Palatab

Metale Info, niklu kółka w nosie.

Metale Info, niklu kółka w nosie.

Tak częste jak alergie niklu, można by pomyśleć, że to będzie łatwe do opanowania, co metale nosić bezpiecznie i jak je znaleźć. Cóż, jak wiele rzeczy w życiu, to nie jest takie proste. Jednak niklu w biżuterii jest całkowicie uniknąć, można uzyskać inteligentne o co się ubrać. Mam nadzieję, że niektóre z informacji nauczyłem pomaga też.

Niobu wynosi 99,99% czyste. To nie reaguje na chemię skóry i nigdy nie będzie korodować lub niszczą. To najbezpieczniejszy metalowe dla osób cierpiących na alergie na zużycie. Jest on stosowany w implantach chirurgicznych. Z punktu jubilera widzenia niobu jest wspaniałe, ponieważ można je łatwo kształtować, jest tak silna jak stal i ma naturalny połysk. Może być anodowane się tęcza barw.

Jest to czysty pierwiastek, nie łączy się z żadnym innym metalem. Nie powoduje problemów, że stopy mogą powodować. Nawet jeśli nigdy nie były w stanie nosić metalowej biżuterii wygodnie, będzie można nosić niob.

Tytan jest tak silny jak stal, ale lekkie jak aluminium. To nie ulega korozji, nie niszczą, w stanie czystym, jest całkowicie antyalergiczne. To nie reaguje na działanie promieni słonecznych, słonej wody, lub jakiejkolwiek chemii ciała. Może być anodowane się tęcza barw.

Stopnie 1-4 z tytanu czystego tytanu. Niższe stopnie (wyższe numery) są stopy z innymi metalami. Klasa 5 Titanium jest nazywany „klasy chirurgicznej”, a mimo niklu, nadal jest stopem.

Argentium Sterling Silver

Argentium Srebro, zwany także Argentium Srebrny lub Non-zaparowywaniu srebrny, wykonany jest z 93,5% czystego srebra, nawet trochę więcej niż tradycyjne Sterling Silver. Zawiera także w tej samej ilości miedzi, ale również ma małe ilości germanu. Germanu działa jako utwardzacza i ma dodatkową zaletę, dzięki czemu srebrny nalot na ścieranie. Jest on gwarancją niklu. To jest rzeczywiście bielsze i jaśniejsze niż platyna i białe złoto i zachowuje swój blask z bardzo mało opieki.

Mosiądzu i brązu

Współczesne mosiądz nie jest produkowany z ołowiem, chociaż nigdy nie boli zapytać. Unikaj „antyczne” mosiądz lub mosiądz niewiadomego pochodzenia. Jeśli przechodzi na pytania, noś go i ciesz się!

Cyny może być uważany za odwrotną brązu. Zamiast miedzi z trochę cyny, to puszka z odrobiną miedzi. To może być nadmiernym uproszczeniem, ponieważ inne mniejszościowe składniki mogą zawierać antymon, bizmut, lub srebra, ale jest zdecydowanie niklu. Cyna, sama ma dość szlachetny historię i jest właściwie sklasyfikowany jako metal szlachetny. Chociaż cyny wykorzystywane do łączenia z ołowiu, to już nie jest. Unikaj „antyczne” cyny lub cyny niewiadomego pochodzenia. Zadawać pytania, i cieszyć się noszenie tego wszechstronnego metal.

Platyna, dzieła srebro, pallad

Są to również nosić, jeśli nie są stopowe lub niklowane bezpieczne. Mogą być one dość drogie, ale jeśli może sobie na nie pozwolić, ciesz się!

Metale być ostrożny

Chirurgiczna stal nierdzewna

Chociaż chirurgiczne ze stali nierdzewnej nie powoduje reakcję u wielu ludzi, to jednak w rzeczywistości zawierają od 8% do 12% niklu. Ten niklu jest chemicznie związana z innego metalu, który nie jest tak, że w teorii, nie pijawka się do skóry. Może lub nie może mieć żadnych problemów z noszeniem medycznej stali chirurgicznej. Jeśli można nosić go bez problemów, może to być miła opcja.

Czystej miedzi jest alergia bezpieczne, ale ponieważ jest bardzo miękka, może być stopione z niklem, gdy wytwarza się biżuterii. Jeśli można mieć pewność, że nie zostało stopione z niklem, to jest piękne do noszenia. Emaliowane lub utleniona miedź jest generalnie w porządku, choć należy uważać na „antyki” poszycia, jak już wspomniano w mosiądzu i brązu. Czyni oczywiście niszczą łatwo i można oczekiwać, że aby włączyć skóra zielono.

