Palatab

Miłość znaki

Miłość znaki

Polub nas na Facebooku

Byłeś kiedykolwiek zakochany? Wielu z nas boją się być w miłości i zaprzecza prawdzie, nawet jeśli wszystkie znaki są tam. Disney miał rację z „Nie powiem, że jestem zakochana” z „Herkulesa”.

Nawet jeśli jeszcze nie powiedział, że zawsze bał L-word do swojej osoby, nawet jeśli nie jesteś oficjalnie „razem”, a nawet jeśli nie mają żadnego zamiaru się zakochać, to bardzo dobrze może być.

Miłość może prezentować się w tajemniczych, absurdalnych sposobów. Są rzeczy, które można robić lub rzeczy, które mogą się zdarzyć, że sprawiają, że myślisz: „Hm, dziwne.” Wiesz co? Te rzeczy może oznaczać miłość:

1. On / ona irytuje piekło życia z tobą, a ty nadal go tolerować / jej

Osoba ta może jeszcze tego nie zrozumiał, że jesteś zawsze rację (duh), a za każdym razem, on lub ona robi coś głupiego, chcesz po prostu wstrząsnąć swój wielki, niemy głową.

Połowa czasu, ta osoba sprawia, że ​​chcesz krzyczeć, i informuje o tym z pasją w głosie. Ta osoba jest gigantyczny ból w dupę, ale w końcu, on lub ona jest Twój ból w dupie.

Nieważne jak frustrujące ta osoba robi, nigdy nie przestanie chce być z nim. Zaczynasz sobie sprawę Przeciwieństwem miłości nie jest nienawiść, ale raczej jest to obojętność.

Nienawiść i miłość są bardzo podobne. Kiedy mówisz: „Fuj, nienawidzę cię tak”, to nie to, co masz na myśli w ogóle.

2. Nie ma znaczenia, co mówisz

Można mówić o absurdalnych nazw dla psa, a ty wciąż zawsze pamiętać, że rozmowy, ponieważ dwóch z was jakoś to nitowania i opłacalne.

Ta osoba mówi słowo, które nie jest nawet prawdziwym słowem, i nagle, to twój nowy ulubiony, tylko dlatego, że on lub ona powiedział. Nie ma czegoś takiego jak rozmowa z wami. Nawet mówienie o pogodzie coś znaczy.

Nie ma myśli w głowie ta osoba jeszcze nie słyszał. Co ty właściwie mówiąc, nie ma znaczenia w ogóle; jesteś po prostu mówiąc słowa, ponieważ jesteśmy razem, ciesząc się swoim towarzystwem.

Jeśli dwaj z was mówimy, to zawsze niesamowite, bez względu na to, o co chodzi. Nawet jeśli jest to 3 rano rozmowy telefonicznej i obaj jesteście w półśnie, to nadal najlepsza rzecz na świecie.

3. Będziesz uczynić swoje życie trudniejsze dla niego / niej

Nie zawsze łatwo jest być z kimś. Czasami jest odległość lub jesteś zbyt zajęty, jak oddychać, a cały wszechświat wydaje się być spisek, aby utrzymać cię na strzępy.

Czasami trzeba planowanie, harmonogramowanie, restrukturyzacji i mnóstwo finagling aby zobaczyć tę osobę pracy; Jednak zawsze jesteś gotów to zrobić. Nawet jeśli oznacza to twoje życie będzie 10 razy trudniejsze dla danego dnia, tygodnia lub miesiąca, warto po prostu by go zobaczyć.

Można by nazwać bez pracy, wziąć taksówkę, poprosić o hotel, wskoczyć do pociągu, spotkanie na parkingu Denny, przejdź na lotnisko o 4 rano tylko przez godzinę, by go zobaczyć lub ją przed lotem, lub udać do jakiegokolwiek innego szalonego długości po prostu zobaczyć siebie.

To wszystko wydaje się szalony, a jednak nigdy nie zakwestionował go. Można by przenieść piekło i ziemię, żeby dostać się do tej osoby.

