Palatab

Mężczyzna Niepłodność – Naturalne male …

Mężczyzna Niepłodność - Naturalne male ...

niewydolność jąder jest jeden warunek, który może mieć wpływ spermy zdrowia i prowadzić do niepłodności męskiej. Istnieją różne formy niewydolności jąder, które mogą mieć wpływ na męskim układzie rozrodczym oraz szereg przyczyn, które mogą przyczynić się do uszkodzenia jąder. Wszystkie te czynniki mogą prowadzić do różnych warunków dotyczących zdrowia nasienia. Jednakże, istnieje kilka możliwości leczenia niepłodności, które pomogą złagodzić objawy niewydolności jąder i zwiększyć pary szanse na uzyskanie ciąży.

Co to jest jąder porażka?

niewydolność jąder to ogólny termin opisujący stan, w którym jądra nie produkują plemników prawidłowo lub hormony. Jednakże, istnieje wiele podstawowych problemów płodności męskiej, które mogą być zdiagnozowane za przyczynę uszkodzenia jąder. Oto kilka warunków, które mogą mieć wpływ na płodność mężczyzn i przyczyniają się do niewydolności jąder:

Skrętem (skręcanie)

Choroby lub zakażenia, takie jak świnka, zapalenie jądra lub raka jąder

Undescended jądra przy urodzeniu

Problemy z udziałem dojrzewania płciowego

Niektóre leki lub leki, takie jak sterydy lub marihuany

Lifestyle czynniki mogą mieć wpływ na funkcjonowanie jąder i zapobiec jąder w utrzymaniu prawidłowych funkcji. Działania takie jak jazda motocyklem, na przykład, mogą zwiększać ryzyko jąder lub moszny kontuzji.

Gdy jąder Wyniki awarii w niemożności wytworzenia odpowiednich poziomów hormonów męskich, warunek będzie prawdopodobnie prowadzić do diagnostyki hipogonadyzmu.

Objawy niewydolności jąder

Oznaki i objawy niewydolności jąder może zawierać następujące elementy:

Niskie lub brak popędu płciowego

Zmniejszenie wysokości

Powiększone piersi (ginekomastia)

Brak masy mięśniowej

Wypadanie włosów (zazwyczaj pod pachami lub obszarów łonowych)

Rzadkie trzeba golić

Obecność nowotworu lub w pobliżu masy jąder

Awaria jąder i zdrowia spermy

niewydolność jąder związany jest z trzema głównymi problemami z płodnością, które mogą mieć wpływ spermy zdrowia. Te male problemy z płodnością zawierać następujące elementy:

Azoospermia: Warunek ten jest wynikiem braku komórek niezbędnych w celu wykluczenia plemników i jest znany także jako zespół komórek Sertolego tylko

Hypospermatogeneses: odnosi się to do stanu, w którym niektóre lub spermy nie występują w ejakulacie wskutek niskiej produkcji spermy

Diagnoza jąder Failure

testy płodności dla diagnostyki niewydolności jąder może zawierać następujące elementy:

Testy bood ocenić poziom hormonów testosteronu gonadotrophine, FSH i LH

badanie fizykalne na objawy atrofii jąder lub guzów

Zapalenie najądrza, rura, która transportuje plemniki z jąder w kierunku penisa. Jeśli obrzęk dotyczy jądra oraz najądrza, stan jest znany jako Zapalenie jądra i najądrza.

Jakie są główne objawy?

Ostry ból w mosznie

Obrzęk obszar, który może czuć się gorąca w dotyku

To niezwykłe, choć jest to bardziej powszechne w dzieciństwie i ma szczytową występowanie w okresie dojrzewania.

Jak mogę temu zapobiec?

Czy powinnam udać się do lekarza?

Tak. Badanie moczu może zdiagnozować chorobę. Lekarz będzie postawić diagnozę i wykluczyć inne potencjalnie istotne warunki.

Jak mogę sobie pomóc?

Postępuj zgodnie z poleceniami lekarza i być brucelozy pacjent może potrwać kilka miesięcy, aby wyjaśnić do końca.

Jaka jest perspektywa?

Dobry, choć czasem moszna pozostaje nieco powiększony.

Jakie są główne objawy?

