Palatab

Migrena Dieta, migrena dieta.

Migrena Dieta, migrena dieta.

Annie

Przede wszystkim, jestem zwolennikiem diety eliminacyjnej. Jestem obecnie w trakcie przechodzenia przez mojego drugiego dieta eliminacyjna w celu zidentyfikowania pokarmów, które wywołują moje migreny.

Moja pierwsza eliminacja dieta była bardzo udana, a mimo to wciąż stosunkowo wcześnie podczas mojego drugiego dieta eliminacyjna, uważam, że jest już opłacalne. Mam opracowane dodatkowych wyzwalaczy żywności, które przeszły moją pierwszą dietę eliminacyjną, ale teraz będzie mnie wyzwolić.

Jedną rzeczą, aby pamiętać, że nie każdy będzie miał wyzwalaczy jedzenia, ale czy jest lepszy sposób, aby sprawdzić, czy masz je, niż przejść diety eliminacyjnej? Inną rzeczą, aby pamiętać, co jest ważne jest to, że może to potrwać do czterdziestu ośmiu godzin po ekspozycji na działanie wyzwalacza żywności, które można dostać migreny.

Innym sposobem na diety eliminacyjnej jest w zasadzie wyeliminować całą klasę pożywienia naraz. Nie zje nic w tej klasie przez pewien okres czasu, a następnie wprowadzić jeden element z tej klasy raz w tygodniu.

Sposób zrobiłem moje diet eliminacyjnych było wyciąć wszystkie pokarmy wyjątkiem zachować podstawową dietę przez pewien okres czasu, a następnie rozpocząć wprowadzanie jednego nowego jedzenia raz w tygodniu. Po wyeliminowaniu pokarmów, to także nic pić ani spożywać.

Bez względu na sposób zbliżania się do diety eliminacyjnej należy prowadzić dziennik migreny i / lub czasopismo. Może to również pomóc w identyfikacji innych wyzwalaczy lub wzorów.

WildZan

aspartam jest jedynym wyzwalaczem jedzenie, jakie zidentyfikowano. Większość moich wyzwalacze są bardziej środowiskowe.

lwats80

Jestem tylko około tygodnia do mojej diety eliminacyjnej, ale już zauważyli poprawę. Środy są zwykle migrena dni, ale na szczęście do tej pory dziś jestem migrena darmo i nie czują się jedną nadchodzi (drewno dotykowym). Niestety podejrzewam czekolada jest wyzwalacz

lwats80

W nawiązaniu do mojego wcześniejszego postu, chciałbym również dodać, że byłem prowadzić pamiętnik wszystko zjem i napiję. To przypadkowo miał ogromny wysiłek na moich nawyków żywieniowych. Od rozpoczęcia dziennik stałem się o wiele bardziej świadomi tego, co jem i kiedy jem. I faktycznie w szoku, jak mało jadłem i jak często tendencję do pominąć śniadanie, a nawet obiad. To niesamowite, jak po prostu omijając jeden posiłek lub zjeść obiad późno może wywołać migrenę. Teraz jestem bardzo wymagający wobec siebie i upewnij się dostać 3 posiłki dziennie kwadratowych nieważne jak jestem zajęty!

Annie

To wspaniałe, kiedy możemy określić, jakie są nasze wyzwalacze food! W ten sposób, gdy unikamy tych wyzwalaczy, możemy uniknąć niektórych niepotrzebnych migreny.

Miło po przejściu na diecie eliminacyjnej kiedy zaczynasz czuć się lepiej. Czasami nie można uzyskać zmniejszenie liczby migreny od razu, ale po prostu czuje się lepiej to motywacja do dalej robić to, co robisz i jeść trzy posiłki dziennie kwadratowych jest bardzo ważne.

Powodzenia w diecie!

Rolnik

Po przeczytaniu tego, może po prostu trzeba spróbować diety eliminacyjnej. Mam pomysł, co niektórzy są wyzwalacze (alkohol, azotanów stwierdzono w mięsie lunchu, MSG), ale jestem pewien, że istnieje więcej sprawców, z których niektóre nie chcą się przyznać. Proszę, och, proszę niech nie będzie czekolady! Diet Coke pęknie mi serce też. Dziewczynka została muszę mieć trochę zabawy mimo wszystko =) Jakie były jakieś niespodzianki dla was wszystkich?

Teri Robert

Jeśli ktoś potrzebuje informacji i narzędzi dla diety eliminacyjnej, można znaleźć informacje i darmowy do pobrania skoroszyt http://www.helpforheadaches.com/articles/migraine_food_triggers.htm.

Identyfikacja i zarządzanie wyzwalania jest tak ważne, że myślę, że każdy powinien spróbować diety eliminacyjnej, aby zobaczyć, czy mają wyzwalaczy żywności. Po tym wszystkim, jeśli znajdziemy mamy wyzwalaczy możemy uniknąć, to może oznaczać mniej migreny.

BinxsMum

Dla mnie, jestem nietypowa pod każdym względem z moich migren – leki, wyzwalacze, żywność itp czekolada, kofeina i alkohol wszystkim pomóc moje migreny lub przynajmniej pomóc moje leki działają lepiej na ból.

