Palatab

Mleko Prawda i mity, surowe mleko dla dziecka formuły.

Mleko Prawda i mity, surowe mleko dla dziecka formuły.

T jego artykuł jest ciągłe kontrowersje dotyczące mleka. ja'Wcześniej zawsze stwierdził, że trzy najlepsze białka biologiczne dla organizmu ludzkiego są surowe mleko, jaja, wątroba i glandulars. Zawsze można odnieść do innych moich artykułów o gruczołów i białka.

Należy pamiętać, że ten spór trwa nadal, a ja'Odkryliśmy, że nawet najbardziej doświadczeni ludzie (lekarze odżywcze, biochemik, kręgarzy, dietetycy) podjąć niechętnie patrzy na mleku i, oczywiście, bardzo wspólne zdanie, które'y jest używany "Mleko jest dla krów."

Teraz, gdy piszę artykuł, daję obie strony historii i jeden z moich nauczycieli, wielkiego Vince Gironda. nauczył mnie dwadzieścia pięć lat temu na pytanie wszystko. Niestety, żyjemy w środowisku Homer Simpson.

Mamy Homer Simpson mentalności

Jeśli to's w gazecie, to musi być prawda; jeśli widzisz go w telewizji, że byłoby miło't kłamać; a jeśli go znaleźć w sklepie spożywczym, to musi być dobre dla Ciebie. Wiemy, tuż nietoperza, że's nonsens. Tak więc, jeśli mleko powstał dla krów to znaczy, ludzie nigdy nie powinni jeść warzyw lub sałaty lub marchewkę bo to'y wykonane dla królików. (Ty mi chodzi?)

Więc pozwól's spojrzeć na humanoida (zawsze można znaleźć w moim artykule 'Dlaczego człowiek nie jest Wegetariańska '). On'S z cząsteczką białka nie cząsteczki cukru. Kiedy człowiek kobieta karmi dziecko ludzkie, co wychodzi, że to białko zwierzęce'Nazywa mleko.

Oczywiście, że jest najlepszy na mleko ludzkie, nie bar, ale niestety matka może't przejść z karmienia jej mleko dziecko, bo jej mleko wysycha i to jest teraz dla dziecka do odżywczo samej paszy. I, oczywiście, jeść najlepszych białek jak ja've już wspomniano, więc wracamy do nich.

Podam przykład inteligentnego człowieka, mówiąc, że mleko jest dla krów, a on nie robi't chcą o tym rozmawiać. Wiele lat temu, przyjaciel mój kręgarz powiedział, że samo potem powiedziałem 'DOC, gdzie się tego nauczyłeś' i on powiedział 'dobrze, że nauczył się tego w szkole chiropraktyka od mojego profesora.'

Wtedy rzekłem "Och, to automatycznie, że sprawia, że ​​profesora nauczyciela chiropraktyka i nauczycielem żywienia. On może być nie tak?" "Dobrze, że'możliwe" powiedział. Więc mam mężczyznę'Nazwa i zadzwoniłem do niego w chiropraktyka uczelni i poprosiłem go, gdzie on uzyskać informacje?

W prawa natury, niszczy ciepła i zimna konserw. Tak więc, może się zdarzyć, że gdy dziecko pije krowy's mleka, które zostało przetworzone jej brak jest dla niego dobre? "Stawiasz swoje buty to jest. Ze wszystkich naturalnych rzeczy na mleko dla dziecka lub krowy do strawienia i przyswojenia i wchłonąć został zniszczony, więc'ponownie będzie miał bardzo trudny czas."

Got Milk? Dowiedz się, dlaczego powinieneś!
Znaczenie mleka jest bardzo źle. Mleko jest moja ulubiona przekąska / posiłek / uzupełnienia, a może po przeczytaniu tego artykułu będzie twoje, też! Tolerancja na laktozę i nie, muszą pić mleko.
[Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej. ]

Teraz tego nie zrobił profesor'Nawet nie wiem, co miał na myśli, a on był kompetentny człowiek (lub rzekomo wiedzę człowieka). W ten sposób stają się prawdy i kłamstwa kłamstwa stają się prawdą.