Miękka i zazwyczaj bezbolesny obrzęk moszny. Czasami obrzęk może być tak duże jak grejpfruty.

Jak mogę temu zapobiec?

Czy powinnam udać się do lekarza?

Tak. Ważne jest, aby wykluczyć jakiekolwiek poważniejsze warunki.

Lekarz zbada jądra. On lub ona może również świecić światło poprzez mosznę, gdy światło przechodzi, to chyba wodniak.

Jak mogę sobie pomóc?

Niewiele można zrobić.

Jaka jest perspektywa?

Najpoważniejsze przypadki mogą być traktowane stałe.

Stosunkowo rzadkie nowotwory, które zwykle dotyka jedno jądro.

Jakie są główne objawy?

Główne objawy należy zwrócić uwagę to:

Bryła w obu jąder

Każde rozszerzenie jądra

Uczucie ciężkości w mosznie

Tępy ból w jamie brzusznej lub pachwiny

Nagły zbieranie płynu w mosznie

Rozszerzenie lub tkliwość piersi

Ważne jest, aby pamiętać, że rak jądra nie może powodować dyskomfort lub ból, szczególnie w początkowej fazie. Najczęstszym objawem jest niewielka bezbolesny guzek.

Ponieważ niektóre z tych objawów nie zawsze są oczywiste, ważne jest, aby regularnie sprawdzać swoje jądra.

rak jąder jest najczęstszą postacią raka u mężczyzn w wieku 2035 wpływając jednak zagrożenie życia rozwoju choroby jest ciągle tylko 1 na 400 Dla porównania 1 w 12 raka płuc i raka prostaty. Jednakże, częstotliwość występowania raka jąder wzrasta w rzeczywistości podwoiła się w ciągu ostatnich 20 lat.

Ryzyko jest większe (1 na 44), dla mężczyzn, którzy urodzili się z niezstąpionych jąder. Mężczyźni z brata lub ojca, który miał nowotwór jąder mają 610-krotnie wyższe ryzyko zachorowania na ten nowotwór.

Jeden wiarygodna teoria, jeszcze nie w pełni udowodnione, że tkanki jąder są uszkodzone, podczas gdy męskie płody są nadal się rozwija, prawdopodobnie w wyniku narażenia ich matek do zanieczyszczenia środowiska, które są chemicznie podobne do żeńskiego hormonu estrogenu. Może okazać się, że samce płody są nadmiernie narażone na działanie estrogenów oraz, w rezultacie, niektóre rozwijają szereg problemów związanych z ich systemów reprodukcyjnych.

Niektóre badania wykazały również związany z rakiem jąder do siedzącego trybu życia u chłopców, chociaż konieczne są dalsze badania, aby to potwierdzić.

Jak mogę temu zapobiec?

Czy powinnam udać się do lekarza?

Jeśli masz jakiekolwiek z wyżej wymienionych objawów was powinien skonsultować się z lekarzem jak najszybciej.

Lekarz zbada swoje jądra, a jeśli on lub ona podejrzewa problem, prawdopodobnie będziesz skierowanie do lekarza specjalisty (normalnie urologa). Twoje jądra zostaną ponownie zbadane i może zostać poproszony o badanie USG (bezbolesny zabieg) i badanie krwi.

Jak mogę sobie pomóc?

Wziąć pod uwagę swojej choroby i leczenia. Porozmawiaj z lekarzem; kontaktować się z organizacjami nowotworowych; czytaj materiału w Internecie (choć ostrożnie, nie wszystko jest dokładne).

Przyjąć, że jest to nieuniknione, że będziesz czuć niepokój i strach. Jednak ważne jest również, aby pamiętać, że rak jąder jest jednym z najprostszych w leczeniu nowotworów pomyślnie.

Zastanów się, w jaki sposób można zmniejszyć stres, takie jak doradztwo, medytacji, jogi i ćwiczeń relaksacyjnych.

Jeśli czuje się dobrze, dołącz do grupy wsparcia raka. Twój szpital lub organizacja raka można uzyskać szczegółowe informacje dotyczące grup, które mogą być korzystne dla Ciebie.

Jaka jest perspektywa?