Ellen SCHNAKENBERG

Spust jedzenie, które daje mi najbardziej żal jest MSG. To jest naprawdę trudne do wyeliminowania, ponieważ jest bardzo podstępne i skór. Oznakowanie nie musi odczytywać jako MSG, ale może czytać autolizowanych ekstrakt drożdżowy, przyprawy, smakowe lub nawet naturalny smak wśród innych potencjalnych ofert. Ponieważ jest to takie trudne dla mnie teraz staram się jeść bardzo „czyste”. Oznacza to, że jeśli wielkie babcia nie wie, co z nim zrobić, staram się nie jeść. Powiedział, że czasami spróbować pójść zjeść – czy to tylko w nocy – i często cierpią strasznie wyniku. Uwaga do siebie: Mongolska stir fry jest b-a-a-a-a-d wyzwalania * pociąga nosem * To, co mam za próbę leczenia się …

Kym

Każdy pomysł, gdzie mogę znaleźć coś podobnego? Mam przewlekłe migreny i nie jestem pewien, czy mam wyzwalacze żywności czy nie (nie mam jakiekolwiek że wiem o – jak wiadomo, z przewlekłą migrenę, to może być naprawdę trudne do określenia spust).

Z góry dziękuję

Chere

Miałem migreny 10-15x miesięcznie około roku po migreny dla 30+ lat, ale tylko około 6 / mo poprzednio.

Moja neuro nie sugeruje niczego innego oprócz kilku leki, botox itp chciałem spróbować czegoś, co nie będzie kontynuować zatrucia moje ciało i zabija moją wątrobę.

Mam wiele wyzwalaczy nieżywnościowych, że staram się łagodzić:
Silne zmiany pogody
Silne zapachy (papierosy, perfumy, tak naprawdę każde silny zapach)
Zbyt dużo ciepła (Mieszkam w FL)
Zbyt dużo olśnienia / light
Ponad wysiłku
Za mało snu

Ja już uznawane wiele wyzwalaczy żywności i były ich uniknięcia:
MSG
alkohol
czekolada
ser wieku
soi (jest to wszystko!)
ocet balsamiczny
przetworów mięsnych (azotany / azotyny)

Ale byłem coraz bardziej bóle głowy – nie mniej.

Więc jestem tutaj week5 diety sugeruje „Heal bólu głowy” Buchholz.
On ułożyła listę wyzwalaczy od swoich 20 lat pomagania pacjentom migreny. Jest to długa lista. Ale zaleca pozostać na diecie 4mos a następnie rozpocząć badanie każdego jedzenie (1 / wk), aby sprawdzić, czy jest to wyzwalacz dla Ciebie. I zaleca dość dużo żadnych lekarstw, aby upewnić się, że nie jesteś MOH.

Pierwsze dwa tygodnie były szorstkie. Kofeina withdrawl. Dni pokonać ból.

Właśnie próbuje dowiedzieć się, pokarmy / recepty było czasochłonne i męczące. Musiałem także czynnik w niskich węglowodanów.

Zaczęłam bloga po prostu śledzić receptur i takie. (Http://nomoreheadpainplz.blogspot.com/) Gdybym wiedział, że ktoś zrobi diety Buchholz, polecam mając kilka tygodni planowania żywności ustanowionego na przodzie. Masz dużo do zrobienia tylko oglądanie diety i radzenia sobie z początkowymi migreny.

Miałem tylko 2 głowy od week2 skończyła.
Jedna od jedzenia ricotta handlowej (który znajduje się na diecie), ale miał gumę ksantanową w niego (jak to realizowane guma ksantanowa miał msg w nim).
I 2. migrena z odbicia podczas 5HR loty dzienne samolotu; Mam migrenę, a następnie zrealizowane (zbyt późno) ja dostaję olśnienia ze skrzydła całą podróż.

Jestem wstrząśnięty, aby być migrena darmo przez tyle dni. Absolutnie zachwycony.

Gdybym nadal migrena wolne w przyszłym tygodniu, wtedy będę miał 4Weeks migreny wolnej od wyzwalaczy spożywczych.

Potem mam zamiar iść do przodu i rozpocząć testowanie jedno-food-per-tygodnia wyzwalaczy. (Buchholz zaleca 4mos w diecie, ale nie mogę zobaczyć wartość w oczekiwaniu jeszcze 2 miesiące, aby rozpocząć testowanie …)
Trzymajcie kciuki za mnie!
/ Tańczyć taniec szczęścia bez bólu!

Migrena Dziewczyna

Jestem tak zadowolony, że robisz tak dużo lepiej! Rozmawiałem z wieloma czytelników i przyjaciół, którzy mieli dużo sukcesów po przeczytaniu i po porady w książce _Heal Twój Headache_.

Zdecydowanie chcemy przypomnieć wszystkim, że jest to najlepsza praktyka, żeby pozwolić specjalistą migrenę i / lub lekarz wie, w każdej chwili masz zamiar rozpocząć nową terapię, a to również pomocne niech wie, kiedy planujesz rozpoczęciem większych zmian do swojej diety lub styl życia.

