Palatab

Miłość według psychologii

Miłość według psychologii

Miłość jest siłą natury. Jednak wiele może chcemy, nie możemy dowodzić, popyt, lub zabrać miłość, bardziej niż możemy dowodzić księżyc i gwiazdy, a wiatr i deszcz przychodzą i odchodzą, według naszych zachcianek. Możemy mieć pewną ograniczoną zdolność do zmiany pogody, ale robimy to na własne ryzyko zachwiania równowagi ekologicznej nie w pełni zrozumieć. Podobnie, możemy zorganizować uwodzenie lub zamontować zaloty, ale wynik jest bardziej prawdopodobne, zauroczenie, albo dwie iluzje tańczyć ze sobą, niż miłość.

Miłość jest większa niż jesteś. Można zaprosić miłość, ale nie może dyktować, jak, kiedy i gdzie miłość wyraża się. Można zdecydować się na poddanie się kochać, czy nie, ale w strajkach koniec Love Like rozjaśniania, nieprzewidywalny i niepodważalny. Można nawet znaleźć się kochać ludzi, których nie lubisz w ogóle. Miłość nie przychodzi z warunkami, warunkami, uzupełnień lub kodów. Jak słońce, miłość promieniuje niezależnie od naszych lęków i pragnień.

Miłość jest nieodłącznie darmo. To nie mogą być kupowane, sprzedawane lub w obrocie. Nie możesz sprawić, że ktoś cię kocham, ani nie można zapobiec, za żadne pieniądze. Miłość nie może być uwięziony, ani nie może być uchwalone. Miłość nie jest substancją, a nie towarem, ani nawet zbywalne źródło zasilania. Miłość nie ma żadnych granic, terytorium, bez wymiernego masy lub energii wyjściowej.

Można kupić partnerów seksualnych, a nawet partnerów małżeństwa. Małżeństwo jest kwestią prawa, przepisy i sądy i prawa własności. W przeszłości, cena małżeństwa lub posag, aw chwili obecnej, alimenty i przedgodowych umowy, było jasne, że małżeństwo jest o kontrakty. Ale jak wszyscy wiemy, małżeństwa, czy ustawione czy nie, może mieć trochę mało wspólnego z miłością.

Miłość nie może być włączona jako nagrodę. To nie może być wyłączony za karę. Tylko coś jeszcze udaje, że miłość może być stosowany jako przynęta, jak hak, przynęty i switch, naśladowane, sugerował, ale prawdziwa okazja nigdy nie może być wydana, jeśli nie wypływa swobodnie z serca.

To nie znaczy, że miłość pozwala zachowania destrukcyjne i obraźliwych iść zaznaczone. Miłość mówi się o sprawiedliwość i protestów, gdy szkoda jest wykonywana. Miłość zwraca uwagę konsekwencje zranienia lub innych. Miłość pozwala pokój dla gniewu. smutek. lub ból wyrażane i wydana. Ale miłość nie grożą wstrzymuje się, jeśli nie dostanie tego co chce. Miłość nie znaczy, bezpośrednio lub pośrednio, "Jeżeli jesteś złym chłopcem, mama nie kocham cię już więcej." Miłość nie mówi, "Dziewczynka taty nie robi." Miłość nie mówi, "Jeśli chcesz być kochany musisz być miły, czy to, co chcę, albo nigdy nie kochać nikogo innego, ani nie obiecuje, że nigdy mnie nie opuścisz."

Miłość obchodzi, co stanie się z was, ponieważ miłość nie wie, że wszyscy jesteśmy ze sobą połączone. Miłość jest z natury współczujący i empatyczne. Miłość wie, że "inny" Jest również siebie. To jest prawdziwa natura miłości, a miłość sama nie mogą być manipulowane lub ograniczone. Miłość wyróżnieniem suwerenności każdej duszy. Miłość jest własnym prawem.

