Palatab

Mein Gott! Niemcy piją …

Mein Gott! Niemcy piją ...

Berlin, Niemcy – To jeden po południu w Bei Schlawinchen a piwo jest już płynąć.

Znani na utrzymanie krany działające 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu w ciągu ostatnich 35 lat, to kwintesencja „pub” lub „nurkowania”, to ostatnie miejsce, można się spodziewać, aby znaleźć piwo bezalkoholowe. Ale nawet to raj dla hard-core pijących oferuje dwie odmiany, o Pilsener i hefeweizen lub piwo pszeniczne, z szacunku do najnowszych trendów zaparzania Niemiec.

Podczas gdy Niemcy piją coraz mniej piwa, sprzedaż „bezalkoholowego” piwa, które zawiera mniej niż 0,5 procent alkoholu, podwoiła się w ciągu ostatnich siedmiu lat, według niemieckiego stowarzyszenia browaru.

Ale nie każdy to przeliczyć.

„To jest jak seks bez kobiety,” mówi.

„Jaki jest sens? Smakuje jak czegoś brakuje, podobnie jak bez cukru lody. „

„Być może dla kiedy jedziesz?” Dodaje inny zakłopotane pijącego.

Mogą być to rasa umiera.

Różnorodność bezalkoholowe stanowi nieoczekiwany plama dla przemysłu, mówi rzeczniczka Carlsberg Niemcy Linda Boos.

„Nie tylko jest zapotrzebowanie na coraz silniejszy, ale są one wprowadzenie większej liczby kobiet do kategorii,” mówi.

W ubiegłym roku bezalkoholowego piwa wzrosła konsumpcja 12 procent, jak Niemcy slugged dół 480 milionów litrów rzeczy – czyli jedną butelkę z każdych 20 piw wypitych w całym kraju było bezalkoholowe.

Choć piwo bezalkoholowe wciąż może być trudne do znalezienia w USA, niemieckie browary oferują już ponad 200 marek, w tym piw pszenicy, Pilseners, standardowych piw, piw smakowych i butelkach „Radler” lub „rowerzysta” – mieszanka piwa i soda cytryna, która jest od dawna odcinkowych ogródek piwny.

To nie tylko wyznaczone kierowców i odzyskania alkoholików picia. Różnych marek w tym Carlsberg, Holsten Krombacher i Warsteiner zamierzają konkurować z Gatorade na rynek napój sportowy, podkreślając, że piwo bezalkoholowe, jak regularne rodzaju jest „izotoniczny”, mówi Birte Kleppien, rzecznik Grupy Radeberger.

„Piwo bezalkoholowe jest obecnie nie tylko substytutem dla piwa, ale również stanowić alternatywę dla napojów bezalkoholowych, a nawet wody,” mówi.

Może. Ale marketing piwa jako uzupełnienie zdrowia w dzisiejszych czasach nie jest tak proste jak się może kiedyś być.

Po drugiej Berlinie latem tego roku, billboardy reklamują Krombacher bezalkoholowego jako część blitz marketingowej, która obejmuje dystrybucję paczek odmiany, darmowe próbki i różnymi innymi promocjami w 25 niemieckich miastach. Ale „izotoniczny” slogan marki „My odświeżyć Niemczech” przyciąga już gniew regulatorów.

Regały swój mózg podczas podnoszenia powrotem regularnego starą butelkę Becka w Bei Schlawinchen Schumann mówi on może myśleć tylko jedną korzyść.

„Myślę, że ludzie mogą pić dzień po tym, jak bardzo przywiązany jeden na”.

RELATED POSTS

Comments are closed.