Teraz chciałbym wrócić do moich dni rolniczych, które, jak wszyscy wiemy, kiedy byłem dzieckiem, mieszkałem na farmie od czasu miałem siedem lat, aż do czasu miałem dziesięć lat, i oto wszyscy na farmie pili mleko i i don't przypominają którykolwiek z strasznych rzeczach, które miały się stać, kiedy ludzie pili krowę's mleka, ponieważ był surowy i to było naturalne.

Znowu wszyscy ludzie na farmie byli zdrowi ludzie do mnie; mieli piękną skórę, ale nie zrobił't wiek, że nie zrobił't ma chorób (oczywiście jedli inne rzeczy, ale mleko było podstawą). Mój dziadek sprzedał mleka przez czterdzieści lat. To był surowy i nigdy nie zabił nikogo.

Jak już wspomniano, mój dziadek mieszkał dwa miesiące nieśmiały jego dziewięćdziesiąt ósme urodziny i moja wielka matka dożył stu jeden. Wszyscy pili mleko. Wszyscy pili mleko. Piłem mleko, ale to było dobre rzeczy. Zasadnicze tłuszcze w mleku są niezbędne dla dobrego zdrowia.

Również ten nauczył mnie być obserwatorem. Nie tylko kwestionować rzeczy, ale do ich przestrzegania, jak również. Gdy ktoś mówi coś, obserwować i sprawdzić, czy to prawda, czy nie. Don't tylko powiedzieć, "Cóż, wszyscy w to wierzy więc'll to uwierzyć."

Znowu ten świat zmierza ku mentalności Homer Simpson. Czy zauważyłeś, jak to jest, że wszyscy po prostu wydaje się 'podążać za tłumem'? Nikt nie kwestionuje wszystko. Nikt nie myśli o niczym. I nikt nie zauważa niczego. Ale oczywiście, uprawnienia, które są chcą robić swoje myślenie dla ciebie, bo myśli dla siebie jest niebezpieczne.

Inną rzeczą, którą zauważyłem, kiedy byłem na farmie: Trzeba pamiętać, że jeśli mieszkasz w gospodarstwie znajdują się wszystkie rodzaje zwierząt; koty, psy, kury, krowy, kozy.

Powiem ci jedno, że zaobserwowali; nie jest niczym niezwykłym, gdy kot ma miot kociąt czasem matka umiera, a czasem jedno z kociąt ginie lub oddzielone od matki, ile razy udało babka wziąć psa lub kota (kiedy to został przerwany lub matkę zmarł) oraz skorzystać z kota lub psa, a ten karmić go z wet psa lub kota, więc kot chciał pić psa's mleko i pies chciał pić kota's mleka.

Wiesz co. przeżyli. Oni przeżyli. Oni przeżyli i byli zdrowi jak ludzie i zwierzęta mogą i dostosuje się do każdej naturalnej żywności, kiedy muszą.

Aby powiedzieć krowę's mleko jest dla krów, jest najbardziej totalnie, absolutnie, śmieszna rzecz, jaką've kiedykolwiek słyszałem. Matka Natura dała o dwieście pięćdziesiąt naturalnych produktów spożywczych, które można żyć, rozwijać się i być zdrowym, dobrze?

Czy widzisz to, co ja'mówię? Jeżeli krowa's mleka powstał dla krów, jak to jest, że wszyscy ludzie na farmie przeżył picia krowę's mleka? Dlaczego jest to, że kot przeżył pitnej psa's mleka? Czy widzisz to, co ja'mówię? Czy kiedykolwiek dojone krowy? Prawdopodobnie Haven't.

Jeśli zdecydujesz się na wet krowy mleka i squirt na ziemi, dostaniesz pięćdziesiąt milionów psów i kotów, które nigdy nie wiedział istniał, pędzą, aby ta mleko. Czy można dostać mój punkt widzenia? Wszystkie zwierzęta wiedzą, że to jest dla nich dobre.

Tak, zgadzam się z tymi ludźmi. Surowe mleko istniejących w jakiejkolwiek formie jest dobra dla każdego zwierzęcia czy roślinożercy lub mięsożercy. Podam naprawdę zabawny przykład w historii, że mogę odnosić się do Ciebie. Mam dwóch przyjaciół w Kalifornii, Pat i Al, i mieli mały chłopiec, BOB, który jest około dziesięciu lat obecnie. (W Kalifornii można dostać mleko surowe, surowe jogurt, ser, surowe i surowy twaróg).