14 karatowego złota, a przede

Złoto jest miękkim metalem, o ile nie jest to 24k złoto, jest stopiony z czymś innym celu utwardzenia i uczynić go nieco bardziej przystępne. Utwardzeniu elementy, które są połączone ze złota mogą również obejmować kombinację srebra, cynku, niklu, miedzi i palladu. Im wyższa liczba, tym bardziej czysty złota stosuje się w stopie. Staraj się trzymać 14K do 24K złota za najlepszą szansę posiadania nosić bezpieczne coś.

White Gold dostaje wyróżnienie. Białe złoto uzyskać jego kolor z stopu złota z czystego niklu lub palladu. Jeśli jest stopiony z palladu będzie w porządku. Jeśli jest stopione z niklem, nawet twoje piękne (i drogie) obrączka może spowodować przerwy w wysypki. Ponieważ nikiel jest biały metal i utwardzacza, często może być metalem wyboru dać białego złota miłe „Shine”. O ile nie zostanie udowodnione inaczej, białe złoto prawdopodobnie zawiera niklu, a nie nosić bezpieczne.

Metale, które są zagrożeniem dla zdrowia

Przez wiele lat, nikiel jest rutynowo stosowany jako standardowy utwardzacza stopowego z miękkich metali w biżuterii i innych przedmiotów. Jest on również używany jako tani poszycia, aby zwiększyć połysk srebra biżuterii.

Około 10-20% osób ma alergię na nikiel. Liczba wydaje się być trudne do sprecyzowania, w części, ponieważ ludzie z alergią nie zawsze wiedzą, co to jest. Jedno jest pewne, chociaż, gdy zostały uczulone na nikiel, można nadal dostać wysypki przed narażeniem niklu przez resztę swojego życia. Cd lub okresowego kontaktu z niklem będzie nadal swoją alergię bardziej dotkliwe.

Nawet jeśli nie są obecnie uczulenie na nikiel, nadal można korzystać z unikając nikiel. Wysypka nikiel Alergia pojawią się dopiero wtedy, gdy alergia już się rozpoczęły. Wysypka może zapadać się i znikają, ale alergia sam będzie z wami przez resztę swojego życia.

Znany również jako „niemieckiego srebra”, to błyszczące metalu nie zawiera czyste srebro w ogóle. Jej kolor srebrny pochodzi od kombinacji niklu, cynku, ołowiu i cyny. Trzymaj się z dala od tego. To nie tylko nie jest niklowo-Free „- nie jest nawet bezołowiowych.

Oczywiście. Długi czas ekspozycji może spowodować uszkodzenie mózgu i wady wrodzone. Nie martw się. Moja fascynacja niklowe alergie nie pozwolił mi zapomnieć, że ołów jest nadal numerem jeden nie-nie.

Muszę pogratulować za daleko czytając to! Jeśli już czytać tak długo, trzeba być naprawdę zainteresowani. Czy zastanawiasz się, jak ja, dlaczego to wszystko musi być tak skomplikowane? Oto kilka powodów, dla których prosta więcej biżuterii nie jest takie proste.

Nawet jeśli metalowa podstawa biżuterię są bezpieczne, poszycie może nie być. Czasami dobre srebro jest rzeczywiście pokryty niklem, aby to bardziej błyszczące i mniej podatne na matowienie. Z drugiej strony można stosować tanie metal rodzimy zawierającą nikiel i pokryte dobrej srebrem. Kiedy poszycie zanika po pewnym czasie jednak, niklu będą narażone i powodować reakcję alergiczną. Rod galwanicznie srebrny teoretycznie powinien być bezpieczny, ale rod nie przykleja się łatwo do srebra. W celu uzyskania przyklei się, inny metal, a także że metal jest zazwyczaj nikiel. Czytałem o kilku technik powlekania galwanicznego, które są bezpieczne, ale jeśli chcesz uniknąć nieporozumień, myślę, że najlepiej jest po prostu unikanie platerowane metale.

„Nickel-Free” vs. „hipoalergiczne”

Wiele ładną biżuterię są na stojakach na wyświetlaczu z jednym z tych tagów na nich. Produkty oznaczone „Nickel Free” nie może być wolny od niklu w ogóle. Zgodnie z rozporządzeniem rządu USA, przedmioty mogą wykonywać tę etykietę i nadal zawierają do 5% niklu. Wystarczy pomylić problemów więcej, istnieją różne przepisy dotyczące stosowania tego terminu w różnych krajach.