Nadzieję, że nadal czuje się świetnie!

Dbać,
Janet G.
„Migrena Girl”

Tim Banish

Zrobiłem to rok temu. To działa, jednak w miarę upływu czasu wydaje się, że moje ciało znalazła nowych wyzwalaczy w żywności, że mogę jeść przed. Moim pokarmem wyzwalacze są podobne do Ciebie, glutaminian sodu jest jednym z największych. A perfumy, wydaje się, że nie mogę iść do publicznej wiadomości bez uruchamiania do co najmniej jednej osoby na sobie pół butelki. Niektóre z silniejszych można ustawić mnie od razu, ale nawet powiew powoduje migreny później tej nocy.
Dzięki za wielkie informacji, nigdy nie wiedziałem, w tak wielu rzeczy nie było MSG. Moja doc prostu zaczął mnie na tabletki magnezu, po jednym dziennie. Są niedrogie, i wydają się być pomagając zredukować migreny.
Powodzenia z kontynuowania diety.

Migrena Dziewczyna

Jednym z najbardziej fascynujących i frustrujących rzeczy na temat choroby migreny jest to, jak zmienia się w miarę upływu czasu. Niektóre leki, które stosowane w cuda nie są skuteczne; Niektóre elementy codziennego użytku, które kiedyś były nieszkodliwe nagle twój najgorszy wyzwalacze.

Oto kilka wypowiedzi może się okazać pomocne.

Słupek nieco tongue-in-cheek o tym, co czuje, gdy pojawia się nowy wyzwalacz: https://migraine.com/blog/when-a-new-trigger-emerges/

Dbać,
Janet G.
„Migrena Girl”

Ponieważ staram się uważać na to co jem ostatnio wydaje się, że żywności, które nigdy nie używanych do przeszkadzało mi przeszkadzają mi teraz. Zawsze wiedziałem, że MSG był winowajcą. Nie chcę wierzyć, czekolada jest jeden, ponieważ nie było tydzień, kiedy jem czekoladek codziennie bez migreny. Ostatnie dwa razy jadłem ser z grilla zupa pomidorowa Mam budzony ze złym migreny następnego ranka.
Ostatnim razem miałem kieliszek alkoholu z jednej grillowanym serem zamiast moje normalne dwa, ale jestem bardziej skłonny myśleć, że to ser. Pakiety Przyprawa moja mama czasami wkraść kolację bez ostrzeżenia mnie powoduje bardzo złe migreny. Pepperonis i bekon i wędliny podobni. Byłem tak rozczarowany ostatniej nocy myślałem Zjadłem dobre. Miałem bezglutenowy makaron z sosem ragu i umieścić miodu i pietruszka w sosie spróbować rozcieńczyć soli. Właśnie przeczytałem tutaj, że guma ksantanową ma MSG w nim? To rzeczy jest dosłownie we wszystkim. Dlaczego FDA OK z wprowadzeniem tych wszystkich okropnych składniki do naszej żywności?

Migrena Dziewczyna

Jestem z wami tak daleko, jak czuje się sfrustrowany ile miejsc wyzwalaczy (w tym glutaminianu sodu) może ukryć się w czystym miejscu. Można znaleźć ten link pomocne.

Należy zachować ostrożność, a mam nadzieję, że czujesz się dobrze do dziś.

-Janet G.
„Migrena Girl”

RELATED POSTS

 • Migrena – wyzwalacze i Diary, migrenowy ból głowy pamiętnik.

  Kilka uwag na temat migreny i wyzwalaczy Może to pomóc w utrzymaniu dziennik migreny. Wzór może pojawić się, i to może być możliwe, aby uniknąć jednego lub więcej rzeczy, które mogą powodować…

 • Migrena – Wspólna – przykre …

  Migrena – „wspólne i niepokojące zaburzenie Migrena jest schorzeniem powszechnym i przykre. Jest mało prawdopodobne, aby podjąć życie, ale może zniszczyć jakości życia na to, co mogło być jego…

 • Migrena Rodzaje, typy migreny.

  Ellen SCHNAKENBERG Fawn Hunkins-Beckford – pan wychował kilka rzeczy tutaj, że możemy mówić o: Po pierwsze, powiedział pan masz problemy z tarczycą, ale nie opracowano. Czy masz chorobę…

 • Migrena Relief – jarzeniowe …

  Kiedykolwiek ochotę świetlówki są pulsujące do tego stopnia, że ​​twoja głowa i oczy ache? Czy migreny cię uderzyć, gdy starasz, aby cieszyć się świeżym powietrzu? Prawda jest zarówno…

 • Migrena i autoimmunologiczne Lupus …

  Kiedy podrósł, bóle głowy (migreny) stały się częstsze, a miałem też inne objawy. Dolnej części pleców boli cały czas, inne stawy boli, ale po kolei na szczęście. Byłem trochę słaby, ale nie…

 • indometacyna migrena

  Migrenowe bóle głowy Migreny wpływa więcej kobiet niż mężczyzn w Stanach Zjednoczonych. Przed okresem dojrzewania. chłopcy i dziewczęta się migreny mniej więcej w tym samym tempie, chociaż…

Comments are closed.