Palatab

NANA HENNA (Ungaran-Semarang …

NANA HENNA (Ungaran-Semarang ...

Żółw może być najważniejszym i popularnym elementem kultury polinezyjskiej. Jest podłączony do wielu znaczeń, a najczęściej są to długie życie (wieczność), wellness, płodność, unia, rodzinę i harmonię. Symbolizuje także nawigator.

Turtle odgrywa istotną rolę w kulturze polinezyjskiej. Morze jest traktowane jako źródło pożywienia i polinezyjskich osób uważa, że ​​jest to także świat poza nią, w których będą odpoczywać po śmierci. A ponieważ żółwie mogą swobodnie przemieszczać się pomiędzy morzem i ziemie, polinezyjskie ludzie wierzą, że przyniosą one ich do miejsca przeznaczenia, reszta miejscu.

Turtle są często zaprojektowane z wielu skomplikowanych wzorów i symboli, aby wyrazić wiele znaczeń. Będziemy listy jedną złożoną konstrukcję żółwia poniżej.

Dwie „enatas” połączone są jedną z form żółwia. Inne formy są skorupy żółwia ze sobą połączone, jak te przedstawione na obrazku poniżej nagłówka.

Poniżej kilka próbek, które zawierają żółwi.

W Polinezji tatuaż wzory, muszle są bardzo powszechne w wielu wzorach, zwłaszcza skorup żółwi. Skorupy żółwia jest symbolization żółwia, która jest bardzo ważna istota morze we wszystkich kulturach Polinezji trójkąta. To ma więcej znaczeń niż inne symbole. Niektóre skomplikowane wzory żółw może mieć sporo znaczeń, w zależności od jego elementów wbudowanych w. Zasadniczo, skorup żółwi symbolizują długowieczność, wellness, płodność i pokój. Dla znaczeń more żółwia można czekać na nasz następnym poście.

Inne symbole są głównie skorupy muszli. Często mają one wiele odmian i stylizacji. Muszle są głównym źródłem dzieła sztuki. muszle morskie często symbolizują tarczy, ochronę i intymność. Małże muszle symbolizują par i małżeństw. W porównaniu do innych symboli polinezyjskich, muszle morskie nie są powszechnie postrzegane w wielu wzorów tatuaż.

Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć projektowania i próbki skorup żółwi i morskich muszli.

Ocean symbole są bardzo powszechne wśród Polinezji tatuaż wzory. Zazwyczaj są one wykorzystywane nie tylko wyrazić szczególne znaczenie, ale również wypełnić jakieś puste bloki w celu kształtowania kompletne wzory. Polinezyjskie ludzie uważają za ocean jako ich ostatecznego przeznaczenia, gdzie pójść, kiedy zmarł. Więc czasami ocean jest symbolem śmierci, czy świat poza nim. Poza tym, ocean jest również traktowane jako źródło pożywienia i może oznaczać życie, płodność i trwałość. Fale morskie są wykorzystywane do symbolizują innego świata poza zbyt, która jest ojczyzną gdzie wszyscy przodkowie żyją, gdzie oni ostatecznie. Powyższe zdjęcie pokazuje jego podstawowy wzór i wariacje i kilka próbek aplikacji będą wymienione poniżej.

Poniżej kilka próbek Polinezji tatuaż z wykorzystaniem symboli enata:

W Polinezji tatuaż wzory, słońce często idzie w parze z innymi symbolami wyrazić szczególne znaczenie. Wiele zaokrąglone polinezyjskie wzory tatuaży to znaczenia słoneczne. W kulturze polinezyjskiej słońce często oznacza bogactwo, blask, rozmachu i przywództwa. okresowe Powstanie Słońca jest uważany za wiecznością, dając spójne źródło, które jest podobne do innych kultur. Słońce wschodzących jest podłączony do odrodzenia i słońca nie symbolizują śmierć, ale przejście do świata poza nią.

Znaczenia Polinezji tatuaż wzory, które obejmują słońce może się różnić od projektu do projektu, zgodnie z wykorzystaniem symboli, które stanowią przewagę słoneczną. Promienie z różnymi symbolami wyrażenia związane z nimi znaczeń.

Istnieje sporo twórczych polinezyjskich wzorów słońca z umiejętne artystów tatuażu, które nie są ograniczone do formularza, o którym mowa powyżej. Niektóre próbki nanoszenia symbol słońca są wymienione poniżej:

Zęby rekina to kolejny symbol ryby, który jest bardzo popularny wśród fanów Polinezji tatuaż. Prawie ponad 50% polinezyjskie wzory tatuaży symbole mają rekina zęby osadzone w. Jest również nazywana „NiHo mano” w języku Polinezji.
zęby rekinów zwykle stanowi schronienie lub pokrycia, doradztwo, siłę, okrucieństwo, adaptacyjnych, itp polinezyjskiej legendy, rekiny stanowią również boga Polinezji ludzi. Ma wiele odmian i kombinacji, takich jak te, które wykazały w powyższych zdjęciach.
Poniżej znajdują się 3 próbki w zakresie projektowania i zdjęć, które wyświetlają stosowania symboli rekina zęby w Polinezji tatuaż.

W Maori gałęzi kultury polinezyjskiej, jaszczurka służą do strzeżenia zło i choroby. Jaszczurka w innych kulturach, na przykład, australijskiej kultury Aborygenów, jest symbolem odrastania, przetrwania katastrof.

Można znaleźć wiele symboli jaszczurki osadzone w Polinezji tatuaż wzory. Kilka przykładów poniżej pokaże, jak mistrzowie tatuażu osadzić symbol jaszczurka w projektowaniu tatuażu.