4. Jesteś gotów, aby uruchomić sprawunki z nim / nią

Przez większość czasu, nawet nie chce działać samodzielnie sprawunki. Światowi części naszego życia, takich jak zakupy spożywcze, zbierając nowe okulary i chwytając Advil z CVS, są rzeczy, które jęczą i Mutter o zrobieniu.

Z jakiegoś powodu jednak, gdy ta osoba prosi, aby przyjść na przygodę, aby znaleźć czwarte zrobić pranie lub wyłowić nową laskę dezodorantu, nie powiedzieć nie.

Co więcej jest to, że czasami to nawet najlepsza część dnia (w porządku, może na jednym z mniej ekscytujących dni). Bez względu na to, co te głupie sprawunki są zawsze łatwiejsze z tą osobą.

5. Można mówić o swoim funkcjonowaniu organizmu wokół niego / niej

Niektórzy z nas może być bardzo nieśmiała wspomnieć rufie lub pierdnięcia wokół ludzi, którzy nie są bezpośrednio związane z nami. Dziewczyny nie mają robić te rzeczy, ponieważ wszyscy jesteśmy róże i tęcze.

Wokół swojej osoby, choć, wszystkie zakłady są wyłączone. Ty pierdnięcie obok niego po prostu sprowokować histeryczną reakcję. On lub ona krzyczy na nie przyjść do łazienki, aż zapach ustąpi, a ty mu śmieszne zadzwonić.

Korzystając z łazienką, nawet w czasie, gdy osoba jest pod prysznicem. funkcje organizmu wydawać kłopotliwe wszędzie indziej, ale kiedy jesteś z tą osobą, to histeryczne kawałek rozmowy. Zasadniczo, dwaj z was są dziwne jak cholera, i to jest doskonały.

6. Nawet zaledwie dwie minuty warto

Osoba wzywa cię jednej nocy i mówi ci, że on lub ona nie może mówić, ale chciał się przywitać. Te 30 sekund sprawi, że bardziej, niż cokolwiek innego ma przez cały dzień.

Dla was, tu nie chodzi o niezliczonych godzinach spędzonych razem ciągłych; każda prosta minuta jest warta wszystkiego.

7. On / Ona sprawia, że ​​chcesz krzyczeć dużo

Z jakiegoś powodu, trudno być cicho wokół tej osoby. Nawet wasi śmieje się głośniej, gdy jesteście razem. Kiedy dwa mają spór, to krzycz, bo czuje się tak ważne i trzeba uzyskać swój punkt w poprzek.

Coś o krzyczą zawsze czuje się bardziej intensywne, a to odzwierciedla uczucia masz za osobę. Więc dużo krzyczeć – czasem ze złości, ale częściej z radości.

8. Czas tracić z nim / nią nie czuje zmarnowany

Są dni, kiedy dwaj z was nawet nie wstać z łóżka. Miałeś sex trzy razy w ciągu jednego rano tylko dlatego żaden z was czuje się jak cokolwiek innego.

Kiedy ludzie pytają, co zrobiłeś w ciągu dnia jesteś stracony z tą osobą, można powiedzieć „nic”, ale czuję jakby to była najbardziej produktywny dzień całego swojego życia. Teraz, to jest coś.

9. Masz wiele pytań dla niego / niej

Cóż, masz wiele pytań w ogóle: Jak podatki działa? Jak długo potrwa do jazdy w Stanach Zjednoczonych? Gdzie mam iść do maila ten list? co Cię inspiruje? Co mam jeść na kolację? Co Nigerii jedzenie smakuje jak?

Ilekroć masz pytanie lub rozmyślając o życiu, skierować go do tej osoby, która najprawdopodobniej nie zna odpowiedzi. Mimo to, że zawsze raczej zapytać tę osobę, niż kogoś, kogo znasz będzie znał odpowiedź.