Od czasu, gdy urodziła się aż piętnaście miesięcy, ona karmione piersią go. A minuta, że ​​jej mleko wyschło natychmiast przekształcane chłopca do diety zszywek, które składało się z surowego mleka, ser, twaróg i Keifer Od mleczarni Alta-Dena w Los Angeles, a także wielu innych naturalnych białek i węglowodanów.

Obydwa były konkurencyjne lub pół-konkurencyjne naturalnych kulturystów. Bob, to małe dziecko, gdy miał pięć lat, co mógł zrobić loki z hantlami pięć funtów. On'od dziesięciu teraz i on może zrobić dziesięć i piętnaście funtów loki hantle.

Ten dzieciak jest tak zdrowe. On nigdy nie był chory dzień w jego życiu. Czy widzisz to, co ja'mówię? Tak więc, proszę, ludzie, tworzyć własne decyzje i nie wierzą, że to babskie opowieści i nieświadomych myśli nieświadomych ludzi, którzy mówią, że powinnam't pić krowa's mleka. Jeśli to jest naturalne, śmiało pić.

Gdyby nie było mleka w jakiejkolwiek formie, w której chcesz uzyskać ser? Czy wiesz, że Fenicjanie używany ser jak pieniądze w tym samym czasie? To była ceniona towarem. Jeżeli chcemy dostać pizzę? Jeżeli chcemy dostać twaróg? Jeżeli chcemy dostać jogurt?

Ludzie na całym świecie jedzą jogurt. Skąd pochodzą z jogurt? Pochodzi z mlekiem. Ponownie, przeciwnicy są w błędzie. Oni po prostu don't Pytanie cokolwiek i don't obserwacji, a wiele z nich po prostu aren't bardzo inteligentny.

Jeśli chcesz, możesz dostać mleko surowe tu w Detroit. Możesz przejść do mleczarni Calder w Lincoln Park, a ponieważ jest to niezgodne z prawem do picia surowego mleka, aby lekko pasteryzować je w granicach prawa. Droga do pasteryzacji coś jest do ogrzewania go bardzo powoli i schłodzić je bardzo powoli. Prawo natury jest niszczącego ciepła i zimna konserwy.

Jeśli chciałbyś dołączyć do podstawy, gdzie można uzyskać surowy ser i surowego mleka i surowej śmietany, wywołać Cena Fundacji Weston (skontaktuj Lisa przy I-248-828-8494). Mają rolników na całym Michigan i można kupić część krowy, a może jesteś właścicielem krowy, a teraz można pić własne mleko. Mogę to zrobić sama. Mam dużą szklankę mleka surowego codziennego.

Połączenie z innymi pokarmami

Możesz't pić mleko z ryb, jaj, mięsa i sera, ponieważ's obojętny żywności i nie jest on zgodny z innymi białkami, ponieważ mleko jest większa w węglowodany. To's bogate w naturalny cukier mleczny, laktoza; Tak to jest jak należy pić mleko. Pamiętam's trawienie wszystkich produktów, które naprawdę się liczy!

Więc weź to, co'm mówiąc o tym myśleć, analizować je, rozpoznanie go, a następnie dokonać decyzji. Inną rzeczą, myślę, że wielu z was nie są biblijne. Kiedy mówię, że ja po prostu biblijnym oznacza dobrą książkę, czy to's Koran, Torę lub Biblię (Wszyscy mniej lub bardziej powiedzieć to samo).

Spójrz na to w ten sposób, w Biblii Jezus mówi o krainie mlekiem i miodem; że zachęca ludzi do jedzenia surowego miodu i pić surowego mleka. To może być złe dla Ciebie? Że's inna decyzja, że ​​trzeba zrobić. To na pewno ISN't złe dla Ciebie.

Tutaj's kolejny mały smakołyk dla Ciebie. Dr Roger Williams, University of Texas sławy biochemik, zabrał grupę kotów w kontrolowanym badaniu. Karmił jedną grupę kotów certyfikowanych surowe mleko pasteryzowane i inne grupy i homogenizowane mleko. Grupa, która wypiła mleko surowe kwitła i była zdrowa, podczas gdy grupa, która wypiła mleko pasteryzowane homogenizowane zachorował i miał tras.