Polinezji symbole tatuaż włóczni głowach można znaleźć w prawie każdym polinezyjskiej projektowania tatuażu. Jest przeznaczony do wyrażania odwagę i walkę. Jest również używany do reprezentowania Wojownik, ostrych przedmiotów, a żądła zwierząt i promieni. Spear głowice są zazwyczaj stosowane w kombinacji z innymi symbolami wyrażać pewne znaczenie. Na przykład, jedna linia głowy włóczni i jedna linia enatas nogami wzdłuż jego boku może wyrazić sens pokonując wrogów. Jak na zdjęciu powyżej, ma wiele odmian ze strzałkami powtarzać.

Poniżej przedstawiamy kilka przykładów wykorzystania Spear Szefowie w Polinezji tatuaż wzory:

Tatuaż i Kultury

Weźmy przyjrzeć się bliżej znaczeniu kulturowym tych tatuaży, na różnych wyspach Oceanu Spokojnego.

Tatuaże na Wyspach Cooka
Tatuaże na wyspie Cooka zawarte oznaczenia asocjację użytkownikowi swojego plemienia.

Tahitian Tatuaże
W Tahiti, tatuaże były tuszem na podstawie pozycji społecznej i rankingu. Tylko członkowie plemienia należące do klasy wyższej były tatuażem. Te tatuaże były tuszem na całym ciele, a czasami na twarzy.

Marquesan Tatuaże
Sztuka tatuażu jest bardzo ważnym aspektem w kulturze tej wyspy. Tatuaże były noszone w celu zwiększenia wygląd, oznacza przejście z życia, aby pokazać ranking osoby w plemieniu lub społeczeństwa.

Hawajskie Tatuaże
Hawaiian tatuaże zostały wyryte na identyfikację danej osoby, lub po prostu jako modne dzieło sztuki na ciało użytkownika. Tatuaże były uważane chronić użytkownika przed wpadek. Te tatuaże były również podpisał uczcić zmarłych, którzy byli blisko użytkownika.

Tatuaże Maori
Maori tatuaż Nowej Zelandii, mają charakterystyczne spiralne wzory, które oznaczające siłę, odwagę, status społeczny, i pasję. Tatuaże zawierają oznaczenia i ujawniają ranking osoby, a także oznaczać przejście noszącego życia.

Tonga Tatuaże
tatuaże Tonga, są bardzo podobne do Samoa tatuaże, opowiadający historię życia użytkownika i wykazujące jego pozycję w społeczeństwie i jego wiek.

Wiek kwalifikowalności zrobić sobie tatuaż, miał 12 lat, a wiek ten jest uważany za przejście od dzieciństwa do dorosłości. Każdy osiągnięciem było felicitated z tatuażem. Więcej liczba osiągnięć, tym bardziej byłoby tatuaże. W kulturze polinezyjskiej, posiadające kilka tatuaży na ciele była to kwestia prestiżu. Tatuaż te nie zostały wykonane tylko na ludzi, ale także w kobietami z tych szczepów. Jednakże części ciała do tatuażu kobiet została ograniczona do ramion, podbródek, usta i dłonie.

Polinezyjskie tatuaże są piękne dzieło sztuki. Ale, zanim pojawi się Polinezji tatuaż zrobić, należy zbadać, jak tatuaże mają różne znaczenie w różnych wysp ze względu na ich różnych kultur. Tatuaż powinien być unikalny i powinien odzwierciedlać osobowość i wiadomość, którą chcesz się przedstawić. Pamiętaj, aby dbać o tatuaż, gdy się to zrobić. Tatuaż, który został pod opieką dobrze zawsze wygląda świeżo i pięknie.

RELATED POSTS

 • Szczęśliwcy Designs Tattoo Lucky Tattoo …

  SYMBOLE szczęścia Jeśli chodzi o tatuaże, które reprezentują powodzenia Istnieje kilka symboli, które mogą pasowały. Szczęśliwcy tatuaże obejmują wiele różnych symboli tatuażu. W wielu…

 • Jak zrobić Henna Tattoo Stencil …

  Więc chcesz spróbować swoich sił w robieniu wzory Mehndi lub tatuaże henną ponieważ są one powszechnie znane. Przeprowadzono zgodnie z instrukcjami pojawiającymi się na naszym poprzednim…

 • Dziennik z podróży do Nowej Południowej …

  1787. 05 marca. I tego dnia opuścił Londyn, oskarżony o wysyłek Sekretarza Stanu urzędu, a od Admiralicji, w stosunku do wchodzenia na pokład tej części żołnierzy i więźniów przeznaczonych do…

 • Jak można leczyć hemoroidy …

  Każdy lek, który jest obkurczające naczynia krwionośne mogą pomóc objawów ogólnoustrojowych, ale pobudzające peryferyjne mają profile efektów ubocznych, które są raczej nieprzyjemne i wiele…

 • My Favorite bezobsługowa Byliny …

  podczas naszych Spring Break Staycation . Dave i zrobiłem mnóstwo pracy stoczni – to było tak zabawne! Tak, jestem dziwna i myślę pracy stoczni jest zabawa … Co ciekawe, nigdy tak naprawdę…

 • Laserowe usuwanie tatuażu NYC, Tattoo …

  Usuwanie tatuażu z Medlite C6 laser – Nowy Jork OGRANICZONY CZAS SPECJALNA: 49 $ dla maksymalnie 1×1 cala obszaru, a 25 $ za cal kwadratowy później. Zwyczaj ustalania cen na bardzo dużych…

Comments are closed.