już cierpią z nich. Nie przegap! Określenie „hemoroidy” już pokazuje ich niewygodnej…

 • Naturalne Leczenie HPV i …

  Lekarze użyć cytotoksyczne lub fizycznie ablacyjne tryb działania w tym celu. Interferony mają przeciwwirusowe, antyproliferacyjne i działanie immunomodulacyjne. Jednak te nie zostały jeszcze…

 • Bipolar Leczenie naturalne, najlepiej …

  Czasami określane jako zaburzenia maniakalno-depresyjne, zaburzenia dwubiegunowe to choroba psychiczna, która przejawia, gdy dana osoba ma nastroju cykl epizod z maniakalnych wzloty do bardzo…

Comments are closed.