Palatab

Midorikawa Nao – Pretty Cure Wiki, utrata głosu lekarstwo.

Midorikawa Nao - Pretty Cure Wiki, utrata głosu lekarstwo.

Midorikawa Nao (. Midorikawa Nao ? ) (kwiecień w angielskiej Dub Siła Glitter ) Jest jednym z głównych leki w Smile Pretty Cure! . Ona jest dziewczyną z silnym poczuciem sprawiedliwości, a nie ma tolerancji dla niesprawiedliwych. Starsza siostra typu, że jest popularna nawet z dziewczynami. Choć trudne, ona również ma kobiecą stronę, ponieważ uwielbia słodkie rzeczy.

Jej alter ego leczyć marca (. Kyua machi ? ). lub Glitter Wiosna w Siła Glitter dub, a ona kontroluje siłę wiatru.

Zawartość

Wygląd

Spośród pięciu dziewcząt, Nao jest najwyższym pod względem wysokości. Ma ciemnozielone włosy noszone w koński ogon na czubku głowy z żółtym dziobem i grzywki z przedziałkiem na środku. Jej oczy są ciemne odcienie zieleni. Jej dorywczo strój składa się z rękawem żółto-zielonego przycisku do dołu łokciowego z wieloma odznaki dekoracyjnych, szorty khaki, oliwka pomarańczowe skarpetki i czarne buty z czerwonymi sznurowadłami.

Jej letni strój składa się z krótkim rękawem bluzki jasnozielonym, niebieskim krótkiej dżinsowej spódnicy, skarpety koloru khaki i jasnobrązowe buty. Nosi jej mundurek szkolny z zielonym krawatem i jasnozielonego sweter bez rękawów.

Jak Cure marca, włosy Nao staje się jasne zielone i znacznie dłużej. Bok grzywkę zwijają się w kierunku jej twarzy, a jej plecy włosy noszone w bardzo długim kucykiem, która odbyła się z klamerką złota z skrzydła anioła w załączeniu. Część włosach jest również noszone w dużych ogony bliźniaczych odbyły się z mniejszymi żółtych barrettes. Nosi jej diadem na czole, a jej kolczyki na spirali uszach. Jej strój jest głównie jasnozielony, z ciemnozielonej podszewką i białymi pasemkami. Jej rękawy są jednowarstwowe i łuk na jej klatce piersiowej jest mały z dużym plisowany kawałek za nim. Z tyłu jej szczytu rozciąga się w jednym kawałku plisowany pastelowych zieleni. Jej ochraniacze ramion mają długość kolanko z jasnozielone fałdy na górze i ciemnozielonych wstążkami na obu nadgarstków i łokci. Jej buty są krótkie, z lekkimi zielonymi Legwarmers, wyrzucenia z zielonymi jak piętach i małych ciemnozielonych kokardkami.

W jej postać księżniczki, nosi lekką zieloną sukienkę z długim powrotem łuk nad jej Cure mundurze z wielkim dziobem zielone i białe paski w środku zastępując zwykłą taśmę. Jej włosy są nieco dłuższe i jej kucyk i grzywka zwijają na końcach. Jej tiara jest zastępowany taka sama jak w jej trybie Tiara i białe piórko-jak dekoracje w jej blasku włosy żółtego złota. Zielone wstążki wokół jej nadgarstka stają się nieco szersze. Czubki jej buty, obcasy, getry i zielona czubku mitenka stać się zielone światło.

Osobowość

Nao mówi się, że mają silne poczucie sprawiedliwości, a nie łatwo wybaczyć swoich niewłaściwych działań. Ona jest również znany ze swojej wyjątkowej odwagi. Pomimo jej odwadze, jest ona Scaredy-kot i boi się błędów (zwłaszcza pillbugs), wysokości i duchów.

Historia

Spotkanie Miyuki

Nao spełnia Miyuki po raz pierwszy w odcinku 1. Przy Akane wprowadza ją do Miyuki. Później w odcinku 4. Nao gra w piłkę nożną i Miyuki zegarki jej grę. Miyuki chce się spotkać Nao, bo myśli, Nao jest czwartym Pretty Cure. Miyuki spotyka ją następnego dnia, kiedy nadchodzi z rynku. Nao wzywa Miyuki na kolację do swojego domu. Miyuki spotyka braci i sióstr NAO i stają się przyjaciółmi.

