Palatab

Mental Narzędzia przesiewowe zdrowia, zdrowia psychicznego depresji.

Mental Narzędzia przesiewowe zdrowia, zdrowia psychicznego depresji.

Wykonywanie badań przesiewowych zdrowia psychicznego jest jednym z najszybszych i najprostszych sposobów, aby ustalić, czy występują objawy stanu zdrowia psychicznego.

Zaburzeń psychicznych, takich jak depresja czy lęk, są prawdziwe, powszechne i uleczalne. I odzysku jest możliwe. Ale nie wszyscy z nas myśli o tyle naszego zdrowia psychicznego.

Jeśli miałeś problemy ze snem ostatnio, jeśli już doświadcza myśli wyścigi, lub jeśli jesteś po prostu ciekawy – w Poniższe ekrany może pomóc zrozumieć więcej na temat zdrowia psychicznego. Jeśli nie wiesz, który ekran do podjęcia, oto kilka wskazówek:

 • depresja ekranu jest dla osób, które czują się przytłaczający smutek.
 • Alkoholu lub substancji Zastosowanie ekranu pomogą ustalić, czy używanie alkoholu lub narkotyków jest obszarem zająć.
 • niepokój ekranu pomoże, jeśli czujesz, że niepokój i strach wpływa dnia na dzień życia.
 • Ekran Młodzieży jest dla młodych ludzi (w wieku 11-17), którzy są zaniepokojeni, że ich emocje, uwaga, lub zachowania mogą być objawy problemu.
 • Bipolar ekranu jest dla osób, które mają wahania nastroju – czy nietypowych lub skrajne zmiany nastroju i energii.
 • Dominująca ekranu jest dla rodziców młodych ludzi, aby ustalić, czy ich dziecko za emocje, uwaga, lub zachowania mogą być objawy problemu.
 • PTSD (Traumatic Stress Disorder post) Ekran jest dla tych, którzy przeszkadzają traumatyczne wydarzenie życia.
 • psychoza ekranu jest dla młodych ludzi (w wieku 12-35), którzy czują się jak ich mózg jest figle na nich (widzenie, słyszenie lub wierząc rzeczy, które nie wydają się prawdziwe, czy rację).
 • Prace badawcze Zdrowie Jest to ekran, aby zbadać, jak zdrowe lub niezdrowe Twój enviornment praca jest. To jest w fazie testów i każdy ekran podjęte pomaga nam lepiej zrozumieć zdrowia psychicznego w miejscu pracy.

Po przeszukaniu, zostanie wyposażona informacji, zasobów i narzędzi w celu omówienia wyników z dostawcą.

Proszę zanotować: O ile nie określono, nasze ekrany są sprawdzane tylko dla dorosłych. Klikając na poniższy ekran, użytkownik potwierdza, że ​​ekran nie jest narzędziem diagnostycznym. Zachęcamy do dzielenia się wyniki z lekarzem lub opieki zdrowotnej usługodawcy. Mental Health America Inc. sponsorzy, partnerzy, a reklamodawcy nie ponoszą odpowiedzialności, straty lub ryzyko poniesienia konsekwencji, bezpośrednio lub pośrednio z użycia i zastosowania tych ekranów.

Jeśli podasz nam swoje dane i potrzebują wsparcia, możemy nie być w stanie dotrzeć z powrotem do Ciebie tak szybko, jak byśmy chcieli. Jeśli jesteś w potrzebie natychmiastowej pomocy, pod numerem 911 lub National Suicide Prevention Lifeline w 1 (800) 273-8255. Dla wszystkich innych pytań związanych przesiewowych i zakaz kontaktów awaryjnego wsparcia Theresa Nguyen w tnguyen@mentalhealthamerica.net~~pobj. Warmline są także doskonałym miejscem do wsparcia. Można znaleźć lokalne warmline tutaj: http://www.power2u.org/peer-run-warmlines.html

Kłopoty biorąc ekranu w Internet Explorerze 11? Upewnij się, że jesteś nie w świetle zgodności. Pracujemy również nad aktualizacją naszego programu i dodawania nowych ekranów. W tym czasie mogą wystąpić pewne trudności. Jeśli tak się stanie, należy poczekać chwilę i spróbuj ponownie ekran. Dziękujemy za cierpliwość i przepraszamy za usterki lub opóźnienia.

Odwiedź Jak Choroba psychiczna Temp i powiedzieć nam – własnymi słowami – jak się czujesz, gdy występują objawy. Możesz również przeszukiwać co inni złożyli. Mam nadzieję, że razem możemy stworzyć społeczność empatii, współczucia i wsparcia.

MHA przesiewowego jest możliwe dzięki hojnych składek osób i organizacji, które podzielają naszą wizję zdrowego Ameryki. Ta część naszej kampanii jest obsługiwana, w części, przez dobroczynnych składek od Allergan Foundation. Alkermes. Takeda Lundbeck Alliance i The Faas Foundation.

2. Kessler RC, Chiu WT, Demler O, Walters EE. Częstość występowania, nasilenie choroby oraz choroby współistniejące z dwunastomiesięcznych zaburzeń DSM-IV w Krajowym współwystępowania Survey Replication (NCS-R). Archives of General Psychiatry, 2005 Jun; 62 (6): 617-27.

RELATED POSTS

 • NIMH »Mężczyźni i zdrowia psychicznego, męskiej depresji.

  Przegląd Wiele chorób psychicznych wpływają zarówno mężczyzn jak i kobiet, jednakże ludzie mogą być mniej prawdopodobne, aby mówić o swoich uczuciach i szukać pomocy. Rozpoznawanie oznak, że…

 • Depresja psychiczna zdrowia, zdrowia psychicznego depresji.

  Dla organizacji społecznych Depresja jest prawdziwą, powszechne i uleczalne choroby. Podstawowe informacje na temat depresji: Depresja jest jedną z najczęstszych chorób psychicznych, wpływając…

 • Mental leczenie depresji u …

  Opioidy Zwiększ Depresja Depresja zwiększa opioidowych Przy odpowiednim leczeniu homeopatycznym, osób żyjących z wyniszczające lęk. Leczenie homeopatyczne depresji i lęku, alternatywnych metod…

 • Strona główna zadośćuczynienie za objawy depresji …

  Depresja prowadzi do intensywnego odczucia smutku, które utrzymują się przez długi okres czasu. Różni się to od czasowego nieszczęścia lub niezadowolenia, że ​​większość ludzi doświadcza od…

 • Medycyna dla pneumonia7

  Przegląd Zapalenie płuc to zakażenie, które rozpala pęcherzyków w jednym lub obu płuc. Pęcherzyków może wypełnić materiałem (ropnej) płynu lub ropą, powodując kaszel z flegma lub ropą,…

 • NIMH »Starsze osoby dorosłe i depresja …

  ściągnij PDF Pobierz ePub Pobierz Mobi Zamów darmowy wydruk en Español Wprowadzenie Czy czujesz się bardzo zmęczony, bezradna i beznadziejna? Czy jesteś smutny, przez większość czasu i podjąć…

Comments are closed.