Jestem tu, by rozmawiać o niejakiego Alexzander. Ten człowiek bardzo mi pomogło i pomógł mi osiągnąć szczęście. Ostatnio moja żona złamała moje serce i dr alexzander pomógł mi z czaru, który zmienił wszystko i dał mi jeszcze jedną szansę. Gorąco polecam tego człowieka bo jest szczery i uczciwy i nie weźmie pieniądze w błoto, ponieważ on nie prosić o nic. On poprowadzi was i pomóc w osiągnięciu szczęścia. Ma wszelkiego rodzaju zaklęcia. Tutaj jest jego email alexzanderhightemple@gmail.com lub sprawdź na niego z tym adresem internetowym http://alexzanderhightemple-com.webs.com

Chciałem tylko wiedzieć, czy mogę zacytować to w pytaniu domowej, która prosiła mnie czym jest miłość?

Chciałem tylko wiedzieć, czy mogę zacytować to w pytaniu domowej, która prosiła mnie czym jest miłość?

Jeden z nich, na wczesnym etapie związku, po prostu nie wiem. Heck, na mój ślub nie wiem na pewno, jeśli kochałam tego człowieka miałem się żenić. On zwierzył mi później, że w jego umyśle, że dzień był, powinien być to zrobić ponownie? (Jestem jego drugim -i przeszło żona). To prawda, ze wszystkich dni ślubnych, czy para wie, czy nie. Powiem ci dlaczego.

Miłość rośnie. A, że potrzebuje czasu, aby rosnąć, która po prostu ma sens. Może miłość może wzrastać w inny sposób, na przykład, ile walk można mieć i nadal trzymać się razem, aby cieszyć się dobre czasy, kiedy nadejdzie? Miłość rośnie poprzez działania, wzajemności, wspomnień, bólu, smutku, empatii, współczucia.

Będziesz wiedzieć, czy miłość jest autentyczna, jeśli znajdziesz się wykonywania działań na niego z miłością, z troski o niego, z powodu chcesz go zadowolić. Są to działania miłości. Będziesz wiedział, kiedy to, co zrobiłeś dla niego błyszczeć jego buty, że odwzajemniona, wyprasować sukienkę. Dowiesz się, kiedy robi coś dla ciebie, że cię zadowolić, i chcesz się zrewanżować. To wzajemna miłość. Będziesz wiedzieć, kiedy masz dobre wspomnienia, aby spojrzeć wstecz na, śmiać się. Jest to czas, w którym angażuje. Im więcej czasu, tym więcej wspomnień. Dobre lub złe, nie ma znaczenia, że ​​po prostu przychodzi z terytorium. Dowiesz się swoją miłością, kiedy boli swoje uczucia, ale nie wysadzić o tym, wiedząc, dużo tego słowa, to jego gniew i trzeba odpowietrzyć. To się nazywa bycie post bicia. Jesteś jego, a on jest twoje. Będziesz jak go używać. To nie jest złe, gdy jest to dwukierunkowa ulica; to jest złe, jeśli jej tylko jeden sposób – to jest nadużycie.

Bardzo ładny, i trochę bardziej przyziemnej odpowiedź.

Kocham ten komentarz, więc są na miejscu, więc o zaangażowanie staje się pożywką dla prawdziwej miłości.

Miłość nie polega na przerobieniu lub budowy do kochania kogoś, miłość nie jest ciągła walka i jest coś tak krucha jak to wytłumaczyć. Miłość jest łatwe i jest twardy i wytrzymały, a po prostu nie może być zmuszony, co próbują zmuszony jest miłość, która jest czymś wyjątkowo trudne do zrobienia. W przeciwieństwie do miłości życie nie ma być ciągła walka, na pewno może mieć argumenty i może nie zgadzać się w czasie i nie tylko mogą starają się twój związek trudne dla ciebie, bo jesteś zazdrosny, tak długo jak istnieje miłość, nie będzie nienawidzę tego, że jest niezaprzeczalna. Ale w końcu nie ważne co walczy może pogodzić się z faktem, że kochasz osoba powinna być niepodważalna inaczej ich nie żenić, jeśli były w wątpliwość, czy to dobry pomysł, aby poślubić tego faceta, to był oczywiście zły pomysł i możesz przegapić na znalezienie prawdziwej miłości, która, jeśli tak jest mi niezmiernie przykro. Fakt sprawy jest, jeśli nie jesteś w stanie iść przed wszelkimi moralności można wierzyć lub nie może zabić osoby, którą "miłość" wtedy ich nie kochają to takie proste. Jeśli nie sprawiają, że osoba, którą kochasz swój główny priorytet wyżej nawet własnych przyjaciół i rodziny, a następnie ich nie kochać, prawdziwa miłość jest undoubtable, niepodważalne, unnegotiable, wysiłku i niebezpieczne. Jeśli coś było zrobić swoją ukochaną radość To byłoby to zrobić bez pytania, nawet jeśli zdradził wszystko, co dotąd wierzył.