Staje Cure marca

W odcinku 6. udało im się zebrać ładnego Leki i pytany Cukierki, co robić, jak cukierki powiedział, że nie wie, szokując wszystkich. Właśnie wtedy, książka przyleciał, i jak w odcinku 1, zawiesza rezerwacja w twarz i Pop. Candy Big Brother, wychodzi powiedzieć ładna Leczy co ich przeznaczenie. Daje Wystrój Wnętrz do dziewczyn i pokazał im Biblioteka magiczne. On opowiada o Bad End Brytanii.

W następnym odcinku. zrobiła ładny worek pokrywa Dla on-the-go bibuły dla matki na Dzień Matki i jej matka była szczęśliwa o dar od córki.

Nao wolontariuszy siebie i dziewczyny do sztafety baton. Nao szkoli je na wyścig. W wyścigu, każdy był ustawiony i dziewczęta byli przekonani, aby rozpocząć trening wyjątkiem Yayoi słyszeć plotki o jej przyczyną wszystkich stracić wyścigu. Nagle pojawił Akaoni ssanie wszystkich na złej energii. The Pretty leki następnie walczyć z Akanbe w Tug-a-War. Pokój był jeszcze wątpliwości, że oni wygrają, do marca krzyknął, że jeśli będą pracować razem, będą mogły wygrać. Gdy rozpoczął się wyścig, po Akanbe został pokonany, Yayoi nagle stracił prędkość, aż jej koledzy z klasy dopingowali ją i Yayoi udało się uzyskać pałeczkę Nao, ale po uruchomieniu na chwilę, Potknęła powodując jej stracić.

Idąc do źle skończy Królestwo i Pierrot ożywienia

W następnym odcinku. wszystkie z nich twierdzą, że nie udało nam się wyjechać za granicę w okresie letnim. Nao mówi, że chce uruchomić poprzez rozległe równiny Mongolii, a inni chcą zobaczyć miejsca marzyli. Skorzystali z magicznych Biblioteki i poszedł do wielu miejsc marzyli o wyjeździe. Po obejrzeniu wszystkich miejsc, które chcieli iść, ich ostatni przystanek był Amazonka. Podczas gdy na rejs statkiem, Akaoni zaatakowany i wezwał Pirania Akanbe i jedli cukierki. To było zbyt trudne dla nich pływać, ale Cukierki używany Dolphin Decor i zwrócił je wszystkie do syreny. Udaje im się pokonać Akanbe i pobiera ostatnie 2 dekorach. Powrót w Bibliotece Magii, gdy oddanie dekory w wystrój wystrój, pojawił się tajemniczy zegar.

relacje

Hino Akane – Obaj zdają się dzielić bliską przyjaźń; prawdopodobnie z powodu ich podobnej osobowości i są często postrzegane razem. Ze względu na ich podobnej osobowości, mają rywalizację i konkurują ze sobą, aby zobaczyć, który z nich wygra.

Aoki Reika – Te dwa są przyjaciółmi z dzieciństwa i prawie widział razem. Są w dobrych stosunkach z siebie i pomagać sobie nawzajem. Siedzą obok siebie w klasie. Przypadkowo, ich związek jest podobny do Karen i Komachi z Tak! Pretty Cure 5 (Idź idź ), Jak również akcje te same kolory jak oni. Ilekroć Nao jest przestraszony, ma tendencję do przylgnąć do Reika.

leczyć marca

"Intensywne odwaga, prosto się walka! Leczyć marca!"

Yuki rinrin chokkyū sh Obu! Kyua machi!

leczyć marca (. Kyua machi ? ) Jest Nao Pretty Cure alter ego. Cure marca posiada siłę wiatru, która zapewnia jej możliwość uruchamiania na bardzo dużą prędkością. Jej prędkość pokazuje kiedy atakuje, co podmuch wokół jej ciosów. Ona jest najszybszy OUT 5 Uśmiech! Leki, posiadające najbardziej zwiększoną prędkość i może pracować na ścianach. W Siła Glitter. Jej wprowadzenie jest "Force tak silna, jak samo życie! Jestem Glitter Wiosna!"

