Palatab

Nadmierne pocenie Plusy i minusy …

Nadmierne pocenie Plusy i minusy ...

Wychodząc na słońce nie jest dobrym rozwiązaniem, zwłaszcza jeśli jest zbyt gorąco na zewnątrz, ponieważ będzie pocimy. Mówią, że pocenie się lub pocenie się jest normalne; Ale co, jeśli pocisz się do punktu nie można go kontrolować? Pocenie się jest dobre, ponieważ odtruwa organizm, ale jeśli cierpią z powodu nadmiernego pocenia należy skonsultować się z lekarzem. Pocenie się jest żenujące, to plami ubrania, a to komplikuje biznesu i interakcji społecznych. Ciężkie przypadki mogą mieć poważne konsekwencje praktyczne, jak również, co czyni go trudne dla ludzi, którzy cierpią z nim trzymać pióro Grip kierownicę albo uścisnąć dłoń.

Leczenie nadpotliwości

Różne metody stosowano do leczenia nadmiernego pocenia się, takich jak ziołowe, leki doustne, różne płyny, i zastrzyki Botox. Zabiegi nie są bolesne, jak to, co myślisz, a jeśli ciągle mają leczenia wynik będzie nieco kontrolowane i dla niektórych zabiegach pocenie zatrzymuje całkowicie i na stałe. Pachowych łyżeczkowanie ssania może być skutecznym sposobem zatrzymania nadmierne pocenie się na stałe. Szczególnie jeśli są problematyczne obszary pod pachami. Chociaż istnieją wady procedury i może być bardziej skuteczną metodą do mocowania innych typów Nadmierne pocenie się, pachowych łyżeczkowanie ssania jest zwykle jednym z najbardziej skutecznych rozwiązań.

Plusy pachowych ssania łyżeczkowanie

Nadmierne pocenie może być nieco sterowane z nieinwazyjnych metod, takich jak anty-żele, płyny i pocenie antyperspirantów, ale nic nie może trwale powstrzymać krótkim problem chirurgii. Istnieją inne, bardziej efektywne rozwiązania niż żele i płyny, takie jak porażenie prądem i lekarstw, ale oba wymagają zobowiązania na całe życie, aby utrzymać pocenie się pod kontrolą. Pachowych łyżeczkowanie ssąca obejmuje trwałe zniszczenie lub usunięcie gruczołów potowych na obszarach problemowych, więc pocenie się zatrzymuje całkowicie i na stałe.

Najbardziej efektywna kontrola Pocenie pod pachami

Podczas ssania pachowych łyżeczkowanie nie można skutecznie leczyć wszystkie pocenie problemy, to działa w obie strony. Porażenie prądem na ogół działa tylko na dłoniach i stopach, gdyż wymaga, że ​​problematyczne obszary być zanurzona, więc nie można traktować pod pachami pocenie się. ETS co oznacza Endoskopowej Thoracic sympatektomii. W tej metodzie wyspecjalizowane Chirurg wprowadza do jamy klatki piersiowej i zakłóca współczulny łańcuch odpowiedzialny za nadmierne pocenie stronie. To jest w warunkach ambulatoryjnych, a pacjent może wrócić do domu tego samego dnia. Wskaźnik sukcesu wynosi około 98-99% w przypadku nadmiernego pocenia się dłoni. Procedura ta najbardziej efektywna dla rąk i stóp, ale nie jest szczególnie skuteczne dla pachami. Jeśli cierpisz na nadmierne pocenie się pod pachami, łyżeczkowanie pachowych ssania jest najbardziej skutecznym rozwiązaniem.

Na nadmierne pocenie się stóp nową procedurę zwaną sympatektomii lędźwiowej został opracowany od około 2005. Z tej procedury ludzie, którzy cierpią w szczególności z nadmiernym poceniem się pieszo lub nie otrzymują wystarczającej ilości ulgę poprzez procedurę ETS czym procedura ta przewiduje zwolnienie z wysokim stopniem sukcesu 98 -99%. Ważne jest, aby pamiętać, że większość osób z nadmierną potliwością ma go w obu dłoniach i stopach. Z tego powodu jest bardziej powszechne dla ludzi, którzy mieli operację dla swoich rąk, a następnie chcą operację nogi. Dlaczego ręce w pierwszej kolejności? Zazwyczaj pojawia się nadmierne pocenie się dłoni w młodszej grupie wiekowej i jest bardziej społecznie i funkcjonalnie kłopotliwy dla ludzi niż ich stóp.

