Palatab

Nadtlenek wodoru Terapia Pasożyty, terapia nadtlenku.

Nadtlenek wodoru Terapia Pasożyty, terapia nadtlenku.

Jest to wydarzenie na żywo. Proszę zobaczyć oryginalny film lepszej jakości:

Mój oryginalny post:

Zacząłem detox podróż będąc obłożnie przez kilka dni w czasie z przewlekłego zmęczenia, fibromialgii, bólu z wielu przewlekłych zakażeń, nie śpi przez kilka tygodni, a nie pooing dni.

I był „uczulony” na osób- łowienie ból gardła, gorączka i ból głowy od osób, które nawet nie wyglądają niedobrze. Byłbym zobowiązany, bo dom był zawsze walczą coś.

Czytałem o nadtlenku wodoru therpy, a ostatni element układanki w końcu zaczęło się układać!

Mój pierwszy tydzień, czułem się wspaniale! Mój poziom energii wzrosła! Nigdy nie czułem się tak dobrze. Wiedziałem, że nigdy nie patrzeć wstecz. Moja przyszłość rzeczywiście byłoby lepiej niż wcześniej zachorowałem!

W tym samym tygodniu, zacząłem przejściu robaki żołądkowe.

Rośliny i ludzie są aerobowe. Pasożyty są beztlenowe. Aby być pasożytem wolny, mamy się dostać o wiele więcej tlenu niż jesteśmy już w naszym współczesnym świecie. Im większe miasto, tym mniej o2.

Nawet nasze owoce i warzywa są co najmniej 3 dni, a tracąc o2 tak korzystne dla nas.

Mój drugi tydzień zacząłem przejściu półprzezroczysty, robaki płaskie (wyglądają jak makaron wermiszel).

Mój czwarty tydzień, mijałem czarnego sezamu-jak pasożyty, śluz, czarny kauczukowy rzeczy i ciemne, doskonale kształcie kulki.

Musimy utrzymywać wysokie pH, wysokie ciało tlenu dla tych beztlenowych jaja critter po prostu przechodzą przez nasz system, bez dzieci.

Chciałem również powiedzieć, jak mój mózg poprawiła! Kiedy mój pH 4,5 (bardzo kwaśne), mój mózg mgły było straszne! Nie mogłam się uczyć, nie mógł grać na gitarze, nie mógł zrozumieć, co ludzie mówili do mnie, nie pamiętał nic, i nie był mój normalny wesoły, optymistyczny siebie.

Po zaledwie kilku miesięcy detox, mój PH wzrosła do 6,0. A mój mózg mgła podniosła! Czułem się tak znacznie lepiej.

Ale teraz H2O2 (nadtlenek wodoru terapii), mam mózg mojego 18-letniego siebie. Gram na gitarze jak szalony, pisać piosenki po raz pierwszy w historii, bo to po prostu przychodzi tak łatwo.

Wierzę, że mogę nie pozwoliły sobie z coraz przewlekłe zmęczenie, a raz miałem go, mogłem odzyskać w co najmniej połowę czasu!

Żałuję, że nie wiadomo o H2O2 lat zanim zachorowałem.

Tylko upewnij się, że używasz nadtlenek wodoru o czystości spożywczej!

RELATED POSTS

 • Jak korzystać z nadtlenku wodoru do …

  Większość osób wie, że jeśli chodzi o zielonych czyszczenia, sody, cytryny, ocet i panowania Najwyższego. Ale ilu z was wie, że nadtlenek wodoru sprawia również doskonały środek czyszczący…

 • Nadtlenek wodoru Therapy – A …

  Kontrowersje O dodatkowego tlenu Molecule Kontrowersje obfituje na temat terapii nadtlenku wodoru. Powodem jego popularności, ponieważ jest tani, łatwo dostępny i bardzo silny. Powodem sporu…

 • Jak korzystać z nadtlenku wodoru do …

  Jak korzystać z nadtlenku wodoru na Jaśniejsze włosy. Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o coraz Marilyn Monroe jedwabiste, blado-blond włosy, nie jesteś sam. Niektórzy ludzie wolą eksperymentować z…

 • Nadtlenek wodoru praktyczne, środowiska …

  Uważam, że to naprawdę zabawne, że istnieje tak wiele różne sposób stosuje się nadtlenek wodoru. To trochę jak stary Saturday Night Live Skecz o (składa się) produktu Migotać . „New Shimmer…

 • Nadtlenek wodoru lekarstwo, czy sodę świerzb zabić.

  Rozwiązanie: Nadtlenek wodoru Miałem świerzb już od kilku miesięcy, przychodzą i odchodzą w fale, teraz mój partner ma go też, ale moje dzieci są na szczęście wciąż bezobjawowo. Próbowałem…

 • Nadtlenek wodoru leki i zdrowie …

  Jeśli ludzie niech rząd zdecyduje co żywności jedzą i jakie leki biorą, nie ciała wkrótce będzie w stanie tak opłakanym podobnie jak dusze tych, którzy żyją pod tyranią. – Thomas Jefferson -…

Comments are closed.