Księżniczka marca

Sekwencja Transformacja

leczyć marca

ataki

Strzelaj marca – Leczyć marca pierwsze zarzuty się jej pakt uśmiech z ducha walki, dzięki czemu świecą i przyznanie jej moc. Gdy tyle duch walki zostały zebrane, Pakt Smile eksploduje energią wiatrową, która podnosi Cure marca z ziemi i w powietrzu. Marzec następnie kompresuje wiatr w piłkę i kopie ją na wroga, piłka nożna stylu. Ona może również przywołać więcej niż setki sfer wiatrem i kopie je wszystkie w wyjątkowej szybkości. Dla Siła Glitter. atak zostanie zmieniona Strzał Sparkle.

Marzec strzelać Impact – Ulepszona wersja Strzelaj marca. Marzec obraca się w podmuchu wiatru, a następnie kopie ją wroga z pełną mocą. Efekt wysyła wroga wysoki do nieba. Efekt ten ma zastosowanie również do konwersji złowieszcze wiatry w swoje i odbija je z powrotem. Dla Glitter Mocy, atak przemianowany Sparkle Strzał Maximum Impact.

Ogień, Fotek – Jej atak kombinacja z Cure Słoneczny słonecznie ataku ognia. W Glitter Mocy, atak zostanie zmieniona Sparkle Ogień Strzał

Rainbow Healing – Atak jest grupa, która pojawia się w odcinku 12. i po kuracji zyskać Miracle Jewel wystrój, a wszystko to na Tryb Tiara. są w stanie na pokonanie Blue Nosed Akanbe. W Glitter Force został przemianowany Tiara Tryb torrent.

Rainbow Burst – jest drugi atak grupa, która pojawia się w odcinku 23. Atak można zrobić z Księżniczki świecy. a także, gdy są one w Tryb Księżniczka. i są w stanie na pokonanie wroga. Królewski Rainbow Burst -Jest to trzeci atak grupa, która pojawia się w odcinku 32. trzeba Księżniczkę świecę i Royal Clock. a kiedy są na tryb księżniczki, są w stanie robić atak.

Etymologia

Midorikawa (. Midorikawa ? ) znaczy "Zielony", Podczas gdy elementy "rzeka",

Nao (. Nao ? ) Nao ma sens "proste" ( ), jak w "bezpośredni", W odcinku 19. okazało się, że jej ojciec Genji dał jej tę nazwę, ponieważ chce, aby doprowadzić ją do być proste osobą.

Jej imię oznacza, "Green River proste." lub "Green River proste."

leczyć marca – Nazwa Cure Marcha może odnosić się do faktu, że w miesiącu marcu wyznacza początek wiosny na półkuli północnej w meteorologii. Ten stosunek do wiosny może tłumaczyć jej imię i kolor motywu. Istnieje również ogólne założenie, że Marzec jest wietrznym miesiącem roku w związku z tym ustalenia związku między jej imię i moc nad wiatrem. Może to również zrobić z faktem, że marszu jest związany z odwagą, która jest, co pokazuje jej osobowość.

piosenki

Nao aktor, Inoue Marina. brał udział w kilku piosenkach graficznych dla charakteru jej głosy. Wiele z nich to duety z Fukuen Misato. który wyraża Hoshizora Miyuki, Tano Asami. który wyraża Hino Akane, Kanemoto Hisako. który wyraża Kise Yayoi, a Nishimura Chinami. który wyraża Aoki Reika.

Duets

 • Best Smile (Wraz z Fukuen Misato, Tano Asami, Kanemoto Hisako Nishimura i Chinami )
 • Rainbow Colored Every Day (Wraz z Kanemoto Hisako Nishimura i Chinami )

