Palatab

Najbardziej skuteczna kontrola karaluch …

Najbardziej skuteczna kontrola karaluch ...

Aktywna kontrola z jasnym latarki jest najbardziej dokładna metoda lokalizowania karaluchy. Technik może szukać ciemne, niezakłóconych lub zdalnych miejsca karalucha Harborage, które nie zostały właściwie kontrolowane. lusterka ręczne powiększające soczewki ręcznie lub inne drobne narzędzia mogą być pomocne dla niektórych techników.

Identyfikacja Harborage ma kluczowe znaczenie dla skutecznego programu kontroli karalucha. Korzystanie z lepkich (klejowe) pułapek jest powszechna metoda kontroli lub monitorowania wykorzystywane do wykrywania karalucha. Prawidłowe rozmieszczenie pułapka zależy od zrozumienia przez technika karalucha (żerowania) nawyki żywieniowe poszukiwania; umieszczenie lepkie pułapki tył urządzeń kuchennych, w szafach, pokoje zasilających i podobnych miejscach.

Brown-banded karaluchy, podobnie jak niemieckie karaluchy, budować najwyższe populacje w kuchniach. Jednak ich tendencja do zwiększania w ciepłych pomieszczeniach. Mogą one być wspólne wokół wysokich szafek i miejsc w pobliżu pieców i ciepłych silników, takich jak te w lodówkach, zegary elektryczne, oświetlenia zegarów, telewizory i radia.

Zalecenia dotyczące ograniczenia Harborage obejmują:

 • Seal jak wiele pęknięć i szczelin w dziedzinie kuchni i przechowywania żywności, jak to możliwe z dobrym uszczelniaczem silikonowym. Przegląd raportów miesięcznych może wskazywać, od czasu do czasu, że inne szczególne obszary mogą wymagać uszczelnione.
 • Naprawa dziur w ścianach lub podłogach i uszczelnić niedostępnych obszarów, które mogłyby stać się Harborage przez szkodniki.
 • Wymień drewniane półki przechowywania żywności z półek drucianych.
 • Nie przechowywać rzadko używane elementy w tych samych obszarach, jak często używane przedmioty i zapasy żywności.
 • Naprawa wszystkich problemów związanych z wilgocią.
 • Nie przechowywać towary pochodzące z recyklingu, takie jak pojemniki po napojach, puszki, papier, karton, itp pobliżu obszarów kuchennych lub dostawy żywności.
 • Wszczęcia dobry program czyszczenia. stosowanie pestycydów bez czyszczenia i sanitarnych nie przyniesie długotrwałą kontrolę inwazją szkodników.
 • Polecane dobre oświetlenie.
 • Podkreślić obszary, które wymagają wentylacji.
 • Polecane zmniejszenie bałaganu (w szczególności kartony) i nadmiar produktu w szafach lub przechowywania.
 • W miarę możliwości zainstalowania kurtyn aby zapobiec przedostawaniu się owadów latających.

Atakując karaluchy, należy skoncentrować się na monitorowaniu populacji karalucha i dostarczania pestycydów na obszarach aktywnych Harborage zamiast "listwy opryski."