Ogólnie bardzo dobre. Jeśli diagnozowane na początku, 96% pacjentów może być całkowicie utwardzona. Nawet wtedy, gdy ma się raka, do 80% mężczyzn mogą być jeszcze utwardzona.

Jakie są główne objawy?

Nagły, bardzo silny ból w jądra

Nudności i wymioty

Niska. Jest to najczęściej u nastoletnich chłopców.

Wiele przypadków nie mają znane lub oczywistej przyczyny, chociaż może to być związane z aktywnością fizyczną. Niektórzy ludzie, którzy mają naturalnie więcej jąder komórkowych, są w grupie podwyższonego ryzyka.

Jak mogę temu zapobiec?

Czy powinnam udać się do lekarza?

Zdecydowanie. W rzeczywistości, skręcanie jest nagłym stanem medycznym, oprócz bólu, jeśli powrózka nasiennego jest obracana o więcej niż kilka godzin jądro może umrzeć na skutek braku przepływu krwi, a następnie muszą zostać usunięte.

Jak mogę sobie pomóc?

Niewiele można zrobić.

Jaka jest perspektywa?

Dobrze, jeśli obróbka odbywa się szybko.

Zasadniczo żylaki w obrębie jądra.

Jakie są główne objawy?

Żylaki powrózka nasiennego są często bezbolesne i prawie zawsze znajduje się po lewej jądra.

Nie może być obrzęk, który jest często opisywane jako uczucie jak ciepłe plątaninie robakami. Zazwyczaj jest to bardziej widoczne, kiedy wstać.

Może być "przeciągając uczucie" w jądrze.

problemy z płodnością. Uważa się, że akumulacja krwi przegrzewa jądra i wpływa na produkcję nasienia, choć nie wszyscy mężczyźni z żylaków są bezpłodne.

Około 1015% mężczyzn rozwijać żylaków.

Uszkodzony zawór w żyle odprowadzanie krwi z jądra.

Jak mogę temu zapobiec?

Czy powinnam udać się do lekarza?

Tak. Ważne jest, aby wykluczyć jakiekolwiek poważniejsze warunki.

Jak mogę sobie pomóc?

Niewiele można zrobić.

Jaka jest perspektywa?

Dobre, ale żylaki powrózka nasiennego mogą czasami wystąpić ponownie. Leczenie żylaki powrózka nasiennego mogą powodować znaczącego zwiększenia płodności: poprawa jakości nasienia występują w 5090% mężczyzn.

Kompletna Leczenie jąder Problemów

RELATED POSTS

 • Mężczyzna Niepłodność Informacje z …

  Męskiego układu rozrodczego jest odpowiedzialny za produkcję, dojrzewania plemników oraz dostarczania nasienia. Ten trawienny jest skomplikowanym i wysoce zintegrowany podmiot. Plemniki są…

 • Mężczyzna Niepłodność często spowodowane …

  z organizacji badawczych Dwa raporty lekarzy-naukowców z NewYork-Presbyterian Hospital / Weill Cornell Medical Center rzucają nowe światło na męskiej niepłodności. Pierwszy raport pokazuje, że…

 • Naturalne środki zaradcze leczyć skóry …

  wysypki skórne jakiegokolwiek rodzaju nie są zabawne. Czy oni coś jak łagodna reakcja na coś w swoim proszków do prania, lub coś bardziej poważne jak alergii pokarmowej lub stan skóry, takich…

 • Naturalne środki zaradcze na astmę i …

  Co powoduje zapalenie oskrzeli? Zapalenie oskrzeli występuje zwykle podczas chłodnych porach roku. Czasami jest określany także jako sezon grypy. Niektóre typowe przyczyny są następujące:…

 • Naturalne Leczenie hemoroidy, hemoroidy ulgę w domu.

  Nie może w to uwierzyć, ale wszyscy mamy hemoroidy (w pewnym sensie). Są to grupy żył, które znajdują się pod powierzchnią kanału odbytu. Problem, który wielu z nas nazywają „pali”, albo…

 • Naturalne środki zaradcze Jak leczyć zgaga …

  Jesteś najbardziej narażone na skutki zgaga, jeśli jesteś palaczem, ma nadwagę lub są w ciąży. Dla tych, którzy cierpią z powodu skutków zgaga, dyskomfort i ból może być nie do zniesienia….

Comments are closed.