Palatab

Morgellons skóry Badania Chorób …

Morgellons skóry Badania Chorób ...

Przegląd

Morgellons choroba skóry jest tajemnicą medyczną. Lekarze i naukowcy medycznych nie zrozumieć jego mechanizm, co go wywołuje, jak to jest zlecane lub jak wybiera swoje ofiary.

Choć top instytucji medycznych, takich jak Mayo Clinic uważają, że inne choroby wyjaśnić objawy, niektóre instytucje, takie jak Oklahoma State University uważają, że jest to w istocie odrębne leki stan, który można odróżnić od innych możliwych przyczyn.

Rodzice wskazują, że ich dzieci nie mogą uprawiać sport, chodzić do szkoły ani nie uczestniczą w większości codziennych czynności z powodu bólu, że doświadczenie i splątanie. Objawy te uderzają również dorosłych.

przyczyny

Wideo: Morgellons Disease Przegląd

Wideo: choroba choroba morgellonów Podcast z góry Researcher

objawy

Ci, którzy cierpią z powodu tej choroby doświadczenia różnych przerażających objawów występujących pod lub na skórze, takie jak:

 • Gryzienie, uczucie kłucia
 • Uczucie czegoś czołganie pod skórą
 • Pojawienie się wątków, granulek lub czarnym, czerwonym, białym i niebieskim speck podobnego materiału lub włókien lub pod skórą
 • Zmiany skórne
 • wysypki
 • wrzody
 • skrajne zmęczenie
 • splątanie
 • Krótkotrwałe zaniki pamięci, mgła mózgu lub niezdolność do zrobienia typowych zadań
 • Ból stawu
 • zmiany Vision
 • Poważne objawy neurologiczne

Morgellons skóry choroby w porównaniu z halucynoza pasożytnicza

 • Wyraźne i źle gojące zmiany skórne o niezwykle gęstej, błoniastego blizn po ewentualnego leczenia.
 • Umiarkowany do skrajnego świąd w miejscach uszkodzeń oraz zatrzymanych skóry.
 • Badanie mikroskopowe tych zmian będzie najczęściej ujawniają obecność nietypowych włókien, które mogą być czarne, niebieskie lub czerwone. Włókna te, które wielu świadczeniodawcy początkowo uważano za tekstylne zanieczyszczenia, są często obecne w głębokiej tkanki biopsji uzyskanych z nieuszkodzoną skórę osób z tą chorobą. Dokładna analiza tych włókien dalszych wynika, że ​​są one często związane z mieszków włosowych, a na pewno nie są tekstylia pochodzenia.
 • Większość z tych pacjentów cierpi z powodu wielu objawów neurologicznych, które mogą zmieniać nasilenie od łagodnego do ciężkiego. Te objawy neurologiczne obejmują mrowienie obwodowe, parestezje i różnym stopniu zaangażowania silnikowego, które wydają się rozwijać.
 • Przerywane zmiany stanu poznawczych i zachowań są często obserwowane, a także zdają się przejść od nasilenia choroby. Jest to często określane jako „mgły” mózgu przez pacjenta, ponieważ doświadczenie woskowanie i zanik tego objawu.
 • Wyniki badań laboratoryjnych u tych pacjentów są zmienne, ale często wykazują podwyższone poziomy z eozynofilią i immunoglobuliny E.
 • Inne objawy różnym nasileniu i częstotliwości zostały opisane.

Kino

Morgellons Obrazy te mogą służyć jako wstępny wskaźnik choroby. Dokładne badanie pokaże włókien w zmianach skórnych.

Morgellons wysypka na nodze
ABC News

Morgellons Ból wargi
ABC News

Choroba morgellonów Uszkodzenie Fiber
ABC News

Diagnoza

Wiele dzieci w końcu podano ta diagnoza może przetestować pozytywne dla Chlamydophila zapalenie płuc i mogą być podawane antybiotyki. Leki te wydają się rozwiązać większość objawów, ale leczenia tej choroby jest w większości na chybił trafił afera, w oparciu o wykształconych domysły.

