Palatab

Mount Vernon afgańska – Od 1937 roku …

Mount Vernon afgańska - Od 1937 roku ...

54 x 72; cale szydełkowy obrus

1 runda: Marka 40 S C w ringu. Dołącz z sl st.

2 runda: Ch 8 (liczyć jako D C i CH-5), * pominąć 4 s c, d, c, w najbliższych S c, ch 5. Powtórz od * okolice. Dołącz ostatni CH-5 z sl st do 3 st CH-8 raz pierwszy (8 SPS).

3 runda: CH3 (liczyć jako D C) 6 D C w następnym SP, * ch 2, 7 D C w następnym Sp. Powtórz od * okolice. Dołącz ostatni CH-2 z sl st do 3 st CH-3 pierwszy wykonany.

4 Runda: Ch 3, d c w każdym następnym 6 D C, * 3 oł, d c w każdym następnym 7 D C. Powtórz od * okolice. Dołącz jak poprzednio.

5 runda: S1 st w przyszłym D C, CH3, D C w każdym następnym 4 D C, * ch 5, S c w następnym SP, ch 5, pomiń 1 D c, d, c w każdym następnym 5 D C. Powtórz od * okolice. Dołącz ostatni CH-5 z sl st jak poprzednio.

6 rundzie: S1 st w następnym dc, CH 3, sł w każdy z następnych 2 dc * ch 5, sc w następnej pętli, 4 sł w sc między 2 pętle, sc w następnej pętli, rozdz 5, pomiń 1st DC d c następna grupa, dc w każdym kolejnym 3 d C. Powtórz od * okolice. Dołącz ostatni CH-5 z sl st.

7 rundzie: Sl st w następnym dc, CH3, DC w następnym DC, · CH 5, sc w następnej pętli, 4 DC w następnym sc, sc w centrum następnej grupy 4-DC, 4 DC w następnym sc, sc w następnej pętli, rozdz 5, pomiń 1 sł w grupie 3-DC, DC w każdym następnego 2 d C. Powtórz od * okolice. Dołącz jak poprzednio.

8 rundzie: S1 st zmierzającej do środka następnej pętli, * ch 7, sc w centrum następnej grupy 4-DC, 4 DC w następnym sc (co jest między 2 grupy), sc w centrum następnej grupy 4-DC, ch 7, sc w następnej pętli, CH 7, pomiń 2 DC, SC w następnej pętli. Powtórz od * okolice. Dołącz ostatni CH-7 z sl st do podstawy 1 pętli.

9-ty runda: S1 st poprzek na środku pętli * ch 7, s C w centrum następnej 4-D C grupy ch 7, S c w następnej pętli, CH 7, S c w następnej pętli, CH 7, S c w następnej pętli. Powtórz od * okolice. Dołącz jak poprzednio.

10-te runda: S1 st poprzek na środku pętli * ch 7, s c w następnej pętli. Powtórz od * okolice. Dołącz jak poprzednio (32 pętli).

11. runda: S1 st poprzek na środku pętli * CH 4, sc w następnej pętli, CH 4, 4 sł w następnej pętli, CH 4, 4 sł w tej samej pętli, CH 4, sc w następnej pętli, CH 4, sc w następnej pętli. Powtórz od * okolice. Dołącz i zerwać. Na tym kończy się jeden blok.

Dodać 252 bloków.

Aby Dołącz .Blocks: Umieść bloki w pozycji (14 x 18 bloków).

Ponad-i-over szwów szycia z jednej strony z jednego bloku (Ch-4 pomiędzy D c grup ch-4 pomiędzy kolejnych D c grup) do odpowiedniej strony sąsiedniego bloku (zawsze o niewłaściwej stronie pracy na górze ).

Wypełnij Koronki. 1 runda: Dołącz wątek do 3 sc w jednym bloku (licząc od prawej do lewej), * ch 9, pomiń łączenia się z 2 bloków, sc w 1 SC sąsiednim bloku, ch 9, pomiń następny sc samym bloku, SC w przyszłym s c. Powtórz od * około (8 pętli w ogóle). Zobacz ściegu szczegół.

2 runda: Sl st poprzek na środku pętli * ch 9, s c w następnej pętli. Powtórz od * okolice. Dołącz z sl st do podstawy 1 pętli.

3 runda: S1 st poprzek na środku pętli, CH3, S c w następnej pętli. Powtórz od * okolice.

4-ty RND: 2 sc w każdej pętli i 1 oś w każdym sc. Dołącz i zerwać. Wypełnij wszystkie pozostałe pomieszczenia w taki sam sposób,

1937 szpuli firmy

RELATED POSTS

 • Koronka obrus – Każdy z motywem …

  Bawełny merceryzowanej szydełka, Format 20: 27 motki biały; lub MERCROCHET merceryzowanej CROCHET COTTON, art. 161, rozmiar 20: 36 Białe kulki. Nr 13 Hak stalowy szydełka. Każdy motyw środki…

 • Jak Crochet Skull Cap (ze zdjęciami), szydełka czapeczkę.

  Istnieje wiele nazw-Skullcap, czapka skater i czapka, ale jakkolwiek to nazwiesz, mówimy o kapelusz, który jest popularny, łatwy w noszeniu i stylowy. Jeśli masz wiedzę o niektórych…

 • Lacy Crochet Crochet serwetka # 6621 …

  Aby to Serweta użyłem rozmiar dziesięć szydełka nici bawełniane i hakiem stalowa 1,25 mm. Moja serwetka wyszedł około dwunastu cali. Zmieniłam kolor po rundzie 10, a na ostatniej rundzie….

 • Lacy Crochet Crochet Motif Proste …

  Wzór jest ze szpuli Cotton Company Book # 123 Nowych Idei w szydełka, Tematy stołowych z 1938 r. Pierwszy Gazy. Pierwszy motyw … Począwszy od centrum miasta, ch 8. Dołącz z sl st tworząc…

 • Cuda się zdarzają, szydełka dziecka bunting.

  MATERIAŁY: przędzy Dk lub Sport Waga Szydełka rozmiar haka G lub H (Stosowanie H szydełko przędzy czesankowej z wagi dla większych wersja) 2 przyciski ROZMIAR: pasuje 7-10 funtów niemowlę…

 • Mount Dora Area Chamber of Commerce, dora bar lody.

  Wspólnotowe Trustees to grupa, którzy byli poza standardowe partnerstwa na poparcie Izby. Współpracujący bardzo doceniane czas i dochody, korzystają za pośrednictwem dodanego ekspozycji w…

Comments are closed.