Palatab

Mleko jest dobre, jest mleko Bad Holistic …

Mleko jest dobre, jest mleko Bad Holistic ...

Mleko jest dobre? Mleko jest złe? Temat konsumpcji mleka jest ładowany z dużą ilością zmiennych opinie waży z przekonaniem i różne stopnie prawdy. Oto kilka mitów i faktów i wyjaśnienia w pomiędzy:

ALL Mleko Czy ciało Dobry – MIT.

Wręcz przeciwnie, konwencjonalne mleko – nawet większość marek organiczne – jest wysoko przetworzona i pochodzi od krów karmionych niewłaściwych pokarmów, a ładowany z antybiotyków i hormonów, aby zrównoważyć złych warunków nawet w najlepszych tradycyjnych mleczarni.

Najlepszym mleko pochodzi od krów wypasanych na pastwiskach podniesionych w ich naturalnej diety trawy i koniczyny. Kukurydza i zboża karmione krowy są bardziej podatne na choroby (jak zanieczyszczenia E. coli), ponieważ ich przewodach pokarmowych są przeznaczone do trawy nie ziarna.

Pasteryzacja (wymyślony w celu ochrony ludności przed chorobami mlecznych urodzonych że festered w słabo mleczarni fabrycznych biegać i krów jedzenia niezdrowych ziarno) pasy mleko naturalnie występujące witaminy, probiotyki, enzymy i ważnych składników odżywczych, więc nawet zwykłe organiczne produkty mleczne nie są idealne zdrowe jedzenie.

Podawać tylko niskotłuszczowe (1%) i (odtłuszczone) mleko beztłuszczowe – MIT.

Mleko krowie jest dla krów dziecka – To prawda, ale …

Weganie i inne alternatywne myśliciele zachęcają nas, aby przejść mleko razem twierdząc, że, i że ludzie powinni wybrać „zdrowsze” ?? alternatywy, takie jak soja, ryż, lub mleczek orzechowych lub bez nabiału w ogóle. Ta rada objazdów nas z dala od potencjalnych korzyści zdrowotnych świeżego, niepasteryzowanego, non-homogenizowanego mleczarni. Proponowane substytuty są pełne dodatków i konserwantów, a nawet jeśli domowej roboty, są pozbawione gęstości składników odżywczych o wysokiej jakości mleka.

Tylko dlatego, że mleko krowie został zaprojektowany dla krów dziecka, nie wyklucza go z bycia cudownie pożywienie dla zdrowych ludzi.

Mleko produkuje śluz – PRAWDA i nie.

Ma się rozumieć zatem, że należy dążyć do równowagi z mleczarni, a te ze słabym trawieniem, nadmiar flegmy „wilgotną akumulacji” ?? lub zagrożony układ odpornościowy powinien unikać nabiału, dopóki nie odzyskane od ich stanu, czy ostre lub przewlekłe.

Surowe mleko jest idealne ze zdrową żywnością – PRAWDA, dla wielu.

„Real” lub „surowe” mleko produkowane z czystych, naturalnie zdrowych krów (lub innych zwierząt mlecznych produkcji) jest bezpieczne, składników odżywczych gęsta alternatywą dla komercyjnych produktów mlecznych. Dla optymalnego żywienia mleka, zwierzęta powinny pasą się na pastwiskach słonecznych i zjeść tradycyjną dietę trawy zamiast kukurydzy, soi, czy innych hodowli bi-products.Old stylu ras, takich jak Jersey, Guernsey, Red Devon lub krów Brown szwajcarskich, lub kóz lub owiec może zapewnić najwyższą jakość mleka w porównaniu do współczesnych krów Holsztyn.

Co z alergią mleka?

To, że dość powszechne, aby usłyszeć ludzie mówią: „Jestem z nietolerancją laktozy.” ?? lub „Kocham nabiał, ale to mnie nie kocha.” ??