Niemożliwe jest pokładu autentycznej miłości w kogoś innego, chyba że masz w sobie cechy prawdziwej miłości.
Teraz, jak wiesz, jeśli są obdarzone tych cech?
Wierzę, że artykuł w Psychology Today is self-wytłumaczalne.
Można jednak sprawdzić się w celu ustalenia, jeśli posiadają cechy prawdziwej miłości. Przeczytaj 1 Koryntian rozdział 13, wersety 4 do 8 w chrześcijańskiej Biblii. Następnie przeczytać te same wersy ponownie i umieścić swoje nazwisko w miejsce słowa „miłość” tylko wtedy, gdy charakterystyka rzeczywiście odnosi się do ciebie. Potrzebna jest wynik 100.
PS: Nie martw się, jeśli to zabiera trochę czasu, aby zdobyć 100. podróż jest warte wysiłku.

Miłość nie jest "siła natury." to jest farsa natury.

To jest po prostu hormony w połączeniu z niezaspokojonych potrzeb psychicznych.

Myślę, że to źle, kiedy ludzie starają się go jako coś mistycznego, które po prostu pozostawia ludzi, którzy są już niekochany czuje gorzej.

Ludzie, którzy się wszystkie lepkie o miłości są ci, którzy byli na tyle szczęścia, aby znaleźć przynajmniej kiedyś w ich życiu. Atrakcyjne Kobiety, zwłaszcza jak romans, ponieważ automatycznie przyciągnąć ją bez żadnego wysiłku.

Dla tych z nas, którzy chcą żyć i umrzeć niekochana – nie chcą słyszeć o ogonie bajki.

Przykro mi czytać, że czujesz się niekochany. "hormony" i "niezaspokojone potrzeby" nie jest prawdziwa miłość. Co masz na myśli tutaj jest to, jak nasze społeczeństwo postrzega miłość, pasję i wściekłych "Happily Ever afters", Nie zgadzam się słowo w słowo z tego, co mówi artykuł, ale myślę, że miłość w tym artykule odnosi się do niekoniecznie jest romantyczna miłość. Prawdziwa miłość można znaleźć tylko wtedy, gdy uświadomimy sobie, że nie potrzebuje nikogo do miłości czujemy się godni i uzasadnia nasze istnienie. To nie jest łatwe do osiągnięcia, ale to zaczyna się poświęcenie czasu, aby zaakceptować nasze prawdziwe ja. Jeśli mogę zaoferować jakiś nieproszonych rad: Mam nadzieję, że trochę czasu, aby naprawdę poznać siebie. Należy zwrócić uwagę na to, co sprawia, że ​​czujesz się w pokoju i zrobić więcej. Co masz do czynienia nie jest przejawem miłości. Zauważ też, co sprawia, że ​​czujesz niepokój lub źle o sobie i unikać go tak bardzo jak to tylko możliwe. Nie ma potrzeby, aby zrozumieć, dlaczego te rzeczy sprawiają, że czujesz się tak, jak tylko przyjąć, że to jest ok, aby czuć się w ten sposób, niezależnie od tego, co ktoś myśli o tym, co wolno, a czego nie robić. Należy także uważać na to, jak widać innych. Jak najszybciej złapać się oceniając kogoś innego, umieścić tę myśl ze swojego umysłu. Uważam, że często nasza krytyka innych ludzi jest tak naprawdę odbiciem tego, jak widzimy siebie, a tym bardziej oceniać innych trudniej jest zobaczyć własne wartości. Słuchaj swojej intuicji. Jest tylko jeden ty i tylko ty wiesz, co jest dla ciebie dobre. Mam nadzieję, że miłość, którą szukasz.