 • Wiele rodzajów lepkie pułapki są dostępne, aby pomóc mechanikowi wskazać źródła zakażenia karalucha. Sticky pułapki nie są przeznaczone do kontroli, ale raczej do wykrywania inwazji oraz do oceny i kierować środki kontrolne. Umieść lepkie pułapki tył urządzeń kuchennych, szaf i pomieszczeń w dostawach.
 • Kontenerowej i wklej lub żelowych przynęty powinna być standardem leczenia owadobójczy dla karaluchów w wielu budynkach. Małe, plastikowe pojemniki z przynętą powinny być umieszczone jak najbliżej do miejsca, gdzie Harborage karaluchy są rzeczywiście żyjących. Umieść stacje przynęty tył lodówki, w szafach i wzdłuż krawędzi ścian i narożników. Nie należy umieszczać je tam, gdzie uczniowie mogą je znaleźć. Dwie najczęstsze błędy w użyciu kontenerowych przynęt są (1), nie eliminując pobliskich źródeł żywności oraz (2) nie korzysta z takiej liczby stacji przynęty. Pasta i żel przynęty są najskuteczniejsze, gdy stosuje się w małych plamami. Przynęty są najbardziej skuteczne, gdy populacja karaluch jest niskie lub umiarkowane rozmiary. Jeśli występuje duża liczba ludności, przynęta na stacjach może być całkowicie spożywane przed karaluchy są wyeliminowane. stacje Przynęta nie powinna być zanieczyszczona spraye lub pyłów, które mogą być odstraszający owady.
 • Przy umiarkowanym do dużej populacji karaluch jest obecny, pęka i stosowanie szczelinowa owadobójczy jest czasem najbardziej praktyczny i skuteczny sposób, aby zastosować insektycydy. Stosować wąskie rurki przedłużającej średnicę porażonych pęknięcia i szczeliny w celu zapewnienia dokładnego stosowania resztkowego owadobójczy. (Pęknięcie i szczelinowa zabieg powoduje, że strumień środka owadobójczego nie jest widoczny podczas natryskiwania.) Treat pęknięć i szczelin pod meblami, szuflady, zlewozmywaków, wokół rur i wysokich szafek. Najpierw należy usunąć przyborów i materiałów eksploatacyjnych w szafach; nie traktować powierzchni półki.
 • Zabiegi kosmiczne powinien być używany tylko powalić ciężki karalucha inwazji tak szybko, że inne środki kontroli mogą być skutecznie wykorzystywane. Konieczność wielokrotnego zamglenia w krótkich odstępach czasu wskazuje, że populacja karalucha rośnie, nie maleje. Zabiegi przestrzeni (Mgły lub aplikacji w aerozolu) przemywać karaluchy spośród Harborage, powodując ich do przekroczenia aplikacje pozostałości pestycydów lub insektycyd kropelki wylądować na owady, zabijając je przez bezpośredni kontakt. Takie zabiegi brak penetracji pęknięć i szczelinowej. Zabiegi przeciwmgielne nie powinien być stosowany w miejscach, gdzie przebywają pracownicy obiektu. Przed rozpoczęciem leczenia, wszystkie odsłonięte powierzchnie żywności i kontaktu z żywnością powinny być skutecznie chronione przed zanieczyszczeniem pestycydami. Po zastosowaniu, powierzchnie służące do przygotowywania żywności należy oczyścić przed ich zastosowaniem do wytwarzania żywności.

Aby uzyskać więcej informacji na ten temat. możesz sprawdzić naszą stronę główną tutaj:

Źródło: Darmowe Artykuły z ArticlesFactory.com

RELATED POSTS

 • Naturalny Sen AIDS, najbardziej skuteczna pomoc snu recepty.

  Constance Matthiessena Z archiwum WebMD Jana fryzjer, nauczyciel w San Francisco, miał bezsenność z przerwami od 20 lat. Nauczyła funkcjonować na kilka godzin w nocy, ale czasami, jak mówi,…

 • Jak zrobić karaluch pułapka, najlepsze pułapki karaluch.

  Pułapka płoć jest w zasadzie tylko pojemnik z jakąś przynętę wyciągnięcia karaluchy do niego, oraz sposobu zatrzymując je raz indeksowania do pojemnika. Istnieje handlowe pułapki płoć, które…

 • Jak pozbyć się Karaluch …

  Inni ludzie czytają Najlepszy sposób, aby pozbyć karaluchów Trwale Jak pozbyć się karaluchów w kuchni Rzeczy, które musisz Zamykane torby plastikowe Przynęty (stacje ampułko lub wielokrotnego…

 • Ile karaluch Zagłada …

  Strona główna »Karaluchy» Ile karaluch Zagłada Koszt Jedyny powód Wspominam o tym dlatego, że jeśli widziałem karalucha w domu (zwłaszcza w ciągu dnia), powinieneś pracować na coraz to…

 • Leczenie Nail Grzyby, najbardziej skuteczne …

  Jak uniknąć łapania Nail Grzyby Infection Grzyby (w przypadku grzybicy paznokci – Dermatofity) są wszechobecne. Są one w dużej mierze niewidoczne, mogą żyć w różnych środowiskach są bardzo…

 • Jak działa Roach Spray spray do pracy, karaluch, który naprawdę działa.

  Użyj całkowite spraye zwalniające kiedy chcesz błędy zginął na miejscu. Te rodzaje sprayów obejmowałyby puszkę Raid, które zakupiono w supermarkecie. To nie są takie jak długotrwały resztkowych…

Comments are closed.