Palatab

Max opcje ból teoria

Max opcje ból teoria

Co jest elektroterapii lub przezskórna elektryczna stymulacja nerwów (TENS)?
Jak elektroterapii lub TENS działa?

Teoria naukowa sugeruje TENS może pracować na kilka sposobów, w tym: impulsy mogą blokować wiadomości bólu dotarcie do mózgu, stymulacja wywołuje organizm do produkcji endorfin więcej (naturalny środek przeciwbólowy) lub terapia poprawia krążenie krwi.

Jaki rodzaj bólu jest elektroterapii lub TENS najlepsze dla?

Terapia ta działa najlepiej na ostrym bólem w porównaniu przewlekłego bólu, który jest bardziej poważna.

Możesz elektroterapia lub TENS wyleczyć mój ból?

Nie, ten rodzaj terapii nie leczy przyczyny swojego bólu. może ona dostarczyć chwilową ulgę lub zmniejszenie bólu.

Czy elektroterapii lub TENS jest bezpieczne?
Kto może korzystać z elektroterapii lub TENS?
Czy ubezpieczenie pokrywa koszty urządzenia TENS?

Skonsultować się z lekarzem i / lub firmę ubezpieczeniową, aby ustalić, czy urządzenie TENS byłyby objęte dla konkretnych potrzeb zarządzania ból.

Dlaczego powinienem użyć TENS jednostki Omron elektroterapii?

Jednostki omron elektroterapii TENS są proste, niefarmakologiczne rozwiązaniem dla złagodzenia bólu mięśni i stawów. Pod spersonalizowanej kontrolą, nasza linia przenośnych TENS jednostek dostarczyć delikatny masaż-jak impulsy, zapewniając na uśmierzenie bólu spot. Dostępne bez recepty, Omron elektroterapii może pomóc złagodzić ból w około 15 minut.

Gdzie mogę kupić Omron elektroterapia TENS jednostki?

Jednostki Omron Elektroterapia TENS są dostępne w sklepie internetowym firmy Omron i innych drobnych sprzedawców detalicznych w całym kraju.

Czy muszę mieć receptę od mojego lekarza, aby kupić jednostki TENS Omron elektroterapii?

Jednostki Omron Elektroterapia TENS są dostępne w sprzedaży bez recepty.

Kiedy należy użyć TENS jednostki Omron elektroterapii?

Używać urządzenia, gdy tylko zaczyna się ból. Jeśli dojdziesz do bólu wcześnie, może to zapobiec ból z coraz gorzej. Im wcześniej się bólu pod kontrolą, tym lepsze masz szanse, aby nadążyć za swoimi codziennymi działaniami.

Jak często mogę korzystać Omron urządzenie do elektroterapii TENS?

Można zacząć od jednej sesji terapeutycznej 15 minut. Powtarzam jeszcze przez 15 minut w razie potrzeby. Użyj do trzech razy dziennie na maksimum. Podczas każdej terapii, oceń swój ból przed i po sesji 1 (niska) do 10 (wysoki) w celu ustalenia rzeczywistej redukcji bólu.

Gdzie mogę używać mojego Omron urządzenie do elektroterapii TENS?

Można używać jednostek Omron Elektroterapia TENS w wielu częściach ciała, w tym: w dolnej części pleców, rwa, naramienny, ramię, łokieć, biodro & udo, kolano, łydka, kostka i stopa. Zobacz naszą Pad stazu Guide, aby uzyskać więcej informacji.

Jak przechowywać moje TENS Omron elektroterapii urządzenia?

Trzymać urządzenie wraz z Quick Start Guide oraz instrukcja obsługi w języku oryginalnym opakowaniu lub pokrowiec w komplecie z urządzeniem. Kordy elektrody powinny pozostać przymocowane do długiego życia Pads. Kordy elektrody mogą być owinięte wokół załączonego uchwytu poduszki. Przechowywać wszystkie składniki w suchym, chłodnym miejscu.

Czy mogę korzystać z urządzenia Elektroterapia TENS Omron jako część mojego regularnego schematu bólu?

Tak, terapia TENS jest dobrym uzupełnieniem terapii oprócz regularnego schematu bólu, takie jak ciepło, zimno, okłady, zabiegi rehabilitacyjne i leki. Zawsze zwrócić się do lekarza, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zdrowia.

Mogę podzielić się z innymi jednostki TENS w rodzinie?

Każda z jednostek Omron można łatwo dzielić się z innymi członkami rodziny. Należy upewnić się, że każda osoba ma swój własny zestaw Long Life Pads, aby zapobiec kontaminacji między jednostkami.

Jak wybrać program na Pain Relief (PM3030)?
Jak można przełączać programy na Pain Relief?

Po każdym naciśnięciu przycisku pomarańczowy okrąg, przełącza do następnego programu na najniższym poziomie intensywności. W zależności od programu, poczujesz delikatne połączenie stukanie, ugniatania lub pulsujące doznania, które różnią się pod względem szybkości tętna.

Co oznacza migająca lampka na mojej jednostce Pain Relief na myśli?