Oto trzy ciekawostki może nie wiedzieć o czułościach mlecznych:

 1. Raw nabiał zawiera bakterie wytwarzające laktazy które tworzą laktazy kiedy kolonizują jelito. (Enzym laktaza jest potrzebne do trawienia laktozę – cukier mleczny, który może powodować gazu mleka, wzdęcia i skurcze). Pasteryzacja niszczy te korzystnych bakterii, co czyni mleka znacznie trudniejsze do trawienia u znacznej części populacji. W związku z tym, może ludzie, którzy uważają się za nietolerancją laktozy mogą znaleźć surowego mleczarskiego życzliwe dla swoich brzuszków.
 1. Strawność produktów mlecznych mogą zależeć od przodków. Wszystkie ludzkie niemowlęta naturalnie produkuje laktazy wspierać trawienie mleka matki. Produkcja ta zanika jako dziecko zbliża się do wieku odzwyczajania, choć ciało nadal będzie produkować pewną laktazy przez dorosłego życia. Ludzie, którzy w przeszłości żyli dalej od równika (a więc może przechowywać świeże mleko już w chłodniejszym clime) zarobić więcej laktazy i może strawić niesfermentowanych produktów mlecznych z większą łatwością niż ciepłych mieszkańców pogodowych. W cieplejszym klimacie, gdzie świeże mleko psuje się szybciej, ludzie tradycyjnie produkowane i jedli hodowane produkty mleczne, takie jak jogurty, kefiry, i serów. Fermentowany mleczarski wymaga mniej laktazy trawić laktozę, ponieważ jest częściowo rozbiciu procesu hodowli. Z tego powodu ludzie, którzy schodzą z cieplejszym klimacie często mają większe trudności z trawieniem świeże mleko i śmietana jako dorosłych.
 2. Mleczne alergii i nietolerancji laktozy mogą często być odwrócone. Sztuką jest, aby najpierw usunąć wszystkie nabiału z diety, a następnie delikatnie przywrócić po trochu zaczynające się na ghee (masło klarowane), a następnie powoli i cierpliwie, w tej kolejności: Masło hodowlane produkty mleczne, takie jak jogurt i kefir, surowych serów w małych ilościach i wreszcie surowa śmietana i mleko surowe. Każda osoba będzie miała swoje własne tempo, i może wymagać innego wsparcia, jeśli ich alergie / wrażliwość są nasilone lub utrudnione przez innych problemów zdrowotnych.

Badania na temat korzyści z surowego mleka do zmniejszenia alergii pokarmowych jest zachęcające. Według AT RealMilk.com. Austriak studium badawcze zidentyfikowane znaczące zmniejszenie astma, katar sienny, a związanych z alergią problemów skórnych u dzieci, które spożywały mleko surowe w stosunku do tych, którzy nie. Według badania, największe redukcje alergiczne występowały wśród dzieci, którzy zostali spożywających mleka surowego w pierwszym roku życia i nadal być narażeni na to przez pięć lat.

Surowe mleko bezpieczeństwa

Biorąc pod uwagę korzyści zdrowotne wynikające z surowego mleka, można się zastanawiać, dlaczego ktoś miałby zdecydować się mleka pasteryzowanego, biorąc pod uwagę jego potencjalne zagrożenie dla zdrowia. Jednym z powodów jest strach na choroby z surowego mleka, ale w rzeczywistości, prawo mleczne praktyki rolniczej dokonać pasteryzacji całkowicie zbędne. Jeżeli znasz swoje źródło surowego mleka, można zapewnić surowe mleko jest bezpieczne do spożycia. Surowe mleko produkowane ze zdrowych, trawą, „staromodnych” ras krów i czyste, staranne praktyk rolniczych, aby „prawdziwe” mleko praktycznie wolna od ryzyka.

Do niedawna, po prostu pomijane mleko w moim gospodarstwie domowym w celu obejścia przez cały mylące informacje tam na ten temat. Ale im więcej mam dowiedzieć się o mleku i znaczenie odżywczych gęstych pokarmów, mleka i innych surowców, organiczne produkty mleczne stały się podstawą w naszym domu. Wzywam was, aby ten i wszystkie inne decyzje dla siebie i swojej rodziny w oparciu o to, co będzie najlepsze dla Ciebie. Uzyskaj poinformowani i zadać swoje ciało. Możesz dowiedzieć się więcej o wyborze bezpieczne źródło mleka surowego w RealMilk.com.

Plank, Nina. Prawdziwe jedzenie. Bloomsbury, New York: 2006.

Jestem z wami – Martwiłem się o bezpieczeństwo surowego mleka. W Oregon, tam niedawno było bakteryjne Wybuch surowego mleka, z nowszej farmie, a dzieci było hospitalizowanych. Straszny. Mając na uwadze powyższe, zacząłem znowu pić surowego mleka koziego, a ja czuję się świetnie do niego. Czy znasz różnice między odżywczych surowego koziego i surowego mleka krowiego? Anne

Zostaliśmy kupuje mleko surowe od kilku miesięcy. Kochamy smak i znając jego zalety. Jednak mój syn wydaje się niezwykle hiper po wypiciu go, albo rano lub wieczorem. Czy kiedykolwiek słyszałeś o tym? To ma zdobyć tak złe, że być może będziemy musieli przestać dawać mu ją, dostaje hiper i niegrzeczna w tym samym czasie, a następnie, jeśli zatrzymać się na kilka dni, on jest w porządku …. Dzięki za wspaniałą informacją.

