Palatab

Medycyna dla gumy ropnia, medycyny dla gumy ropnia.

Medycyna dla gumy ropnia, medycyny dla gumy ropnia.

Esther van Praag Ph.D.

Ostrzeżenie. Ta strona zawiera zdjęcia, które mogą być niepokojące dla niektórych osób.

Uratowany królik z cieknący oka i ropnia twarzy, który został nieleczona. W wyniku tego, że pękają i wysuszone. Obecność ropnia, ból i zły stan zdrowia wpływa na jakość futra, które wyglądają nudny i zaniedbana.

W większości przypadków ropnia, królik ma historię pasterelozy. chociaż inne bakterie, takie jak Staphylococcus aureus. Paciorkowiec sp. Pseudomonas sp lub Fusiformis sp. ma wyjątków. często powodują one z nosowo-łzowy i problemu do zębów, chirurgii, ukąszenia owadów, zadrapania lub rany skóry, uraz, lub ciał obcych, takich jak odłamek siano w gumie, podeszwy stopy lub gruczołu odbytu.

Ropnie zazwyczaj znajdują się na regionach głowy, szyi i ramion, ale może również wpływać na inne części ciała, narządów i kości. Podczas badania palpacyjnego, ropnie czuć zarówno jako twardy guzek lub miękką ciastowatej obrzęk, które mogą być przenoszone. Obecność ropnia jest zazwyczaj bezbolesny, w odróżnieniu od innych zwierząt. Jest to często zauważyć, że ropnie mogą rosnąć w ciągu kilku dni.

Królik z ropni w policzek i nad okiem. Po dokładnym przycinanie futra, gdy ropnie otworzono debrided i przepłukuje się roztworem antyseptycznym. Biały osad jest suszony ropą.

Leczenie ropnia jest trudne, długości i nawroty wyjątkiem królików. Stosowanie antybiotyków ogólnoustrojowych będą miały efekt konieczna jest trochę bardziej agresywne leczenie.

Wnęka powinna być wypełniona opatrunku antybiotyku impregnowany. Są różne rodzaje dostępnych obecnie obejmują:

Tymczasowe wypełnienie antybiotykiem impregnowane żelatyny lub celulozy hemostat (np GelFoam, Surgicel®). Opatrunek należy zmieniać codziennie lub co 2 dni, aby uniknąć martwicy otaczających tkanek;

Tymczasowe wypełnienie mokrym do suchej higroskopijny i bakteriobójcze opatrunku cukru (na przykład 50% roztwór dekstrozy lub Manuka lub przezroczyste sterylizowane (G -rayed) miodu). Opatrunek należy zmieniać codziennie, aby uniknąć martwicę tkanek otaczających.

Późniejsza napełniania ma tę zaletę, aby usunąć śmierdzący zapach amoniaku i związków siarki w wyniku bakteryjnego rozkładu białek w surowicy lub komórkowych.

Ropień u nasady ucha

RELATED POSTS

 • Medycyna stracony głos, medycyny za utracony głos.

  Pieśń Wilka Przynosi Magic of the World Natural Łączy nas do siebie, naszych przodków i siedmiu kierunkach. Kiedyś myślałem, że przyszedł, aby zamieszkać z nami. Nadal może mieć takiej szansy….

 • factsheets Medycyna wyjaśnił, gdzie mogę kupić ceftriakson.

  O arkuszach medycyny na NetDoctor Ważne jest, aby pamiętać, że karty informacyjne zostały przygotowane wyłącznie w celach informacyjnych i mają uzupełniać, a nie zastępować porady otrzymane od…

 • Medycyna leczeniu endometriozy …

  Endometrioza jest często diagnozowana w co najmniej 15% wszystkich kobiet w wieku reprodukcyjnym. Dodatkowo kobiet doświadczających niepłodności lub bolesne miesiączkowanie, choroba ta jest…

 • Homeopatyczny Medycyna holistyczna …

  Artykuł Narzędzia Dla wielu, zwłaszcza kobiet, układowy kandydoza może poważnie wpływać na jakość życia. Wielu z nas kojarzy się infekcji Candida tych irytujących i przerażających drożdżycy….

 • Medycyna naturalna NH – dr, naturopathic …

  Odżywianie terapeutyczna Odżywianie jest podstawą Naturopathic Medicine. Naturopatyczne Lekarze doskonale zdają sobie sprawę biochemii odżywczych i wykorzystywać zmiany diety jako integralną…

 • Medycyna dla płuc

  Zadbaj o łagodnych przypadkach. Jeśli masz łagodny przypadek zapalenia płuc, będzie traktowana jako ambulatoryjnych. Jeśli pacjent jest dzieckiem, może ona być przyjęta do szpitala, jeżeli…

Comments are closed.