Przykro mi czytać, że czujesz się niekochany. "hormony" i "niezaspokojone potrzeby" nie jest prawdziwa miłość. Co masz na myśli tutaj jest to, jak nasze społeczeństwo postrzega miłość, pasję i wściekłych "Happily Ever afters", Nie zgadzam się słowo w słowo z tego, co mówi artykuł, ale myślę, że miłość w tym artykule odnosi się do niekoniecznie jest romantyczna miłość. Prawdziwa miłość można znaleźć tylko wtedy, gdy uświadomimy sobie, że nie potrzebuje nikogo do miłości czujemy się godni i uzasadnia nasze istnienie. To nie jest łatwe do osiągnięcia, ale to zaczyna się poświęcenie czasu, aby zaakceptować nasze prawdziwe ja. Jeśli mogę zaoferować jakiś nieproszonych rad: Mam nadzieję, że trochę czasu, aby naprawdę poznać siebie. Należy zwrócić uwagę na to, co sprawia, że ​​czujesz się w pokoju i zrobić więcej. Co masz do czynienia nie jest przejawem miłości. Zauważ też, co sprawia, że ​​czujesz niepokój lub źle o sobie i unikać go tak bardzo jak to tylko możliwe. Nie ma potrzeby, aby zrozumieć, dlaczego te rzeczy sprawiają, że czujesz się tak, jak tylko przyjąć, że to jest ok, aby czuć się w ten sposób, niezależnie od tego, co ktoś myśli o tym, co wolno, a czego nie robić. Należy także uważać na to, jak widać innych. Jak najszybciej złapać się oceniając kogoś innego, umieścić tę myśl ze swojego umysłu. Uważam, że często nasza krytyka innych ludzi jest tak naprawdę odbiciem tego, jak widzimy siebie, a tym bardziej oceniać innych trudniej jest zobaczyć własne wartości. Słuchaj swojej intuicji. Jest tylko jeden ty i tylko ty wiesz, co jest dla ciebie dobre. Mam nadzieję, że miłość, którą szukasz.

Zgadzam się z Tobą, że wielu z nas będzie żyć i umierać niekochana. Wielu z nas nigdy nie kochał jak dzieci, jak i dorosłych miłości wciąż pozostaje poza zasięgiem. Jako dorośli się zakochujemy się z ludźmi, którzy nie mogą nas kochają, tak jak nasi opiekunowie nie mogli nas kochać. To bardzo smutne, ale jest to również faktem. Nie każdy dostaje za szczęście mieć miłość w swoim życiu. Życzę społeczeństwo rozumie i uznaje to bardziej zamiast zaprzeczać. Wystarczy wiedzieć, że nie jesteś sam, istnieją inne osoby żyjące z tym problemem. Uściski.

Myślałem, że jak ty kiedyś też. Ive spędził całe życie szuka miłości i nigdy znalezienie go. Ja również spędził całe swoje życie czytanie o wzroście siebie i na pewno nie jestem potrzebującym w każdym znaczeniu tego słowa. Miłość mnie znalazła i mężczyznę, którego kocham! żaden z nas nie szukali dla niego lub potrzebujących w jakikolwiek sposób. Jego nie farsa, to z pewnością jest siłą, a jeśli chodzi o ciebie. nie będzie w stanie uzyskać na jego życie! Mam nadzieję, że to jeden dzień wkrótce !!

Czuję miłość wykracza poza wszelkimi formami przyciągania fizycznego i pożądania. Natknąłem się następującymi cytatami w internecie, że czuję się bliżej określenia tego, co autentyczne prawdziwa miłość jest:

"-Love Tyle nadużywane słowo nie jest to, co większość uważa, że ​​jest. Ma komponentów takich jak okrucieństwo, samotności, niesprawiedliwości n wiele innych.
-Większość ludzi r zbyt głupie n un rozwinęła się nigdy nie dowie się vv bardzo bolesna rzeczywistość, która jest miłością. To trwa eony czasu, nawet do zrozumienia.
– U którzy mówią Chcę b kochanka w prawdziwym tego słowa znaczeniu. Spójrz na swój motyw. Nie tak jak światowe osiągnięcia celów. Jeśli u były szczere u nie byłoby zapytać.
– Raczej następnie splamić święte słowa jak miłość, że lepiej powiedzieć „Lubię U ‚. Miłość w jego dosłownym znaczeniu wymaga eony czasu na przeżycie. niewiele robić",

o właściwościach nadprzyrodzonych? Pułapka wielu wpadły.