Moja córka ma mleczną / wrażliwość glutenu i miał ten sam rezultat. Zrobiliśmy pełną eliminację, gojenie się jelit (cięcie prawie wszystkich cukrów w tym wszelkie ziaren, które są szybkie przetworniki cukru, probiotyków i L-glutaminy), a teraz zaczynają przywrócić mlecznych. Jesteśmy właśnie na etapie masłem, ale do tej pory tak dobrze! Można mieć pewne gut gojenia do roboty, też. Nabiał na słabego układu pokarmowego (jak również glutenu) może mieć poważne skutki psychologiczne (jeśli znajdują się otwory w ściankach swojej stomack cząstki rzeczywistości może dostać się do mózgu i powodować impulsywne / niegrzeczne zachowanie) .Powierzchnia książkę specjalne diety dla Ludzie specjalne było świetne dla wyjaśnienia, jak to wszystko działa … powodzenia!

Uwielbiam to, że dzielisz chińskiego punktu widzenia medycyny. Jako ex-akupunktury (tak, można przeczytać, że prawo i EX). Doceniam to tak bardzo, ponieważ pomaga mi zrozumienie. Myślałem o mleczarni jako tak „źle” tak długo, ale teraz zrobić uważny (ish :)) konsumpcja produktów mleczarskich i moje dzieci cieszyć surowego mleka. Jest super!
Kocham swój blog !!
Dzięki za wszystko!
xo

Kochamy surowego mleka. Jedziemy czterdziestu minutach obie każdego tygodnia tylko po to żeby nasze surowego mleka, jaj wolnych od GMO kurczaka i ser z surowego mleka. Właściwie jestem uczulony na mleko zakupione w sklepie, ale może mieć mleko surowe bez żadnych problemów w ogóle. Nasze mleko od krów rasy Jersey i nie mogę sobie wyobrazić, nie jest w stanie zdobyć. Kiedy kupuję mleko, dzieci i dostać się do zobaczyć krowy pasące się na polu, jedzenia trawy i żyć dobrym życiem. Właściciele gospodarstwa są wspaniali ludzie i czujemy się świetnie o tym, gdzie nasze pieniądze idzie i co dzieje się w naszym ciele. Dzięki za dobrze napisany post!

Czy ktoś wie jak i dlaczego mleko koreluje z trądzikiem? Nie ma wątpliwości, że pasteryzowane produkty mleczne wszelkiego rodzaju (w tym kefir i jogurt) powodować trądzik torbielowaty (dla mnie). Do tej pory, surowe mleko jest nieznacznie lepszy, ale nie doskonały. Czy jest to kwestia złego trawienia lub jakiś rodzaj dziedzicznej nietolerancji mleka? Każdy lekki, że można rzucić będą mile widziane!

Myślę, że byłoby biednych digestion- może trzeba zrobić kilka gut work..generally najbardziej trądzik jest wynikiem złego trawienia. Ja mam szczęście stosując olej kokosowy na mojej twarzy, choć. Nawet bok adresowania moje jelito minęło niezwykle pomocne w usuwaniu wyprysków. Nie dlatego, że nie sądzę, jelito jest ważną rzeczą, którą należy rozwiązać, bo to wyraźnie wpływa na wiele innych obszarów, jak również …

Jestem właścicielem akcji stad do surowego mleka krowiego, i chciałbym, aby surowe mleko jogurt. Ale ja nie rozumiem, dlaczego zaleca się gotować mleko do zabicia swoich żywych bakterii przed hodowanie z rozrusznikiem. Instrukcje mówią, że jeśli nie będę gotować mleko, bakterie w mleku będzie konkurować z bakteriami w starterze jogurt i uniemożliwiają korzystanie z wynikającej jogurt jako starter dla przyszłych partii dobry smak jogurtu. Czy ktoś może rzucić światło na proces podejmowania surowego mleka jogurt?

Laktoza nie jest zwykle problemem dla tych liter. Jest to białko mleka, które występuje w konwencjonalnym organicznym i surowy mleczarni. Jest to najprawdopodobniej dlatego, że jest coś, co nie było przeznaczone dla nas, aby konsumować.