Morgellons i borelioza

Niektórzy badacze, jak Marianne Middelveen wierzą, że istnieje związek pomiędzy chorobami Morgellons i boreliozy. W swojej pracy badawczej na temat choroby zatytułowanej "Odkrywając związek pomiędzy chorobą choroba morgellonów i choroba z Lyme: identyfikacja Borrelia burgdorferi u pacjentów z chorobą Morgellons " ona stwierdza, że:

"Morgellons Choroba jest prawdziwa choroba somatyczna związana z krętków Borrelia wywołujących boreliozę. Potrzebne są dalsze badania w celu określenia optymalnego leczenia tej krętków związany dermopathy."

Leczenie

„Jak wspomniano wcześniej w tym artykule, traktując Morgellons choroby skóry jest trudne, gdyż nie istnieje w podręcznikach medycznych i nikt nie wie, co go wywołuje. Wielu lekarzy próbuje podejścia shotgun, dążąc do leczenia objawów globalnych, w nadziei na rozwiązanie problemów skórnych. W niektórych przypadkach ta była skuteczna, ale nie ma zestaw leków dostępnych na chorobę Morgellons. Zazwyczaj to, co się dzieje, lekarz próbuje kilka różnych leków, aby uzyskać wyniki dla pacjenta lub etykiety jej stan psychiczny lub zaburzenia psychiatryczne.

Po znalezieniu Morgellons choroba skóry pacjenta do badania pozytywny dla Chlamydophila zapalenie płuc, wydłużony stosowanie antybiotyków może pomóc wyeliminować mostsymptoms. Ponieważ choroba została po raz pierwszy rozpoznany w 2002 nie jest długa historia leczenia, wytyczne, jednak ogólnie, pacjenci Moregellons są dobrze z obróbką.

broszury

Choroba choroba morgellonów przez: Oklahoma State Center for Health Sciences List Oklahoma State University na choroby choroba morgellonów i uzasadnienie projektu badawczego na temat tej choroby.

Referencje

RELATED POSTS

 • Lista typowych chorób skóry

  Zaktualizowano 15 marca 2016 Objawy chorób skóry, takich jak wypukłości, wysypkę lub suchego plastra może być kłopotliwe. W rzeczywistości, w niektórych przypadkach mogą być one całkowicie lęk…

 • Morgellons Choroba Co to jest, jak leczyć choroby skóry.

  Morgellons jest kontrowersyjna i słabo poznane stan, w którym nietypowe włókna nitkowate pojawiają się pod skórą. Pacjent może czuć się jak coś się roi, gryzienie lub pieczenie całego….

 • Lista chorób skóry, lista chorób skóry.

  Łysienie oznacza nagłą utratę włosów. Istnieje wiele różnych przyczyn i wzorce wypadanie włosów. Każdy obszar może być zaangażowany w tym brwi i rzęs. Grzybicę stopy czasami jako tętnicę stopy…

 • Jak rozpoznać choroby skóry, identyfikacji chorób skóry.

  Sprawdź, czy wysypki. Jeśli masz aktywne wysypka, która może się rozprzestrzeniać, to jest prawdopodobne, że wysypka jest zapalną chorobą skóry. Mogą one być traktowane i głównie odejdzie w…

 • Lista typowych chorób skóry

  Zaktualizowano 10 sierpnia 2016 choroba skóry jest bardzo szerokie pojęcie, które opisuje liczne warunki. Niektóre choroby skóry są poważne i śmiertelne, a inni są po prostu irytujące. Niektóre…

 • Zapalnych chorób skóry, chorób skóry.

  Podziękowanie Obrazy zostały pochodzą z następujących opcji: Hon Assoc Prof Amanda Oakley Departament of Dermatology, zdrowie Waikato Prof Raimo Suhonen (Finlandia) Arthur Ellis (artysta…

Comments are closed.