Palatab

Medycyna homeopatyczna na ostrą …

Medycyna homeopatyczna na ostrą ...

Artykuł Narzędzia

Jak ruszamy do późnej jesieni stajemy się całkowicie zanurzone w fazie płuc naszego organizmu’y cykl sezonowe. Sezonowe problemy z płucami w medycynie konwencjonalnej są zdefiniowane jak alergie, astma, częste przeziębienia i flus. Są to najbardziej powszechnie wyrażane schorzenia płuc i mogą czasami prowadzić do głębszych patologie płuc takie jak POChP (przewlekła obturacyjna choroba płuc), zapalenie oskrzeli, lub infekcje zatok. Chociaż niektórzy ludzie mogą złapać serię lekkich przeziębień i flus w krótkim odstępie czasu, inne infekcje, które głęboko wpływają na ich funkcje organizmu. W tym artykule skupimy się na astmę i środki zaradcze na choroby.

Astma dzieci. zaczyna się w dzieciństwie i różni się znacznie między jednostkami. Komórki oddechowych są wrażliwe na poszczególnych materiałów, takich jak białka pochodzenia zwierzęcego, grzybów, pyłki, kurz-odchodów roztoczy, lub inne formy kurzu, a tym samym stworzyć odpowiedzi astmatycznej, jeżeli dziecko jest narażona na pewne ilości tego alergenu.

Astma dorosłych. rozwija się, gdy pacjent osiągnie wieku 20 i dotyka kobiety częściej niż mężczyźni. Ta forma astmy jest mniej powszechne niż dziecko postacią astmy.
Poniżej znajduje się lista różnych typów astmy:

Nocturnal astma . jest formą wewnętrznej astmy, który jest najbardziej dotkliwy w nocy, zwykle między 2:00 a 4:00 rano. Pacjenci cierpiący na astmę nocną często szybko zasnąć z powodu wyczerpania fizycznego tylko obudzić się jakieś trzy lub cztery godziny później z trudem łapiąc powietrze. W rezultacie, ci pacjenci są często bardzo zmęczenia w ciągu dnia i trzeba catnaps w celu utrzymania funkcjonowania na odpowiednim poziomie. Nocturnal astmy powinny być poważnie brane pod uwagę, gdyż może to ostatecznie doprowadzić do zatrzymania oddechu i śmierci.

Ćwiczenia wywołują astmę . jest formą wewnętrznej astmy zauważył w trakcie lub zaraz po treningu. Pacjenci cierpiący na astmę wywołaną wysiłkiem czuć zawroty głowy i duszności. Ćwiczenia w okresie zimowym jest szczególnie szkodliwe dla tych pacjentów.

astma sezonowa . jest formą wewnętrznej astmy, która staje się bardziej dotkliwe w danym sezonie. U niektórych pacjentów z tej astmy letni upał utrudnia oddychanie podczas gdy dla innych zwiększone pyłki wiosną wyzwala reakcję.

Cicha astma . jest formą wewnętrznej astmy, która daje prawie żadnego wskazania lub ostrzeżenia o zbliżającym się ataku. W przeciwieństwie do większości form astmy, cichych wyników astmy w bardzo małym świszczący oddech i wywołuje ataki, które są poważne i często zagrażające życiu.

Kaszel wariant astmy . jest formą wewnętrznej astmy wyświetlane za pomocą trwałego i drażniącego kaszlu.

Steroid-odporny astma . Jest to ciężka postać samoistną astmę, który odnosi się do stanu zapalnego i zwężenie dróg oddechowych, które nie reagują na leczenie steroidami. Niektóre z jego najważniejszych objawów należą: ucisk w klatce piersiowej; Ból w klatce piersiowej; ucisku w klatce piersiowej; Szczelność oddechu; kaszel; świszczący oddech; Szybkie oddychanie; trudności w oddychaniu; Zwężenie dróg oddechowych

Leczenia astmy z homeopatii

Homeopatia jest gałęzią medycyny alternatywnej i jeden z najbardziej skutecznych sposobów leczenia astmy, moim zdaniem. Homeopatia rozpoznaje chorobę jako całościowe zaburzenia i wierzy w całości i indywidualistycznym podejściem gdzie objawy fizyczne objawia się w ciele jednego korelują’ów stan psychiczny i emocjonalny. Dlatego homeopatia nie ma na celu leczenia poszczególnych organów, ale ciało w całości. Wiele czynników wpływa na osobę’s życiowych, takich jak środowisko lub chorób związanych. W konsekwencji, każdy doświadczenia i manifestuje tę samą chorobę w różny sposób, a zatem musi być traktowany indywidualnie. W odróżnieniu od medycyny konwencjonalnej, homeopatia nie tylko oferują paliatywnej lub łagodzeniu objawów astmy, ale dąży do trwałego wyleczenia i pozbyć się ciała choroby.