To może mu zaszkodzić, ale także zaczyna ciekawych rozmów, a potajemnie, on lub ona nie przeszkadza w ogóle.

10. Wszystko, co sprawia, że ​​można myśleć o nim / nią

Wszystko co dzieje się w Twoim życiu w jakiś sposób staje się o tym osobiście. Burzy będzie można pomyśleć: „O człowieku, [wstawić nazwę] musi o tym wiedzieć”, nawet jeśli wiesz, że on lub ona może zobaczyć ten sam deszcz.

Czujesz potrzebę dzielenia się każdą dowolną doświadczenie z tą osobą. Każdy utwór, który odgrywa chodzi o niego, a jeśli tak nie jest, myślisz: „Cieszę się, że [nazwa] insert nie lubię tego utworu. S / on jest o wiele lepiej. „

Dziwne pryszcz na pinky palca? Penne z makaronem, który dostał się swoimi makaron spaghetti w Olive Garden? Całe Twoje życie staje się jednym gigantycznym Przypominamy, że osoba żyje.

11. On / Ona przeraża sh * t z ciebie

Miłość jest przerażający, a nawet jeśli udają, jeszcze nie, że go lub ją kocham wiem, można poczuć to, gdzie to zmierza. Nawet jeśli dopiero zaczynasz zbliżyć się do kogoś, wszyscy wiemy, bliskość może doprowadzić do zranienia.

Jeśli spojrzeć na tę osobę, wiesz, że on lub ona może cię zranić bardziej niż ktokolwiek kiedykolwiek spotkał się wcześniej w swoim życiu. Masz ochotę pchnąć go lub ją z powodu bycia z tą osobą sprawia, że ​​czujesz wrażliwe, i to jest przerażające.

Freak out gdy on lub ona staje się emocjonalnym i wyświetla uczucia, bo wtedy nie ma już tego ukrywać. Ta osoba cię przeraża, a to najlepsza zabawa, jaką kiedykolwiek miał się bać.

Jeśli myślisz o tym, czy to strach nagle odszedł, to by go przegapić drogo.

miłość ta osoba cię przeraża, ale w głębi duszy wiesz, że chcesz go.

RELATED POSTS

 • Miłość i romans, miłość i relacje.

  Wszyscy doświadczyli miłości. Mamy umiłował (i był kochany przez rodziców), braci, sióstr, przyjaciół, a nawet zwierzęta. Ale romantyczna miłość jest inna. Jest to intensywny, nowe uczucie w…

 • Miłość znaki

  Twoje serce bije szybciej. Można usłyszeć pulsowanie krwi w żyłach. Za każdym razem, on nawet patrzy na ciebie, czujesz przypływ energii. Czy to możliwe? Czy jesteś zakochany? Nasze ciała…

 • Miłość znaki

  Piętnaście lat temu, znalazłem się w romantycznej zalewy: Cheryl, kobietę I była partnerką przez około trzy miesiące, zbliżał się jej 25. urodziny. Dar urodziny w dowolnym trzy-miesięcznego…

 • Miłość i komunikacja 11 ekspertem …

  Na boisku szkolnym, prawdopodobnie dał swoją ukochaną serce z papieru „Lubię u LOT” skrupulatnie nabazgrał na nim w swoim ulubionym kolorze pastel. Od tamtej pory już długą drogę, jeśli chodzi…

 • Leo – znaki zodiaku, astrologia dla Leo.

  W centrum naszego układu słonecznego jest świecące słońce, którego tak się dzieje z twoim władcą, Leo. Podobnie jak w jasnej i błyszczącej niebieskiej Sun Ty też przynieść znak, wsparcie i…

 • Miłość tabelę zgodności, bezpłatny zgodności miłości.

  Wykres Miłość Kompatybilność W tym sensie, wykres kompatybilność miłość ujawnia fakty za swój związek i pomaga zrozumieć, jak kompatybilny jesteś. Related Stories Kiedy jesteśmy młodzi,…

Comments are closed.