Moja cystic trądzik znika kiedy pić surowego mleka. Podczas podróży na dłużej niż kilka tygodni i nie ma do niego dostępu, torbiele powrócić, więc warunek jest oczywiście nie „wyleczony”. Wracam do domu, wracaj na mleku, a oni całkowicie zniknąć w ciągu kilku dni. Przed próbą surowe mleko (z powodów innych niż trądzik) próbowałem inny pielęgnacji skóry, jak również długą kurację antybiotykową. Te same torbielowate pryszcze pozostanie, czasami tylko jeden dla ponad 9 miesięcy! Surowe mleko jest dotychczas jedyną rzeczą że cystic odpowiedzi na pryszcze. nie dotknął mleko pasteryzowane w ciągu 2 lat.

To jest dobre, ale jest to niepraktyczne i sprawia, że ​​niespokojny podczas podróży. Chciałbym znaleźć jakieś informacje na temat tego, co substancja w mleku jest o ten efekt, to przynajmniej mogę mieć namiastkę alarmowego. Jeśli ktoś ma jakieś pomysły proszę pisać! Nie można iść do lekarza, to on na mnie szydzą (magiczne surowe mleko !?).

Ponieważ surowe mleko jest tak drogie, nie ma żadnych korzyści nad mleka organicznego od sklepu spożywczego, jeśli chodzi o gotowanie z nim? Jeśli mam być wysłuchaniu go lub wrzącej go tak, że nie neguje korzyści?

Witam, mam pytanie. Moja babcia wykorzystywane w celu dostosowania jej do świeżego mleka o niskiej temperaturze wrzenia, a następnie butelkowane go. Więc w zasadzie, że nie jest już surowe mleko, prawda? Czy surowe mleko straci wszystkie enzymy i inne dobre rzeczy w tym procesie? Zawsze zrobić, że gdy miała krowę lub zakupione świeże mleko od sąsiada … po przeczytaniu tej części o surowym mleku jestem trochę zdezorientowany GT; LT;

Cześć Chris – Dzięki za komentarz. To zależy od tego, jak długo to gotowano i przy jakiej temperaturze w celu określenia utraty składników odżywczych. Ponieważ dostała go od sąsiada, jak apposed do surowego mleka rolnik z surowych praktyk, to chyba dobry pomysł, że ona gotuje go. Mam nadzieję że to pomoże!

Proszę zapoznać się z polityką komentarz przed udzieleniem odpowiedzi na to stanowisko.

Zostaw odpowiedź Anuluj odpowiedź

RELATED POSTS

 • Surowe mleko jest naprawdę dobre dla ciebie, jak dobry jest mleko kozie.

  Ilustracje: John Hersey W ciągu ostatniego roku, byłem zaangażowany w nielegalną, metro, super-tajnej melinie. I przemycał kontrabandę do mojego domu, nawet rozłożone go wśród moich przyjaciół….

 • Białka mleka dobre i złe – dr, kazeina kozie mleko.

  Pamiętaj Little Miss Muffet, jedzenie jej skrzepu i serwatki? Są to w mleku dwa białka. Białko serwatkowe jest płynna część mleka pozostała po twaróg zwane kazeiny są usuwane. Ale nie wszystkie…

 • Mleko jest złe dla Ciebie przerażające …

  Siła sugestii za pośrednictwem materiałów marketingowych dla przemysłu mleczarskiego jest zdolny do studiów przypadków w szkołach biznesowych. Czy wierzysz, że mleko jest najlepszym źródłem…

 • Czy kozie mleko dobre dla szczeniąt

  Mleczka po prostu mleko isnt to? Na pierwszy występ, wydaje się, że ma duże różnice między mleka u różnych zwierząt. Z wykresu poniżej widać, że tłuszcz, woda i zawartość białka ludzkiego,…

 • Surowe mleko kozie jest bezpieczny dla dzieci

  Kozie Mleko dla niemowląt W wielu krajach, mleko krowie mleko jest pierwszym, że dziecko pije po są one wykonane z karmienia piersią lub wzoru. Jednak w niektórych krajach, mleko kozie jest…

 • Surowe mleko jest zdatna do picia Rolnicy …

  Surowe mleko jest, po prostu, że mleko pochodzi prosto od krowy bez pasteryzacji. Ale oni pasteryzować mleko bez powodu, prawda? Tak, jak można pić niepasteryzowanego mleka będzie bezpieczny?…

Comments are closed.