Astma Case Study

Pierwszy follow-up (trzy tygodnie): lekarstwo wychował wiele tłumione emocje, i płakała przez kilka dni, aby wypuściła. Jej zaparcie było i miała wypróżnienia każdego dnia. W ciągu ostatnich trzech tygodni ona używana tylko jej inhalator dwa lub trzy razy. Następnie odnowione Obliczono-C 200K.

Drugi follow-up (w ośmiu tygodniach): Ona została czując się bardzo spokojna od drugiej dawki środka zaradczego i może teraz obsługiwać rodziców bez smutny lub zły. W ciągu ostatnich czterech tygodni, mimo intensywnych letnich upałów, nie miała problemów z oddychaniem i Hasn’t nawet użyła inhalator raz. Ona ma tylko sporadyczne bóle pleców i czasami płacze, gdy przytłoczony emocjami. Zmienione dawki calc-C 1M.

Trzeci follow-up (w trzynastu tygodni): ona hasn’t użyła inhalator w ogóle w ciągu ostatniego miesiąca. Jej trawienie jest całkowicie regularny i czuje się spokojniejszy w pracy. Ona czuje, że jest obsługa sytuacje, w bardziej logiczny sposób i jest bardziej otwarci wobec możliwych rozwiązań. ona hasn’t miał żadnych epizodów kręgosłup w ciągu ostatniego miesiąca i pomimo staje się bardzo emocjonalny natychmiast po zażyciu lekarstwa, jest spokojny i opanowany teraz.

Homeopatycznych w leczeniu astmy

Wniosek

Astma jest przewlekłą chorobą, która dotyka ponad 300 milionów ludzi na całym świecie, jeden w 10 z nich to dzieci. To sprawia, że ​​astma najczęstsza przewlekła choroba wieku dziecięcego świata. Niestety, medycyna konwencjonalna nie ma możliwości leczenia tej choroby potencjalnie zagrażająca życiu, a może tylko chwilową ulgę.

Homeopatia, z drugiej strony, nie jest ograniczony do objawów astmy i ma na celu wyleczenia całą istotę i przywrócić równowagę. W rezultacie, homeopatia może rozwiązać podstawowe problemy w sercu procesu chorobowego i wyeliminować go na stałe. Czy te podstawowe problemy wynikają z emocjonalnego genetycznej lub fizjologicznego urazu, homeopatia może je rozwiązać. Oprócz leczenia choroby, może mieć bardzo pozytywny i harmonijny wpływ na organizm. Poprzez zrównoważenie całego systemu, homeopatia nie tylko leczy objawy astmy, ale również osiąga równowagę wewnątrz jednostki, a tym samym nie tłumią objawy, ale naprawdę leczy.

Referencje

RELATED POSTS

 • Medycyna homeopatyczna dla Półpasiec …

  Artykuł Narzędzia Pierwszą rzeczą, którą poczułem mrowienie i swędzenie było po lewej stronie mojej głowy. I wtedy odkrył blister kiedy spojrzałem w lustro. Na szczęście udało mi się pokryć tę…

 • Homeopatyczny Medycyna High …

  Artykuł Narzędzia Podczas swojej pierwszej konsultacji, zacząłem prosić Nicole kilka rutynowych pytań. Ona pozostała spółdzielni i rozmowny, gdy poprosiłem o jej snu, jaki rodzaj snów Miała…

 • Homeopatia Medycyna Leczenie …

  Uwaga: Homeopatia nie wywołuje żadnych skutków ubocznych, co tak zawsze! Homeopatia wykorzystuje rozcieńczyć cząstek subatomowych, które stymulują naturalne procesy uzdrawiania ciała (w celu…

 • Medycyna dla pneumonia8

  Essentials Practice Bakteryjne zapalenie płuc. Zdjęcia radiologiczne u pacjenta z prawym górnym płata płuc. Należy zwrócić uwagę na średnicę zwiększoną w klatce piersiowej, kierunku przód-tył,…

 • Medycyna i homeopatyczne Badania …

  CENTRAL RADA Homeopatia Krótki tytuł i rozpoczęcia: Wchodzą one w życie z dniem jej publikacji w Dzienniku Urzędowym. Kolegium i dołączone szpitala (y) powinny spełniać minimalne standardy…

 • Homeopatia Bezpieczne Medycyna Pęcherzyca …

  Kiedy zadzwonił do mnie początkowo SA, powiedział mi, że pęcherzyca liściasta była bardzo rzadka choroba. Mimo, że nie słyszał o pęcherzyca nie byłem pewien co ten warunek, a niewiele wiedzieli…

Comments are closed.