Drobnostki

 • Cure marca, Cure Mint i leczyć Felice są jedyną prawdziwie zielone Dość leki w całej serii. Chociaż Cure Rosetta ma dużo zieleni, kolorowych elementów na jej strój, jest ona najczęściej zgrupowane z żółtymi leki zamiast ponieważ jest ona najczęściej żółty.
 • W swoim wystąpieniu wprowadzającym, Cure marca mówi "rinrin", Która ma wiele znaczeń. Rinrin może oznaczać "silny" lub "intensywny", Który odpowiada osobowości Nao. Może to również oznaczać "przebijania i zimno", Która może być odniesienie do władzy w marcu na wietrze.
 • Marzec to pierwszy Pretty Cure sportu kucyk i podwójne ogony jednocześnie.
 • Marzec to drugi Pretty Cure mieć swoje kolczyki na spirali zamiast ucha, pierwsza istota Cure Sunny.
 • Marzec jest jedynym Pretty Cure ze swoim zespołem mieć diadem nad czołem, a nie na głowie.
 • Marzec to drugi Pretty Cure kontrolować wiatr poprzedzony Windy od Futari wa Pretty Cure Splash Star a następnie księżnej z Szczęście Charge Pretty Cure
 • Nao jest trzecim Pretty Cure do gry w piłkę nożną, dwa pierwsze są Natsuki Rin i Hojo Hibiki.
 • Nao jest Cure z największą liczbą rodzeństwa w całej serii.
 • Nao jest jedynym Uśmiech! Cure, że otrzymał swoje moce podczas gdy w zwykłych ubraniach. Pozostali wszyscy otrzymali swoje uprawnienia podczas gdy w ubrania szkolne (Miyuki, Yayoi i Reika w mundurkach szkolnych i Akane w jej strojach sportowych).
 • Nao i Rin boją się duchów, ale Nao boi się owadów i wysokościach, jak również.
 • Atak Nao "Strzelaj marca" jest prawie taka sama jak Natsuki Rin „s zmodernizowanej ataku Tak! Pretty Cure 5 GoGo! jak oboje obejmować strzelanie kulą energii tak jak gdyby była to piłka nożna.
 • Marzec jest jedynym Pretty Cure w Smile Pretty Cure! który w swojej formie dziecka sprawia, że ​​te same ruchy jak jej postaci normalnej wieku podczas swojego przemówienia powitalnego.
 • Nao jest najstarszą Pretty Cure w Smile Pretty Cure!.
 • Nao, w porównaniu do jej drużyny, ma najmniej podobieństwa jej barwy odpowiednikiem Akimoto Komachi / Cure Mint.
 • Co ciekawe, akcja Nao więcej podobieństw z Natsuki Rin.
 • Zarówno grać w piłkę nożną.
 • Zarówno boją się duchów.
 • Obie mają atak związanych soccer-Strike, ogień i strzelać marcu.
 • Nao pojawił się jako Cure marca dać 10. rocznicy gratulacjami na początku odcinka 11 Charge szczęście Pretty Cure!
 • We wczesnych stadiach Smile Pretty Cure. Nao został pierwotnie miał być fioletowy stylu, a nie zielony.
 • Nao ma taką samą nazwę jak Tabata Nao. nośną postać z Futari wa Pretty Cure Max Serce i oba są bardzo dobre w sporcie.
 • Nao jest trzeciej pozycji utwardzania obawiać duchów poprzedzone Rin i Kurokawa Ellen, a następnie Kaido Minami.
 • Galeria

  Official Profile

  RELATED POSTS

  • Nick Lane Cure Nail Pro PDF …

   Dobrze, ale proszę pozwolić mi zadać to: Jak radzisz sobie ze środkiem wysoce zakaźna inwazji skórę i od jedzenia paznokcie u rąk i nóg? Ty nic nie robić i po prostu sprawiają, że grzyby jeść…

  • Utrata głosu nie ból, utrata głosu bez bólu.

   gardło Jest możliwe, że problem z głosem jest wynikiem zakażenia / zapalenie nerwów do skrzynki głosowej (krtani). Jeśli nerwów krtaniowych są osłabione z powodu urazu lub infekcji, może być…

  • Dziurawy Gut Syndrome Cure Review, lekarstwa na zespół nieszczelnego jelita.

   True Fakty O nieszczelnego jelita Cure Karen Brimeyer za Więc chcesz dowiedzieć się więcej o zespół nieszczelnego jelita i leczyć? Wiele osób cierpi z powodu różnych chorób, zaburzeń, alergii i…

  • Chrypka i utrata głosu …

   Q: Witam, mam pytanie dotyczące mojego głosu. Już w czerwcu 7. Pokaż więcej Witam, mam pytanie dotyczące mojego głosu. Już w czerwcu, 7 miesięcy temu, krzyknąłem i napięte mojego głosu. Od…

  • Naturalne Cure Leczenie Gonorrhea …

   Choroby związane z seksem i jego nadużycia są choroby weneryczne. Są to bardzo niebezpieczne. Poszkodowany próbuje ukryć je z obawy przed społecznym tabu, a idzie na ich ignorowanie, i pozwolić…

  • Domowe lekarstwo pies na powtarzające się …

   przez KJN (Granite City, IL) Mój pies był ratownictwa i miał problemy z ucha, kiedy przyszła do mnie jako szczeniak. Teraz jako dorosłego psa wciąż od czasu do czasu ma swędzące uszy z…

  Comments are closed.