"Starsze kobiety albo. lub stać się mistrzami jogi elastyczności randkowy." – Roissy

Myślę, że to jest złe, aby promować mit miłosny.

Nic nie wskazuje, że to, co nazywamy miłością jest czymś więcej niż tylko produktem ewolucji, które okazały się korzystne dla reprodukcji i wychowywanie dzieci.

Po wciśnięciu tego ukwiecone mit, że miłość jest czymś wspaniałym i specjalny, ranisz tych, które zostały pozbawione. Gdy ludzie wierzą, że miłość jest jakiś niesamowity kosmiczne rzeczy, są one w lewo, aby zapytać, dlaczego nie ja?

Jak wytłumaczyć miłość do niekochana bez nich czuje się jak gówno?

Miłość boli, każdy w pewnym momencie swojego życia w ich życiu zostało niekochana i czuł się jak gówno z tego powodu. Ale nie można kochać wydawać się straszne rzeczy, których należy unikać. Jakby to powiedział "Miłość nie zna granic i terytoriów" Jak robi to prawda miłości nie ma terytorium lub granicę.

Jeśli nie masz nigdy w całej Cholera życiu nie czułem się jak gówno, bo prawdy, nie masz prawa tego mówić. A jeśli nie czułem się jak gówno jeszcze wtedy dużo ludzi zostało kłamie. Więc. Zamknij się, chyba że masz sposób, by powiedzieć im prawdę bez nich czuje się jak gówno.

Myślę, że to, co myśli o "ludzkie i ziemskie" jest to, że miłość jest instynkt, nie tyle uczucie, czy coś trzeba się urodzić z / bez. Zwierzęta chronią swoje młode instynktownie, że pojawia się nam, jak miłość. To dobrze, ponieważ ochrona jest aktem miłości i instynktowny akt. Dlaczego kochamy nasze dzieci, bez zbędnych pytań? W tym znaczeniu, może być opisane jako siła natury, ponieważ po prostu odbywa się automatycznie. Natychmiast chronić, bronić opieki dla swojego dziecka. Oznaczałoby to, że wszyscy jednoznacznie rodzą się ze zdolnością do miłości, nawet jeśli jej tylko naszych dzieci.

Miłość nie może być uzyskane. To interesujące. To dlatego, że osoba, która czuje się miłość do kogoś innego, to ulica jednokierunkowa, można powiedzieć. Dlaczego ktoś kocha osoba ma do czynienia z kimś takim, a nie osoby. Kiedy nasze nastolatki rzucać dopasowanie i krzyczeć, ile nas nienawidzą, w’e nie bierz tego do siebie. Kochamy je i powiedzieć sobie, że jest to faza to faza.
,
Jednak w rodzinie nie może być wstrzymana miłość. Nie, kiedy jesteś młody, ale kiedy zaczniesz staje się mały człowiek. Są rodzice, (jeśli chcesz zadzwonić do nich, że), który wstrzymuje ich miłość od konkretnego dziecka, niekoniecznie wszystkie, bo niektóre z jakiegokolwiek powodu. Jej włosy są kręcone. Ma niebieskie oczy, a ja nie. Ci ludzie nie wiedzą, co bezwarunkowa miłość. Mają wszystkie te warunki, to stereotyp, że są nieszczere i płytkie serca. Byłam ofiarą tego.

Różne rodzaje miłości? To tylko semantyka, używając słowa "miłość" zamiast tego, co może być zamiast "Większość Lubię czytać", Tak, to nie są kocha.