Jeśli chodzi o „hipoalergiczne”, to naprawdę nie ma znaczenia. To technicznie oznacza „mniej alergenne”, który tak naprawdę nie jest wcale gwarancją. (Mniej alergików – od czego?) Nawiasem mówiąc, te rzeczy nazywane „Biżuteria” w sklepach? Jeżeli biżuteria nie jest oznaczony, zakładamy, że zawiera nikiel.

Real Dzikie karty: Chemia skóry

Kilka osób może wystąpić reakcjach na stopie, nawet jeśli nie ma w ogóle niklu. Powodem tego jest to, że obecność jakichkolwiek różnych metali, wystarcza, aby spowodować reakcję elektrochemiczną ze skórą. Ten typ alergii jest rzadkie, ale możliwe. Stopy używam w mojej pracy nie mają żadnego niklu w nich, ale niektóre z nich są stopy.

Więc Oto jak korzystać z tej informacji

Mój własny system wyboru metalowe dla Naturally niklu nie powinno być trudne do rozszyfrowania. Jeżeli drut przechodzi do ucha, że ​​jest wykonana z niobu, tytanu lub Argentium Sterling Silver. metale Dodatkowe mogą używać do łańcucha, amulety lub metalowych kulek są niklu i ołowiu mosiądzu, brązu i cyny.

Nie używam bigle handlowych lub klamrami. Robię je sama z drutu wybrałem dla ciebie tak, że nigdy nie będziesz musiał się zastanawiać, co się w nich znajduje.

Moja lista akceptowanych metali jest krótki celowo. Chcę się upewnić, nosisz najlepsze, co mogę zaoferować. Moim celem jest, aby zaoferować niedrogie, artystyczną biżuterię, które naprawdę można nosić. Nie może być wiele miejsc w życiu, gdzie Nikiel jest nieuniknione, ale twoja biżuteria nie powinna być jednym z nich.

To podróż. Jestem zadowolony i dumny, że masz włączone mój sklep i moją stronę jako część swojej eksploracji. Jesteś oczywiście zaproszeni, aby kontynuować swoje badania i utrzymać się na nauce o swojej alergii. Proszę zadać mi jakieś pytania, które mogą powstać w ramach czytanie na tej stronie lub w innym miejscu, a i dołożę wszelkich starań, aby odebrać lub skierować swoje pytanie. Można wybrać biżuterię naprawdę kochasz nosić. W końcu, odpowiedź nie jest to tak skomplikowane, mimo wszystko.

RELATED POSTS

 • Nos Polpys Removal, co ma polipy w nosie.

  Jak leczyć polipy Nose Naturalnie polipy nosa może powodować problemy do konkretnej osoby. Powikłania mogą również pojawić, jeśli polipy rozrastać. To sprawia, że ​​poczucie natychmiast…

 • polipy nosa, co powoduje polipy w nosie.

  polipy nosa Mark Johnston i Nicka Jonesa, Queens Medical Center, Nottingham Zrzeczenie się: Informacje w tej sekcji są tylko ogólne informacje. ENT Wielka Brytania nie może pomóc w dostarczaniu…

 • Choroba nerek Info, objawy choroby nerek.

  Co robisz, aby zarządzać swoją chorobę nerek? Kiedy ludzie są powiedziano mają przewlekłą chorobą nerek (CKD), pierwsze pytania mają często są Jak długo będę żyć? i Jak dobrze będę żyć? Ta…

 • Dowiedz się, jak zabić Bed Bugs – A …

  Jak zabić Bed Bugs Dzień nie jest to dobre. Miałeś przerażający koszmar w nocy. Ci peed w swoim łóżku. Jesteś już późno na wizytę. Kolejna minuta, lewą swędzi kolano, potem kolejny spot w…

 • Jak wybrać Nose Ring, style kolczykiem w nosie.

  Kto wiedział, że kupując pierścionek z nosa przyszedł z tak wielu decyzji? Na szczęście Alluringbody zrobiła wszystkie badania dla Ciebie. Oto, jak wybrać idealny rozmiar, metalu i dopasowanie….

 • Jak pozbyć się pcheł, najszybszy …

  Ćwierkanie na Twitterze Jeśli mogę coś powiedzieć o tych przerażających owadów, są one zawsze w ruchu, aby uzyskać wiele – ciepłe kręgowca – która obejmuje króliki, psy i koty. Ludzie nie są…

Comments are closed.