Miganie światło wskazuje poziom programu, który został wybrany. Liczbę błysków odpowiada poziomowi intensywności wybrany z 1 (słaby) do 5 (silny). Na przykład, 2 miga oznacza, że ​​jesteś na poziomie 2.

Jaka jest różnica między Pain Relief i Pro-Pain Relief (PM3031)?
Jakie są różnice między tymi trybami w Pro-Pain Relief?
Skąd mam wiedzieć, jaki poziom intensywności jest dla Pain Relief Pro?

W dolnym lewym rogu ekranu jest liczbą pomiędzy 1 – 10, co wskazuje na poziom mocy intensywności. Poziom mocy 1 jest najniższy, a 10 jest najwyższą. Wystarczy nacisnąć przycisk intensywności górę lub w dół, aby wybrać poziom mocy intensywnością, że czuje się najbardziej komfortowo na swoim bólem. Jeśli jest zbyt słaby, przejdź na wyższy poziom. Jeśli jest to niewygodne lub umowa mięśnie zbyt dużo, obniżają poziom mocy intensywności.

Jak długo baterie powinny wystarczyć w bólu Pro?

Nowe baterie (dwie baterie alkaliczne AAA) potrwa około czterech miesięcy, kiedy używany przez 15 minut dziennie w dolnej części pleców w trybie maksymalnej intensywności.

Jaka jest różnica między Pain Relief Pro a Max Power wypukła (PM3032)?

Max moc Relief ma więcej funkcji i 2 razy więcej energii. Moc dostarczana jest w mA i dostarcza silniejszą stymulację porównaniu Omron Pain Relief i Pro-Pain Relief. ma również jeden tryb pracy na ramieniu, w sumie 9 trybów (6 wstępnie ustawić tryby bólu i 3 masażu jak trybów).

Skąd mam wiedzieć, który tryb używam na Pain Relief Pro a maksymalna moc Relief?

Na górze ekranu LCD, nie są nazwami różnych trybach, które są dostępne. Tryb używasz zostaną podświetlone na ekranie.

Jak mogę przełączać się między trybami na Pain Relief i Max Power Pro Relief?

Naciśnij przycisk trybu górę lub w dół, aby przełączać się między trybami. Naciskaj przycisk MODE, aż znajdziesz wzorzec stymulacji, że czuje się dobrze na swoim bólem.

Można łączyć na tryby Pain Relief Pro a maksymalna moc Relief?

Nie jest możliwe, aby połączyć każdy z trybów. Można korzystać tylko z jednego trybu w danej chwili, ale jest na tyle zróżnicowanie że znajdziesz coś, co działa na ból.

Co oznacza Pad Ikona znaczy na Pain Relief Pro i ekranie Max Power Relief?

Jeżeli jeden z klocków spadnie całkowicie wyłączony z jakiegokolwiek powodu, ikona pad zaświeci się ostrzec, że klocki nie są na miejscu, a terapia nie działa.

Skąd mam wiedzieć, kiedy należy wymienić baterie na Pain Relief Pro lub na Max Power Relief?

Jeśli bateria się wyczerpuje, ikona baterii zapali się na ekranie, aby poinformować, że należy szybko wymienić baterie.

Jak wymienić baterie w bólu Pro a maksymalna moc Relief?

Zdejmij pokrywę baterii znajdującą się z tyłu przy użyciu monety. Wymień stare baterie z dwoma nowymi bateriami AAA. Upewnij się, że pozytywne i negatywne objawy odpowiadać podczas wkładania baterii. Ponownie zainstalować pokrywę cieście i dokręcić za pomocą monety.

Skąd mam wiedzieć, ile minut pozostało w terapii na Pain Relief Pro a maksymalna moc Relief?

W prawym dolnym rogu ekranu pojawi się numer wskazujący ile minut pozostało w terapii. Terapię rozpoczyna się po 15 minutach i odlicza do zera, gdy urządzenie wyłączy się automatycznie.

Co mam zrobić z zaczepem na ból Relief Pro a maksymalna moc Relief?

Jeśli planujesz na poruszanie się w trakcie terapii, sugerujemy użycie mocnego klips do paska.

Dlaczego władza dokonać zmian w terapii TENS?

To zależy od każdego człowieka, jednak niektóre osoby mogą wymagać więcej siły i mocy, aby terapia TENS, aby osiągnąć swój ból i być skuteczne.

Czy dobry Max Power Relief używać na moim ramieniu?

To urządzenie może być używane w ramię we wszystkich pozycjach. Obejmuje to ramię i górną tylną powierzchnię tarczy lub łopatki. Patrz podręcznik kwalifikacyjny pad dla dokładnych położeniach. Zapraszamy do korzystania z któregokolwiek z tych trybów, w tym ramieniu, na ból barku. Wybierz ten, który jest najbardziej wygodny na ból.

Max moc Relief jest przeznaczony do jakich częściach ciała?

Max moc Ulga może być stosowany na ramion, nóg, pleców, nóg i stawów, takich jak kolana / nadgarstki / kostki / łokciach. Posiada również trzy tryby masażu podobny naśladujące gwintowania, ugniatanie i otarcia.