Czy nie można powiedzieć, że miłość ma w sobie element troski o dobro innych. Jeśli kochasz swoją "ciotka Betsy" że dbasz o dobre samopoczucie nią, nawet jeśli wolisz nie spędzać czas z nią, a potem może nie być uznane za formę trochę miłości? Jeszcze nie wiem sąsiada ciotka Betsy i dlatego prawdopodobnie nie dbają o jej dobre samopoczucie jak zrobić swoją ciocię Betsy. Co jest wspólne ze wszystkimi formami miłości? Kochasz swoje jedzenie, swoją rodzinę, swoją kochankę, itp, ale nie jedzenie sąsiada, rodzinę sąsiada lub kochanka bliźniego twego. miłości bliźniego twego nie Najedź emocjonalnie, ale swoje robi, więc jest to emocjonalna jakość sprawia, że ​​wszystkie formy miłości tak samo.

Ponieważ staramy się zdefiniować różnicę kochać małżonka, w porównaniu do ciotki, w porównaniu do lodów nie ma sensu, wiem, że nie kocham nikogo innego jak sposób kocham mojego męża. Ma z moją miłością. Wszystko inne? Cóż, myślę, że możemy wrzucić słowo miłość wokół zbyt wiele, ale z braku innych słów dostępnych Chyba nie mamy wyboru. Troska ma wszystko wspólnego z kochania; zarówno w trosce o kogoś i faktycznie opiekę nad kimś. Nie, nie kocham rzeczy jak ty ludzi. Rzeczy są potrzebne, chciał, pragnął, obsesją, grał itp Miłość to działanie, które ma zostać przyjęty. Nieożywione rzeczy nie może odbierać ani znać. Ale coś ożywione można podać miłość, uczucie, opiekuńczy: Ludzie, zwierzęta. Co to jest powszechne w miłości – byłoby miło, gdyby dano bezwarunkowo; ale krótkie, że jest to akt dawania, myślę. Nie muszą być odbierane.

Czy nie zgadzasz się, że miłość we wszystkich jej formach ma pewne cechy wspólne, które nie jest „wyjście” z siebie do czegoś poza siebie, która jest zwykle przedmiotem naszej miłości? Kiedy człowiek kocha coś ich rozszerzanie i obejmując że coś w pewnym sensie tym, że coś w sobie i staje się jednym z nim. Jeśli kochasz lody jesz go i staje się jednym z was. Jeśli kochasz osobę je poślubić "a dwa są jako jeden",

Dla mnie to brzmi jak obowiązek – przede wszystkim ze względu na fakt, on / ona się być związane z kimś, a my uwarunkowane / uspołecznione do "dbać o nasz własny" – Być przedłużeniem teorii samolubnego genu. Miłość jest schizofrenikiem – i jego znaczenie różni się w zależności od kontekstu. Uczucie inspiruje może wahać się od obsesyjność i pasji, aby uspokoić radości i ciepła – w zależności od rodzaju miłości i obiektu uczuć. Im bardziej lotne emocje są często, jak sądzę, nie "prawdziwa miłość" w tym, że często o romantycznej naturze, w których zazdrość i zaborczość są nieodłączną częścią. Tak więc zazwyczaj nie jest bezwarunkowo – ale w niektórych przypadkach może być. Bardziej interesujące jest to, jak różnie reagują na przyjmuję miłość – i jak je rozpoznać.

Kiedy patrzy się na żaby, można zazwyczaj od razu widać, że ta istota jest żaba. Weźmy skalpel, kleszcze, pęseta, innych narzędzi i wnikliwie tę żabę, aby zobaczyć, jak to jest zrobione. Po pierwsze, oczywiście, powinniśmy zabijać żaby: to nie zrobi wiwisekcji ten żywy, oddychający, pływanie, śpiew, Gody, piękne małe zwierzę. Teraz możemy rozpocząć rozwarstwienie, aby odkryć tajemnice swojej frog-Ness. Nie mamy narażone żołądek, jelita, serce, które biło krótki czas temu. Śledzimy układu krążenia, mamy wystawiać szkielet i nerwów – Ach! Tam jest mózg, który kierował żaba robić rzeczy żaby. Kończymy naszą rozwarstwienie po zbadaniu wszystkie wewnętrzne funkcjonowanie żaby.
Ale w końcu to wszystko, patrząc na rozproszonych, narażonych, zdemontowanych części żaba, gdzie jest żaba? Wydaje się, że żaba była większa niż suma jej części. I tak to jest z miłością.

