Palatab

More Than ABC s oraz 123 s przedszkola …

More Than ABC s oraz 123 s przedszkola ...

Nasza szkoła kupiła tych wykresów kieszeni Uchwyt / stojak rzeczy dla nas w tym roku. bardzo miło z ich strony, ale po prostu czułem, że było zbyt obszerne i chciałem mój wykres na mojej tablicy powyżej naszej grupie dywan więc ponownie przeznaczona go na naszej dramatycznej gry stelażu.

Więc pomówmy ściany.

W mojej nowej klasie mam ogromny tablicy, nigdy nie miałem jedną w przedszkolnym klasy wcześniej. Nie byłem pewien, co z nim zrobić. Gdzie mam zamiar umieścić moje Zarząd Koła. Więc zwrócił się do starego dobrego Pinterest i okazało się to zazwyczaj w klasach. Podzielić płytę z „Granice”. GENIUSZ. Więc podzielić się naszą deskę do obszarów, co potrzebne.

Ja od tego czasu znaleziono tych niesamowitych lokatorów magnetyczne. Są stałe magnes na plecach i praca jak marzenie, aby podzielić się swoją tablicy! Trzeba je sprawdzić! Kliknij na powyższe linki, aby powiększyć zdjęcie!

Więc moim nowym ulubionym ścianie.

Mam plany na tej płycie. Ok, więc kupiłem bambusowe ubrania szpilki i pinezki płaskie i klejone na pinezki z tyłu sworznia ubrań. Wiem, wiem, geniuszu. Chciałabym wziąć kredyt, ale znowu. dziękuję Pinterest! Więc to są moje niesamowite plany. Zrobiłem zdjęcie każdego z moich dzieciakami gospodarstwa mini tablicy ze swoim nazwiskiem. Mam zamiar drukować zdjęcia wielkości portfela i dołącza je do każdego pin ubrania tak zawsze będą mieć swoje dzieła sztuki w tym samym miejscu dla nich, aby zobaczyć swoje dzieła!

Pomówmy przedszkolnym powstawania.
W tym roku są to nasze kąciki, poszedłem do sekcji „biurowymi” Walmart i zobaczył posiadaczy ID znaczek i wiedział, że jest to, co chciałem użyć dla naszych tagów cubbie. Kupiłem nazw naklejki na odcinku dolara w miejscu docelowym i wyciąć je i przesuń je do identyfikatorów. Idealne dopasowanie i mogę ponownie korzystać z nich każdego roku.

Oto moja NAUCZYCIEL BASKET
Mój nauczyciel kosz siedzi w fotelu obok okręgu dywanie. teraz nie zawsze usiąść w fotelu przez większość czasu będzie mnie znaleźć siedzi na dywanie z dzieciakami, ale raz na jakiś czas, zwłaszcza podczas porannego spotkania, znajdziesz mnie na krześle nauczyciela. Mój koszyk zawiera wszystkie moje kawałki kalendarz, znaczki, naklejki, nasze kawałki płyty pogody i naszej klasie shaker. Ja używałem dzwonka, przez wiele lat używałem dzwon ale Wziąłem syna na festiwal muzyki i zakochałem się w tym shakerze, to było robione w Nigerii i wykonane z łupin orzechów, to sprawia, że ​​taki piękny dźwięk, ale jest jeszcze wystarczająco głośne, aby uzyskać wszystkie uwagi dzieciakami. Kocham to.

i wreszcie to jest mój "piosenka wiaderko" w moim utworze wiadra mam Popsicle kije i na każdym lizaki mam zapisane utwory, które znam. Znam dużo piosenek. Ilekroć jesteśmy konieczności przejścia lub po prostu chcesz zaśpiewać kilka piosenek mogę odebrać znajomego, aby przyjść wybrać utwór. To jest zabawa i to pomaga mi nie zawsze śpiewać te same piosenki w kółko.

Ok. Teraz jak można zachować klasę schludny i zorganizowany, gdy masz 3 i 4-latków. powiem ya. LABEL LABEL LABEL. Ok, słyszę cię teraz. "ummmm, że nie potrafi czytać" Do ciebie mówię. LABEL na zdjęciach.
W naszej szkole stosujemy ECERS, a część, która wymaga 70 minut od skierowanej do dzieci gry. Oznacza to, że w ciągu 70 minut w naszych czasach wszystkie dzieci w naszej klasie mogą wybierać co i kiedy chcą bawić się z czymś. Teraz nie wiem jak wy, ale jestem nieco OCD i myśl dzieci zaciągających zabawki i mających na wolnym wybiegu sprawia mi skręcać w moim siedzeniu. Z powiedział. Zacznę mój roku poza prawo. etykiety ze zdjęciami i wyjaśnić dzieciakami, że każda zabawka ma w domu.

Powierzchnia bloku / strefa budynku

Mam wydrukowane zdjęcia wielkości portfel i taśmą jeden na półce i jedną na samym pojemniku z zabawkami! Jesteśmy miesięcy do szkoły i wszystkie nasze zabawki są nadal w ich domach.

Dzięki tak dużo za zatrzymanie się. Proszę czuć się swobodnie zadawać pytania!
Stay tuned do mojego postu w Do torby domowych i pokazać i powiedzieć torby.

RELATED POSTS

Comments are closed.