Więc nie jest to dowód na pudding. Było to wszystkie krowy' mleko. Oczywiście, kozy' Mleko jest trochę lepiej dla dziecka, jeśli jego system trawienny jest złe, ponieważ jego cząsteczki tłuszczu są mniejsze co sprawia, że ​​łatwiej strawne. Ale jeśli dziecko ma dobry układ trawienny, a następnie weźmie się krowy's mleka.

Tutaj's mały przypis na temat żywienia dotyczącej krem ​​w mleku (Pamiętaj, jeść masło don't jedzą że śmieci (Oleo margaryny), że lekarze mówili wam jeść stu lat). W każdym razie, nie było Dr Wulzen i robiła eksperymenty z surowej śmietany i odkryła, że ​​dla arthritics jest substancją w surowej śmietany, która nazwała 'Czynnik Wulzen.'

Mleko krowie zawiera siarę i stymuluje układ odpornościowy w obu krów i ludzkich niemowląt. Powodem matki' mleko i krowy' Mleko jest tak wysokiej zawartości tłuszczu (naturalny tłuszcz) i węglowodanów (cukru) jest naturalne, ponieważ Twój mózg trwa od naturalnego cukru nie człowiek sprawiło przetwarzane cukru białego.

Jeśli wziąć tłuszcz z dala od dziecka będzie zahamowanie wzrostu jego mózgu. Będzie mniej inteligentne i mają niższe IQ. Dlatego matki' Mleko jest bogate w tłuszcze, a bogata w naturalne węglowodany więc mózg może rozwijać się i funkcjonować prawidłowo.

Jest udowodnione, że ostatnio nasz poziom inteligencji idą w dół; Nasze testy IQ idą w dół. Czemu? Ponieważ dzieci są podnoszone na niczym, ale przetworzone i rafinowane żywności. Większość dzieci w Ameryce są karmione formułę. Cóż, formuła jest śmieci.

Że'dokładnie to, co jest. Jest śmieci odżywcze. Ma syrop kukurydziany w nim, w wielu przypadkach, sojowego. Ma syntetycznych witamin w nim. Stało utwardzony olej, barwniki smoły węglowej oraz zaledwie jedenaście minerały (istnieją dziewięćdziesiąt dwa minerały w świecie).

kiedy dzieci' pić / jeść węglowodanów węglowodany powinny być w naturalnej postaci naturalnej laktozy. Dziecko's mózg nigdy nie słyszał, ale to syrop kukurydziany'właśnie one wprowadzenie dziecka's formuł. Tak więc, Amerykanie są coraz mniej inteligentny, jak każde pokolenie mija. I to jest fakt!

My've porozmawialiśmy o mleku komercyjnym odniesienia dla trwałości i widzisz te reklamy w każdym mieście z gwiazdą Hollywood picia szklanka mleka z mleka na szczycie ich górną wargą i oczywiście mówi "Uzyskaj wapnia."

Cóż, powiem ci jedno ludzie odchodzą, po bardzo pasteryzacji i homogenizacji i sterylizacji mleka zniszczyć związek o nazwie fosfatazy, a gdy ta fosfatazy jest zniszczone, chyba, że ​​kwasy żołądkowe jest tak wysoka, a Amerykanie' kwasy żołądkowe aren't wysokiej dlatego, że'byli jedzenia węglowodanów na sto lat, wygrałeś't absorpcji wapnia.

Jeśli miała surowe mleko i niech się ustawić na półce przez około pięć dni to kwaśny. (Uwaga: mleko pasteryzowane z m!) Że's przyrodzie's sposobem ochrony siebie. Można pić kwaśne mleko lub śmietanę. Zjadłem śmietanę w gospodarstwie przez cały czas. Wypiłem kwaśne mleko. I oczywiście, po czym proces zwany fermentacji. Fermentowane produkty spożywcze są bardzo dobre dla Ciebie.

Jednym z powodów, człowiek zaczął do fermentacji żywności, ponieważ trawienie. W USA mamy straszny trawienie. Że'Dlatego bierzemy Tums i Pepcid AC i śmieci tak dlatego, że nie są nasze trawienie pokarmów. Kiedy don't trawić jedzenie, prędzej czy później będą musieli ogromną ilość problemów. Odsyłam do mojego artykułu na Leki zobojętniające sok żołądkowy.