Z zabiegami chirurgicznymi, istnieje mniejsze ryzyko

Jednym z powodów, które można wybrać pachowej łyżeczkowanie ssania nad innymi opcjami chirurgicznych jest to, że istnieje mniejsze ryzyko związane z tą operacją. Choć obie pachy łyżeczkowanie ssania i większość procedur ETS są zabiegi ambulatoryjne, niektóre postacie ETS faktycznie wymagają hospitalizacji, ponieważ mają do czynienia z delikatnymi nerwów. Podobnie ETS jest z ryzykiem wystąpienia trwałego uszkodzenia nerwów, podczas gdy pachowych łyżeczkowanie ssania odbywa się znacznie bliżej do powierzchni skóry i nie jest inwazyjny.

Endoskopowe sympatektomii piersiowych (ETS) odnosi się do chirurgicznego przerwaniem współczulnego nerwów odpowiedzialnych za potliwości. Sympatektomia to operacja ma na celu zniszczenie części zaopatrzenia nerwu do gruczołów potowych w skórze. Chirurg wprowadza specjalnego instrumentu endoskopowego do skrzyni pomiędzy dwoma żebrami tuż pod pachą. Płuco jest krótko przebicia lepiej wizualizować i zniszczyć nerwy. Sympatektomia jest zarówno skuteczne, jak i ryzykowne. Nawet z nowszych technik endoskopowych, powikłania mogą obejmować procedury wyrównawczej, nadmierne pocenie się w innych częściach ciała, jak również problemy z płucami i nerwowe. Ponieważ wiele z tych powikłań są poważne i nieodwracalne, opcja ta jest rzadko stosowana, i to tylko w ostateczności.

Minusy pachowych ssania łyżeczkowanie

Pachowych łyżeczkowanie ssania w rzeczywistości nie jest tak skuteczne w leczeniu problemów pocenie się na dłoni, stóp i twarzy. Istnieją jednak inne rozwiązania, takie jak chirurgiczne endoskopowej sympatektomii piersiowej (ETS), które wpływają na nerwy organizmu w celu zapobiegania nadmiernemu poceniu się w tych dziedzinach.

Jedną z największych zalet związanych z pachowej łyżeczkowanie ssania jest trwałe blizny, a całe odcinki skóry są rozciągnięte lub usunięte, chociaż postęp w branży pozwoliły wykonać procedurę z minimalnym blizn. Ponieważ procedura wykonuje się zazwyczaj pod pachami, każdy bliznowacenie wyniki mogą powodować, że skóra staje się napięty. Może to podnieść rękę nad głowę i wyciągając ramię się bolesne i prawie niemożliwe do osiągnięcia, szczególnie jeśli Rana zagoiła nieprawidłowo i zakończyła się pewnym zaburzeniem czynności mięśni.

Ręce, trzymając się za ręce, albo taniec może być stresujące i krępujące. Stres może sprawić, nadmierne pocenie się gorzej. W pewnych przypadkach, może także zmniejszyć pocenie się na powierzchni, pod pachami i na nogi. Celem operacji jest zatrzymanie współczulny układ nerwowy może wysyłać sygnały do ​​rąk. Rzeczywiście być wykonane, będziemy chcieli, aby więcej z zasadami częścią twojego życia i cieszyć się zadowolenie suchych rąk i nóg! Największą wolność jest mieć potowych wolne ręce i stopy. Istnieje wiele leczenia tam wszystko, co trzeba zrobić, to dowiedzieć się, jakie leczenie pasuje do ciebie, ale zanim cokolwiek trzeba najpierw skonsultować się z lekarzem.

Autor bio: Beth Coleman jest siłownia Junkie, weganinem, nigdy nie spożywa mięso i lubi. Ona także ma w sobie pasję do gotowania i formułowania wegańskie recipes.Follow jej przygody na swoim Twitterze.

RELATED POSTS

Comments are closed.