Palatab

Narodowe Stowarzyszenie Opieki nad dziećmi …

Narodowe Stowarzyszenie Opieki nad dziećmi ...

Mail: P.O. Box 195 Morrisville, PA 19067

Telefon: 877-537-NCCA (6222)

NCCA wspiera polityki, które są korzystne dla dzieci

Zbyt często przepisy i zasady są upoważnione z dobrych intencji, ale mają swoje konsekwencje, które czynią je niepraktyczne do wdrożenia w rzeczywistych sytuacjach czasowych. Choć może brzmią i czuć się dobrze są często przeszkodą w zapewnieniu jakości. NCCA w połączeniu z naszych członków będzie działać do generowania informacji w oparciu o wieloletnie doświadczenie najlepszych praktyk w celu zapewnienia najwyższej jakości wraz z tym, co jest najbardziej praktyczne dla naszych członków. Zanim zdecydujemy się na promowanie lub wspieranie polityki lub regulację, pierwsze pytanie zawsze będzie; Czy to dobre dla naszych dzieci?

Równego udziału w odniesieniu do finansowania dla wszystkich dostawców wczesnej opieki i edukacji urodzenia do 5

Regulamin powinien być sprawiedliwy, w całej rozciągłości, dla wszystkich podmiotów publicznych lub prywatnych.

Jeśli jest dobry, aby nie mieć kierowcy ignorują czerwone światła to jest dobre dla wszystkich. Nie mogliśmy mieć niektórzy ludzie zatrzymanie i inni mogą przejść. Byłoby chaos. Każdy powinien przestrzegać tych samych reguł. Dlatego niektórzy dostawcy EKG nie powinno odbyć się na niższym poziomie niż w innych. Jeśli opiekę i bezpieczeństwo dzieci materii z jednego dostawcy powinno to ważne dla wszystkich. Nie powinno być różne przepisy dla różnych pedagog i opieki specjalistów dzieci.

Prawo do pracy środowisko dla wczesnej opieki i edukacji profesjonalistów

Jeśli ECE nie jest jednym z najbardziej regulowanych sektorów społeczności, staje się taki. Kontrole z Wydziałów Opieki Publicznej, inspekcje QRS, inspekcje akredytacyjnych, ognia i więcej są powszechne. Ponadto, jak każdy pracodawca, wszyscy musimy przestrzegać przepisów Departamentu Pracy w odniesieniu do zasad i struktur zakładowych wynagrodzenia. Jest wystarczająco dużo ziemia pokryta tutaj, że nie ma potrzeby innego podmiotu być wstrzykiwany. Wszyscy wiemy, że specjaliści ECE nie zarabiają takie same wynagrodzenia i świadczeń, które ich odpowiednikami na arenie publicznej uwagi. NCCA stawia na wysoką jakość, wykwalifikowany i przeszkolony siły roboczej z najwyższych wynagrodzeń i świadczeń opartych na wolnym rynku, demografii i konkurencji.

RELATED POSTS

Comments are closed.