Fermentowane produkty spożywcze są ser, jogurt, maślanka, Keifer; a te są łatwo trawione i są one dobre dla niestrawności. Są dobre dla toru odżywczej i okrężnicy. Prawdę mówiąc: Oni zwiększenie liczby dobrych bakterii w okrężnicy, które trzeba na trawienie i pomagają walczyć drożdże, pasożyty i ogólną kondycję nieczystego jelita grubego.

Podam Kolejna wskazówka: nie pije mleka surowego lub jakichkolwiek innych szybko mleka. Czemu?

Ponieważ mleko jest bogate w węglowodany, kiedy pić go należy pić go w ciągu pięciu lub sześciu minut. Jeśli wziąć łyk, rodzaj slosh go wokół w ustach tylko dlatego, że węglowodany strawne amylaza jest wydzielana jako wstępnego trawienia dla węglowodanów, dlatego można uzyskać lepsze trawienie.

Kiedy widzisz dzieci, które są bardzo głodne i raj't jadły przez długi czas, będzie połknąć mleko, ponieważ są one tak głodne. Co się dzieje, jest piłka mleko w żołądku, bo pili to zbyt szybko i że's nie jest dobre, a potem będą go bekać powrotem do góry. Ale dzieci, które są karmione regularnie, co dwa lub trzy godziny, jak dzieci powinny być karmione, będą pić mleko bardzo powoli.

10 Kłamstwa o Atkinsa!
ty'll odkryć prawdę na temat diet o niskiej zawartości węglowodanów i rzeczywistego rozwiązania problemu nadmiaru tkanki tłuszczowej, który jest piękny w swej prostocie, ale potężny wpływ na skuteczność. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się 10 kłamstw o ​​diecie Atkinsa i odkryć prawdę!
[Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej. ]

Lekarze powiedzieli nam, a mitem jest, że kalorie tuczy. Ludzie, tłuszcze don't tuczy, to spalić tłuszcz. To'zbyt złe, że tłuszczu na ciele i tłuszczu we wszystkich naturalnej żywności mają taką samą pisownię – F T – tak można powiedzieć,

Dobrze im się, że ma sens. ale niech'powiedzmy, że tłuszcz na ciele nazwano TAF, a potem powie, "Jak można TAF tuczy, gdy cukier i skrobia tuczy?" Dobrze, że'jedna, aby myśleć o tym, ale to'jest prawda.

Więc mogę't powiedzieć, ile mleka do picia. Wiem szklankę mleka dziennie jest w porządku dla mnie, ale ja uwielbiam surowej śmietany. Oczywiście, wszystkie te głupie testy medyczne, które są prowadzone, ale nigdy nie zadać właściwe pytanie. Czy mleko, że ludzie spożywane surowe mleko lub homogenizowanego mleka? W każdym przypadku, jest homogenizowane mleko. Ale oni nie't zrozumieć różnicę.

Lekarze don'rozumiem, bo don't ją studiować. Lekarze badać narkotyków. oni nie't Badanie żywienia. Więc oni nie't zrozumieć, że istnieje ogromna różnica między surowego mleka i handlu pasteryzowane, homogenizowane i sterylizowanego mleka. oni nie't zadać te pytania.

Potem, jak już mówiłem, po prostu powiedzieć, "W teście tym ludzi spożywane mleka." Ale oni spożywać mleko z ich mięsa, jaj i ryb? Bo po prostu mogę't zrobić. Mówią, "Tak, co udowodniliśmy?" oni nie't niczego udowadniać, bo nie zrobił't zrobić dobry test.

Co naprawdę mnie niepokoi to fakt, że wiele osób, które wiedzą, jak jeden z moich bohaterów, dr Jonathan Wright (Kim jest lekarz i lekarz odżywcza), nawet mówi, "Mleko jest dla krów." I to'wstyd.

Tak jak mówiłem, jeśli czytasz Biblię, to powie Ci, że nie jesteś wegetarianinem. Powtórzonego Prawa mówi, że.

RELATED POSTS

Comments are closed.