Palatab

Naturalne chemiczne znalezione w niebiesko-zielony …

Naturalne chemiczne znalezione w niebiesko-zielony ...

(NaturalNews) Naukowcy z Oregon State University odkryli, że związek znaleziono w algach może walczyć dwa z najbardziej agresywnych typów nowotworów tam: potrójnie negatywnym rakiem piersi i guzów mózgu. Wyniki zostały przedstawione na spotkaniu Experimental Biology 2016 w zeszłym miesiącu w San Diego.

Sinice zawiera związek znany jako coibamide A, i okazuje się, że można zapobiec komórek nowotworowych komunikowanie się z naczyń krwionośnych i innych typów komórek, w ten sposób zabijania chorobowo komórek.

Po wyodrębniania związku coibamide A dr McPhaila przesiewa się pod względem aktywności przeciwnowotworowej i odkryli nowy wzór, który odróżnia ją od każdego znanego typu leczenia obecnie dostępnymi.

środowisku morskim nadal w dużej mierze niezbadane w celach leczniczych

The główny autor badania, dr Jane Izmael, uznał, że natura zawsze była źródłem projektowania leków, ale podkreślił, że środowisko morskie są nadal w dużej mierze niezbadane granicy.

Powiedziała: "Uważamy, że z tego związku, natura już znaleźli sposób na ukierunkowanie niektórych specyficznych białek, które są istotne dla wzrostu guzów."

Glejaki są tradycyjnie bardzo trudne do leczenia, bo nie reaguje na chemioterapię lekami i szybko rośnie. Inną przeszkodą w leczeniu tego konkretnego problemu jest to, że środek, o którym mowa musi dostać się przez barierę krew-mózg, a naukowcy są patrząc czy coibamide A ma taką możliwość. W modelach na zwierzętach, "znacznie zmniejszona" wielkość tych guzów.

Substancja ta jest na tyle obiecujące, że naukowcy z Uniwersytetu w Kioto w Japonii już opracowali sposób wytwarzania go syntetycznie, aby ułatwić badania i rozwój zabiegi szybciej.

Dr Izmael brzmieniu: "Do tej pory, nie ma leku do zastosowania klinicznego jak i w dowolnych badań klinicznych, które działa w ten sposób. Używamy go, aby spróbować, aby odsłonić nową drogę, aby wywołać śmierć komórek w tych komórkach rakowych, które tradycyjnie były uważane za bardzo odporne na śmierć komórek."

Podobne zbiorowiska glonów zostały znalezione u wybrzeży Republiki Południowej Afryki oraz w Morzu Czerwonym.

Sinice i spirulina już za najlepsze pożywienie

Niebiesko-zielonych alg, oraz jego odmiany Spirulina szczególnie bogate w witaminy A, B-kompleks, C i E, oraz wapń, żelazo i magnez, z których wszystkie zawierają w swojej naturalnej postaci. Spirulina jest od dawna reklamowany jako naturalnego środka przeciwnowotworowego i jest uważana za jedną z najlepszych pożywienie na świecie ze względu na jego ogromna i wysoko stężonego zawartości odżywczej. Jest uważany doskonałym źródłem beta-karotenu i luteiny i ma więcej białka na gram niż ryby, drobiu, wołowiny i soi. Wyposażony jest również zrównoważone spektrum aminokwasów, kwasów tłuszczowych zasadniczą GLA oraz ogromną ilość czystek chlorofilu.

Badania wykazały, że jest użyteczny w zwalczaniu raka. Szczególnie, jeśli chodzi o hamowanie wzrostu nowotworu jamy ustnej. Jest to również potężny wzmacniacz odpornościowy.

Wiele osób, aby dodać spirulina ich diety w postaci proszku, a jego smak jest łagodny i łatwo przebrany w koktajli i innych potraw. Jest uważany za bezpieczny i jest stosunkowo tanie, dlatego coraz więcej osób jest dodanie go do swojej diety, aby uzyskać jego ogromne korzyści zdrowotne.

To odkrycie może mieć ogromne konsekwencje dla przyszłości leczenia raka. i prowadzi do zastanawiania się dokładnie tak, jak wiele innych substancji może być bardzo korzystne rośnie w wodach Ziemi, które może kiedyś uratować życie tysięcy ludzi.

RELATED POSTS

 • Naturalne alternatywy dla uzdrowienia …

  Naturalne Leczenie GERD Jednym z najprostszych sposobów leczenia GERD lub kwaśnej treści pokarmowej jest dokonać kilku prostych zmian w diecie. Istnieją pewne pokarmy, które mogą powodować…

 • Naturalne środki zaradcze dla zapalenie żołądka …

  Objawy obejmują bóle brzucha i tkliwość, utrata apetytu , nudności i wymioty. Przewlekłe zapalenie żołądka: Występuje, gdy objawy utrzymują się przez długi czas. Być może istnieje inwazji…

 • Naturalne antybiotyki tej walce …

  Antybiotyki korekcyjne mają swoje miejsce Twój lekarz może mieć powody do przepisywania antybiotyków rundę. Mają one zabić wszystkie bakterie. Tak więc, gdy podjęte w złym infekcji – powinni…

 • Naturalne środki zaradcze Depresja, naturopathic …

  Naturalne protokół leczenia depresji, która zawiera omega-3, magnez, witaminy z grupy B, witamina D, dziurawiec, miłorząb, same, 5-HTP i żeń-szeń Przez Rena Freedenberg, ND o autorze Rena…

 • Naturalne leki na depresję i …

  Naturalne zioła na depresję i lęk Jeśli świat ma problemy, ma też rozwiązania! Natura ma wiele środków, które mogą pomóc w depresji i lęku sterowania. Te naturalne zioła są omówione poniżej….

 • Bliznowca usuwanie blizn Cream vs Chirurgia, naturalne usuwanie blizn.

  Większość kobiet spodziewać cierpieć od kilku rozstępów w wyniku zajścia w ciążę, ale bliznowca rozstępy lub keloidów więcej niż były spodziewali. Te rodzaje blizny są bardzo widoczne i…

Comments are closed.