Jak długo to potrwa Podkładki Long Life?

Długie życie Podkładki są dobre dla maksymalnie 150 zastosowań lub 5 miesięcy, na podstawie codziennego użytkowania. W trosce o swoich klocków jest łatwe; po prostu oczyścić podkładek zalecanych do 10 razy. Przy wymianie klocki, usunąć folię ochronną z klocków i umieścić na uchwycie dostarczonych przy zakupie urządzenia bólu.

Jak czyścić swoim długim życiu Pads?

Po pierwsze, należy wyłączyć zasilanie i odłączyć klocki od przewodu elektrody. Wtedy po prostu umyć klocki delikatnie opuszkami palców pod bieżącą zimną wodę powoli przez kilka sekund. Klocki mogą być wyrzucone do 10 razy. Niech klocki całkowicie wyschnięcia przed ponownym podłączeniem do urządzenia. Nie wycierać klocki z wszelkimi ręczniki lub ściereczki. Zalecamy czyszczenie klocków po 15 zastosowań.

W jaki sposób mogę kupić nowe długa żywotność Pads?

Long Life Pad wkłady są dostępne w standardowych i dużych rozmiarach i można je kupić w naszym Omron Webstore. Zaleca się, aby każdy użytkownik urządzenia Omron Elektroterapia TENS mieć swój własny zestaw klocków.

Podkładki są Long Life dostępne w różnych rozmiarach?

Długie życie Klocki są w dwóch różnych rozmiarach. Standardowy rozmiar wkładki są z jednostek elektroterapii dziesiątki i są 4 H x 2.5- W każdy, i na różnych częściach ciała. Standardowe wkłady rozmiar pad można kupić oddzielnie. Wielkowymiarowe długa żywotność Pads 25% większe niż w przypadku standardowych pod – 4.75- H x 3 W – i są dobre dla pokrycia większego obszaru bólu, ergonomicznie ukształtowany tak, aby dopasować krzywe.

Kiedy należy kupić / używać dużej Long Life Pads?

Jeśli obszar bólu obejmuje szeroki długość lub szerokość, duże klocki mogą być dobrym wyborem. Duże Long Life Podkładki są dobre dla niższych plecami, nóg, ud, bioder na normalnych do większych mężczyzn i kobiet.

Jak daleko od siebie należy umieścić klocki Long Life?

Powinna ona wynosić co najmniej 1 cal od siebie. Upewnij się, że klocki nie dotykać ani nie nakładają również.

Czy dopuszczalne jest aby umieścić podkładek na piersi gdziekolwiek?

Nie umieścić podkładek ani żadnej stymulacji na lub w pobliżu twojego serca, bezpośrednio na klatce piersiowej lub na szyi. Może to powodować zakłócenia pracy serca.

Jaki jest Pain Relief Pad Club?

Zapisy w naszym klubie Pain Relief Pad jest darmowy i oferuje oszczędności rzędu 25% zniżki na każdy zestaw długa żywotność klocków zamiennych (standardowy lub duży). Po zarejestrowaniu się w naszym bólu Pad Club, my automatycznie wysłać nowy zestaw klocków co trzy miesiące. otrzymasz 4 zestawy klocków w 25% off ceny detalicznej. Twój pierwszy zestaw klocków wyśle ​​po zalogowaniu się.

RELATED POSTS

 • Max opcje ból teoria

  Jedna kobieta Story … Mało kto oszczędza myśl za wiele „niewidzialne” chorób, które nękają tysiące ludzi każdego dnia. Wiele z tych osób cierpi w milczeniu, głównie dlatego, że czują, że ich…

 • Max opcje ból teoria

  Football Manager 2016 to interesująca gra, a każdy sezon coś się dzieje, że łapie moją uwagę. W tym sezonie jego kształt. Ma to duży wpływ na jaki chcesz otrzymać boczne grać. W poprzednich…

 • Chirurgia Nadmierne pocenie Opcje …

  Chirurgia Nadmierne pocenie ma wiele powikłań i ryzyka. Należy zachować szczególną ostrożność. Operacja powinna być ostatnią kartkę grasz, jeśli chodzi o leczenie swoje spocone pachy i…

 • Max opcje ból teoria

  Więc pilnie wyrównanie za pomocą Upgrade artefaktów. i wyposażenie przedmioty, aby Twoja siła, magia i HP silniejsze i większe, ale z jakiegoś powodu nadal Nie można podnosić blokuje drogę…

 • Max opcje ból teoria

  słowa kluczowe IASP kryteria diagnostyczne dla zespołu złożonego regionalnego bólu (dostosowany od Merskey i Bogduk). 63 * Nie jest wymagana do diagnozy; 5-10% pacjentów nie ma tę Proponowane…

 • Naturalne piersiowej opcje usuwania włosów …

  W przeszłości, depilacja była działalność, która została stworzona wyłącznie dla kobiet. Twoje ciało włosy pozostają nienaruszone, chyba że jesteś sportowcem, pływak lub nadwozia. Jest to…

Comments are closed.