Palatab

MRSA Infekcje skórne często …

MRSA Infekcje skórne często ...

infekcji MRSA skórę są trudne do wykrycia, często błędnie potówki, ukąszenia maszynki oparzenia, pająków, wrastanie włosów lub trądziku. Poniżej znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące MRSA.

ZA. Staphylococcus aureus jest grecki dla "złote winogrona," czyli co bakterie wyglądają pod mikroskopem, jak pokazano tutaj. Staph, a jego opornej formy, oporne na metycylinę Staphylococcus aureus (MRSA) wyglądają tak samo.

Q. Rozumiem, że tak zwane "oparzenia murawy" sportowcy cierpią po przesunięciu na sztucznej trawy są bardziej podatne na zakażenie MRSA. Co robi zakażonych MRSA murawa palić wyglądać?

ZA. Wszelkie cięcia skóry lub na ścieranie, w tym nicków z goleniem, może zarazić się MRSA. Oto zdjęcie z ogoloną brodę rozpoczynającego zarazić się MRSA. Na tym wczesnym etapie, MRSA może być mylone oparzeniowych brzytwa lub gorączka pęcherze. Jest to jeden z powodów, sportowcy nie są zachęcani do dzielenia się brzytwy.

Q. Powiedziano mi, że MRSA jest często mylone z wysypką ciepła. Czy to prawda, a jeśli tak, to skąd wiesz, że to jest MRSA?

ZA. Prawdą jest, że w jego bardzo wczesnych stadiach, zakażenie MRSA może pojawić się jako czerwone wypryski (jak pokazano poniżej), które są często mylone z wysypką ciepła. Różnica jest znacząca ból związany z "wysypka" i jak szybko robi się gorzej.

Q. Rozumiem, że zakażenia MRSA są często mylone w ich początkowej fazie na wrastające włosy lub pryszcz. Jak można powiedzieć, że jest to zakażenie MRSA?

ZA. Ten obraz pokazuje chyba najczęstszy początkowy etap MRSA. Różnica między wrastające włosy i MRSA w tym momencie jest to, że MRSA powoduje nieproporcjonalnie więcej bólu, niż można by oczekiwać od wielkości obszaru. Ponownie, jest to pokazane na obszarze, który został ogolony potencjalnie zapewniając cacko w skórze przez zakażenie wejść.

ZA. Ten obraz przedstawia wczesne stadium zakażenia MRSA, ponieważ zaczyna necrotize tkanki wokół niego. To właśnie na tym etapie, że zakażenie MRSA jest najczęściej błędnie jako ugryzienie pająka. Bo ukąszenia pająka są bardzo rzadkie, niedawny trend jest dla specjalistów opieki zdrowotnej w celu leczenia "ukąszenia pająka" jak MRSA, chyba że może być produkowany martwy pustelnik brunatny.

ZA. Zakażenie MRSA skóra może być choroba zagrażająca życiu. Chcesz dowodu? Oto historia Chris Bettinski, zapaśnik, który prawie stracił nogę na MRSA, w jego własnych słowach:

Grant Doornbos, MD, ma siedzibę w oddziale anestezjologii na Uniwersytecie w Louisville Medical Center i byłego zapaśnika NCAA Division I.

RELATED POSTS

 • MRSA Infekcje, zakażenia MRSA Strep.

  Co było pierwsze … Zakażenie MRSA lub spuchnięte węzły chłonne? Choć nikt nie może wiedzieć, czy kura czy jajko było pierwsze, w przypadku MRSA i powiększenie węzłów chłonnych, lekarz może…

 • MRSA Znaki, objawy – leczenie, leki do leczenia MRSA.

  Jako lekarz ER, ja m przyzwyczajeni trudne, infekcji opornych na antybiotyki u pacjentów. Ale historycznie to byli pacjenci, którzy przebywał w szpitalu przez dłuższy czas, byli starsi i…

 • MRSA Obrazki, zdjęcia zakażenie gronkowiec na nodze.

  MRSA na zdjęciach. MRSA Jest to forma ewoluowała Staphylococcus aureus opornym na metycylinę. Chociaż zachowała pseudonim MRSA, ten konkretny szczep może być także odporna na cały szereg innych…

 • Czy MRSA Zaraza co należy …

  Tak, MRSA jest zaraźliwe. MRSA jest zaraźliwa infekcja gronkowiec, które mogą rozprzestrzeniać się z człowieka na człowieka przez skórę do skóry kontaktu lub pośrednio. MRSA oznacza oporny na…

 • Nauka o MRSA Przewodnik dla …

  o MRSA Czym jest MRSA i dlaczego jest to tak poważne? gronkowce lub gronkowiec Bakterie powszechnie żyją na skórę w okolicy nosa. Zazwyczaj, bakterie gronkowca don t powodować żadnej szkody….

 • MRSA pytań i odpowiedzi, może być utwardzana MRSA.

  Co to jest MRSA? MRSA oznacza metycylinooporny Staphylococcus aureus. Staphylococcus aureus jest bakterią często prowadzi do skóry (MSSA). Jednak problemem jest oporność na metycylinę, co…

Comments are closed.