Możemy wnikliwie miłość. Możemy spojrzeć na jego części. Całość jest większa niż suma, to na pewno. "My" Jest to znacznie bardziej magiczne niż każda jednostka "On" lub "ja" sam. Ale nie zapomnij czerwony muliny. To wymaga pewnego wysiłku, aby utrzymać je razem i utrzymać go przy życiu.

Miłość jest z natury współczujący i empatyczne.

Myślę, że nie. Kocham mojego męża bardzo, ale nie uważam się być bardzo współczujący i empatyczne. I nawet nie zna znaczenia tego słowa empatii, dopóki nie było 30, a ja nie sądzę, żebym był zdolny do współczucia i empatii, aż około 2 lata temu (jestem 50). Może jestem powolny uczący, umysłowo.

Miłość jest liderem. Prowadzi jeden zrobić, mówią i czują rzeczy o tym, co kochamy, aby ta osoba, rzecz, hobby, itp

Miłość jest nauczycielką. Uczy współczucie i empatię i jak dbać o kogoś bez warunków lub ograniczeń.

Miłość jest ślepa. Jest to energia, która daje nam możliwość posiadania ślepej wiary, ślepe zaufanie i powód do nadziei.

Uwielbiam sposób opisać miłość!

Miłość jest również "uczucie", Podobnie jak inne uczucia, albo ktoś ma do niego, czy nie. 🙂

Czym jest prawdziwa MIŁOŚĆ. W razie potrzeby Kto by DONATE jeden z jego / jej nerki dla Ciebie? ODPOWIEDŹ; Kto kocha CIĘ NAPRAWDĘ. I dla kogo byś zrobił coś takiego? ODPOWIEDŹ; Którego miłujesz naprawdę. Kiedy masz KIDS NIŻ Poczujesz to uczucie. Jego nie za wyrażenie ale jego przeżywania go.

Dobra – nie trzeba wszystkie czapki.

Mówimy o romantycznej miłości, a nie szacunek i troska o dzieci i ludzkości.

Romantyczna miłość jest B.S. – To tylko złudzenie.

RELATED POSTS

 • Kocham według psychologii

  Kogo dotyka miłość nie chodzi w ciemności . -Plato Zważywszy, że Arystoteles nie jest tak zainteresowany miłości erotycznej (eros), jak jest on w przyjaźni (philia), dla Platona najlepszy…

 • Jak jest Twoja Miłość Defined, miłość według psychologii.

  Każdy chce kochać, ale nie każdy go znajdzie. Co ciekawe, kiedy kochasz lub są w miłości, wiesz dokładnie co to jest. Miłość maluje nasze spojrzenie na świat i obdarza cel i sens życia. Jakoś,…

 • Miłość Horoskop według daty urodzenia, horoskop według daty urodzenia.

  Czy masz oko do kogoś? Czy twój chłopak cię kocham szczerze? Chcesz dowiedzieć się, czy on oszukuje na ciebie, czy nie? Każde pytanie można odpowiedzieć z łatwością My Love Calculator . Ten…

 • Miłość według psychologii

  Filozoficzne leczenie miłość przewyższa wiele sub-dyscyplin, w tym epistemologii. metafizyka, religia, ludzka natura, polityka i etyka. Często oświadczenia lub argumenty dotyczące miłości, jego…

 • Miłość znaki

  Polub nas na Facebooku Byłeś kiedykolwiek zakochany? Wielu z nas boją się być w miłości i zaprzecza prawdzie, nawet jeśli wszystkie znaki są tam. Disney miał rację z „Nie powiem, że jestem…

 • Miłość znaki

  Twoje serce bije szybciej. Można usłyszeć pulsowanie krwi w żyłach. Za każdym razem, on nawet patrzy na ciebie, czujesz przypływ energii. Czy to możliwe? Czy jesteś zakochany? Nasze ciała…

Comments are closed.